Kördüğüm 309. Bölüm Özeti 11 Haziran Pazartesi Fragmanı # Düğün Davetiyeleri Hazır

Burak 06 Haz 2018 Haberler  0

Kördüğüm 11 Haziran Pazartesi Özeti 309. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 309. Bölüm Özeti ile sizlerleyiz. Geçtiğimiz bölümde Rathor üzgün olan Mukta’nın yanına gelmiş ve onunla konumaya başlamıştı. Rathor , Mukta’ya senin kalbinde kim olduğunnu öğrendim der. Mukta utaranarak gülümsemeye başlayınca Rathor onunla alay etmeye başlar. Hani ilk olarak benimle paylaşacaktın diyerek ona takılır. Bu esnada Surabhi , Akash’a atıştırmalık bir şeyler getirir. Daha sonra getirdiği bilekliği ona takar. Akash ben sana bir hediye alamadım üzgünüm der. Surabhi nasıl olur da sen burad hizmetçi olmayı kabull etin diye sorunca Akash çok fazla günah işledim ve bunların bedelini ödemem gerekiyor diye yanıtlar. Meethi’nin kalbini kazanmak için her şeyi yapabileceğini söyler. Surabhi ne olduğunu bana açıkça anlat der.

Bu esnada içeri Meethi girer. Vishnu ile evleneceğim diyince Surabhi çok şaşırır. Rathor hata yaptığını söylemek için Tapasya’nın yanına gider. Tapasya Mukta bana bunu önceden söylemeliydi der. Rathor ise bunu söylemenin onun için ne kadar zor olduğunu bilmiyormusun diye yanıtlar. Mukta bu konuşulanları duyar ve hemen araya girerek Rathor’u susturur. Annem doğru olan şeyi yapıyor der. Tapasya hemen Mukta’ya dönerek neden bu durumu bana anlatmadın diye sorar. Mukta ise Vishnu ve Meethi birbirlerini seviyorsa bana düşen aradan çekilmektir diye yanıtlar. Rathor senin de bir hayatın ve kimse için hayatından fedakarlık yapmak zorunda değilsin diye çıkışır. Mukta ise eğer Vishnu da Meethi’i seviyorsa bana düşen aradan çekilmektir. Meethi çok acı çekti artık yeni bir hayat kurup mutlu olması gerekiyor der.

Maiyya’nın evine bir telefon gelir. Fakat arayan kişi konuşmaz. Maiyya bir şeyler olduğnu anlayarak telefonun yanından uzaklaşır. Telefon tekrar çaldığında bu kez telefonu Kajiri açar. Arayan kişi Surabhi’dir. kajiri sessisce konuşmaya başlarken Maiyya hızla gelerek telefonu Kajiri’nin elinden kapar ve Kajiri’nin ağzını kapatarak onu susturur. Surabhi konuşmaya başlar ve olan biteni anlatmaya başlar. Burada her şeyin yolunda olduğunu söyleyerek yardmı için Kajiri’ye teşekkür eder. Maiyya herkesi oyuna getirdi ve ikili oynadı der. Daha sonra kapatmama gerekiyor yoksa evdekiler yine benim casusluk yaptığımı düşünecek diyerek telefonu kapatır. Kajiri’yi kolundan tutarak sürüklemeye başlar.

Kördüğüm 11 Haziran Pazartesi Özeti 309. Bölüm Tüyoları

Surabhi, Kanha’nın yanına gider. Ona halen çok öfkelidir ve yüzüne bakmaz. Bu sırada Damini odaya girer ve elindeki yemekleri Surabhi’ye verir. Bu meyveler. ri ye çocuk için meyve faydalıdır der. Surabhi ona kendisini affedip affetmediğini sorar. Damini affedecek olan tanrıdır der. Tanrı sizi affederse kanha ile yeni bir hayata başlarsınız der. Suranbhi peki ya Akash ne olacak diye sorar. Damini ise buna karar verecek olan kişi Meethi diyerek odadan ayrılır.

Nirbay’ın gecikmesi üzerine herkes meraklanmaya başlamıştır. Nirbah kapalı bir alanda elleri bağlanmış ve ağzı kapalı bir şekide hapsedilmiştir. Vishnu , Meethi’nin yanına gider ve bu oynun fazla uzadığını artık tahammül edemediğini söyler. Meethi ise şu an bu durumu insanlara açıklayamam diyerek ağlar. Ağladığını görünce Vishnu yanına giderek onu teselli etmeye çalışır. Gözyaşlarını silip elini tutarak destek olmaya çalışırken Tapasya ile Mukta içeri gelir. İki sevgiliyi rahatsız ettik fakat düğün davetiyelerini görmenizi istedik aralarında seçim yapmalıyız der. Daha sonra Rathor’da içeri gelir. Vishnu açıklama yapmaya kalksa da Mukta onun konuşmasına izin vermez. Meethi davetiyeye Muktakarar verisin diyince Rathor hemen araya girerek senin düğünün bu nedenle sen karar vermelisi der. Meethi fakat o benim kardeşim davetiyenin nasıl olacağına o karar versin diye ısrar edince Mukta aradan bir kart seçer ve Meethi’ye gösterir.

 

Tapasya kartı alıp diğerlerine göstermeye giderken Mukta’nın gözleri dolar ve belli etmemek için hemen arkasını döner. Vishnu ise Meethi’ye zaman geçtikçe bu iş daha da büyüyp ciddileşiyor der. Tapasya kartı evdekilere göstererek Akash’a da gösterir. Yalan söyleyerek bu davetiye yi seçen kişinin Meethi olduğunu söyler. Sana da davetiye vereceğiz merak etme diyerek Akash ile alay eder. Rathor olanları görünce Tapu’yu kenara çeker ve bu yaptığının doğru olmadığını söyleyerek onu azarlar.

Rathor , Mukta’nın yanına gider ve onu yine ağlarken bulur. Mukta ağlayarak Rathor’a içini döker. Rathor sessiz kalarak hata yaptığını söyler. Meethi’nin de gereksiz yere inatçılık ettiğini ekler. Mukta babasına sarılır ve artık güçlü olacağım der. Meethi ayna önünda saçlarını tararken Akash yanına gelir. Birden Meethi’nin saçlarını kendisinin taradığı günler aklına gelir ve o günler gözünde canlanır. Meethi onu görünce neden geldin diye sorar. Akash baban seni çağırıyr der ve ardındna istersen eski günlerdeki gibi saçlarını tarayabilirim diye sorunca Meethi bir an için duygulanır ama hemen toprlanarak hayır çıkabilirsin diyerek Akash’a kapıyı gösterir. Akash davetiyeler dağıtılmaya başlanacak oyun oynadığını biliyorum buna artık son ver biz birbirimiz seviyoruz der. Meethi , Akash’a gitmesini söyler ve yatağa oturup ağlamaya başlar. bu sıraa oradan geçen kanha , Akas’ın odadan çıktığını ve Meethi’nin de ağladığını görür.

Kanha artık bu işe bir son vermeye karar verir ve Surabhi’nin yanına gider. Eğer Akash’ı bu evden gönderirsen seni affederim der. Surabhi ise benden her şeyi iste fakat bunu yapamam diye cevaplar. Adetler gereği Vishnu ve Meethi düğün davetiyelerini mabetteki sembollerin önüne koymaya giderler. Fakat bu sırada Meethi elindeki kartı düşürür ve kart rüzgardan uçarak dışarıda bekleyen Rathor’un önüne sürüklenir. Meethi kartı alıp içeri gelir. Din adamı bu durumun pek hayra alamet olmadığını söyler. Meethi ve Visnu içlerinden bu durumdan bir an önce kurtulmak için dua etmeye başlarlar. Bu sırada Akash’da birbirini seven iki insanın artık kavuşması için dua etmektedir. Dışarı çıkarak ağaç etrafında dönerlerken Vishnu bu iş çığırından çıkıyor der. Meethi ise Damini’ye herşeyi anlatacağım der.

Nirbay kendisni alıkoyan kişin Maiyya olduğunu öğrenir. Maiyya hepiniz arkamdan iş çevirdiğiniz ama başarılı olamadınız der. Şimdi sıra babanı Rathor’un üzerine salmaya geldi diyecektir. Meethi ve Vishnu , Damini’ye gerçeği açıklamaya karar vermişlerdir fakat Damini’nin sağlığı iyi değilken bunu nasıl yapacağız diye kara kara düşünmeye başlarlar.

Kördüğüm 309. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 309. Bölüm Özeti 11 Haziran Pazartesi Fragmanı # Düğün Davetiyeleri Hazır” üzerine 561 yorum

 1. GÜNAY¤BİRTANECİK ABİME dedi ki:

  burdayim aBim demek burdayiz tamam o zaman yasasin eee nasilsin.bana kirilmadin dimi ya inana tel burda saet gibi calisiyor diyer yerlerde donuyorda burda cok iyi.

 2. Anonim dedi ki:

  Tamam kal diyorsanız kalırım tekrar teşekkür ederim Günay Umut bey

 3. GÜNAY¤AYKIZ ablama dedi ki:

  ABLAM bak eyer iftar icicn ciliyorsan tamam ama iftardan sonra veeriz mutlaka tamami.

 4. UMUT dedi ki:

  günay buradamısın

 5. Anonim dedi ki:

  Yok umut bey kendinizi suçlu hissetmeyin
  Ben kırılmadım gerçekten lütfen kendimizi suçlu hissetmeyin sorun değil

 6. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  hayat ablacim aleyna ablacim gelmicekmisiniz

 7. UMUT dedi ki:

  bak günay beni iyi tanıyor kal dedi kaldım sizde olursanız sevinirim hem komşuyuz sizinle anonim lütfen kendimi suçlu hissettim

 8. GÜNAY¤AYKIZ ablama dedi ki:

  ABLAM sen tayasizlik yasamanmamisi icinmi cikiyorsun ya kal lutfen boyle iyoz lutfen eyer isisn varsa cik ama kalmani col isteriz lutfem

 9. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim Umut bey
  Günay kardeşim anlayışın için teşekkürler canım amin hepimizin

 10. UMUT dedi ki:

  bak günay beni iyi tanıyor kal dedi kaldım sizde olursanız sevinirim hem komşuyuz sizinle anonim

 11. Anonim dedi ki:

  Tabi kalabilirim umut bey
  Günay kardeşim anlayışın için çok teşekkür ederim canım

 12. UMUT dedi ki:

  bak günay beni iyi tanıyor kal dedi kaldım sizde olursanız sevinirim hem komşuyuz sizinle

 13. GÜNAY¤BİRTANECİK ABİME dedi ki:

  ABIM yaziyorsun dimi

 14. GÜNAY¤AYKIZ ablama dedi ki:

  ABLAM aen yuzunden niye olsun sen sag olki soyledin tabi ablam cik ne affetmesi ablam isine bak gorusuruz ablam.Opuyorum sanada hayirli iftarlar.GORUSURUZ.

 15. UMUT dedi ki:

  anonim neden çıkıyorsun kalırmısın lütfen

 16. AYGÜN ☀kurABİME dedi ki:

  TABİKİDE ABİM OLMAZ OLURMU ÇOK ÇOK TEŞEKÜRLER BİRTANESİN

 17. Anonim dedi ki:

  Evet Umut bey Adım Aykız

 18. GÜNAY¤AYKIZ ablama dedi ki:

  ABLAM tabi ne demek anladim tamam buraya yazarim ablam.Sag ol tabi ne kirilmasi analarim.Sen sag ol ablam.canim ablam

 19. Anonim dedi ki:

  Ben çıkıyorum benim yüzünden tatsızlık çıkmasını istemem
  Teşekkür ederim herkese hayırlı iftarlar diliyorum iyi sohbetler
  Günay kardeşim ben çıkıyorum beni affet ablanı olur mu görüşürüz

 20. UMUT dedi ki:

  anonim sen ay kız mısın

 21. AYGÜN ☀ABİMEKANKAMA dedi ki:

  ABİ KANKAM ben çıkıyorum iftar vakti nereye yazsanız bana not bırakın olurmu

 22. UMUT AYGÜNE dedi ki:

  aygün ne haber bulmuşsun en sonunda faydam oldumu

 23. GÜNAY¤BİRTANECİK ABİME dedi ki:

  ABIM anliyorumda ama ablan icicndemi yazmiyican sadece ablan icin ya sadece ablan

 24. Anonim dedi ki:

  Bende tanıştığıma çok memnun oldum Gunay canım kardeşim özür dilerim canım ben kimseyi tanımadığım için yazamam kırılmadın değil mi ben kimseyi tanımıyorum o yüzden güzel sözlerin için çok teşekkür ederim canım davetin için teşekkürler Günay

 25. UMUT GÜLÜNE dedi ki:

  SENİN benim içimi okuman lazım bu konuda senle daha önce konuşmuştuk hatırladınmı

 26. AYGÜN ☀KANKAMA dedi ki:

  KANKAM DS GİRE BİLİYORMUSUN ORAYA GİDELİM ABİDE GELİR OLURMU

 27. GÜNAY¤BİRTANECİK ABİME dedi ki:

  bal sayiyotum eyer yazmassam ne olacagini biliyorsun abim

 28. UMUT GÜLÜNE dedi ki:

  GÜLÜM O SİTEDEKİ KONUMUM GEREĞİ BEN YAZAMAM BURAYA SİZLER YAZABİLİRSİNİZ ANLATABİLDİMMİ

 29. GÜNAY¤BİRTANECİK ABİME dedi ki:

  ABIM eyer yazmassan inan hic bire yazmam ona gore dc bile analdinmi gel konusalim.

 30. GÜNAY¤GAMZELİ GÜZELİME dedi ki:

  KANKAM ABIM buraya yazicak yoksa inana onu konuadurmam bak zaten yaziyor

 31. GÜNAY¤BİRTANECİK ABİME dedi ki:

  ABIM lutfen gitme lutfen bak aglarim gel konusalim lutfen sorun olmaz bak vallahi kusreim benim icin gel.

 32. AYGÜN ☀KANKAMA dedi ki:

  HOŞ BULDUM SAOL İYİ CANIM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM AMMA BEN NEREYE YAZICAMI ŞAŞIRDIM BURAYA YAZSAM ABİM YALNIZ KALICAK ORAYA YAZSAM SEN

 33. GÜNAY¤AYKIZ ablama dedi ki:

  Ablam tesekkur ederim ablam aslinda dc diyiyordum yazarmisin soyledigim yere sevinirim ay oylmei benimde ablam yokdu buyuk sende benim buyuk ablamsin.Ablam tanisdigima cok memenun oldum eee gel bize katil konusalim bak Umut abim Aygun kankam.

 34. UMUT GÜLÜNE AYGÜNE dedi ki:

  AYGÜN GÜLÜM BEN ÇIKIYORUM SİZ DEVAM EDİN SİTE NORMALE DÖNERSE GÖRÜŞÜRÜZ.ANONIM TEŞEKKÜRLER TEKRAR

 35. GÜNAY¤GAMZELİ GÜZELİME dedi ki:

  KANKAM hos geldin canim nassin sorma anim ya girdigim belaya bak burda konussak olurmu canim ozledim ya seni

 36. Anonim dedi ki:

  Rica ederim Umut bey

 37. kAiNaT♡ dedi ki:

  Aynur hos geldin

 38. Anonim dedi ki:

  Tabi diyebilirsin tabi senin için buraya yazabilirim sorunun çözülene kadar
  Yok ben evli değilim türküm Antalya da yaşıyorum demek benden küçüksün sen de benim küçük kardeşimsın sorun olmaz değilmi kardeşim dedim de gunay çok güzel ismin var teşekkür ederim canım

 39. AYGÜN ☀KANKAMA dedi ki:

  İYİ AKŞAMIAR NİHAYET BULDUM BURAYI BEN GELDİM

  KANKAM NASILSIN NİYE GİREMİYON Kİ BEN GİRE BİLİYORUM

 40. kAiNaT♡→Günay dedi ki:

  ABIM burda konuslaim burda sorun yok hemde guzelnet olurmu..

 41. UMUT dedi ki:

  MERHABALAR ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ANONİM

 42. kAiNaT♡ dedi ki:

  ABIM tamam yasasin kankam geliyor.

 43. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  hayat ablam aleyna ablacim burdamisiniz

 44. kAiNaT♡AYKIZ ablama dedi ki:

  oylemi Ay ozur dilerim o zaman abla soylemeliyim ablam diye bilirmiyim tanisdigima memnun oldum ablam
  bana gunay diye bilirsin.
  ben senden 9 yas kucugum
  okuyorum ben.
  ablam vakit oldugunda yaz ben bazen burda olurum sana soyledigim yere yazarsan sevinirim ask aramiza hos geldin ama yaz lutfen oraya giriyim konusuruz eee ablam nasilsin neler yapiyorsun.evlisin dimi.peki turkmusun ablam.

 45. Anonim dedi ki:

  Merhaba umut bey ne rahatsızlığı yazın sorun olmaz

 46. UMUT dedi ki:

  günay aygün buraya geliyor

 47. Anonim dedi ki:

  Özür dilerim Kainat
  Adım aykız
  24 yaşındayım
  Ev hanımıyım
  Benimki bu kadar canım

 48. kAiNaT♡AYKIZ dedi ki:

  Aykiz canim nereye gitdin gel konusalim konusmak istemiyorsansa problem digil.

 49. kAiNaT♡ dedi ki:

  ABIM analdim sukur nihayet gulum nihayet tamam bekliyorum sey burda gunay ismiyle yaziyimmi.Abim cok tesekkur ederim.Belkide yani neden olsunki boyle kankamda soyle gelsin buraya ya abim ne rahatsizligi sadece konusyoruz.

 50. kAiNaT♡ dedi ki:

  ya lutfen yazin ya öldüm burda isterseniz cikiyim.

 51. UMUT dedi ki:

  tamam şimdi oldu gülüm sorun ney acaba filiz yanlışlıkla senimi engelledi çunku bazı şeyleri iptal ettim yazdı bize kesin odur mail atıyorum benden haber bekle arkadaşlar rahatsız olmuyorlar değilmi

 52. kAiNaT♡ dedi ki:

  :-(:-(:'(:-(:'(:-(:'(:-(:-:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 53. kAiNaT♡ dedi ki:

  abim niye oyle soyledinki anlamdim ben yani ben dc girmesem ilk burda yazarimki size haber versinler.

 54. kAiNaT♡ dedi ki:

  ilahi ABIM ya benim ben gunay baska kim ola biliki

 55. kAiNaT♡ dedi ki:

  S.C.S.C.A oldumu

 56. UMUT dedi ki:

  kainat bana son kelimeyi söylermisin kusura bakma işim gereği emin olmam lazım

 57. kAiNaT♡ dedi ki:

  anlanladim canim ee kendinden bahsetsene cok sevdim ya seni ama ben alisdim)))

  1. kAiNaT♡AYKIZ dedi ki:

   ismim boyle olucaldi

 58. kAiNaT♡ dedi ki:

  nereye gitdiniz:'(:'(:'(

 59. Anonim dedi ki:

  Alışmamak için yazmıyorum alışsam ev işleri kalıyor o yüzden

 60. kAiNaT♡ dedi ki:

  dene dene olmuyor cildiricam ya uffffffffff.ABIM ozur dilerim

 61. kAiNaT♡ dedi ki:

  ABIM anlamiyorum ya olmuyor bende isterim evet sag olsun girdi yazdi simdi ne yapmiyim kim var orda kankamla senmisin uf ya agliyicam simdi

 62. UMUT dedi ki:

  herkes orada sen neden giremiyorsun anlamadım arkadaşın girdi geldi problem yok nasıl iş bu

  1. arjin dedi ki:

   Ben bu flimi çok saçma buldum

 63. kAiNaT♡AYKIZ dedi ki:

  ne demek canim sende sag ol.neden yazmiyorsunki boyle.ama iyi birisin

 64. kAiNaT♡ dedi ki:

  uf yaaaaaa neden ama ya uf uf uf.

 65. Anonim dedi ki:

  Rica ederim seninde ismin çok güzel teşekkürler

 66. kAiNaT♡ dedi ki:

  ABIM sadece benmi giremiyorum kankamda ordami

 67. kAiNaT♡ dedi ki:

  ya ABIM dc hic bir sayfasina girmiyorum ben dc hic giremiyorum ya

 68. kAiNaT♡ dedi ki:

  yinede coook tesekkir ederim aykiz sagol ki yazdin.bu arada ismim cok gizelmis

 69. UMUT dedi ki:

  o aman mehmetcik sayfasına gel diğer arkadaşlar buraya girdiğim için özür

 70. kAiNaT♡ dedi ki:

  ABIM yardim et lutfen.ne olur.olmuyor ya yalniz adk digil dc diyer sayfalarinada giremiyorum

 71. Anonim dedi ki:

  Evet gerçek adım aykız
  Yok ben kördüğüm özetlerine bakıyordum yorumunu gördüm
  Rica ederim

 72. kAiNaT♡ dedi ki:

  ABIM hos gelfin her kes ordami anlamiyorum denedim olmuyor ne yapicaz

 73. kAiNaT♡ dedi ki:

  yinisin sanirim demek aykiz gercek hayatdadami boyle hos geldin aykiz.

 74. UMUT dedi ki:

  neden giremiyorsun dc re

 75. kAiNaT♡ dedi ki:

  merhabalar anonim cok tesekkur ederim sag ol insallah gorurler.sag ol.

 76. Anonim dedi ki:

  Benim adım aykız senin yazını rastgele gördüm
  Umarım yazımı görseler

 77. Anonim dedi ki:

  Merhaba kainat söyledim umarım görürler

 78. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  ay benim arkadasim ISILIM nerde hep giriyorum yok cok ozledim ya ben onu belkide dersleri var canim ya calissin tatilede az kaldi cok mutluyum.Ay biran once gelsede canim ya cabuk gel canimin ici seni bekliyorum.SENI COOOOK SEVIYORUM.♡IŞILIM♥♥♥♥♥

 79. kAiNaT♡ dedi ki:

  merhablar arkadaslar.
  sizide bikdirdim ozur dilerim rica etsem ask sayfasina yazarmisiniz ben dc giremiyorum lutfe .

 80. Hayat dedi ki:

  Amin Amin inşallah teşekkür ederim birtanem)))

 81. Hayat dedi ki:

  Hep eğlen Aynur’um aleykümselam canım benim tabii ki söylerim güzel yüzlüm))) hep iyi ol)) ne güzel ailenle vakit geçirmişsin ))) bende deli kuzenle vakit geçirdim benim pestilimi çıkardı kendisi))))

 82. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  sizinde dualariniz kabul olur insallah

 83. Hayat dedi ki:

  Hadi ben kaçtım))) iftarlar yemekleri yapıcam şimdiden hayırlı iftarlar afiyet bal şeker olsun Herkese)))))
  Yoksul olan kardeşlerimize duanızı eksik etmeyin ))))) dualarınız kabul olsun inşallah AMİN))

 84. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  cook iyim ablacim ama aksam cook yoruldum yaa yolculukda baya uzun surdi ama cook eglendik yaa ailemle tabi selam soylerim sende benden selam soyle ailene tabi tabi aksama burdayim

 85. Hayat dedi ki:

  Merhaba Aleynam canım benim evet baya da keyiflidi çok konuştum içim rahatladı))) ha ha ha çok teşekkürler canım benim evet biraz da olsun ağrım dindi ))) tamam canım benim akşama görüşürüz inşallah seni kocaman öpüyorum))))))

 86. Hayat dedi ki:

  Aynur’um birtanem canım benim sen üzülme tatlım ben de diyordum ki Aynur’um neden gelmedi acaba interneti çekmedi galiba olsun Ama akşama varsın dimi akşam sende gel biz akşama olucaz evet abim yazdı dün Aleynanın doğum günüydü kutlamak için geldi ama abim akşama da gelebilir bilmiyorum
  Nasılsın canım ailen nasıl ailene selam söyle benden))))))))

 87. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  bu arada hayat ablacim gokhan abide aksam buraya girmis

 88. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  ay sizden cook ozur dilerim ablalarym dun gelemedimde aksam saat 1de eve geldim koyden wi fi de calismadi yaa aksam sizlerle mesajlasycakdym uzuntiden aglamak uzereydim yaa internete girebilmedigim icin

 89. ~A~Y~N~U~R~ dedi ki:

  herkese merhaba ben geldim

  1. Hayat dedi ki:

   Hoşgeldin Aynur’um sefalar getirdin))))))

 90. Aleyna dedi ki:

  Merhaba hayatcım gülen surtaım))
  Evet dün gece baya konuşduk..ama baya keyifliydi)))..benimde ilk 2 dersim boşdu sıkıntı yaşamadım canım))..ohh şükür dişin ağrısı hafiflemiş birtanem hep iyi ol canımın içi)))
  Bende napıyım evdeyim tv izliyorum işte)))..birtanem ben şimdi çıkıyorum akşam aynı saatde buluşmak dileğile)))))öptüm 😀

 91. Hayat dedi ki:

  Göker abi eline emeğine sağlık:) Günaydın hayırlı sabahlar:)

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkür ederiz sizede

 92. Hayat dedi ki:

  Ben şimdi çıkıyorum akşama yada birazdan gelirim:)

 93. Hayat AZ KONUŞAN ANONİME dedi ki:

  Az konuşan ANONİMİZ günaydın hayırlı sabahlar nasılsın bugün dileklerin için teşekkür ederim:)
  İsmin nedir sakıncası yoksa söylerimsin senin isminle hitap etmek istiyorum:))))

 94. Hayat dedi ki:

  Rojinim canım nasılsın
  Guljan ablam birtanem nasılsın
  Tyllam nasıl
  Nuranaay ablam sen neredesin ))

 95. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım günaydın hayırlı sabahlar birtanem
  Dün ne kadarda koşuştuk)))
  Ben uyuya kalmışım ))
  Zaten dersler boş okula gitmedim)) geç uyandığım için annem ceza verdi evi temizletti)) ha ha ha
  Şimdi zar zor annemden izin aldım oturuyorum))))
  Benim deli kuzen ailesiyle beraber evlerine gitti oh sonunda deliden kurtuldum))
  Dişimin ağrısı biraz dindi İlaçlar iyi geldi )) tuzlu gargara yaptım rahatladı dişlerim)))
  Sen neler yapıyorsun))

 96. Hayat dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar diliyorum mahyam ablam canım benim nasılsın))))

 97. Hayat dedi ki:

  Dördüncü de bennn))))

 98. Mahym dedi ki:

  Benı bos ver yaaaa sen nasılsın ıymısın ılaclarını duzenlı olarak kullanıyomusun pekı Canım ablam benım kendıne cok ıyı bak canım sen bır meleksın yaaaaa

 99. Mahym dedi ki:

  Guljan ablam cok tesekkur ederım benım canım ablam nerdesın yaaaaa senı cok ozledım gel artık buraya

 100. Mahym dedi ki:

  Ben bırıncıyım

  1. Hayat dedi ki:

   Mahyam ablam sana hediyem
   kelebek orkidesi çiçeği))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir