Kördüğüm 308. Bölüm Özeti 10 Haziran Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Akash Pes Eder

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti Part 1. 10 Haziran Pazar Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm özetlerini en doğru şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 308. bölüm özeti oldukça detaylı olduğundan 2 kısım halinde vermeyi uygun gördük. İkinci Part yayınlandığında konunun altındaki linkten ya da arama çubuğundan ulaşabilir siniz. Kördüğüm 308. Bölüm Meethi ve Vİsshnu’nun  konuşması ile başlar. Meethi ,Vishnu’ya 18 gün daha Akash’ın evde kalacağını söyler. Vİshnu bu süre içinde düğün hazırlaıkları tamamlanır bunun sonunda evlenmek zorunda kalırız der. Meethi tüm bunların oyun olduğunu hatırlatarak evliliğin mümkün olmadığını söyler. Yeni bir plana ihtiyacımız var derken Mukta onların yakınından geçmektedir ve evlilik planları yaptıklarını düşünür. Vishnu’nun ona değil Meethi’ye aşık olduğunu zannederek büyük üzüntü yaşar.

Kajiri gizlice Akash’a telefon eder. Nirbay’ın kürtaj yapması için Surabhi’ye baskı yaptığını söyler. Akash derhal konuyu Maiyya’ya anlatmasını ister. Kajiri ise kimse buna engel olmuyor senden başkası Surabhi ve bebeğine yardım edemez diyerek ağlamaya başlar. Akash ise elinden geleni yapacağını söyler. Bu sırada Meethi dikiş dikmekle meşgul olan Damini’nin yanına gider. Akash’ın 2 haftadan fazla süre daha evde olacağını ve bundan çok rahatsız olduğunu söyler. Damini ise bunun çok uzun bir süre olmadığını söyleyerek onu teselli eder.

Akash Kanha’nın yanına gelmiştir. Tapasya’da oradadır. Akash Surabhi’nin hamile olduğunu onlara anlatır. Tapasya buna  inan amz ve Akash’a tepki gösterir. Kanha’da onu destekler. Her ikiside artık Akash’tan sıkıldıklarını ve bu evden gitmesi gerektiğini söyler. Kimsenin kendisine güvenmediğini düşünen Akash daha fazla dayanamaz ve bavulunu toplamaya başlar. Bu sırada Meethi onu görür. Hemen Vİshnu’ya giderek Akash’ın gitmek için hazırlandığını artık sahte evlilik oyununa gerek kalmadığını söyler. Vishnu ise Akash gider gitmez gerçekleri evdekilere anlatalım diyerek cevaplar.

Agarth evdeki herkesi yanına çağırır ve Surabhi’nin kürtaj olmayacağını açıklar. Bu durum Nirbay’ın hiç hoşuna gitmez. Surabhi’nin üzerine yürüyerek Kanha’nın veledini bu evde istemiyorum diyerek onu ittirir. Agarth çok öfkelenir ve Nirbay’a bir tokat indirmek için üzerine yürür fakat Nirbah , Agarth’ın elini havada yakalar. Evdekiler bu durumu görünce adeta şok olur. Maiyya hemen Nirbay’a bağırır ve buna bir son vermesini ister. Derhal babana itaat et diye onu azarlar. Öte yandan Akash bavulunu toplamıştır ve kapıdan çıkarken Rathor ile karşılaşır. Rathor Meethi’nin evlendiğini görünce hemen pes mi ediyorsun der. Akash ise kardeşime yardım etmek için gitmek zorundayım geri döneceğim diyerek cevap verir.

Surabhi ile bebeğinin zor durumda olduğunu öğrenen Rathor Aatishgarh’a gideceğim ve bu durumu ben halledeceğim der. Akash buna karşı çıkar ve bunun çok tehlikeli olduğunu söyler. Rathor ise sen burda kal ve aşkın için gerekeni yapmaya devam et diye noktayı koyar. Bu sırada Nirbay, Agarth’ın suç işlediğini söyler ve Kadambari ile aynı odada kalması gerektiğini belirterek onu Kadambarinin odasına götürür. Onları kapıdan izleyen Maiyya ve Kajiri çok endişelidir. Nirbay ise önce Surabhi’nin karnındaki için gerekeni yapacağım daha sonra senin cezanı düşüneceğim der.Surabhi hayatımız mahvoldu şimdi ne yapacağız diyince Kajiri , Akash’a telefon etiğini ve herşeyi anlattığını onunda sabah oraya geliyorum dediğini söyler. Surabhi bu duruma çok sevinir.

Nirbay , Surabhi’nin kolundan tuatarak merdivenlerden indirir ve seni günahlarından arındırmaya götürüyorum diyerek onu çocuğu aldırmaya götürdüğünü söyler. Maiyya ve dğerleri de onu destekler. Surabhi yalvarmaya başlar. Kajiri ise Akash’ın geç kalmaması için tanrıya dua etmektedir. Daha sonra Damini’de yanlarına gelir. O da neden halen gitmediğini sorar. Akash olanları anlatır ve Kanha’nın yanında olmalıyım der. Damini , Kanha olanları biliyor mu diye sorunca Akash beni dinlemek istemedi diye yanıtlar.

Akash tütsü yakarak odasında dua etmeye başlar. Onun gitmediğini gören Meethi neden hala burada olduğunu sorar. Akash cevap vermez ve dua etmeye devam eder. Bu sırada Nirbay Surabhi’yi kürtaj için doktora götürmüştür. Doktor ve hemşire Surabhi’nin yanına gelirler. Doktor iğneyi hazırlarken hemşire de Surabhi’nin ellerini yakalamıştır. Surabhi kurtulmak için direnmektedir. Tam iğneyi yapmak üzereyken odanın kapısı sert bir şekilde tekmelenerek açılır. Rathor yetimiştir…

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti’nin ilk bölümünü sizlerle paylaştık. Özeti beğendiyseniz destek için sitemizdeki reklamalra bir defa tıklamanız yeterlidir. Özetlerle ilgili her türlü öneri ve isteklerinizi yorumlarda belirtebilir sizin.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti 10 Haziran Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Akash Pes Eder (523 Yorum)

 1. Anlayışlısın için çok teşekkür ederim Aleyna canım benim ya tamam Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar rüyanda damadımızı gör))) şaka şaka

 2. Tamam birtanem hiç sorun değil canım..sen git zaten benimde yavaşdan uykum gelmişdi)))
  İyi geceler birtanem..Allah rahatlık versin)))

 3. Aleyna canım özür dilerim benim hemen sahuru hazırlamam gerek üvey babam uyandı da)) ☹

 4. ha ha ha ha abimin omzuna atlayamıyorum ki eşek kadar boyu var)) ama bim beni omzuna alır döndürür)))
  Evet tiki var abimim )) keşke seninde abinin olsa ne güzel olurdu yanına bile yaklaşamazdı)))

 5. Bazen abim sevgilisnden gizlice biyerlere gider..bende bak abi yapma yoksa söylerim gizlice gitdiğini diye tehdit ederim)))
  Ee nede olsa sevgili konusu ayrı bişey)))

 6. Yok bende abimin omuzuna atlıyorum)))))..yeter yaa saçımı bozuyorsun diyeee)))
  Aa tiki mi var abinin)))
  Keşke benimde abimde olsa silahım olurdu ama yok kiiiii

 7. Sanarım tüm abiler aynı))))))
  En azından çoğu…
  Bende bazen abimi sevgilisine şikayet ederim abimde susar)))

 8. Ha ha ha Aynı abim)))) ne güzel saçımı yapmışın zar zor ne bızuyorsun diye)) sende abini çimçikle benim en önlemli silahım)))

 9. Benim abimde ara sıra benle uğraşır..aynanın karşısındaa hazırlanırken..gelir saçımı bozar tamam tamam güzelsin artık yeter diye)))))))

 10. Saol canım benim)))
  Konuşmak iyidir canım benim sende çok konuş eğleneceğine eminim)) illa komik olay olur konuşunca)) bende gülen konuşkan sevecen samimi insanlardan hoşlanmıyorum))

 11. Sen hep gül canım))))) gülen surat)))
  Aksine ben fazla konuşmam..insanlarla samimi olurum eğlenirim ama fazla konuşkan değilim..
  Eğlenceli komik samimi insanlardan hoşlanırım))))..

 12. Evet abim videoya alıyor akşam olduğunda herkes toplanır videoyu izler dalga geçiyorlar abimde çok pis dalga geçer tabi üzüleceğime yine gülüyorum))) ha ha ha

 13. Anlamak elde değil ki bulutlarla konuşduğuna göre..
  Abin videya mı alıyor)))))))))..çok komikmiş…

 14. Hep gülerim sebepsiz yere hiç ağladığımı hatırlamıyorum)) iki kere oldu bir abimi üzdüğüm için birde buraya girememiştim ya ondan başka hiç ağlmadım hep gülerim

 15. Nerden bildin gerçekten konuşuyorum)))) abim akşamları konuştuğum zamanlar videoya alır dalga geçiyor))))

 16. Kimse kalmadığı zaman bahçeye çıkıp ördeklerle konuluyorum o bile kaçsa bulutlara bakıp konuşurum)))

 17. Yok ben öyle değilim..bilmiyorum bi çoğu insanda olan şeyler bende yok..
  Canım bi bekle abim çağırıyor))

 18. Çok konuşanım çok hiç susmam )) susmaya çalıştığım zaman rahat edemiyorum illa konuşucam)) akrabalrım benden bıktı her gün arayıp konuşuyorum diye))

 19. Aynen bence de iyi yapıyorsun)))
  Ben tam tersi çok konuşan ve ısrarcı oluyorum bazen))
  Anneme çekmişim))

 20. Aynen arkadaşlarım çok meraklı..
  Ama ben öyle değilim…bi konu oluyor sorumu sorarım..karşımdakı insan cevap verene kadar beklerim 3 gün keçse bile..ısarcı insanları sevmem..

 21. Aynen benim ne suçum var doğruyu söyledim))) benim arkadaşlarım çabuk alınıyor lar hemen ağlarlar ya benim gibi aklı çalışan arkadaşım yok))))))))))) orada))))

 22. Aleynam düğüne değilde sanki podyuma çıkacaklar sanki))) ha ha ha aynen haklısın nasılda rahat ediyorlar onun içinde))) Allah onlara akıl fikir versin Aminnn Aminn benim karşıma öyle çıksalar çin görmüş gibi arkama bakmadan kaçarım))) ha ha ha

 23. Evet napıyım hepside meraklı..bende yok biri tamam..valla çekemem ben birni..benden uzak olsun öyle şeyler..

 24. Bir keresinde arkadaşım o kafa abartılı makyaj yapmıştıki bana dediki nasıl olmuşum güzel dimi bede dedimki aynıı gu yabaniye bezemişsin gavur gibi))) beni yastıkla yere devirdi ya çok komik ben dalga geçiyorum o zırlıyor))) ama ne yapayım nasıl olmuşum diye sordu bende cevapladım)))) ha ha ha

 25. Aynen görüyorum..zaten onlar uyuyunca bile makyajla uyuyorlar..sanki uykularında düğüne gidiyorlar))))..ayy onlar nasıl dolaşıyorlar o kadar ağırlıkda kumaşla bide takılar felan valla bana kına gelir..ben rahat bi insanım..deliririm o kiyafetin içinde ıyyyy..

 26. Ay gülmekten ölüyorum ya))) zaarrr)) senin üstüne zıplqmışlar pestilini çıkardılar desene))) ha ha -))))))))

 27. Zaten öyle söyleyince hepsi şaşırdı zaar)))..biri mi var diye hepsi üzerime atladı))))))

 28. Hintlilri görüyor musun baksana ne kadarda abartılı makyaj yapıyorlar aynı maymuna benziyorlar makyajı çıkarınca)) ben gülme krizine giriyorum onları görünce)))

 29. Aynen yapmıycağım fazla makyaj..ne o öyle palyoça gibi)))
  Canım okuldan kızlar bana derki senin yerinde olsam hiç makyaj yapmam)))))..bende sizde yapmayın o zaman)))

 30. Ayn bence de yapma fazla kadınların doğal hali daha güzel))) ve yakışıyor makyajın fazlası zarar cilde )) iyi yapıyorsun canım))

 31. Hayat ama fazla makyaj yapmıyorum..doğal halimi daha çok beğeniyorum..ama tabi azda olsa yapacağım..

 32. Ooo maşallah maşallah nazar değmesin sana, hayal ettim şimdi çok güzel olucaksın kız)))) çok güzel elbisen güle güle kullan canım benim saçlar dakgalı çok güzel bence)))))

 33. Aa ne güzel)))10 haziran demek..
  Bide yaşıtız)))
  Elbisem birazda gelinliği andırıyor))))arkadaşlara gönderim resmini..hepsi bana damat kim peki diye sordular))))))

 34. Hmm anlayıyım tamam..
  Beyaz renk.omuz izazı açık..belden aşağısı açılıyor uçuş uçuş bi elbise..ama çok güzel bi elbise seve seve aldım..üstümde fotosunu çekib whtsap grupunda kızlara gönderdim herkes bayıldı elbiseme..saçımı acık dalgalı yapıcam..

 35. Benimde 10 haziran doğum günüm bende 18 olucam yaşıt))))
  Şimdiden davetiyeleri hazırladım bile sabırsızlıkla bekliyorum onu))

 36. Evet ya çok eğlenirdik ya inan benim yanımda hiç sıkılmazdın (hoptek hoptek) oynardık)) ha ha ha 😛

 37. Nasıl bir elbise rengi ne Aleyna canım gözümle canlandırayım nasıl güzel olacağını))

 38. Ayy keşke yaa çok isterim)))
  Ne güzel olurdu bol bol eğlenirdik..
  Bugünde elbise aldım kendime yarın için)))

 39. Ay ne güzel canım benim ya keşke bizde senin en mutlu gününde olmak isteriz keşke orada olsam seni coştururdum))) davul zurnayla gelirdim valla)))

 40. Babam benim için bi mekan ayarlamış.. arkadaşlarımıda davet etmiş hepsini))).artık yarından itibaren reşitim 18 oldum artık))))

 41. Aaaaaa gerçekten mi)))) İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN Aleyna canım kutlarım nice mutlu senelere inşallah tatlım benim ya)))))

 42. Gerçi beni Hint dizileri kendilerine doğru çekiyor ben Hint dizilerini seviyorum Türk dizilerini pek sevmiyorum
  Sen anlat Karadeniz
  Edho
  Söz dizisinden başkalarına bakmıyorum)))

 43. Yok hayat bende çok güzel yaparım..ilk öncede abime tadırırm)))..
  Ama bende yemek işini beceremem))
  Hayat canım yarın benim doğum günüm))))))..

 44. Ayn benim arkadaşlarım da izler o diziyi çok güzel olduğunu söylüyorlar ama bir kere baktım ))sonra arkamı dönmeden gittim))) ha ha ha HA

 45. Biliyorum gökham söylemişdi..
  Yok yaa ben çok seviyorum dizi))
  Öğlen tekrar bölümlerini bile izliyorum..ayy bide burak deniz onu unutdum söylemeği))))..

 46. Ne güzel Aleyna canım))
  Bende Youtube den bakıp yapmaya çalışıyorum da yap yap olmuyor ))) ha ha
  Antenim çekmiyor galiba)))

 47. Zehir olsa mı))))))
  Aynen abim benim tatlılarımı yer..bende tlde açıyorum tatlı tariflerine youtubeden izleye izleye yapıyorum)))..

 48. Sende çok tatlı kızsın ya))))))
  Ya ne güzel demek abin senin ellerinden tatlı yer))
  Abim de benim yemekleri sever ama anneminkini daha çok))
  Tatlı yemez asla zehir olsa onu yer))) ha ha şaka şaka

 49. Benim en sevdiğim oyuncular
  1- varun toorkey
  2- Çağatay Ulusoy
  2- araz bulut
  3- varun kapoor
  4- Burak çelik
  5- Ali burak ceylan
  Şahan Gökbakar
  Ya senin??

 50. Senin gibi tatlı bi kızdan kim kurtulmak ister ki))))
  Aynen sen yemek bende tatlıyı güzel yapıyoruz)))..zaten annem tatlı yapıca abime bırak aleyna yapsın diyor))) abim bi tek benim ellerimde tatlı yer)))

 51. Hayat konu açayım bari)))
  Canım sevdiğin oyuncular???
  Şu an akıma ilk gelen şeyi söyledim..

 52. Ama komşumun kızı benden çok çekti valla benden kurtulmak istiyor bazen şakalaşınca bana diyoki senin kahvene zehirmi katsam ne kutulasam diye)))))) ha ha

 53. Yemek yapmak kolay ya tatlı yapmak zor bir türlü işin içinden çıkamadım gitti valla)))
  Ben yemekleri yaparım sende tatlıyı ne güzel ya)))

 54. Ayyy hayat yaaa))))seni gidi fırsatcı annenin uzandığından fırsat bularak hemen komşu kızınına yaptıdın baklavayı))))))..

  Haa anladım hayat..abinin instasından demek)))

 55. Yok benim insd yok abimkşnden giricektim ama abim yoktu (( giremedim((
  ..
  Evet canım Aynur 13 yaşında çok şirin kız))

 56. Vallahi hiç sorma kuru kaldı ya biraz ustu yandı))) baktım annem kanalede uzanıyor komşu kıznı aradım geldi dizlice kapıyı açtım)) mutfağa koştuk baklavayı komşumun kızına yaptırdım))))
  Annemin hiç birşeyden haberi yok yedirdim oh oh kız ne güzel olmuş nasıl yaptımçn diye bende kimin kızıyım dedim)) meiersem annem sabahtan beri bizi izliyormuş kız yalancı sen yapmadın ki en sonunda annemden tekme yedim gum diye gere düştüm ya çok komikti halimiz

 57. Cankız yok bugün..
  Bide dün cankız dün sana instaya gel konuşalım diye bişeyler söyledi..senin instan varmıydı ben yok biliyorum..

 58. Ayy baklava demek..
  Ne komik olmuş)))ee peki nasıl çıkmış baklava lezzetli olmuş mu??
  Canım bende netden bakıyorum tatlı tariflerine felan ara sıra yaparım)))

 59. Annem bugün bana baklava açtırdı ya oklavayla bana vuruyor beceremiyorum diye))) hem sopa yiyorum hem hamur açıyorum ya çok komikti)))

 60. Bende tv kapatdım..
  Odama keçtimm))kulaklığı takıyorum şu an müzik dinlemek için))..