Kördüğüm 30 Temmuz Pazar Özeti 358. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi çocuğunu düşürür olsun

Kördüğüm 30 Temmuz Pazar Özeti 358. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Tapasya ve Daimi konuşurlar . Tapasya Rathor’un Mukta’nın yanına gittiğini ve telefonlarına cevap vermediğini söyler, Endişelenmiştir. Sonunda Rathor’un çağrısını alır. Rathore ona neler olduğunu anlatır ve Meethi’nin  yaralandığından bahseder. Daha sonra tüm aile içeriden Meethi’yi muayene eden doktoru heyecanla bekler. Doktor çıkar ve tüm gözler ona döner. Doktor Meethi’nin durumunun iyi olduğunu ancak bebeğin kurtulamayacağını söyler. Rathor kendisini suçlu hisseder. Tüm aile üyeleri Meethi’nin çocuğunu kaybettiğini için  Pavitra ve Gomti’nin dışında çok üzgündür.

Doktor, Meethi’nin hastaneye gelmeden önce çocuğunu kaybettiğini söyler. Meethi, Akash’a, çocuğuna zarar verebilecek herhangi bir şey yapmayacağı sözünü üzülerek hatırlar. Yuvi’nin onu yere nasıl ittiğini aklından çıkaramaz. Meethi başını yastığa koyar ve bebeği için ağlar. Akash bana dışarı çıkmamamı ve Yuvi’den uzak durmamı söyledi ama ben onu dinlemedim, bebeğimizi öldürdüm, der. Damini ona böyle söylememesini söylüyor. Yine bir anne olabilirsin. Akash çok zeki bir adam. O seni kesinlikle anlayacaktır diyerek Meethi^’yi rahatlatmaya çalışır. Bu çocuk onun hayaliydi. Onun  umutları vardı der. Beni asla affetmeyecek. Herkes bu bebeğe karşıydı, ama o yanımda durdu ve her adımda beni destekledi. Yuvi’den uzak durmam için beni uyarmıştı ama ben onu dinlemedim der. Damini hala Akash’ın onu çok sevdiği için anlayabileceğine inanır.

Alt katta, Gomti ve Pavitra Meethi’nin bebeğini düşürmesinden ötürü mutludur. Maiyya ile konuşurlarken Akash gelir ve teyzelerine bağırır. Meethi’nin nerde olduğunu sorar ve aile üyelerinin geri kalanını evde gördüğü için daha da endişelenir. Maiyya Meethi’nin düşük yaptığını anlatır. Akash’a donuk kalır ve buna inanmaya hazır değil. Rathor ona Yuvi hakkında her şeyi anlatır. Akash’ın gözünden akan bir damla gözyaşı Meethi için almış olduğu kız bebek oyuncağa  düşer. Akash bebeği için ağlar. Rathore elini Akash’ın omzuna elini ortamı yatıştırmak için koyar ancak Akash herkesi şok ederek elini kaldırır. Şimdi eşitlendik mutlu musunuz.

Kızınız, kocasının durumundan sorumlu olduğumu düşünüyor. Şimdi hepsi eşit. Mukta ona Yuvi’nin her şeyin arkasında olduğunu bildiğini söyler. Akash şimdi söylediklerime geldin der. Tebrikler Mukta, cezamı aldım, der. Rathor’a döner. Evimizin en sorumlu kişisiydin. Meethi’yi kendi kızın olarak gördün ve hamile olduğunu biliyordun. Onu neden aldın?  der. Rathor orada sessizce durur. Onu, o zaman gerçek kızınız olmadığı için mi aldınız der? Mukta üzgün olup özür dilemelerinin bebeklerini geri getirmeyeceğini söyler.

Maiyya Akash’a tüm bu yaşananlara şükretmesini söyler. Meethi’nin yanına git, onun sana ihtiyacı var der. Akash annesine istediğin oldu şimdi mutlu musun? Sana göre günah olan bebeğim öldü der . Kendi ailem kötü gözlerini benim mutluluğuma bıraktı. Burada kimse benim ailem değil, der. Üst kata bakar ve Meethi’yi düşünür, ancak merdivenlerde durur. Elindeki oyuncak bebeğe bakar ve Maiyya onu durdurmaya çalışsa da, evden ayrılır.

Akash, doktorun kendisine iyi haberi söylediği anı ve Meethi’yle bebekle ilgili konuşmalarını hatırlayarak yolda yürür. Maiyya’nın bebekle ilgili söylediklerini düşünüyor. Şiddetli yağmur başlar. Kollarında bir bebek tutarken barınağının ayarını yapmaya çalışan sefil bir kadını fark eder ve ona yardım eder. Cebindeki tüm parayı ve bebek oyuncağı kadına verir.  Kadın onu kutsar. Akash Meethi’nin kendisini dinlememesinden ve olanlardan ötürü çok üzgündür.

dizibilgi google play

Kördüğüm 30 Temmuz Pazar Özeti 358. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi çocuğunu düşürür olsun (1 Yorum)