Kördüğüm 305. Bölüm Özeti 7 Haziran Perşembe Fragmanı # Akash Meethi’ye Pasta Yapıyor

Kördüğüm 305. Bölüm Özeti 7 Haziran Perşembe Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinin özetlerini tek part halinde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son bölümde Akash kendini Jogi Takur evine kabul ettirmeyi başarmış fakat Meethi evde ancak hizmetçi olarak kalabileceğini söylemişti. 23 gün süre alan Akash acaba kendini affettirmeyi başarabilecek midir ? 7 haziran Perşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 305. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaşıyoruz.

Kördüğüm 7 Haziran Özeti 305. Bölüm Tüyoları

Akash elinde çaylarla Rathor ve diğerlerinin yanına gelmiş ve orada olan Vishnu onu bu halde görünce çok şaşırmıştı. Kördüğüm 305. Bölüm Divya’nın Meethi’nin doğum gününü hatırlatması ile başlıyor. Bunu duyan Akash’da heyecanlanır ve bu durumu kullanmak için harekete geçmeye karar verir. Aile bir araya gelerek şarkılar söyleyip eğlenmeye başlar. Akash’da bu arada servis yapmaktadır. Bir ara Meethi yerde yanan mumlara basmak üzereyken Akash bunu farkederek Meethi’yi mumlara basmaktan kurtarır. Fakat bu duruma Damini tepki gösterir. Evde haddini bilmesini ve Meethi’ye dokunmamasını söyler. Tapasya’da onu destekler. Meethi daha sonra Jogi’nin yanına giderek buna bir son vermek istediğini ve Akash’ı göndermesini söyler. Jogi ise verdiğin sözde durman gerekiyor diye yanıtlar.

Meethi odasına çıkar .Dışarıyı seyrederken Akash’ın bahçe kapısından gidişini görür. Sonunda dyanamadı ve evden kaçıp gitti diye düşünür. Fakat sabah Akash’ı karşısında görünce oldukça şaşırır. Jogi’ye giderek durumu anlatır. Ertesi akşam pencereden birlikte bakarlar ve Akash’ın yine evden çıktıını görürler. Jogi hemen peşinden evden çıakrak Akash’ı takip etmeye başlar. Akash bir araba servisine gelir ve eline kaynak makinesini alarak kaynak yapmaya başlar. Bu sırada Meethi onu arayarak neler olduğunu sorar. Jogi Akash’ın gözden kaybolduğunu söyler. Sabah Akash bir kuymcuya girerek bir bilekliğin fiyatını sorar. Parasının yetmediğini görür. Akash Meethi’ye doğum günü hediyesi almak için geceleri tamirhane de çalışmaya başlamıştır.

Akash parayı denkleştirir ve bilekliği satın alır. Eve doğru dönerken bir grup motosikletli gaspçı önün keser. Cebinde ne varsa boşalt derler. Akash adamlarla kavga etmeye başlar. Direnmeye çalışsa da adamlar çok kalabalıktır. Kafasına aldığı sopa darbesiyle sersemler. Adamlardan biri onu yere yatırarak cebindekini alamaya çalışırken beyaz bir araba yanlarına yanaşır. Arabadaki Rathor’dur. Adamlara dağılmasını söyler ama adamlar üzerine yürüyerek uzaklaşmasını söylerler. Rathor ve Akash birlikte gaspçıalra girişerek bir güzel dövmeye başlarlar.

Vishnu bilgisayarından mukta’nın resimlerine bakmaktadır. Bu sırada Mukta içeri girer ve Vishnu panikle bilgisayarı kapatır. Mukta onun bu haline şaşırsa da bir şey demez.  Meethi’nin doğum günü gelip çatmıştır. Sabah Damini ve diğerleri Meethi’yi uayndırmaya giderer. Rathor Mukta ve Tapasya oradadır. Meethi hepsine tek tek sarılır. Akash’da kapıdan onları izler. Pasta kesip kutlamayı yaptıktan sonra Meethi odasına gider. Akash gelerek aldığı bilekliği masaya koyar. Meethi burada ne işin var diyerek Akash’ı azarlar. Daha sonra masadaki bilekliği görür ve bir an çok sevinse de hemen kendini toparlayarak senden bir şey istemiyorum diyor. Seni asla affetmeyeceğim der bu sırada ağladığı belli olmasın diye arkasını döner. Akash bu sözlere çok üzülür.

Akash mutfaktayken Rathor ve Jogi yanına gelir. Rathor onun geceleri uyumadığını ve araba tamirhanesinde çalışarak Meethi’ye hediye aldığını söyler. Jogi ellerindeki yaraları görür. Rathor ise sana olan güvenim günden güne artıyor der. Akash ise bu güveni boşa çıkarmayacağını söyler. Bu sırada Meethi onu evden göndermek için caydırma politikasına başlar. Akash’tan doğum günü kutlaması için yeni bir pasta yapmasını ister. Pastayı yetiştirememesi için başka şeyler de ister. Akash pastayı yapmayaı başaramaz. Bu sırada Mukta yardımına yetişir ve dışarıdan pasta sipariş eder. Tapasya pastanın zehirli olabileceğini düşünür ve ilk olarak Akash2ın yemesini ister. Tapasya’nın isteği üzerine Akash pastadan ilk yiyen kişi olur. Pastayı yerken Meethi ile birbirlerine bakmaktadırlar.

Kördüğüm 7 Haziran Özetini sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler..

dizibilgi google play

Kördüğüm 305. Bölüm Özeti 7 Haziran Perşembe Fragmanı # Akash Meethi’ye Pasta Yapıyor (29 Yorum)

 1. Gokhan kardesim sinavlaryn hep basaryly gecmegni Allahdan diliyorym Hayatym siz beni mutly edyorsynyz ya buda yeter janym Gokhan kardesim sen ablany boyle simartma tm bizde bir soz var ayazhan cargyna bak

 2. Merhaba hayat..
  Tamam bende varım..11 gibi buluşalım o zaman..şimdi bende ders çalışıyorum canım..görüşürüz birtanem))))

 3. Merhaba Aleyna canım bende iyiyim çok şükür birtanem akşam var mısın ben varım abim gül bizim evde çalışacaklar ve ben abimin netinden bağlanıcam fırsat bu fırsat kaçmaz)))))))

 4. Hayat canım ben iyim sen nasılsın??

  Guljan abla tanışdığıma çok memenun oldum..

  Gökhan sınavında başarılar)))umarım istediğin gibi keçer sınavın..Allah zihin açıklığı versin..görüşürüz)

 5. Kimseler yok!!!!!
  Neyse ben akşama yokum Allaha emanet ol kendinize iyi bakın görüşürüz…
  Guljan ablam tyllaya söylersin onun sevdiği şarkıyı akşama arkadaşlarımla dinliyeceğiz.. 😀 😛 😮 😉 😮 😉

 6. NerdesinizZzZzZzZzZzZz!!!!
  Bu sabah varım ama akşama yokum çünkü yarın sınav olduğu için hem çalışmam gerek, hem arkadaşlarla sınav stresimizi atmak için toplanıcaz.. O yüzden gece yokum….

 7. Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin. Guljan ablam (melek)

 8. Guljan ablam ya dün senin ismin çalındı. Sandım çok özür dilerim ablam senin özür dilemene gerek yok ben küçüğüm benim özür dilemem gerekir.. Büyükler asla özür dilememeli ablam gerçekten seni çok merak ettim. Endişelenmeye başlamıştım ama dünkü yazını görünce bir nebze olsun ki içim rahat oldu.. Ablam iyi olmaya başladın çok sevindim ablam,sizleri çok özledim tylla nasıl ablam daha giremiyor mu artık gelsin komik hikaye anlatayım.. Selam söyle Hayat oraya giremiyor neden bende anlamadım… Neyse ablam ailen nasıl çocukların gözlerinden öpüyorum.. Yani eniştem nasıl 😀

 9. Guljan ablam hoşgeldin birtanem nasılsın iyisin hoşsun inşallah tekrar geçmiş olsun ablam …