Kördüğüm 300. Bölüm Özeti 2 Haziran Cumartesi Fragmanı # Damini ölüyor mu ?

Burak 28 May 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 300. Bölüm Özeti 2 Haziran Cumartesi Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinin özetlerin kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son bölümde hatırlanacağı gibi Maiyya ikili bir oyunla hem Akash’ın gönlünü almış hem de Meethi’nin eve gelmesine mani olmak için karşı tarafa haber vererek gerekli önlemi almıştı.  Maiyyia bu hamlesiyle işlerin şimdilik istediği gibi gitmesini sağlıyor görünüyor. Sizleri bekletmeden Kördüğüm 2 Haziran özetini sizlerle paylaşalm. 300. bölümde bakalım bizleri neler bekliyor olacak .

Kördüğüm 2 Haziran Cumartesi Özeti 300. Bölüm Tüyoları

Falcı Agharth yine gelecekle ilgili fal bakmakla meşguldür. Masada fal bakarken Akash’da onun karşısında onu izlemektedir. Falı tamamladıktan sonra Meethi’nini eve geri döneceğini gördüğünü söyler. Bu sırada ayakta onları seyreden Sankrant bu sözlerden memnun olur. Maiyya ise sinsi bir şekilde onları izlemektedir. Daha sonra Akash’ın yanına gelerek ona para ve takılarını verir. Bunları al ve ne yap et gelinimi bu eve getir der. Özellikle Damini’ye git ve ondan özür dile diyerek işini sağlama alır.

Akash ise Maiyya’nın çevirdiği bu tiyatrodan habersiz sen merak etme anne onu en kısa sürede alıp getireceğim diye cevap verir. Akash daha sonra Meethi’yi eve getirdikten sonra bu evde herkesin huzurlu yaşaması gerektiğini söyler. Agarth’a dönerek evde kilitli kapılar arkasında yaşayanların da artık özgürlüğüne kavuşması gerektiğini söyler. Agarth ona haklı olduğunu söylerek bende sizlere evde huzur istediğimi zaten söyledim diye yanıtlar. Pavitra’ya gidip onları serbest bırakmasını söyler. Pavitra kilitli odanın kapısını açarak Kajiri ve Kadambari’ye artık özgürsünüz Akash sizleri özgürlüğünüze kavuşturdu der. Bu sözleri duayan Kajiri çok mutlu olur. Hemen annesinin ellerini tutar ve artık özgürüz hadi çıkalım burdan der. Kadambari ise elini hızla geri çekerek ben bu odadan çıkamam sen git diyince Kajiri neye uğradığını şaşırır.

Kajiri neden çıkmak istemiyorsun artık özgürüz işte der. Kadambari ise bu odadan çıkamayacağını çok önemli bir sır taşıdığı için bu hayatı yaşamak zorunda olduğunu söyleyince Kajiri ne sırrı diye sorar. Kadambari ise eğer bu sırrı öğrenirsen seninde bundan sonraki yaşamın bu odada benim gibi olur diye yanıtlar. Bu sırada Pavitra artık daha fazla bekleyemeyeceğini söyler ve çıkacaksanız bir an önce çıkın yoksa odayı tekrar kilitliyorum der. Kadambari ısrar eder ve Kajiri şaşkın bakışlarla dışarı çıkar. Pavitra yeniden Kadambari’nin üzerinden kapıyı kilitler.

Damini endişelidir. Sürekli oalrak Maiyya’nın sözleri kulaklarında çınlamaktadır. Daha İşça’nın ölümünü atlatamamışken Meethi’ye olanlar ona çok fazla gelir. Daha fazla dayanamayan Damini fenalaşarak yere yığılır. O esnada yanına gelen Meethi onu görür ve hemen yanına koşar. Daha sonra zaman kaybetmeden doktoru arar . Ardındna Mukta’ya olanları haber verir ve yardım ister. Mukta’da hemen Jogi’yi arayarak gelmesini ister.

Öte yandan Akash , Meethi’yi almak için evden ayrılmaktadır. Maiyya ve diğerleriyle vedalaşarak dua etmelerini ister. Sankrant abisine arabaya kadar eşlik eder. Bu esnada kurye gelerek Meethi tarafından imzalanan boşanma belgelerini getirir.  Bu durum Akash’ı derinden sarsar. Yine Meethi ile yaşadığı mutlu günler aklına gelir.Ne olursa olsun Meethi’yi eve geri getireceğim der ve taksiye binerek Meethi’nin evine doğru yola çıkar.

Hava çok kötüdür ve şiddetli yağmur vardır. Ambulans gecikir. Jogi’de yağmur yüzünden halen gelememiştir.  Damini çok kötü durumdadır. Meethi ise ne yapacağını bilemez durumda çaresizce ağlayarak dua etmektedir.  Bu esnada kapı çalınır. Gelen kişinin yüzü görünmemektedir. Meethi onu karşısında görünce şok olur bir kaç saniye konuşamaz daha sonra hemen kendini topalrlar ve olanları anlatır. Adam hemen içeri koşarak Damini’yi kucaklar ve apar topar hastaneye kadırırlar.

Bu esnada Agarth Surabhi’nn odasına çıkar ve Akash’ı evden göndermeyi başardık der. Agarth’ında niyeti Meethi’yi eve getirmek ya da evde huzuru sağlamak felan değildir. Oda aslında bu bahaneyle Akash’ı evden yollamak istemiştir. Evde herkes ayrı bir oyun peşinde. Acaba Agarth’ın planı ne ve neden Akashs’ı evden yolladı. Bunu ileleyen bölümlerde öğreneceğiz.

Damini’nin kalbı durmuştur. Doktorlar hemen müdahale ederler. Damini’nin kalbi elektroşokla yeniden çalıştırılır. Jogi de hastaneye gelmiştir. Meeth’ye teşekkür eder ve Damini’yi hataneye nasıl geitrdiğini sorar. Meethi’de ben getirmedim diyerek getiren kişiyi gösterir. bu kişi Vishnu’dur. (Tabiki gerçek Vishnu). Jogi ve diğerleri ona minnetle bakarlar. Jogi ellerini kavuşturarak ona teşekkür eder. Vishnu ise yepmam gerekeni yaptım İşça benim öğretmenimdi ve ona çok şey borçluyum. Tanrı borcumu ödemem için bana fırsat verdi der.  (Mukta ve Vishnu yine romantik şekilde bakışmayı ihmal etmezler.)

Kördüğüm özetlerini sizlere en detaylı şekilde aktarmaya devam ediyoruz. Özetlerin daha detaylı ya da daha sade olası gibi istekleriniz varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz. Özetleri beğeniyorsanız sitemize destek olmak için ilginizi çeken bir reklama tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 300. Bölüm Özeti 2 Haziran Cumartesi Fragmanı # Damini ölüyor mu ?” üzerine 30 yorum

 1. *BOLIKA* SEBNEM dedi ki:

  Bu bolum heycanliydi aslinda damini olucek mi kalicak mi?!heycanliydi bu kismi ve sonraki vishnu kurtardi akash kan verdi iyiye gitti insanda rahatladi

 2. Ovezov dedi ki:

  Cok guzelmis

 3. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Geldin mi??

 4. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡NURANAAY ABLAMA❤ dedi ki:

  Nuranaay ablam yeni sayfa yazdım ablam❤

 5. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡KAİNAT GÜZELİME ♥♥♥ dedi ki:

  Kainat güzelim sen cansın canansın melek yüzlüm sen hep iyi ol hep gülümse bundan başka bir şey istemiyorum sen mutlu olursan ben gelmez miyim birtanem benim ya ayy koşup yanaklarınızdan kocaman öpmek istiyorum ya 🙂 şirinim ya bende tatili dört gözle bekliyorum hemen gelsin de sana koşarak sarılayayım kim bizi tutar ha))))) sen benim biricik tatlı temiz kalpli arkadaşımsın ay yerim seni ya ❤ aleykümselam canım benim hemen iletiyorum şimdi güzel yüzlüm seni ve Aygün’ümü kocaman öpüyorum sizi çok seviyorum ❤ şimdiden iyi geceler tatlı rüyalar ❤❤❤

 6. NURANAAY dedi ki:

  Isil gokhan geliyooomuu janm habere garasaryn arkadaslar benim

 7. kAiNaT♡HAYATIM dedi ki:

  HAYAT canim cooook tesekkur ederim canim benim sag ol girdim cok sukur sorun cozuldu soyledigin icin sag ol canim.ordakilarda tesekkurlerini iletdi.Opuyorum canim.

  1. Hayat♥ Kinatım dedi ki:

   Ne demek kainat canım sorunun çözüldüğüne çok sevindim bende öptüm seni

 8. Hayat❤ dedi ki:

  Kainat canım ben soyledim şimdi ask sayfaya ds ye gelin dedim

 9. kAiNaT♡ dedi ki:

  arkadaslar dc giren varmi ask sayfasina ben yine giremiyorum arkadaslarda edislei ola bilirler lutfen eyer mumkunse soyleyin ds gelsin ask en son sayfasina sadece sunu soyleyin biri orda bekliyor tamami lutfen cok rica ediyorum.

 10. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  Merhabalr her kese

  IŞILIM ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
  birtanem nasilsin canim ben iyim canim ya ne demek guzelim benim ay canim akkili arakadasim benim sende her sey olucak ben biliyorum canimsin benim.Boyle calismanin karsiligi buyuk canim♥♥♥ay demek sende dc geliyorsun yasasin yupiiiii cok sevdindim ay tatil cabuk gelse cok sabirsizlaniyorum ben.canim ya gel gel bekliyicem dort gozle canim ask gel ben abim kankam ve denizim ordayiz bekleriz seve seve canim ya cok sevindim ben♥♥♥ay canim demek RABISIM Dubaiye yerlesdi ay canim nese kaynagim hep gulsun ona gulmek yakisir canim benim o birtanem ya birtanem konusdugunda benden bolluca selam soyel o guzel yanaklarindan opuyorum.Canim ya nasil ozledim bir bilsen♥♥♥Ay beni mutlu etdin bu gun duydugum en mutlu haber analatamam.Kankamla bekleriz oda seni opuyor canparem gorusiriz opdun♥

 11. NURANAAY dedi ki:

  Ewet isilim cagyr gokhany kim ne dise disin gelsin buraya kardesim

 12. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡NURANAAY ABLAMA♥ dedi ki:

  Nuranaay ablam bende üzgünüm ablam ama onunla akşam tl de arayıp buraya dönmesini isteyecem gelsin artık ve ne derlerse desin umursamasın bunu diyecem zar zor ikna olan biri elimden geleni yapacam gelsin buraya Gökhan

  1. Hayat dedi ki:

   Kız sen onu bana bırak ben kardeşiyim beni dinler)))))

 13. NURANAAY dedi ki:

  Isilim selam nasyl iymisin bende cook uzgunum gokhan kardesim yok cok uzgunim sen bar diye giryan buraya hossa kal

  1. Hayat dedi ki:

   Nuranaay ablam sen hiç üzülme herşey gerçek birtanem benim

   1. Hayat dedi ki:

    Herşey geçecek yazıcaktım yanlış yazmışım pardon 😉

 14. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Galiba benden başka kimse kalmadı çok kırıldım olsun bende yanlız kalırım ve diziye Artık yorum yapacammm:'(

  1. Hayat dedi ki:

   Kız ışıl saçmalama biliyorsun tylla ve guljan ablamın Tl leri çekmiyor neyse canım benim benim işlerim vardınsana tl de anlatmıştım canım benim öyle yapma seni döveri))

 15. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Arkadaşlar nedesiniz ya..
  Bugün varım yarın yokum derslerim var ama bugün sizin için vakit ayırmak için derslerimi yarına erteledimmmm :'(

 16. ... dedi ki:

  Gokhan nerdesin sen yazmyosunda ozledim seni hadi ge

  1. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

   Merhaba sen kimsin ismini yazar mısın canım benim Gökhan gelmiyecek birdaha birtanem..

   1. Hayat dedi ki:

    Merhaba… Sen kimsin ismimi neden yazmıyorsun ve abime bir daha yazmayın tamamı ve hoşakallll

 17. ♡Işıl☀ AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Nuranaay ablam nasılsın canım ☀☀

 18. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Eline emeğine kalbine sağlık Göker abim ✌ çok güzel olmuş ☀

 19. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Tunaydın Anonim ✋✋

 20. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain↩♡♡ dedi ki:

  Üçüncü de benn ha ha ha 😮

  1. Hayat dedi ki:

   Bende 200 bininci 200 bininci hııı

 21. NURANAAY dedi ki:

  Oley ikinji yorum ben

 22. Anonim dedi ki:

  Tünaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.