Kördüğüm 31 Ağustos Cuma Özeti 390. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Mukta Vishnu’nun neler çevirdiğini anlar.(son 9 bölüm)

Kördüğüm 31 Ağustos Cuma 390. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Mukta, hamile olan Rabina’yı hastaneye getirir ve onu sakinleştirmeye çalışır. Mukta, Vishnu’nun aynı hastanede çalıştığını ve ona ulaşmaya çalışacağını söyler. Meethi Damini’ye doktora birlikte gideceklerini söyler, Damini Rani’yi sorar ve sonra Meethi ile gurur duyduğunu söyler. Meethi bir şey duyar ve çağrıyı iptal ederken Damini Nandini’nin kaç gün daha kalacağını sorar. Malvikayı Rani ile oyun kartları  oynarken  görür. Rani her şeyi Meethi’ye anlatır. Meethi Malvikayı azarlar, küçük bir kızla kağıt oyunu oynamamasını söyler.  Malvika Rani’ye bir daha  onunla oynamayacağını söyler. Meethi Rani’ye sıkıldıysa gelip onunla oynamasını söyler. Rani ayrılır ve Malvika’nın kızından uzak durmasını ister. Mukta hastanede Vishnu’yu sorar. Kocasının burada çalıştığını söyler ancak gelen adam burada Vishnu adında sadece kendisinin çalıştığını söyler. Meethi Vishnu’yu Rani’yi okula kayıt ettirmek için arar ancak Vishnu hastanede olduğunu ve çalıştığını söyler. Mukta Vishnu’yu arar ama ulaşamaz daha sonra aramayı planlar. Vishnu Bay Khana ile görüşmek için gider ancak bir adam gelir ve Bay Khana bugün meşgul görüşme yapmayacak der.

 

Rani Meethi ile monopoli tarzı bir oyun oynarken Nandini gelir ve Rani ile oynamak ister. Nandini kaybeder ve Rani’yi azarlar. Meethi müdahale eder ve Nandini’nin Rani ile bu şekilde konuşmamasını ister. Rani Nandini’ye aptal der. Nandini de kaba bir şekilde konuşarak Rani’yi burada bırakarak gideceğini söyler. Meethi onu durdurur. Nandini Rani ile gideceğini söylerken Rani ne söylerse yapacağını ama onu bırakmamasını söyler. Meethi Nandini’ye Rani ile gitmemesini, hem kendisi hemde Akash’ın Rani’siz yaşayamayacağını söyler. Rani gelir ve Meethi’den özür diler. Nandini burada kalacağını ve gitmeyeceğini söyler. Daha sonra Meethi ve Rani öğle yemeği yemeğe giderler. Akash gelir ve Meethi Rani’yi okula kayıt ettirmesini söyler. Akash kayıt için her iki anneyi de  okula götürmeyi planlar.

Nandini Meethi’nin odasına gelir ve onun hazırlanmasına yardım eder. Yaptığınız iyilikleri nasıl ödeyeceğim diyerek Meethi’yi över. Kendisini acındırır. Tek pişmanlığım ona annelik görevini yapamamam der ve İngilizce konuşamadığı için Rani’nin utanabileceğini bu sebeple Rani ile gitmemesini gerektiğini söyler. Meethi eğer İngilizce bilmiyorsan bu senin kötü bir anne olacağın anlamına gelmez der. İstersen sen Rani ile git ben gelmeyeyim der. Nandini Akash buna ne der acaba diye sorar. Methi Akash’la konuşacağını söyler. Nandini Meethi’ye teşekkür eder ve ona sarılır. Nandini içinden bugün  annelik görevini yerine getireceğim yarında Akash benim olacak der.

Meethi ve Nandini aşağıya iner ve Rani Akash’a okulun nasıl olduğunu sorar. Nandini okula gidecekleri için iyi görünmesi gerektiğini söyler. Maiya, Meethi’ye Nandini’nin okula yalnız gitmesine izin verdiği için kızar. Meethi, Akash’ın Nandini ile birlikte gitmesini söyler, çünkü bu ebeveynler için harika bir gündür. Akash, Meethi’nin gelmesini istediğini ancak Meethi’nin Damini ile gitmek zorunda olduğu için okula gelmeyeceğini söyler. Akash’ın ayrılmak üzereyken, Meethi ona mavi ceketi verir ve ayrılır. Maiyya Meethi’ye, yaptığın şeyin güzel olduğunu düşünüyorsun ama bunu yaptığın için acı çekeceksin der. Akash gelir ve Rani Nandini’ye Meethi’nin yaptığı gibi ön koltuğa oturmasını söyler. Nandini ön koltuğa gelir ve oturur.

Hastanede Rabina doğan kızına Mukta adını vereceğini söyler ve ona teşekkür eder. Mukta ise hala Vishnu için endişelenmektedir. Rabina’ya Vishnu’nun çok meşgul olduğu için gelemediğini söyler ve kendisine dikkat etmesini söyleyerek ayrılır. Damini ve Meethi hastaneye gelir. Damini bugün Rani ile okula gideceğinizi bilmiyordum der. Meethi onunla birlikte doktora gitmesinde bir sakınca olmadığını söyler. Maiyya Gumti’ye Rani’nin ona aldığı şalı vermesini söyler. Gumti Maiyya’nın ona ihtiyacı olmadığını söylediğini ve fırlattığını hatırlatır. Maiyya kızar  Gumti’ye gitmesini söyler. Daha sonra Akash’ın küçükken ona aldığı şal aklına gelir ve Rani aynı Akash gibi der. Nandini için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Akash müdürle görüşür. Müdür Rani’nin 3. sınıfa kabul edileceğini ancak İngilizcesini geliştirmesi gerektiğini söyler. Akash Rani’ye İngilizce öğreteceğini söyler. Ayrıca müdür aile fotoğraflarına ihtiyacı olduğunu söyler. Akash acelesi olduğunu daha sonra çekinmek istediğini  söylese de müdür fotoğrafların çekilmesi için ısrar eder. Meethi ve Damini hastanede endişeli görünen Mukta ile görüşür. Meethi Damini’ye içeri girmesini söyler ve Mukta’ya ne olduğunu sorar. Mr.Khana, Bay Suri ile anlaşma yapar ve şirketi  satın alır. Bay Suri, kendisine ödenen fiyatı görünce şaşırır. Khana, Akash’tan intikamını alacağını düşünür. Suri  Akash’ın tuzağa düşmek üzere olduğunu ve dikkat etmesi gerektiğini söyler. Aile fotoğrafı Akash, Rani ve Nandini ile çekilir. Meethi Mukta’ya Vishnu’nun iyi bir adam olduğunu ve ne yapıyorsa iyilikleri için yaptığını söyler. Mukta, Vishnu’nun yanlış bir şey yapmasından korktuğunu söyler. Meethi, Akash ile ilgili olarak aynı şeyi düşündüğünü ama doğru anladığında fikrinin değiştiğini söyler. Mukta’ya Vishnu’yla konuşmasını ve ona inanmasını söyler. Mukta ona teşekkür eder, Damini doktordan çıkar. Meethi raporu okur ve her şeyin normal olduğunu söyler.

 

 

Vishnu, Khana’nın ona iş teklif ettiğini, ancak kendisi ile görüşmediğini söyler. Bir iş bulup para kazanmak için kendisini tehlikeye atması gerektiğini düşünür. Mukta taksisini sürüyordur ve Meethi ile konuştuktan sonra sakinleşse de kalbinde tuhaf bir korku vardır. Vishnu’nun korunması için dua eder ve arabasını neredeyse Vishnu’nun önüne park eder. Vishnu onu görmez ve bir arabanın önüne atlar, Mukta onu çağırır ama ona vuran adam onu arabaya alarak gider. Mukta Vishnu’yu takip eder ve onu parayla görür ve ne yaptığını anlar.

Rani gelir ve Meethi’ye okula kayıt edildiğini anlatır ve bir fotoğrafı olduğunu ve nereye takılacağını bilmediğini söyler. Elindeki çerçeveyi Meethi’ye gösteririr. Meethi  aile fotoğrafı olarak hep birlikte çekilmiş fotoğrafı görünce şok olur.

 

 

 

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 31 Ağustos Cuma Özeti 390. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Mukta Vishnu’nun neler çevirdiğini anlar.(son 9 bölüm) (25 Yorum)

 1. Son cümlesini yazayım..
  Son sözüm bu sana inanırım sanma sana
  Ben içimdeki seni sevmişim anlasan..
  Hadi cümleten iyi geceler..

 2. Aynur❤Aleyna❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤sonsuz arkadaslik❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Cnm sen hazdın ya benim yazmama gerek yok..
  Tmm birtanem bizim şarkımız olsun..hatta bize gelsin bu şarkı..sana bana..
  Tmm cnm yarın konuşuruz..iyi geceler ..Allah rahatlık versin..bende seni çok seviyorum❤görüşürüz inşAllah..

 4. Ablam benim sarjim bitiyor yarin konusurus)))
  Iyi geceler)))
  Seninle konusmak cok keyifliydi)))
  Yarin konusurus insallah)))❤❤❤❤❤
  Seni cooook seviyorum❤❤❤❤❤
  Icimdeki sen sarki bizim sarkimiz olsa fenami olur???

 5. Nasil baktin gozlerime nasil tuttun ellerimi
  Nasil kanmisim sana
  Nasil doldurdun yerimi
  Son sozum bu sana inanirim sanmasana
  Bennnn icimdeki sevmisim anlasana❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤