Kördüğüm 308. Bölüm Özeti 10 Haziran Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Akash Pes Eder

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti Part 1. 10 Haziran Pazar Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm özetlerini en doğru şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 308. bölüm özeti oldukça detaylı olduğundan 2 kısım halinde vermeyi uygun gördük. İkinci Part yayınlandığında konunun altındaki linkten ya da arama çubuğundan ulaşabilir siniz. Kördüğüm 308. Bölüm Meethi ve Vİsshnu’nun  konuşması ile başlar. Meethi ,Vishnu’ya 18 gün daha Akash’ın evde kalacağını söyler. Vİshnu bu süre içinde düğün hazırlaıkları tamamlanır bunun sonunda evlenmek zorunda kalırız der. Meethi tüm bunların oyun olduğunu hatırlatarak evliliğin mümkün olmadığını söyler. Yeni bir plana ihtiyacımız var derken Mukta onların yakınından geçmektedir ve evlilik planları yaptıklarını düşünür. Vishnu’nun ona değil Meethi’ye aşık olduğunu zannederek büyük üzüntü yaşar.

Kajiri gizlice Akash’a telefon eder. Nirbay’ın kürtaj yapması için Surabhi’ye baskı yaptığını söyler. Akash derhal konuyu Maiyya’ya anlatmasını ister. Kajiri ise kimse buna engel olmuyor senden başkası Surabhi ve bebeğine yardım edemez diyerek ağlamaya başlar. Akash ise elinden geleni yapacağını söyler. Bu sırada Meethi dikiş dikmekle meşgul olan Damini’nin yanına gider. Akash’ın 2 haftadan fazla süre daha evde olacağını ve bundan çok rahatsız olduğunu söyler. Damini ise bunun çok uzun bir süre olmadığını söyleyerek onu teselli eder.

Akash Kanha’nın yanına gelmiştir. Tapasya’da oradadır. Akash Surabhi’nin hamile olduğunu onlara anlatır. Tapasya buna  inan amz ve Akash’a tepki gösterir. Kanha’da onu destekler. Her ikiside artık Akash’tan sıkıldıklarını ve bu evden gitmesi gerektiğini söyler. Kimsenin kendisine güvenmediğini düşünen Akash daha fazla dayanamaz ve bavulunu toplamaya başlar. Bu sırada Meethi onu görür. Hemen Vİshnu’ya giderek Akash’ın gitmek için hazırlandığını artık sahte evlilik oyununa gerek kalmadığını söyler. Vishnu ise Akash gider gitmez gerçekleri evdekilere anlatalım diyerek cevaplar.

Agarth evdeki herkesi yanına çağırır ve Surabhi’nin kürtaj olmayacağını açıklar. Bu durum Nirbay’ın hiç hoşuna gitmez. Surabhi’nin üzerine yürüyerek Kanha’nın veledini bu evde istemiyorum diyerek onu ittirir. Agarth çok öfkelenir ve Nirbay’a bir tokat indirmek için üzerine yürür fakat Nirbah , Agarth’ın elini havada yakalar. Evdekiler bu durumu görünce adeta şok olur. Maiyya hemen Nirbay’a bağırır ve buna bir son vermesini ister. Derhal babana itaat et diye onu azarlar. Öte yandan Akash bavulunu toplamıştır ve kapıdan çıkarken Rathor ile karşılaşır. Rathor Meethi’nin evlendiğini görünce hemen pes mi ediyorsun der. Akash ise kardeşime yardım etmek için gitmek zorundayım geri döneceğim diyerek cevap verir.

Surabhi ile bebeğinin zor durumda olduğunu öğrenen Rathor Aatishgarh’a gideceğim ve bu durumu ben halledeceğim der. Akash buna karşı çıkar ve bunun çok tehlikeli olduğunu söyler. Rathor ise sen burda kal ve aşkın için gerekeni yapmaya devam et diye noktayı koyar. Bu sırada Nirbay, Agarth’ın suç işlediğini söyler ve Kadambari ile aynı odada kalması gerektiğini belirterek onu Kadambarinin odasına götürür. Onları kapıdan izleyen Maiyya ve Kajiri çok endişelidir. Nirbay ise önce Surabhi’nin karnındaki için gerekeni yapacağım daha sonra senin cezanı düşüneceğim der.Surabhi hayatımız mahvoldu şimdi ne yapacağız diyince Kajiri , Akash’a telefon etiğini ve herşeyi anlattığını onunda sabah oraya geliyorum dediğini söyler. Surabhi bu duruma çok sevinir.

Nirbay , Surabhi’nin kolundan tuatarak merdivenlerden indirir ve seni günahlarından arındırmaya götürüyorum diyerek onu çocuğu aldırmaya götürdüğünü söyler. Maiyya ve dğerleri de onu destekler. Surabhi yalvarmaya başlar. Kajiri ise Akash’ın geç kalmaması için tanrıya dua etmektedir. Daha sonra Damini’de yanlarına gelir. O da neden halen gitmediğini sorar. Akash olanları anlatır ve Kanha’nın yanında olmalıyım der. Damini , Kanha olanları biliyor mu diye sorunca Akash beni dinlemek istemedi diye yanıtlar.

Akash tütsü yakarak odasında dua etmeye başlar. Onun gitmediğini gören Meethi neden hala burada olduğunu sorar. Akash cevap vermez ve dua etmeye devam eder. Bu sırada Nirbay Surabhi’yi kürtaj için doktora götürmüştür. Doktor ve hemşire Surabhi’nin yanına gelirler. Doktor iğneyi hazırlarken hemşire de Surabhi’nin ellerini yakalamıştır. Surabhi kurtulmak için direnmektedir. Tam iğneyi yapmak üzereyken odanın kapısı sert bir şekilde tekmelenerek açılır. Rathor yetimiştir…

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti’nin ilk bölümünü sizlerle paylaştık. Özeti beğendiyseniz destek için sitemizdeki reklamalra bir defa tıklamanız yeterlidir. Özetlerle ilgili her türlü öneri ve isteklerinizi yorumlarda belirtebilir sizin.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti 10 Haziran Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Akash Pes Eder (523 Yorum)

 1. Nerdesınız yaaaaa hadı gelın artık
  Guljan ablam
  Nuranaay ablam
  Gokhan kardesım
  Tyllam
  Isılcım
  Hayatım
  Aleynacım
  Rojıncım gelın artık buraya cok ozledım sızlerı

 2. Gokhan kardesım cok ama cok tesekkur ederım ben mutlulukdan agladım resmen canım kadesım sende ıyı kı varsın ıyı kı bu sıteye gırmısım canım sende ıyı kalplı bır adamsın ıyı kı senın gıbı bır kardesım var canım kardesım benım

 3. Gokhan kardesım
  Guljan ablam
  Hayatcım sızlere cok tesekkur ederım benı mutlu etdınız benım dogum gunumı unutmadınız canlarım benım sızı kardesımden ote sevıyorum ben cok cok

 4. Bizde sat 03 12 hayatcim gel opte gorelim sakin isirma ha haaa ablosum isirirda simdi tisleri yok isirmaya haaaa))yarin konusuruz sanada allah ratlik versin canim saol333 ben kactim333

 5. Ben kaciykrum hayatcim sende sahurun yap tatlim oruc tutuyormusun allah kabul etsin ben oruc tutmuyorum tatlim)))yarin gorusz llah ratlik versin ben kacar33333

 6. Tamam Abloş ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DİLİYORUM SANA ABLAM SENİN TATLI YANAKLARINIZDAN KOCAMAN ÖPÜYORUM 😀

 7. Bizde saat 3 e geliyor ablam
  Sizde kaç
  Vay ablam ikimiz konuştuk zaman su gibi akıp gitti valla))

 8. casper via f1 tl markam bu abloş anam izin vermez yeni tl almama)))) abimkşde samsung galaxy note 8 bu abloş))))
  Hiç mi dokunmadın ablam kediye kopeğe)) aaaa abloş dünyada ilk sen dokunmadın galiba))))))

 9. Ya yakala onu ona bi ecez)))))) kiz sat kacc olduya bos bos dirdir ypiyoruz hadi uykuya mas msaaa yarin okulun var okula gec kalma iy geceler333))

 10. Kiz peki abin bunu derde kus olafi soylerde sen sordunmu hi kusa ben kimim deye))) dedimi aptal hayat ya haaaa))) he saol tatlim sen arkamdan geldin valla supruz istemem abinin tl gir333 izin vermese tl deyistir abinin tl ne canim markanin adi ne peki seni tl markan ))) kiz valla ben evde heyvan beslemem kendi evi var tovsanlarin ya)))) kopektende hoslanirim tuylu kucuk olandan ay ne guzel hic kopeye kediye tokunmadim ya)))

 11. Ablam davul sesi geliyor Acaba davulcuyumu yakalasam)) yakalamaya kalsam beni davulla kovalar gece gece)))) ha ha ha ha ha ha ha

 12. Senden sonramı ablooşşş ne güzel iyiki doğdun iyiki varsın abloş ne güzel sen doğduğunda arkandan ben gelmişim desene)))) ha ha ay ablam sabırsızlıkla oraya dönmeyi bekliyecem ya acaba ne derdi))))))
  Aynı anam gibi abloşum annamda senin ablam gibi dır dır ederdi ama abim istedi annem kabul etti))
  Bizim kopek o kadar sadık ki abloş bir görsen çok şirin ama annemin yanında ayrılmıyor annem hamile ya yeni dostunu bekliyor bizim kopek ))

 13. Neeeeeeee aaa benden sonra ohaaaa))) pazartesinemi dusuyor iyki dodun kiz 3333 sana anlatirdim bana babam nederdi ama kalsin oraya geldinde anlatirim oleceksin gulmekden eskiden bende isterdim kus balik olsun evmizdeya ablama soyledikde balik ses cikaracak baka bilecekmisin)))) kus dirdir yapacak sikilacaksin deye konusurduya bende napiyim bunlar bole yapica napicam kafam siser ya)))dinlemekten)))

 14. Yoldan geçen eşeki yakala dedinde abloş şimdi yola baktım yaşlı dede geçiyor kız onun belini kırarız)) zaten zor yuruyor))) ha ha

 15. Abloşum ya beni güldürmekten öldürdün kız)))) bende kilo kilo hıyar yoluyorum abime)))
  İkimizde az deli değiliz abloş)))) bizden çok çekiyorlar valla))

 16. Bizim evde alman kurdu var Abloş ve papağan var dır dır ediyor sürekli Abim ona Aptal hayat diye öğretmiş sürekli bunu diyor ya)))) tavşan mı abloş ya ne güzel sen kedi onlar fare))))
  Benim doğum günüm haziranın 10 na ablam

 17. Desana bos bos yolayib bileti cileden cikariyorsun bende ablosuma yaparim tomates yolarimda))))yer)))bende ne var neyok atarim ablosuma yazik ya deli ediyorum ya onu)))

 18. Onları deli ettim abloş onlarda benim wahasapıma sopa emojini atıyorlar)) benimde elime ne geçtiyse ALLAH ne verdiyse atıyorum onlara)))) benden çok çektiler emojilerimden)) ha h ah a

 19. Sizin evde hayvan varmi hayatcim bizim evde tavsan var ya benden kaciyolar fare gibi))) haa dom gunun ne zaman hatacim)))

 20. Yaa ben vodafone kullanıyorum kitabcığı var ona bakarım )) gitmek istemiyorum benim ülkem dururken ama akrabalar işte katır inatları var onlarda gerçi bende de var))) ha ha ha
  İkimize iki tane eşek lazım acaba eşek kim olmalı bizi taşıyacak))) ha ha ha

 21. Kiz sen vasaptakilari deli edeceksin ya bu gidisle seni egelerler ya)))) ne cok bilmissin sen ya))) ne buldun atiyorsun onlarin kapilarna ya)))

 22. Yazık abloş çiçekleri yolmuşlar sende onların saçını başını yol ve dik deki ay ne güzel çimlerim varmış da fark ettmemişim diye))))

 23. Firansayami))) kiz oraya getsen intenet cekmeyecek mesl sen simdi tuk desin internet cekiyor baska bi ulkeye gitiyinde internet cekmez sizin dilde ne derler o kulandiginiz numaralara vidyefon turkcel falan hangi numarayi kulaniyorsun iste o numaranin kitapligi varmi onu oku ulkeye gitiyinde numaran aktif olsun diye bis yapiyolar ondan sonra internetin ceker aca onu yaptinda ceker baska ulkelerde))))ha ha ozaman ikj esek lazim bize dik dik))))

 24. Erkeklere de katır inek ökuz fotoğrafları atıyorum diyorumki Aaa Bu sana çok benziyor diye))))))

 25. Tatile Fransa ya gidebiliriz abloş bizim akrabalar var orada gein diye tutuluyorlar)) köyde güzel yer ben arkadaşım da koylde yaşar bir keresinde onlarda kalmıştım birlikte inek sağdık yaa))) yumurta topladık koyunları otlatık çok komikti halimiz )))

 26. Evet abloş haziranın 8’inde okullar tatil özgürlüğe koşucam birde yere takılıp düşmeyim))))
  Eşek videoları bende çok var çok komik arkadaşıma atıyorum diyorum ki aynı sen))

 27. Tatile nereye gideceksin sakin koye deme ha canin cikir koyde)))) ben her zamanki gibi evde olacagim:_ kiz aaa herkes gordumu cicekleri aaa))) he saol tatlim bi sure vardi gelen giden fotaraf cektiriyor ya))) ama simdi cicekler solmus ya ((

 28. Ha ha ha ay ablam ne komik ya gözümde canlanırdım birden )) şimdi sen nasılda gülme krizine girmişsindir))) dayının kızı ne şirinmiş valla arkadaşı da öyle keşke burada foto paylaşmak olsaydı bende de bir sürü komik fotoğraflar var sen görsen hastanelik olurdun )) abim oldu zaten)))) keşke bende görsem ne güzel olurdu))
  Bu arada abloş senin bahçendeki çiçekler ne güzel ya )) maşallah maşallah

 29. Duymusmuydun maymun fotarafini esek vidyosunu gormussun maymunu haric)) haa he oldu umut rudra prataf ranavat))) haa sizin okul nezaman bitiyor hayatim artik hazran ya bitmesi gerekmezmi ya))))

 30. Canim benim ya kiyamam ya (((ona ben ) eskiden bi internet kulaniyordum ya ozamanlar benim tl vasap yoktuya ))) dayim kiziyla internete msj ondan komik bi laf istedim onunda hic hali yoktuya ben nereden bileyim 2 3 sat israr ediyorum komik laf soyle diye dayim kizininda bi arkadasi intern bana maymun fotarafi gondermis ben guzelim meselesi allah oldum ya ben bunu tanimiyorum ya bu bana maymun fotarafi gondermis ya ne cok guldum o fotaraf olsaydi sanada gonderirdim ya cok gulerdin )))

 31. Tamam söylerim ama anam uyuyor şimdi arada bir uyanıyor ben söylerim))) terlik yerine tekme yerim kız))) evet adı Umut Rudra pratap ranavat olucak kız ne güzel)))

 32. Abloş rabişi özledin bunu anladım abloş rabişte seni çok özlüyor ve konuşmak sarılmak istiyor ama biliyorsun yakup nişanlısını kaybetti ve eli hiç tl ye gitmiyor
  Ablam ya çok sesiz olmuş rabiş çok hiç gülümsemiyor kuzeni bana dedi(((
  (( abloş bırakıyorum tabii anam öyle konuşurki dünya tersine döner valla))) ha ha ha ha

 33. Hayat anene soyle rudra piratav ranavat koyalimi bebise bi bak bakalim havada ucan terlik yiyecekmisin ya)))) umuta koyacak koyursunuz isalllah)))

 34. Evet abloş o Türkiye ye gelse ben kaparım onu )))))
  Ben sadece ona azı açık baktım diğerlerine hiç bakmadım öyle)))
  Olurr abloş Rudra pratap ranavat vayyy abloş bu harika olur 😮 😉 😀 🙂

 35. Sende cansin kiz ya bole dedikde rabis aklima geldiya o hep derdi simdi aramizda yok (((anan napsin kiz tv konusmak icin var heralde konusmasa olmaz ha))))birak konussun ici ratlar ozaman)))

 36. He korduyumdeki akasin abisi sakarat onumu diyorsun canim vah vah turkuye gelse hemen yapon yapostiricini al gidib yapisirsin ona))) iy bi erkek oyuncusu ben peki semem gozumle goreni deyilde kalbimle hi etiy birine bakarim ya hic hint dizisindeki erkeye azi acik bakmadim ya ben rudra arnav ve slok seviyorum onlar gibisi yok desem yalan olur ha dunyada bi cok erkek var haaa hayatda baskalar ya ((( rudra piratav ranavat isimini koyalimi hayat bebise)))))

 37. Bişi söyleyeyim mi abloş annem rk yi hiç sevmez maymun suratlı der RK ya )))) ha ha gülmekten ölüyorum valla)) benim ANAM çok komik biri)) sürekli Hint oyunculara laf sokmasa olmaz))

 38. He bi numarayiz odulumuz isili alayim)))) sorun deyil canim sende bi numarasin kiz geri kaldin deye uzulme akilina geldikce at lafini hastanelik et bizi))))

 39. Canim onun dizideki adi ne ven hiduynadim ya oisimi kiz anan rudrayi arnavi zeni rk sevmezmi hint isimi koyacaz bebise haaa)))

 40. Abloşum yaa)) ben abim ve sen ve rabiş gibi komik espirı yapamıyorum ki))) sizler bir numarasınız bir))

 41. Tamam Abloş anladım kız))))
  Annem izler Hint dizilerini
  Ben VARUN TOORKEY E aşık olan kişiyim onu çok seviyorum Abloş

 42. Ay olecem gulmekten ya mal gibi bakacaz kiz instag deyil oraya diyorum oraya aaa abin baskasini inst deve gibi yaziyor ya)))hayatm anen hint dizilerine bakiyo dimi sen hangi erkek ocuyu isimini sevdin)))

 43. Tamam Abloş senin dediğini dikkate alıcam)))
  Abimin meslekle ilgili önemli sınavı var dı))

 44. Bak canim abinden bi tane var ne diyorsa 2de 1 demeden yap bu yaptiklarinin sepebi olmali canim seni erkekle gormesi normal tabi atik hic erkek arkadaslarinla cikma ya onlara guven olmaz tatlim seninde hakin var ama bilmek olmaz onlarin cevirdikleri oyunu canim)))nese hep erkekten basetim ya birezde esekten baseteyim ya)))bana bi komik laf anlatsanaya))) kendime geleyim abinin ne sinavi varki)))

 45. Çok şükür benimde iyi gidiyor abloş
  Abloş insd amamı yoksa oraya mı gelsin abim kız ne oluyor ne yapacaksınız merak ettim şimdi))aaaa

 46. Abloş yeni doğacak erkek kardeşime isim buldun mu hadi söyle onuda koymak istiyorum ben)) haziranın son ayında da gelebilir kardeşim doktor bey öyle dedi))

 47. Ya canim sende isler gucler nasil bende iy gediyor kiz oraya giremiyorsun biliyorumda lutfen abine soyle bu cumartesi orada olsun olurmu )))) orada oldunda soylerim iki gune instg silinecek ya)))) bulamazin beni sonra yeniden indireceyim isalllah))) oraya geldinde anlatirim tatlim )))

 48. Ablam haberler izliyorum tabii)) ama bir yandanda düşünüyorum iyi biri var mı diye))) yok abloş uykum yok evet yarın okul var ))
  Senin uykun varsa uyu abloş sorun olmaz))

 49. Evet abloş rabişinkide aynı marka)) abloş haklısın bu dünyada adam gibi adam bulmak zor nederde o eski yıllar))) hemen kullanıp atıyorlar (( hiçmi adam gibi sevmezler(( amin inşallah abloş seninde inşallah))
  Evet abloş yaşlanınca abim peşimi bırakır)) ne yapsın o da abilik görevini yapıyor ben onun kız kardeşiyim))

 50. Ay seninde hic biseyden haberin yok haberleri izlemiyomusun ya))) olmaz olurmu))) heyata hersey var oh oh ))) uykun varmi tatlim uykun geldise uy canim ya yarin okul varmi

 51. Benim isimimle soyleseydiniz kapul etirirdiniz ya deseydin biri seninle konusmaya hevesliya))) nese rapis hep bole)))rabisin tl isilin tl markasiyla ayni dimi)) kiz sevmene hala zaman var yaslandinda abin pesni birakir canim))) allah seninde karsina iy bi isan gonderirde akilanirsin adam seni seviyormu seviyormu yoklarsin sakin deli kibi yapisma ha ona oce adami diye bak esek cikmasin ya)))

 52. Abloş tamam abimden izin alayım öyle açayım inşallah izin verir))
  Ya öyle kişilermi var abloş vah vah bunlar ne biçim insanlar ya)) vaalla korkulur onlar dan(( ne istiyorlar kızlardan (( neyse Abloş onlar Allahtan bulsunlar ())
  Hele bana öyle yapsınlar ben ne yaparım kız))) çok iyi yapıyorsun abloşum seni kutluyorum))

 53. Benim instagramimi biliyosun dimi gizlice acma olmaz abine soyle izin verirse iki dakalik indir benle konus sil abinden izinsiz bi yapma olurmu333 burada ins yazma canim
  aa kiz ne gibi isanlarmi olur dur kadin kilinda olan instagram erkek kulaniyor haaa))) kandirmaya adam bulmadi resimini falan ister sende verirsin ya oda seni rezil eder ya)))) anladini bugune kadar ben hic resim paylasmafim ya ))) sadice guvendiyim isanlara yer var ))

 54. Abim işte Abloş kendi tlsi çok iyi aslında ama neden oraya girmiyor anlamadım))
  Abimin aldığı rabiş almadı tl yi biliyorsun gururlu almaz asla)) onun yeni tlsi abim telefoncuya geri teslim etmekten başka çaresi yoktu rabiş kabul ettmrdiği için ((
  Tamam ablam yarın senin dediklerini yapıcam bakalım olucak mı inşallah olur ya teşekkürler abloş)) ♥

 55. Abloşum kız biri bana aşkını ilan etse)) abim kıyameti koparır valla))
  Ama bende sevmek istiyorum ve hep yanında olmak istiyorum ama abim dinlemezki((

 56. Tamam canim anlatirim ona senin icin cozum varmi mqb oldundada ole yaziliyormuydu (( simdi sana bi decem tl ac kapat sonra dedin gire bilmedin yeniden yaz gir bakalim gire bilecekmisin)))verilerini temizle gecmiste verilerini sil yeniden yaz onun isimini gir yeniden ole olursa siylersin bana isimin yazma ha kiz rabiskidemi ayni tl markasindan ya ben abine soylemistima ayri alsin deye rabis istediyi teli isilada ben dedim tl markasindan alsiydiya ))) nese almis daha gule gule kulansin peki rabise aldigi tl nerede biliyorum kabul etmedide tl nerede duruyor))))

 57. Evet abloş sakız gibi yapışıyor hiç bırakmıyor sanki Hayatının aşkıymış gibi))) ha ha ha ha

 58. Abloş haklısın ben hemen arkadaşlık kuran insanım yerimde duramıyorum ki))
  Abim bana hep saffsin diyor ama öyle değilim ki))) benimde insdagramım olsaydı abloş ya ne güzel eğlenirdim )) ama gizlimi açsam ne))) şaka şaka
  Yaaa nasıl kişiler var abloş)) ben bilmediğim için

 59. Neee kaciriyim derken haaa sakiz gibi yapisiyormu her zaman tl ahah )) bende tl birakmiyorum ki))) yeyeler diye birakmiyorum333 kiz sen kadinsin allah korusun basina bi gelir her konuda safmisin insanlarla kaynasmaya))) he seni kadirilar ya ama bana bakma ben cok bilmisim ya)))) abinin basina bi gelmez senin basna gelir hicmi haberleri izlemiyorsun ya))))abinin tarafin tutmuyorum ha basna kotu bisey geler allah korusun ole bi isimler varki insta haaa gorsen gulursun ya)))

 60. Mqb im yok bitti ben okulun Mqb inden giriyorum(( sitenin ismini yazıyorum ve çıkıyor tıklıyorum bu yazı çıkıyor (invalid cert) bu yazıdan başka bir şey çıkmıyor ablma sadece bu yazıyı görüyorum bir şey değil

 61. Işıl iyi rabişte öyle TEMMUZ DA Türkiye ye geliyor rabişimiz)) annem doğum yapıcak ya)) o yüzden bebişi görmek için ışıl neden girmediğini biliyorsun ablam bu olaya şok oldu ve girmiyor onun tl markası samsung galaxy note 8 abisiyle aynı

 62. Evet Abloş abim beni kıskanıyor hep )) ha ha dışarıda bir erkek bana yaklaşamıyor bende abime sinir oluyorum ya hiç mi bir erkek arkadaşım olmayacak)))) birde insdagrsm açsam takipçim fazla olsa vah vah)) abime)) he ya abiminki var birde baya takipçisi var kendisi açıyor da ben neden açamıyorum))

 63. Mqb varmi nasil yaziyorsun bana isildan haber et bakayim isil nasil hersey yolundami333 isili rabisi cok ozledim ya isilin tl markasi ne))))

 64. Evet abloşum giremediğim zaman ağladım)) inşallah düzelir ya bende gelirim))
  Abimin tlsini kaçırayım diyorum ama elinden düşürmüyor ki kıymetlisini)) birkere kaçırayım dedim elimi yüzüme bulaştırdım ya))

 65. Olesine sordum canim333 demek abin yuzunden inst acmadin ha insta basa bela canim ama abinde var sana yasakliyor ha (( takipcin cok olursa sinir kupune donur ya ben ilk kez instag actimda inst kim var kim yok hepsine takip atim ya nereden bileyim takip ne banada atiyolar umursamiyorum ya)))))

 66. Kiz aleyna iy geceler allah ratlik versin es gic ne goc et de))) galiba hayatin neti cekmiyir))) hayatim bi site icin alev almana gerek yok canim burdayik her zaman site ye gire bilmedin deye vah vahmi salmana ne gerek var ya))) hic uzulme olurmu 1gunuk mesele canim333yine girersin gire bilmedinde abinin tl kacir))))

 67. Abloşum ya keşke ınsdagramım olsa ya abim izin vermiyor be duzel dır dır yapardık))) yol abloş abim küpe takmaz sevmez asla)) niye ne oldu ki abloşum))

 68. Tamam Aleyna canım iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum birtanem tamam yarın aynı saatte görüşmek dileğiyle))

 69. Bir keresinde annem evi temizle demişti bende inatçılık yaptım hayr banane dedim dayak yememek için kabul ettim sonra ellimde su dolu leğenle birlikte salona didiyorum birden bire ayağım halıya takılıp yere düştüm)) birde ne göreyim butun suyu annemin üstüne dokmuşum ya o kadar komik suratı var dıki annemin hemen ayaklandı kaçmaya başladım annemde beni kovalıyor odaya girdim kapıyı kilitledim annemde maşallah maşallah kaba dayı gibi kapıyı kırmaya çalışıyor en sonunda terlik yedim annemden ))) çok komikti ya

 70. Hayat canım yarın gece buluşuruz bu geceyi es keç..tabi cankız sende)))
  Hadi kızlar ben kaçdım iyi geceler)))

 71. Hayatcim sana bis decem kiz abin kupe takiyormu)))))gorsuz aley canim dinlen ya yoksa halsiz halinle bayilib dusersin yere ya))) iy geceler tatli ruyoalr aleyna… kiz hayat sen simdi evdemisin333 internetin hicmi cekmiyor ya keski instagramin olsaydi gelirdin konusurduk ya)))

 72. Kızlar ben çok yorgunum((dayanamıyorum daha fazla parti beni baya yormuş
  Kusura bakmayın çıkmak zorundayım(((
  Hayat canım özür dilerim seni yanlız bırakdığım için canım..
  Kızlar size iyi geceler tatlı rüyalar yarın inşAllah görüşürüz..Allaha emanet olun öpdüm))))

 73. Ay yeti beni ovmeyin ha)) simdi konu ne olsun kizlar ben nereye getsem hep gulme kirizimi yasatarim isanlara ya hayatcim sende komik bi varmi soylede guleyim ya)))gulursem dahada canlanirim ya))))

 74. Benim bugune kadar isimim calimadi aley calsalarda ne olacak ki siz sinirleneceksiniz tam tersine ben gulecem ya nese geldim gibi seni yormayim aley benim neyi sevib semememi sorsan hic bis sevmiyorum canim sevdiyim hic bisey yok))))))

 75. Abloşum gitme abloş sen geldin biz canlandık ya)))
  Yaa sen üzme kendini abloş gelirler yaa)) tatil yaklaştı ya o yüzden yoklar ama geleceklerine eminim))gitme ne güzel konuşuyoruz ablam ne ozuru ablam bir daha o kelimeyi duymayayım)) kuçukler özür diler büyükler değill))