Kördüğüm 308. Bölüm Özeti 10 Haziran Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Akash Pes Eder

Burak 03 Haz 2018 Haberler  0

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti Part 1. 10 Haziran Pazar Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm özetlerini en doğru şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 308. bölüm özeti oldukça detaylı olduğundan 2 kısım halinde vermeyi uygun gördük. İkinci Part yayınlandığında konunun altındaki linkten ya da arama çubuğundan ulaşabilir siniz. Kördüğüm 308. Bölüm Meethi ve Vİsshnu’nun  konuşması ile başlar. Meethi ,Vishnu’ya 18 gün daha Akash’ın evde kalacağını söyler. Vİshnu bu süre içinde düğün hazırlaıkları tamamlanır bunun sonunda evlenmek zorunda kalırız der. Meethi tüm bunların oyun olduğunu hatırlatarak evliliğin mümkün olmadığını söyler. Yeni bir plana ihtiyacımız var derken Mukta onların yakınından geçmektedir ve evlilik planları yaptıklarını düşünür. Vishnu’nun ona değil Meethi’ye aşık olduğunu zannederek büyük üzüntü yaşar.

Kajiri gizlice Akash’a telefon eder. Nirbay’ın kürtaj yapması için Surabhi’ye baskı yaptığını söyler. Akash derhal konuyu Maiyya’ya anlatmasını ister. Kajiri ise kimse buna engel olmuyor senden başkası Surabhi ve bebeğine yardım edemez diyerek ağlamaya başlar. Akash ise elinden geleni yapacağını söyler. Bu sırada Meethi dikiş dikmekle meşgul olan Damini’nin yanına gider. Akash’ın 2 haftadan fazla süre daha evde olacağını ve bundan çok rahatsız olduğunu söyler. Damini ise bunun çok uzun bir süre olmadığını söyleyerek onu teselli eder.

Akash Kanha’nın yanına gelmiştir. Tapasya’da oradadır. Akash Surabhi’nin hamile olduğunu onlara anlatır. Tapasya buna  inan amz ve Akash’a tepki gösterir. Kanha’da onu destekler. Her ikiside artık Akash’tan sıkıldıklarını ve bu evden gitmesi gerektiğini söyler. Kimsenin kendisine güvenmediğini düşünen Akash daha fazla dayanamaz ve bavulunu toplamaya başlar. Bu sırada Meethi onu görür. Hemen Vİshnu’ya giderek Akash’ın gitmek için hazırlandığını artık sahte evlilik oyununa gerek kalmadığını söyler. Vishnu ise Akash gider gitmez gerçekleri evdekilere anlatalım diyerek cevaplar.

Agarth evdeki herkesi yanına çağırır ve Surabhi’nin kürtaj olmayacağını açıklar. Bu durum Nirbay’ın hiç hoşuna gitmez. Surabhi’nin üzerine yürüyerek Kanha’nın veledini bu evde istemiyorum diyerek onu ittirir. Agarth çok öfkelenir ve Nirbay’a bir tokat indirmek için üzerine yürür fakat Nirbah , Agarth’ın elini havada yakalar. Evdekiler bu durumu görünce adeta şok olur. Maiyya hemen Nirbay’a bağırır ve buna bir son vermesini ister. Derhal babana itaat et diye onu azarlar. Öte yandan Akash bavulunu toplamıştır ve kapıdan çıkarken Rathor ile karşılaşır. Rathor Meethi’nin evlendiğini görünce hemen pes mi ediyorsun der. Akash ise kardeşime yardım etmek için gitmek zorundayım geri döneceğim diyerek cevap verir.

Surabhi ile bebeğinin zor durumda olduğunu öğrenen Rathor Aatishgarh’a gideceğim ve bu durumu ben halledeceğim der. Akash buna karşı çıkar ve bunun çok tehlikeli olduğunu söyler. Rathor ise sen burda kal ve aşkın için gerekeni yapmaya devam et diye noktayı koyar. Bu sırada Nirbay, Agarth’ın suç işlediğini söyler ve Kadambari ile aynı odada kalması gerektiğini belirterek onu Kadambarinin odasına götürür. Onları kapıdan izleyen Maiyya ve Kajiri çok endişelidir. Nirbay ise önce Surabhi’nin karnındaki için gerekeni yapacağım daha sonra senin cezanı düşüneceğim der.Surabhi hayatımız mahvoldu şimdi ne yapacağız diyince Kajiri , Akash’a telefon etiğini ve herşeyi anlattığını onunda sabah oraya geliyorum dediğini söyler. Surabhi bu duruma çok sevinir.

Nirbay , Surabhi’nin kolundan tuatarak merdivenlerden indirir ve seni günahlarından arındırmaya götürüyorum diyerek onu çocuğu aldırmaya götürdüğünü söyler. Maiyya ve dğerleri de onu destekler. Surabhi yalvarmaya başlar. Kajiri ise Akash’ın geç kalmaması için tanrıya dua etmektedir. Daha sonra Damini’de yanlarına gelir. O da neden halen gitmediğini sorar. Akash olanları anlatır ve Kanha’nın yanında olmalıyım der. Damini , Kanha olanları biliyor mu diye sorunca Akash beni dinlemek istemedi diye yanıtlar.

Akash tütsü yakarak odasında dua etmeye başlar. Onun gitmediğini gören Meethi neden hala burada olduğunu sorar. Akash cevap vermez ve dua etmeye devam eder. Bu sırada Nirbay Surabhi’yi kürtaj için doktora götürmüştür. Doktor ve hemşire Surabhi’nin yanına gelirler. Doktor iğneyi hazırlarken hemşire de Surabhi’nin ellerini yakalamıştır. Surabhi kurtulmak için direnmektedir. Tam iğneyi yapmak üzereyken odanın kapısı sert bir şekilde tekmelenerek açılır. Rathor yetimiştir…

Kördüğüm 308. Bölüm Özeti’nin ilk bölümünü sizlerle paylaştık. Özeti beğendiyseniz destek için sitemizdeki reklamalra bir defa tıklamanız yeterlidir. Özetlerle ilgili her türlü öneri ve isteklerinizi yorumlarda belirtebilir sizin.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 308. Bölüm Özeti 10 Haziran Pazar Fragmanı (1. Kısım) # Akash Pes Eder” üzerine 523 yorum

 1. Aleyna dedi ki:

  Hayat canım sınavın iyi keçmesine sevindim)))
  Cankız olur mu öyle şey birtanem.nereye tam tersi geldiğin andan istibaren güldürdün bizi sitenin neşesi)))

 2. Aleyna dedi ki:

  Yok cankız ismini çalsalar bile kimse senin gibi yazamaz anlarız biz..sen rahat ol relax))))

 3. Cankiz dedi ki:

  Kiz allah korusun ne kurbaniya)) kurbanmi gedeceksin sen simdi tobe tobe ya)) ay ben geldim hic konu olmadiya uzgunum aley geldimde konunuzu yarida koydum kacib gedeyim guzelce konusun333 kendimi kotu his etmiyorum hayat merak etme sub gibiyim ben sadice gedenleri ozledim ya hickimseler yok sitede(((

 4. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım abimin sınavı istediği gibi geçmiş bana öyle dedi))

 5. Aleyna dedi ki:

  Tamam cankız))bu güzel sevdim bunu))

 6. Hayat dedi ki:

  Oo ne güzel yakıştı abloşummaaa))))
  Hele öyle yapsınlar ben onları çukura gömerim kız)))

 7. Hayat dedi ki:

  Aleyna hakklı abloş ismini değiş bu olmaz kız )) (CANKIZ) KOY 😀

 8. Cankiz dedi ki:

  Tamam kizlar aley istedin sekilde hitap ede bilirsin canim333oldumu hayat burada cok isim caliniyor ha umarim biri benim adimi calib sizden para istemez haaa)))

 9. Hayat dedi ki:

  Abloş canın mı sıkkın((( öyle hissediyorum şimdi kardeşin sana kurban olsun yani ben))

 10. Hayat dedi ki:

  Abloşum ben seni yerim ya ))))) kimselere vermem
  Vermem seni ellere vermem)))

 11. Aleyna dedi ki:

  Anonim bende sana abloş desem olur mu??)))))
  Yaa sana deli diye hitap etmek istemiyorum ondam ismini değişdir lütfen)))

 12. Hayat dedi ki:

  Abloş deli ismi iyi olmadı bak ((( melek koy o sana çok yakışıyor abloş Cankız koy sen benim canımsın da ondan)))

 13. Deli))) dedi ki:

  Bugunlerde deliliyim ben ya))) hayatcim peki ne konusacaksiniz bugun cok ozlenesi bi gun ya ((( herkes ole dalmis ki ((( anlayisin icin tsk aley )))

 14. Aleyna dedi ki:

  Anonim kız naptın kendine niye deli ismini takdın)))Allah seni napmasın)))))
  Kız değişdir ismini)))) seni sevdim deli kız
  Komik birisin)))))

 15. Hayat dedi ki:

  Evet abloş abim haklı aslında ama abloş sadece arkadaşımdı sınıf arkadaşım
  Ben lise son sınıf okuyorum o da benim sıra arkadaşım )) ama neyse abloş sen haklısın abimde sizi dinleyecem))) Öyle demesinler Allah korusun onların ağzını kırarım Abloş)))

 16. Deli))) dedi ki:

  Yorulmayim deye kisa kisa yaiyorum aley ay napayim tatlim buldum isim deli deyin yeter ya)))))

 17. Aleyna dedi ki:

  Süper hayatcım cankız olur bencede)))anonim o zaman adını cankız diye kayt et)))
  Hayat gökhanın sınavı iyi keçmiş mi))

 18. Deli))) dedi ki:

  Aleyna lutfen kotu olma benden kacmaya katil sendeya lutfen nerede kalmistiniz konu ne)))ay hayat ben kendime deli isimi koysam haaa))))

 19. Aleyna dedi ki:

  Anonim yaaaa)))ismimi ilk önce aleyna dedin sonra aley şimdide ale mi))))) biraz sonrada al diyeceksin)))))))))
  Yok aslına anonim öyle gelmedi bana tam tersi sıcak kanlı geldin))
  Tamam sana isim bulalım o zaman ama hayatla ortak kararımız olsun)))

  Anladım hayat demek fotonu gördü anonim ne güzel)))

 20. Anonim dedi ki:

  Canim aslinda abin kizmakla hakli ya erkeklerden sen uzamk dur yapon yapistirici yla yapisirlarda genelde)))) ondan biliyorum arkadasin erkek arkadaslara guven olmaz tatlim))) bugun olesine gezirsin yarin seni se iyorum derya abin iy yapmis))) aman nese artik korkarim bundan sonra senin yanindan bile erkekler kecemez ya))))aleyna benden kacma canim senden buyukum yasimi sorma canim direk konuya dal nerde kalmistiniz konusun3333

 21. Hayat dedi ki:

  Canik te çok güzel Abloşum))

 22. Hayat dedi ki:

  Aleyna birtanem benim abloşum espirili konuşuyor)) birtanem))))
  Abloş bu ismi koy (( Cankız)) nasıl 😀

 23. Anonim dedi ki:

  Ale ben senle soguk gibi konusuyorum ole dimi aslinda ole deyil canim senle igili biliyorum canik isimim var benim isimsiz kalsa olmazmiya siz bulun ben koyayim))))

 24. Hayat dedi ki:

  Abloş kız hep gül bana yeter))) Ben onun yanına gittim)) benim hatamdı))

 25. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım benim abloşum fotoğrafımı gördü ilkez gördü)) insd dan)))

 26. Anonim dedi ki:

  Kiz abinle kuslu misin ne oldu ay oldum gulmekten ha baristiniza cok sevindim ya)))herseyi biliyorum hayatcim okudum canim33 omu sana geldi yoksa sen ona gitin)))

 27. Aleyna dedi ki:

  Anonim yok aslında hiçde meraklı biri değilim sadece sende bişeyler var dedin de ondan sordum canım.

 28. Hayat dedi ki:

  Öyle deme abloş sen benim gönlümün sultanısın seni çok seviyorum abloş)) benim için buraya geldin333 birtanemsin bir))
  Ablam ben netim daha gelmedi okulun netinden bağlanıyorum ve o yazı çıkıyor))

 29. Aleyna dedi ki:

  Hayat anlamadım kim kimin resmini atmış??
  Anonim kaç yaşındasın??kenine bi takma isim mi bulsan acaba…

 30. Anonim dedi ki:

  Aley hangi soruna cavabladim ama asad baksana)) olesine canim vay sen de merakli ciktin ha))))

 31. Hayat dedi ki:

  Anladım Aleyna canım)) ben salondayım tv izliyorum sonra annem bana bakıyor bende )))birbirimizi izliyoruz sanırım)) ha ha ha

 32. Anonim dedi ki:

  Simdi anladim canim soylerim bakariz internetin varmi beki bole neden yaziliyorki canim 33 cokmu internetin azmi 33 he oldu beni goren herkes yerinde duramiyordu zaten havadan dus yerine))))kiz ya oldum gulmekten ya beni napicaksinki gorunce korkarsin ya)))

 33. Aleyna dedi ki:

  Anonim soruma cevap vermedin ama merak etdim neden öyle söyledin???
  Yani sonra eğlendik işte dans etdik felan en sonda da abim geldi ben aldı eve geldik işte
  ee siz napıyorsunuz???

 34. Hayat dedi ki:

  Abloş abim benim fotoyu sana atmış ya benden habersiz ))) sen hep gül abloşum evet ben olgun gösteriyorum))) 22 yaşlar gibi teşekkür ederim ablam)) sen benden daha güzelsin keşke sende fotonu atsaydın ben görürdüm ya))

 35. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım ben orada olsam bütün arkadaşlarından daha çok gülme krizine girerim ben bir gülsem kimse durduramıyor onlarda gülüyor)))

 36. Anonim dedi ki:

  Aleyna senin soylemene gerek yok sen istediyin sozcukleri kulana bilirsin canim hayat beni taniyor ya o sifreli konussun ya ben anlarmiyim acaba kiz hayat valla oldum gulmekten sen cocuk sandim masallah nazar demesin sana tutu bendende guzelsin ya))))

 37. Hayat dedi ki:

  Bende çookkk özledim Abloş anlatamam)))) iyiki geldin)) yerimde duramıyorum şimdi))

 38. Aleyna dedi ki:

  Ayy hayat ya alemsin)))durma duman mı)))..kız aynen batu arrık şarkıda beni idare etdi)))bi görsem tüm arkadaşlar gülüyor)))..

 39. Hayat dedi ki:

  Abloşum ben oraya ismini yazıyorum ve tıklıyorum bu yazı çıkıyor (invalid cert) bunu diyor ve hep öyle neden anlamadım))

 40. Anonim dedi ki:

  Aleyna karistira karistira sarkimi soylenilir ya hic bole bi olay gormedim ya)))) ee sonra ne oldu

 41. Aleyna dedi ki:

  Ben senin adını bilmiyorum anonim hoşbuldum..
  Ne gibi özel şeyler?? mesela???

 42. Hayat dedi ki:

  Vayy çok güzel eğlenmişsin Aleyna canım kız bende orada olsaydım partiyi darma duman edrdim)) ya hayal ettimde bende gülme krizine girdim şimdi)))) ha ha ha

 43. Anonim dedi ki:

  Ay canim beni ne cabuk anladin ya benle sifreli konus haaa ay ozledim seni biliyorum giremiyorsun nereye giremedini soyleme tatlim ya 33 kiz sen niye giremiyorsun ne yaziliyor girdiyi de

 44. Hayat dedi ki:

  Söylemem Abloşum)))

 45. Aleyna dedi ki:

  Süper keçti canım çok eğlendim..bide partide karoke de varmış..doğum günü olan arkadaşım batuyla şarkı söyledik)))) beni davet etdi düet için bende artık kıramadım söyledik..çok güzeldi..bide şarkının sözlerini ara sıra karışdıra karışdıra söyledim..gülme kirizine girdim)))))

 46. Anonim dedi ki:

  Aleyna yenisin hos geldin kiz sende ozel biseyler var sanki ha)))adimi soyleme kuzum sukurki anladin ya333

 47. Hayat dedi ki:

  Ay kıyamam sana Aleyna birtanem yorgunsan biraz dinlen istersen daha iyi olursun canım benim))

 48. Hayat dedi ki:

  333 diyince seni tanıdım Abloş ))

 49. Hayat Abloşumaaa dedi ki:

  Abloşumm bende seni diyordum abloşşş hoşgeldin birtanem nasılsın ben oraya giremiyorum ya

 50. Anonim dedi ki:

  Neden okadar merak ediyorsunuz kokmayin sizi yemicem ya)))

 51. Aleyna dedi ki:

  Arkadaşım batunun doğum günü partisne gitdim yaa..şu an feci şekilde yorgunum..

 52. Hayat dedi ki:

  Hep iyi ol Aleyna canım))) peki doğum günün partisi nasıl geçti))

 53. Anonim dedi ki:

  Hayir hayat sanin anonimin deyilim tatlim ama sana bas bela olan ablosunum)))

 54. Hayat dedi ki:

  Tanıdık geldi Aleyna canım
  Yazmıyor yanıldım galiba))

 55. Aleyna dedi ki:

  Bende iyim ama fena yorgunum)))

 56. Aleyna dedi ki:

  Anonimi tanıyormusun acaba kim??

 57. Hayat dedi ki:

  İylik canım seni sormalı))

 58. Aleyna dedi ki:

  Hoşbuldum birtanem))

 59. Hayat dedi ki:

  Aa anonim bana tanıdık geldin düşündüğüm kişimisin))

 60. Aleyna dedi ki:

  Ayy pardon gelmişsin..
  Ee canım nasılsın??

 61. Hayat dedi ki:

  Hoşgeldin Aleyna canım))

 62. Aleyna dedi ki:

  Hayatcım kız nerdesin???

 63. Hayat dedi ki:

  Ben geldim 😀
  Anladım guljan ablam 😉
  Keşke tam çekse hep yanımızda olsan 🙂

 64. Aleyna dedi ki:

  Ben geldim)))

 65. Anonim dedi ki:

  Nezaman olursun burada peki guajan333

 66. Anonim dedi ki:

  Gulajan neden iy cekmiyor canim(((

 67. Guljan dedi ki:

  Hayat benim intarnetim iy cekmiyor

 68. Anonim dedi ki:

  :0

 69. Anonim dedi ki:

  ;O

 70. Anonim dedi ki:

  :O

 71. Anonim dedi ki:

  :- :o:p

 72. Anonim dedi ki:

  :-

 73. Anonim dedi ki:

  :_

 74. Anonim dedi ki:

  😛

 75. Anonim dedi ki:

  ;p

 76. Hayat dedi ki:

  Tamam ben çıkıyorum)) 11 gibi gelirim 😉

 77. Hayat dedi ki:

  Aleyna canım biliyorum 11 de geliceksin ))) ben erken geldim)))

 78. Hayat dedi ki:

  Tylla abla seni çok özledim tele sorunun çozulmedimi hayla ))))

 79. Hayat dedi ki:

  Kız ışıl sende kayıplara karıştın))) gel hadi )))
  Beni oraya getirme annemin gizli silahını getiririm )) yani tekmesi 😛

 80. Hayat dedi ki:

  Peki guljan ablam sen nerdesin abloş seni özledim gel))

 81. Hayat dedi ki:

  Nuranaay ablam dün gece gelicektin neredesin ablam net yüklemedin mi ? Gel seni özledik hepimiz))))

 82. Hayat dedi ki:

  Sence Kore dizilerimi daha güzel Hint mi??
  Ben hiç Kore dizisi izlemedim merak ediyorum nasıl bir dizi diye
  Ama Hint dizilerinin yerini alamaz bence ))

 83. Hayat dedi ki:

  Evet rojinim ☺ Kore dizileri bu sayfada yayınlanırsa hemen oraya geçeriz))))) nasılsın canım)))

 84. Hayat dedi ki:

  Hayırlı akşamlar herkese 😀

 85. Rojin dedi ki:

  Hayat ablam bu yaz koreli diziler var

 86. Hayat dedi ki:

  Rojin canım kördüğüm biterse yeni dizi sayfalarına yazarız olmaz mı birtanem 😉

 87. Hayat dedi ki:

  Tamam Aleyna canım Görüşürüz 😀

 88. Rojin dedi ki:

  Arkadaslar beni bir sorum var kordugum bitince nerde yazicaz haber alcas

 89. Aleyna dedi ki:

  Beğendiğine sevindim hayatcım))
  Tamam anlaşdık 11 gibi görüşürüz))

  Merhaba helin iyim sen nasılsın))

  Kızlar ben artık kaçar hadi görüşürüz))))))

 90. អaឬat dedi ki:

  Tamam Aleyna canım sana iyi eğlenceler diliyorum 😀
  Akşam 11 gibi gelirim öptüm görüşürüz)) 😛

 91. អaឬat dedi ki:

  Vayy Aleyna canım çok beğendim
  HELİN canım çok beğendim teşekkür ederim birtanem ben iyiyim sen nasılsın)))

 92. HELİN dedi ki:

  KIZLAR

  NASILSINIZ

  HAYATCIM SANA HEDİYE SONSUZLUK OLAN BİR KOLYE

 93. Aleyna dedi ki:

  Kimse yok galiba..ben çıkıyorum fırsat bulursam birazdan yazarım.
  Bu arada saat 6 da okuldan arkadaşımın.doğum günü partisinde gidicem..saat 11 gibi yazarım ben byy))))

 94. Aleyna dedi ki:

  Ben gündüzler pek müsait olmam..geceleri yazarım hep..

 95. Aleyna dedi ki:

  Hayat birtanem gece burdamısın??
  Yani saat 11 gibi felan..

 96. Aleyna dedi ki:

  Hayat canım sana hediyem kocaman güller..

 97. អaឬat dedi ki:

  Bininçi benim o zaman 😀 😮
  Ben sonra gelirim.. Hediyemi isterim))

 98. អaឬat dedi ki:

  Üç de olayım bari))

 99. អaឬat dedi ki:

  İkinci de ben))

 100. Hayat dedi ki:

  İlkkkk bbeennn)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir