Kördüğüm 307. Bölüm Özeti 9 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi , Vishnu ile Evlenmeyi Kabul Eder…

Kördüğüm 307. Bölüm Özeti 9 Haziran Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm Özetlerini en detaylı ve doğru şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kördüğüm 307. Bölüm Özeti’ni yine tek parça halinde sizlerle paylaşacağız. Son bölümde yine oldukça ilginç olaylar yaşanmıştı. Final sahnesinde Akash ve Meethi uzun zaman sonra yakınlaşmış ve birbirlerine sarılmışlardı. Meethi zar zor kendini Akash’ın kollarından uzaklaştrmış daha sonra senin karın değilim diye ağlamaya başlamıştı. 9 Haziran Cumartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 307. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 9 Haziran Özeti 307. Bölüm Tüyoları

Meethi ağlarken Mukta yanına gelir. Onun Akash’ı ne kadar sevdiğini görür ve ona destek olmaya çalışır. Kajiri Surabhi’nin bebeğini kurtarmak için bir şeyler yapmaya karar verir. Masadan Nirbay’ın telefonunu alır ve Surabhi’ye götürerek Kanha’yı ara der. Surabhi kabul eder ve Kanha’yı arar. Bu esnada Kanha toplantıdadır ve telefona cevap vermez. Surabhi ısrarla aramaya devam eder. Kanha telefonu açar ve konuşacak bir şeyi olmadığını söyleyerek telefonu kapatır.

Tapasya , Damini’nin yanına gider ve bulduğu mektupları anlatarak Visnu’nun Meethi’ye aşık olduğunu söyler. Damini’de onları kaderin bir araya getirdiğini söyler.  Tapasya , Meethi’nin yanına gider. Damini ile konuştuklarını anlatır ve senin Vishnu ile evlenmeni istiyoruz der. Bu sayede Akash’ta senin peşini tamamen bırakacak der. Vishnu seni seviyor yazdıklarını gördüm ayrıca annen hayatta olsa oda bunu isterdi Vishnu onun öğrencisiydi der. Meethi gönülsüz bir şekilde kabul ettiğini söyler. Tapasya u duruma çok sevinir ve Meethi ile birbirlerine sarılırlar.

Meethi ,Vishnu’nun yanına giderek durumu anlatır. Aash’ın yakasından düşmesi ve evdekilerin isteğinin gerçekleşmesi için kendisiyle evlenmesini ister. Vishnu bu teklife çok şaşırır ve Meethi’ye onu sevmediğini söyler. Bu sırada Jogi’de durumu öğrenir ve oldukça geirilir. Hemen Vishnu’nun bu işe ne dediğini sorar. Tapasya bulduğu aşk mektuplarından bahseder. Visnu’nun ona aşık olduğunu ve bunu mektuplarla ona itiraf ettiğini söyler. Jogi ben bunu Vishnu’nun kendi ağzından duymak istiyorum diyerek onu çağırır.

Bebeğinin hayatından endişe eden Surabhi Kajiri’nin yardımını alarak evi terkeder. Fakat kaçtığı sırada Maiyya onu balkondan görür ve Nirbaya haber verir. Nirbah hemen Surabhi’nin peşine düşer. Onu yakalayarak eve getirir ve Agarth’ın karşısına çıkarır. Bir daha kaçması durumunda Nirbay onu canlı olarak eve gelemeyeceğini söyler. Maiyya bunu onaylar.

Vishnu salona gelir. Jogi ona Meeth ile evlenmeyi isteyip istemediğini sorar. Bunu duyan Akash hemen atılır ve bana 23 gün söz verdiniz der. 5 Gündür gece gündüz çabalıyorum diye çıkışır.  Tapasya araya girerek İşça’nın hatırası için bu evliliği kabul etmesi gerektiğini söyler. Visnu , İşça için ve Meethi’ye verdiği sözü hatırlayarak kabul ettiğini söyler. Akash ve Mukta büyük hayal kırıklığı yaşamaktadırlar.

Mukta , Tapasya’nın yanına giderek Meethi’nin gerçek duygularını göz ardı edemeyeceklerini ve onun Akash’a aşıkken zorla Vishnu ile evlendiremeyeceklerini söyler. Tapasya , Meethi benim için çok değerli ayrıca Vishnu onu çok seviyor aşk mektuplarını ve bilgisayarındaki V ile M harflerini gördüm der. Mukta şok olur. Tapasya’ya haklısın fakat Akash’ın sevgisini göz ardı edemeyiz diye cevap verir.

Akash , Jogi’nin yanına giderek Meethi’nin aşkına inanmadığını söyler. Jogi ise ben Meethi’nin her kararını destekleyeceğim der. Akash , Meethi’nin yanına gider. Vishnu ile evlenmeyi neden kabul ettiğini sorar. Meethi seni ilgilendirmez diye cevap verir. Boşanma kağıtlarını bir an önce imzalayarak evi terketmesini ister. Akash ise daha 18 günüm var der. Meethi bu saçmalığa artık son ver diye bağırır. Akash yastığın altından boşanma evraklarını çıkararak imzalar gibi yapar. Meethi endişeyle ona bakmaya başlar. Akash gülmeye başlar ve 18 gün geçmeden imzalamayacağını söyler. Meethi onu azarlayarak arkasını dönüp gidecekken Akash onu kolundan yakalayıp yine kendine çekerek sarılır. Meethi onu ittirerek sinirli bir şekilde odayı terkeder.

9 Haziran günü yayınlanacak olan Kördüğüm 307. Bölüm Özeti’ni Sizlerle paylaştık. Özetlerle ilgili istek ve önerilerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz…

dizibilgi google play

Kördüğüm 307. Bölüm Özeti 9 Haziran Cumartesi Fragmanı # Meethi , Vishnu ile Evlenmeyi Kabul Eder… (32 Yorum)

 1. Ya Kördüğüm biraz sıkıcı oldu hatta baya sadece meeti ve aKaş ın yerleri güzel sonrası sıkıcııııııı

 2. Rojinim Hayatym Aleyna Mahymym Nuranaaym Gokhan Kardesim ve Anonim Mahym ablajym iyki dogdyn janym dogum gunin kutly olsyn ve yeniki yylllara 100 diyl 1000 yasa ve mutly ol janym inanki hayatyndaky zorluklar sinavindan basaryly gec bilyorym cok zor ama Allahta bendesine tasyya bilmiyjek yukkini vermez janym kadynlar yany bizin ne kadar gucli oldygmyzy gostar janym eminim buny yaparsyn sana guvenyorym janym

 3. Çok teşekkür ederim çok naziksiniz )) güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim siz hep gülün size gülmek yakışıyor sizi güldürebildiysem ne mutlu bana 😀

 4. İnşallah birtanem benim Abimle bize nazar değdi))) inşallah tekrarlanmaz)) hep iyi ol canım benim))
  Âmin teşekkürler))

 5. Hayatcım şükür bende iyim…
  Ayy ne güzel bende sevindim barışmanızaa)))inşAllah birde böyle bi olay yaşanmaz)..

 6. Aleyna canım çok şükür ben iyiyim sen nasılsın EVEEETTT barıştımmm))))) oh be sonunda))) sen nasılsın canım Teşekkür ederim amin inşallah abim başarılı olur))

 7. Mahyam ablam İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN CANIM ABLAM NİCE MUTLU SENELERE İNŞALLAH ❤

 8. Mahym abla
  Aleyna abla
  Işıl abla
  Tylla abla
  Hayat abla
  Gokhan burak abi
  Amrita abla
  Nuranaay ablam
  Mahym abla iyi iki dogdun ❤ herkes merhaba ve gunaydin

 9. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum
  Guljan ablam
  Mahym ablam
  Aleyna
  Işıl
  Tylla
  Hayat
  Rojin kardeşim
  Amrita
  Nuranaay ablam
  Ve herkese 😀

 10. &Gökhan Burak⚓ & İYİKİ DOĞDUN ABLAM İYİKİ DOĞDUN MAHYM ABLAM❤ dedi ki:

  Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.
  ..
  Bir ilkbahar güneşi gibi doğdun, yeri geldi kol oldun, kanat oldun yeri geldin benim için koruyucu bir melek oldun, iyi doğmuşun ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, mutlu mutlu nice senelere.
  Hayatın dönüm noktaları vardır. Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.
  Hayatındaki bütün olumsuzlukların hani rüzgâr esince sis bulutu bir anda dağılır ya onun gibi dağılması ve mutlulukların yağmur damlaları gibi senin üzerine yağması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Mutlu Yıllar
  İyikide doğmuşsun Mahyam ablam biz seni çok seviyoruz hep mutlu olmanı istiyoruz sen çok temiz kalpli bir ablamsın iyiki seni tanıdım ve herkesi inanki ben sizin yanınızdayken kendimi huzurlu hissediyorum ve mutlu oluyorum bunlar senin ve buradaki arkadaşlarım sayesinde hep mutlu ol bunu istiyorum hiç bir zaman üzülmeni ağlamanı istemiyorum hep mutlu ol İLK KUTLAYAN BEN OLDUM BURADA SENİ MUTLU GÖRMEK İSTİYORUM ARTIK İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN MAHYAM ABLAM…….seni seven kardeşin: Gökhan