Kördüğüm 301. Bölüm Özeti 3 Haziran Pazar Fragmanı # Akash Tutuklanıyor…

Burak 28 May 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 301. Bölüm Özeti 3 Haziran Pazar Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinde işler iyice karışıyor. Oyun içinde oyun plan içinde plan derken işler tam anlamıyla kördüğüm olmuş durumda. Bir çok gerçeğin açığa çıktığı ve bir çok önemli olayın yaşandığı 301. Bölüm Özetini olayların anlaşılması adını diğer özetlere göre daha detaylı olarak hazrıladık. Lafı uzatmadan 3 Haziran Pazar Kördüğüm 301. Bölüm Geniş Özeti’ni sizlere aktarmaya başlayalım.

Kördüğüm 3 Haziran Pazar 301. Bölüm Özeti

Agarth’ın neden Akash’ı gönderip Meethi’yi  aldırmasının nedeni ortaya çıkmıştır. Surabhi hamiledir. Bu nedenle Agarth onu kocasının yanına göndermek için Akash’ı Meethi’yi almaya yollamıştır. Akash hastaneye Meethi’nin izini bulmaya gelir. Bu esnada Damini için acil kan gereklidir. Doktor haber verir vermez herkes kan aramaya başlar. Visnu’nun arkadaşının kanı uygundur ve iyi haberi vermek üzere doktora gelirler. Doktor ise hastanede bir kişinin kan verdiğini ve şimdilik ihtiyaç kalmadığını söyler. Meethi kan veren kişiyi merak eder ve kapının camından içeri bakar. Karşısında Akash’ı görünce şok olur.

Bu esnada Kajiri annesinin kilitli olduğu odaya gider ve Agarth’ın artık iyi bir insan olduğunu söyler. Fakat Surabhi’yi nedense odasını kilitledi der. Kadambari ise Agarth’a kesinlikle güvenme ve sana bir sır vermek isterse uzak dur der. Kajiri’nin kafası iyice karışır. Kadambari ise benim kaderimi lütfen kızım da yaşamasın diye tanrıya dua eder.

Meethi , Damini’ye kan veren kişinin Akash olduğunu Jogi’ye anlatır ve onu durdurmasını ister. Meethi onun zehirli kanını anneme aktarmalarına izin verme der. Jogi ise kanının zehirli olmadığını Damini’nin buna ihtiyacı olduğunu anlatmaya çalışır. Akash’ta bu sözeri duymuştur ve çok üzülür. Akash Meethi’nin ailesine doğru giderken onu gören Meethi hemen yanına gider. Akash seninle konuşmam lazım deyince Meethi seninle konuşacak hiçbirşeyim yok der. Akash hepinizden özür diliyorum ben Meethi’ye aşığım diyince Meethi buların boş sözler olduğunu söyler ve Akash’ın gitmesini ister.

Meethi’nin sözleri Akash’ı derinden yaralamıştır. Tek başına düşünceli şekilde pencereye Meethi yazarken bir adam yanına yaklaşır. Ranvir ismindeki bu kişi Akash’a aşkının daha da güçlenmesini istiyorsan asla umudunu kaybetme der. Daha sonra kendi hikayesini Akash’a anlatmaya başlar. Aynı anda bir kadın da Meethi ile konuşmaktadır ve oda Meethi’ye herkesin hata yapabileceğini aşkı için sevdiği adama ikinci bir şans vermesi gerektiğini söyler. Meethi ise bu afedilebilecek bir hata değil der. Onu artık sevmiyorum aksine nefret ediyorum der.

Bu esnada Kajiri ve Pavitra önemli bir misafir için evi temizlemektedirler. Bu misafir Guruj adında kör bir falcıdır ve Agarth’ın eğitmenidir. Guruji evdeki herkesin kalbinin karardığını söyler. Ayrıca bu evde büyük sırlar döndüğünü hissettim der. Agarth’a dönerek evde dönen sırrı anlatmasını isteyince Agarth böyle bir sır yok der. Guruji ise gerçekler bir gün mutlaka ortaya çıkar diye cevap verir. Bu esnada Kajiri , Surabhi’nin odasından kusma seslerinin geldiğini duyar ve yanına gider. Pavitra koşarak aşağı iner ve Surbi hamile diye bağırır. Bu durum Agarth’ı sinirlendirir. Guruji hemen gerçekler mutlaka ortaya çıkar sana söylemiştim der. Maiyya hemen Akash’ın evden gönderilme sebebinin bu olduğunu anlar.

Agarth gerçeği kabul eder ve Akash’ı pazarlık için gönderdiğini kabul eder. O geldiğinde Meethi’yi kabul etmke için Surabhi’nin yinden eve gitmesini şart koşacağız der. Maiyya asla Akash o kızı bu eve getiremeyecek diye içinden geçirir. Guruji bu ev ile ilgili sadece ölüm haberi verebilirim der. Nirbay , Surabhi’ye giderek çocuğu aldırmasını istediklerini söyler. Agarth ve Maiyya ise bunun mümkün olmadığını söyler.

Damini’nin durumu iyiye gitmektedir. Doktor yakınlarının görmesine izin verir. Meethi hemen Akash ile ilgili bir şey söylenmemesini ister. Damini Mukta ve Meethi’ye dönerek beni geri kalanlarla yalnız bırakın derDamini’nin yanında  Jogi ve Divya kalır. Damini hemen Maiyya ile olan telefon görüşmesini anlatmaya başlar. Meethi’nin hiç bir yere gönderilmemesini yoksa eziyet göreceğini anlatır. Bu sırada Meethi kapıyı dinler ve olanları duyar.

Bu esnada Rathor  , Akash’ın hastanede olduğunu öğrenince karşısına dikilir ve burdan defolup gitmesini söyler. Akash ise sevdiği kadın için burada olduğunu ve bir yere gitmeyeceğini söyler. Rathor , Akash’ın üzerine yürür. Meethi hemen polislere giderek Akash’ı şikayet eder ve bu adamı daha önce de şikayet ettik beni kaçırmaya geldi der. Polisler Akash’ı kelepçeleyerek götürür. Bu esnada Akash’ın çantası yere düşmüştür. Meethi çantayı alında boşanma evraklarının halen imzalanmamış olduğunu görür.

 

Meethi , Akash’ın ardından polis karakoluna gider ve onunla görüşmek istediğini söyler. Akash affedildiğini düşünür fakat Meethi yanına gelip boşanma evraklarını imzala bende şikayetimi geri alayım der. Akash komiseri iterek Meethi’nini yanına koşar. Methi’den af dilenir fakat Meethi senden artık sadece nefret ediyorum der. Polisler Akash’ın üzerine atılarak dövmeye başlar.

Kördüğüm 301. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yine oldukça heyecanlı ve güzel bir bölümdü. Oruçluyken özetleri yazmak normalden daha zor. Özellikle böyle önemli ve karmaşık bölümleri yazarken sizlere en iyi özeti sunmak için  bazen defalarca silip yeniden yazmamız gereken yerler oluyor ve uzun saatler harcıyoruz. Bu nedenle herhangi bir hata olduysa yorum bölümünde belirtirseniz en kısa sürede düzeltmeye çalışırım.  Sitemize destek olmak isterseniz bir reklama tıklamanız yeterlidir. İyi seyirler…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 301. Bölüm Özeti 3 Haziran Pazar Fragmanı # Akash Tutuklanıyor…” üzerine 23 yorum

 1. "Sebnem" B* dedi ki:

  Meetide iyi yapmadi akashaya zavalliyi bile sikayet etmis ustunede dovmusler yazik..! O daminiye kan verdi olumden kurtardi. Ama su meetinin yaptina bak sen ya

 2. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  IYI AKSAMALAR HER KESE.
  .
  IŞILIM nasilsin arakadasim kusura bakam sabah dunde aksam yazamadim ben hastaydim canim ya dun basim fenayfi cok agriyordu hastalikda bir tarafdan.Neyse sen bos ver canim♥♥♥Canimin ici bizde coooook mutluyuz ve tatili sabirsizlikla bekliyoruz ya cani tatil ne zaman olurki canim ask ben kankam deniz gizem ve abim var.Evet bir tek abim kaldi dun kankama yazdigimda abim soyledi Isil tanmiyorum beni taniyormi bende soyledim gelicek abim hani bir defada buraya yazmisdi ya hatirladi bekleriz canim hemen gel haaaa♥♥♥Canim analdim RABISIMI kocaman opuyorum yeterki o iyi olsun bekleriz her zaman kollarim acik ne zaman gelse o kapar zaten canim ya ama coook ozledim sabirsizlikla bekliyorum♥♥♥ay canim arkadasim biz su konusmakda iyiz ya iki arkadas oho konuski konus bitmez hi hi:-D.Neyse bak yine cook konusdum.Opuyorum Canim arkadasim goruruzu

 3. Hayat♥ dedi ki:

  HERKESE ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DİLİYORUM HEPİNİZE ♥♥

 4. Hayat ♥ I♥ H♥ dedi ki:

  Bir şey değil ışıl tatlım
  İyi geceler tatlı rüyalar diliyorum sana ❤❤ I❤ H❤

 5. Serpıl den Gulaya dedi ki:

  Dızı haber.com survıvor

 6. Işıl♥ Hayat♥ dedi ki:

  Hayat birtanem çok teşekkür ederim Benim cimcimem♥

 7. Işıl♥ nuranaay ablam♥ Rojinim ♥ dedi ki:

  Nuranaay ablam nasılsın canım ablam Gökhan cuma günü burada olucak guljan ablam da burada olucak cuma günü
  Rojinim ☺ nerdesin tatlım seni özledim ablasının gülü ♥

 8. Işıl♥ KAİNAT♥ AYGÜN ♥♥♥♥ dedi ki:

  İnt bitti ya ama wifiden bağiandım şimdi
  ……..
  Kainat güzelim benim ya aygulum ya çok teşekkür ederim benide kabul ettiğiniz için ben iyiyim çok şükür sizler nasılsınız gerçekten çok mutlu oldum ikinizle tanıştığım için çok çok mutluyum ya bir tek umut abim kaldı onunla da tanışmak istiyorum Abim olmasını istiyorum sizler tatlı iyi arkadaşsınız anlayışlısınız ay ben sizin ailenizi yerim ya çok teşekkür ediyorum birtanelerim Allah razı olsun sizden bende heycanlandım sizin aranızda olmak büyük bir şeref ❤ okullar bitsinde hemen geleyim ya sabırsızlanıyorum ♥ biliyorum kainat güzeli Rabia sizi çok seviyor biliyorsun acısı dünki gibi taze unutmak çok zor zamana ihtiyacı var kendiside dedi zamana ihtiyacım var gerçekten da hep sizden bahseder eski günleri özlediğini söylüyor tabii de duygusal bir kız sizin yanınıza gelmek istiyor gece gündüz konuşuyorum iyimi diye bir sürü arkadaşı olmuş iyi insanlar diyor ama ben pek güvenme diyorum neyse sen hep konuş kainat güzeli bende çok konuştum baksana))) hii))
  Aygün’üm birtanem benim gerçekten ben sizi çok seviyorum Ve Allah razı olsun iyi geceler tatlı rüyalar Allaha emanet olun sizleri kocaman öpüyorum ♥♥♥

 9. AYGÜN ☀HAYATCIMA dedi ki:

  İyi akşamlar HAYATCIM haber verdin için saol birtanem

  1. Hayat♥ Aygün'üme dedi ki:

   Ne demek canım herzaman 😀

 10. Hayat ♥ Kainatım♥ Aygün'üm dedi ki:

  Kızlar ışıl internetini bittirmiş o yüzden cevap yazamıyor oda sizi çok sevdiğini söylüyor ve dört gözle tatili beklediğini söyledi

 11. Hayat ❤ Kainatım dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar diliyorum sana kainat çok şükür bende iyiyim ordan oraya koşuyorum okuldan yeni çıktım eve gidicem Annemin ihtiyaçlarını karşılıyacam ondan sonra bir kaç test var onları çozucem.. Teşekkür ederim kainat ben oruç tutamıyorum yinede söylediğin için teşekkürler seninde ramazanın mübarek olsun tutuğun orucun kabul olsun inşallah bende öptüm seni görüşürüz canım

 12. AYGÜN ☀IŞILIMA dedi ki:

  MERHABALAR CANLARIM
  ❤.
  IŞILIM nasılsın canım bende seni çok SEVİYORUM bizim siteye gelmek istiyorsun biz çok mutlu oluruz tabikide gele bilirsin sana kocaman sarılıb öpüyorum by by görüşürüz RABİŞEDE salamlar

 13. kAiNaT♡HAYATIM dedi ki:

  HAYAT canim sanda gunaudin nasilsin canim neler yapiyorsun.Bem soylemegi unitdum kisira bakam RAMZAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN.Tum oruclarin ve dualarin kabul olsun.AMIN.Opuyorum canim.Gorusuruz

 14. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  GUANYDIN HER KESE.
  .
  IŞLIM♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥ canim nasilsin birtanem benim kiz o guzellik sende varki soyluyorum bunlari canimin ici evet cok mutlu oldum harika an yasatdin ay canim tatil ne zaman baslarki ben hazirlaniyim arakadasim geliyor ya yasasin yupiiiiii.Kimin boyle arakadasi var tabikide benim.kiz asil sirin tatli sensin ayo sen dura dura benmi tatli olayim illahi be arakadasim♥♥♥canimin ici sana bir sey soriyim RABISIM ne zaman yazicak buraya cok ozledim ya cok canimin ici yani yazmak ihtimali nasil bak gelsin burayi canladirsin o canaldiriyor burayi zaten uyyyy kainati guzeli bekliyor gelsin gelsin ya.Canimin ici ya bir gel bir gel oho neler olur neler♥♥♥Canim benim tabikide operim kiz ay inan Kankam soylemedim dun konusamadikki onunla ay bende problemler vardi giremdim sonra ara ara neyse ama bu gun soyliyicem duyarsa coook mutlu olucak hemde nasil♥♥♥Yine ben cok konusdum oyle dimi kusura bakam arakadasim senin su arakadasin bir az cok konusan hi hi♥♥♥♥Opuyorum canparem gorusuruz kendine iyi bak derslerinde basarilar Allah zihin acikligi versin.Canim arakadasim♥♥♥

 15. Hayat dedi ki:

  Teşekkür ederim nuranaay ablam Allah razı olsun senden iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum sana

 16. Hayat dedi ki:

  Herkese Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar diliyorum herkese 😉

 17. NURANAAY dedi ki:

  Isilim sag bol iy gijeler tatli ruyalar janm Allah zehin acyklygy wersin ablajyym gokhanam geler ablasyny kyrmaz yani geler herkese iy gijeler

 18. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Nuranaay ablam ben bir kaç gün yokum çünkü sınavım var ve çalışmam lazım kalın kalın kitaplarla çalış çalış gözlerim ağrıyor ve dinlendirici gözlük takıyorum şimdi daha da çalışmam lazım bir sürü kitaplar daha var gel gel beni oku diyor))))) ha ha ha neyse beni merak ettmeyin tamam iyi geceler tatlı rüyalar herkese ben çıkıyorum şimdi)

  1. Hayat dedi ki:

   Işılım kardeşim derslerinde başarılar dilerim sana inşallah hep iyi olursun canım benim kendini lütfen yorma bak gözlerine yazık dinlen biraz tatilde nasıl olsa çalışırsın tatlım benim ya bende senin gibiyim ama abim zorla dinlenmemi istiyor sende dinlen kitaplar kaçmıyor ya

 19. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Nuranaay ablam konuştum baya atarlandı tl de tartıştık kavga ettik ikimiz sonra sakinleşti dediki düşüncem dedi.

 20. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Göker abim ellerine sağlık emeğine kalbine sağlık olsun abi çok güzel yazmışsın 😀

  1. Göker dedi ki:

   Ben teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.