Kördüğüm 30 Ağustos Perşembe Özeti 389. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Rani Maiyya’ya büyükanne der.(son 10 bölüm)

Burak 25 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 30 Ağustos Perşembe  389. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Maiyya oğlunun refahı için dua etmektedir. Rani Akash’ı görür ve onu baba diyerek çağırır. Meethi onu içeri davet eder. Rani gelir ve yatağa oturur. Rani Meethi’ye  babası iyi olacak mı diye sorar. Meethi kendisinin burada olduğu müddetçe Akash’ın iyileşeceğini söyler. Rani, babasına sarılır ve aşkta çok fazla güç olduğunu söyler. Meethi, Rani’ye  yiyecekleri yemesini ve bazılarını Maiyya için almasını söyler. Meethi Rani’ye Maiya’yı anlatır ve onun büyükannesi olduğunu ve yaşlı olduğu için ona saygı duymasını söyler. Rani, ayni fikirdedir babasıyla ilgilenmesini ve onun da babaannesiyle ilgileneceğini söyler. Meethi, Akash’a Rani’nin ilk kez baba dediğini söyler. Rani’nin ona sarılacağı ve baba diyeceği zaman yüzündeki mutluluğu görmek istediğini söyler.

Rani gelir ve Maiyya yüzünü başka tarafa döndürür, Rani ona büyükanne diyerek seslenir ve ona getirdiği yemeği yemesini söyler. Maiyya ne söyledin diye sorar, Rani ona büyükanne der. Meethi sana yemeğini vermemi söyledi der. Maiyya onu durdurup, ona oturmasını ve ona bakmasını söylediğinde Rani ayrılmak üzeredir. Rani Maiyya’ya sarılır ve ona babasının ne zaman iyileşeceğini sorar. Maiyya, Meethi’nin onunla ilgilenmek için orada olacağına dair güvence verir. Nandini, Akash hakkında Meethi’ye gelir ve Akash için bir ilaç yapıp yapamayacağını sorar. Meethi buna gerek olmadığını söyler.  Nandini, Meethi’nin Akash ile ilgilenebileceğini ve herhangi bir yardıma ihtiyacı olursa onu arayabileceğini söylerken gerçekten ona yardım edebileceğini düşünmüştür. Nandini kapıyı kapatır ve ayrılır, daha sonra kendisi ve Akash’ı düşünerek merdivenlerde oturur.

Malvika aşağı iner ve ona Nandini’nin ona sarıldığı sırada niye ağladığını sorar ve ne olduğunu merak eder. Nandini, Akash’a yardım etmeye çalıştığını söyler ama Meethi beni reddetti ve benimle düzgün konuşmadı der. Nandini, Meethi’nin ondan neden korktuğunu bilmediğini söyler ben Akash’ı ondan kapmayacağım ki der. Malvika, bunu bildiğini ama aynı zamanda Akash’ın ilk aşkı olduğunu ve onun bunu unutamayacağını söyler. Malvika, kızın da dahil olmak üzere sen her şeyini Akash’a verdin, ama Meethi seni anlamıyor der. Malvika, Akash’ın da onu unutmadığını bildiğini söyler. Nandini, Akash’ın kendisine söylediği şeyleri açıklar. Malvika Nandini’yi Akash’a karşı kışkırtır. Meethi’nin Nandini yokken Akash’ın hayatına girdiğini eğer orada olsaydın belki de Akash Meethi’yi görmemiş olabilirdi der. Nandini, Malvika’ya Akash’ın kalbinde onun için bir boşluk olup olmadığını sorar. Malvika olduğunu söyler.

Meethi Akash’ı besler ve kendisinin o  olmadan eksik kaldığı için çabucak iyileşmesini söyler ve ben seni acı içinde göremiyorum der. Ertesi sabah Maiyya Rani’yi, babasının iyileşmesi için evin içindeki tapınakta oyun oynarken görür ve Rani’ye buraya gelmemesini söylediğini söyler, o zaman neden geldin diye sorar? Rani neden ben burada dua edemiyorum çünkü yanlış birisiyim der. Rani muma elini uzatır ve babasının daha iyi olması için onu yaktığını söylerken Maiya da lorddan özür diler.

Damini ve Nani Akash’yı görmeye gelirler ve Nani’nin arkadaşı için gitmek zorunda olduğu için ayrılmak üzeredir. Meethi, geldikleri için onlara teşekkür eder. Meethi, Damini’ye kendi ile ilgilenmesini ve ilaçlarını zamanında almasını söyler. Yolda Maiya gelir ve ikisiyle görüşür ve onları çaya davet eder ama aceleleri olduğu için ayrılmak isterler. Rani, Damini’yi arar ve onunla tanışır ve ona nasıl olduğunu sorar, Damini iyi olduğunu ve yakında daha da iyi olacağını söyler. Öte yanda Nani Rani’nin yüzünü gördüğü için kızar ve ayrılmak ister. Bir fahişenin suratını gördüğü için gününün geri kalanının nasıl geçecek der. Rani annesine kötü söz söylenmemesini ister. Nandini aşağı iner ve Rani’nin kızı olduğunu ve ona zarar vermemelerini söyler. Nani şok olur ve kızarak Maiyya‘ya bu bura da mı kalıyor der. Damini bütün bunları ona anlatacağını söylerken Nani Damini’nin bundan haberi olduğunu düşünür.

 

Meethi, doktordan bir çağrı alır ve doktor Akash’ı uyandırmasını ister, aksi halde hala tehlikede der. Meethi, Akash’ı uyandırmak için elinden geleni yapar. Akash gözlerini açar ve Meethi gözlerini açık tutmasını ve konuşmaya devam etmesini söyler. Onu sevdiğini ve onu bırakmamasını söylerken Akash da Meethi’yi bırakmayacağına söz verir. Nandini gelir ve Meethi elini çeker ve ayağa kalkar. Nandini, Akash’ın daha önce hastalandığından bahseder ve onun için dua ettiğini söyler. Akash, Meethi benimle birlikte iken bana hiçbir şey olmaz der. Nandini Meethi’ye ihtiyacı olduğunda ona söylemesini söyler. Maiyya Nandini’nin burada olmasından rahatsızdır ve Meethi’ye onun burada kalmasını sen destekledin der. Senin kocanın hayatına başka bir kadının gelmesinin nasıl olduğunu bilirim der. Meethi bütün bunları Rani’nin anne ve babasından ayrı kalmaması için yaptığını söyler.

Akash üstünü değiştiriyorken Nandini gelir ve ona ilaçlarını verir. Akash Nandini’ye Meethi’nin onunla ilgilendiğini ve hiç bir şeye ihtiyacı olmadığını söyler. Nandini bardağı masaya bırakır ve ayrılır. Akash Meethi’nin Nandini’nin gitmesine izin vermemesiyle hata yaptığını düşünür. Malvika Nandini’yi durdurur ve işlerin nasıl gittiğini sorar, Meethi kadar Akash ile ilgilendiğini ve Akash’ı da sevdiğini söyler. Rani’nin annesi olduğun için hepsini hak ediyorsun der. Rani’nin bir babanın sevgisini görmediğini ekler. Nandini, bunun Akash için önemli olmadığını söyler. Malvika’nın Akash’ın bunu kabul edecek der. Malvika, Nandini’ye Akash ve Meethi’yi ayırmamda bana yardım edeceksin der. Nandini Akash’ın odasına tekrar gelir ve ilaçlarını vermek ister. Akash Meethi’yi sorar. Nandini kendisini Meethi’nin gönderdiğini ve onun dinlendiğini söyler. Daha sonra Meethi’yi görür ve ilaçları verdiğini söyler. Rani mutfaktadır ve Gumpti geldiğinde sütü düşürür. Gumti Rani’ye vurmak üzere iken Maiya gelip onu durdurur. Rani Maiyya’ya sütü babasına götüreceğini söyler. Gumti büyükanne kelimesini duyunca hayrete düşer.

Özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklayarak bize destek olabilirsiniz…

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 30 Ağustos Perşembe Özeti 389. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Rani Maiyya’ya büyükanne der.(son 10 bölüm)” üzerine 84 yorum

 1. ❤Aynur dedi ki:

  Yok ablam ben asla oyle seylere kafami karisdirmam benim tek istegim ingliz dilini iyice ogrenmek☺❤
  Ben mantik evliligini tercih ederim
  Yeni ozete gel orda konusalim)))

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm gidelim))..

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Öncelikle Aynurum annen baya seni etkilemiş..
  Cnm bak..Aşk değilen şey var..ama süresi kısa olan bi duygu bana göre..önemli olan sevgi saygı..
  Annen aşk evliliği yapmış ama görünen o ki pişman..
  Anladığım kadarıyla mantık evliliği tercih edenlerden..
  Mantık evliliği mi??..yoksa aşk??
  Bana göre her ikiside olmalı..
  Meselaa..ilk önce aşık olmalısın..çünki evlendiğin kişiyi sevmeden olmaz..
  Sonra evliliği yürüte bilmen içinde..mantığını kullanmalısın..yani evlilikde heyecanın bitmemesi için aşk..ayakta tutmak içinde mantığın devreye girmesi lazım..yani benim düşüncem bu
  Ve canım sen daha çocuksun.böyle şeylerle kafayı yorma.bak ben senin yaşındayken tek düşündüğüm şey derslerimdi..kafaya koymuşdum hukuku kazanıcağım diye..zaten benimde şu zamana kadar konuşduğum biri hiç olmadı..ilerde inşAllah zamanı gelince..sevdiğin biriyle yuva kurarsın..

  Rojinim Hoşgeldin..sağol birtanem..))

 4. Rojin dedi ki:

  hayde

 5. rojin dedi ki:

  AYNUR kardeşim ben çok iyim yeni özetler gelmiş 390 bölüm 1 kısım da gel

 6. ❤Aynur dedi ki:

  Biz burdayis rojin

 7. ❤Aynur dedi ki:

  MErhaba rojin iyim sen nasilsin)))

 8. ❤Aynur dedi ki:

  Anlata bildimmi bilmem ama biraz olsada anlatdim ablamm sen benim anne babamin cekdigi aci gunleri bir bilsennn

 9. rojin dedi ki:

  kimse yokmu

 10. tatlı rüyalar güzel rojin dedi ki:

  AYNUR kardeşim sen nasılsın

 11. rojin dedi ki:

  Aleyna ablam. çok gesmis olsun ben yeni yorum okudum Allah ‘dan şifa olsun canım abam
  Pinar ablam kardesimiz zeynep hep iyi olsun tatlim benim)))☺

 12. ❤Aynur dedi ki:

  Hani ben kursdan iyi puan almisdim onu bana ogretmenim arayip soyleedi annemde yemek yapiyordu bende anneme teli verdim annemde ac dedi bende sesli acdim ogretmenim soyledi iyi puan aldigimi sonra konusma bitti annemde dedi ki kizim sen artik buyudun her seyin var oste aana telde verdik dedi ama sem beni kucuk duserecek bir sey yaparsan seninde benimde hayatim mahf olur dedi ben anneme anne endiselenme seni kucuk duserecek birsey yapmiycam icin rahat olsun dedi annemde ask sevgi diyerek kafani laristirirsan kendi hayatini kendin maf edeceksin dedi ask sevgi onlarin hepai bir yalan hepsi yalan sozler dedi onlarin hic bir lafina guvenme dedi ask diye bir sey yok dedi bende anladim annemde ask evliligi yapdi ama simdi pisman oluyor ask evliligi yapdigi icin benim babamda asiri kiskanc biri inanirmisin kendi annesiyle gorusmeye bile izin vermiyor sadece 1 ayda 2 3 kere annesini goruyor annem yani annem bana erkeklere guvenme dedi bende anne rahat ol bana oyle seyler onemli dihil dedim annemde simdi oyle soyluyorsun ama asik oldugunda bu lar aklindan gider dedi namusunu koru namusuna leke cikaracak bir sey yapma dedi annem oyle seyler soyledki her gun o sozleri dusuniyorum

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sağol cnm..))
  Tmm hadi anlat bekliyorum..))

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Rica ederim birtanem..
  Valla o kadar tereddüt kaldım ki..acaba yazsam mı?.. yazmasam mı?.diye..
  Aslında yazıyacakdım..bilirsin özel yer olmadığında..
  Ama seninde meraklı bi kız olduğunu bildiğimden dolayı..merakda bırakmak istemedim..
  Cnm neyse konuyu kapatalım..

 15. ♥Aynur dedi ki:

  Tm kapatalim konuyu)))
  Abla arada bana annem bir sey soyledi simdi anlaticam bekle ama uzun bir sey digil

 16. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet oda benden hoşlanıyormuş..
  İyi ama şu an abimden dolayı ona karşı hisslerimi yeniden düşünmem lazım..
  Yaa Aynur biliyor musun..ben henüz ona aşık değilim..
  Zaten Serhan da vazkeçmiş..belkide benden vazkeçti bilemeyiz..
  Abimde keçi inatı var..daha bana bakışlarından rahatsız oluyorsa..Serhan Abime söylerse ne tepki verir düşün..
  Neyse yaa konuyu artık kapatalım mı??..daha fazla onu düşünmek istemiyorum..bilmiyorum belkide unutmam lazım onu..şu an aklım..beynim..kalpim..karmakarışık ki..ne düşünüceğimi..ne hisseteceğimi bile bilmiyorum..

 17. ♥Aynur dedi ki:

  Aadece derken????
  Ayy yine sorguya cektim ozur dilerim seni.zorladigim icin
  Ama napiyim ben boyle bir kizim merak ediyorum her seyi her kesden soru soruyorum onlarda bana yuz ifadelerini degisdirip tuafca cevap verirler

 18. ♥Aynur dedi ki:

  Anliyorum seni ablamm)))
  Ben senin yerinde olsamda ayni seyi yapardim)))
  Beni kirmadigin icin tesekkur ederim)))

 19. ♥Aynur dedi ki:

  Ablamm sen hic endiselenme zamanla her sey duzelir)))

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum kısa yazayım dedim ama baya yorum çıkmış..
  Bu Serhanla aramızda keçen konuşmayı yazdım sadece..
  Canım seni kırmamak için yazdım..

 21. ♥Aynur dedi ki:

  Bak ablam o da senden hoslaniyormussss❤❤❤❤❤
  Sana soyledim yaaa o da kesin snden hoslanir diyee❤❤❤❤
  Ayy ablam coook mutlu oldummmm☺☺☺☺
  Her seyi zamana birak zamanla abinde bunu kabul etmek sorunda kalir cunku kendiside birisine asik yani askin ne oldugunu biliyor
  Ablamm en yakin zamanda her sey cook guzel olirki sen kendini ruyada gibi his edeceksin☺☺☺❤❤❤❤❤❤
  Eminim ki abinde bunu kabul eder❤

 22. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Tm ablam bekliyorum)))

 23. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Serhanın bana güzel ama veda gibi bi konuşması..
  Bak Aleyna ilk zamanlar da sen olduğunu anlamamışdım..)) o kadar keyifli konuşuyordun ki..bana iyi geldin açıkcası..senden etkilendim kim olduğunu bilmeden seni iyice merak etdim konuşmak istedim..en son Bodrumda masata otururken lakap takdığım gizemli kıza yani sana msj yazdım..her msj yazdıkca senin tlden bildirim geliyordu..açıkcası biraz şüphelendim..sonra bana cvp yazarken..seni izlemeye başladım…sana yazdığın her msjdan yüz mimiklerinden tepkine bakdım..o an emin oldum..sen olduğundan..))ayrıca bakışlarında belli ediyordu..o günden sonra senden hoşlandım..seni düşünmeye başladım..aslında o küçük Aleynanın büyüdüğünü farketdim..istanbula dönerken gitmeni istemedim..o deniz gözlerine uzun uzun bakarken içine daldığımı kayıpolduğumu hissetdim..o yüzden mp3 sana verdim..şarkıdan en azından anlarsın diye..İstanbula da dönerken sana sevdiğimi söylemek istedim..ama abin bu hisslerimi oynaylamıyacağını hissetdirerek bi konuşma yaptı..bende abinden dolayı vazkeçtim söylemekden..
  Ve o günden sonra da moskovaya gitdi..
  Ve bende anladım ki..en iyi şeyi..zamanı!!..

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cnm şimdi ben doğum günün akşamı ona yazdım..kim olduğumu merak ediyor musun??..diye sorunca oda..artık etmiyorum..neden yazdım??.
  Oda çünki mavi gözlü ve gamzeli bi kızla konuşduğumu biliyorum çünki…bende şaşırdım..10 dk yazamadım bile..
  Oda Aleyna sen olduğunu biliyorum..ve neden bunlarıda yaptığının farındayım..
  Bende o zaman farkındaysan söylememe gerek yok dedim..Serhanda uzun uzun bana yazdı..
  Cnm bekle şu an instaya girib yazdığı msjlara bakıyım..şu an çoğu aklımda değil..))

 25. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Tm ablam nasil istersen)))

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum o kadar çok şeyler oldu ki..
  Buraya yazmak istemedim..özel konular sonuçta..sanal alem olduğundan dolayı..herşeyide yazmak istemedim..umarım beni anlaraın birtanem..))
  Ama anlayacağın şekilde yazarım..

 27. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  ama serhan nasil anlamis sen oldugunu?????

 28. ♥Aynur dedi ki:

  Hadi acikca anlat neler olduuu merakdan yerimde duramiyorum su ann
  Hmmm anladim babsi rus demek)))

 29. ♥Aynur dedi ki:

  Evet ablam senin ihtoyacin olan sey sadece zaman!!!
  Bakalim neler olacak
  Hayirlisiyla insallah)))

 30. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet kurnaaz..biliyormuş..neymiş beyefendi bozmak istememiş..
  Serhanın babası rus..annesi türk..
  Aslında Serhanla kısa sürede olsa bi konuşma yaptım..

 31. ♥Aynur dedi ki:

  kiyazma ablam acikca anlat her seyi simdi cok cok merak etdim
  Sen ne zaman soyledin???
  Ve nasil???
  Instda mi???

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hmmmm tadı mı??..nefis ✌
  Teşekkürler..))

 33. ♥Aynur dedi ki:

  Aaaaaaaaaaa biliyormussss
  Tabi abin his etmisdir
  Oylemi demis abinn????
  Hmmm demek moskvada serhan ama niye rusyada yoksa rusyalimi serhan
  Hmmm baska benim bildigim senin soylemedigin neler varr???

 34. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Cornetto black al ablamm☺
  Hadi birlikde yiyelim al sende nasilmiss☺

 35. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Okullar açılıyor demek..ne güzel..bencede hemen açılsın 😉
  Evet 19 ağustosta Serhanın doğum günüydü..yaa aslında bi çok şey oldu..açıkcası buraya yazıp yazmama konusunda tereddüt kaldım..
  Kısa yazıcağım..
  Evet Serhana söyledim..ama zaten biliyormuş..sordum neden söylemedin??..bana bozmak istemedim dedi..
  Cnm hani istanbula dönecekken Serhan bana anlamlı bakışı vardıya..abim hissetmiş..ve geri dönerken evde Serhana kızgın ve imalı bi şekilde…Aleyna benim kardeşimse seninde kardeşindir..diye bi konuşma yapmış…bunu da yengem duymuş..
  Yani anlayacağın şu an..abimden dolayı..kararsız kaldım..
  Doğum gününe gidemedim..abim yengemle giderken Aleynada gelsin değişiklik olur diye ama..abim yengeme sert bi şekilde hayır cvp vererken..bende üstelemedim..sonuçta abimin bi bildiği var..yani şu an tek ihtiyacım olan şey zaman!.
  Düşünmeye ihtiyacım var..zaten o yüzden ondan konuşmak istemiyorum..
  Serhanda şu an moskova da..annesiyle babası ayrı..babası da moskovada yaşadığı için.babasının yanına gitdi..

 36. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  ☕☀⛅☁☔⚡❄⛄

 37. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Evet abim uyuyordur
  Iyi geceler tatli ruyalar abimmm☺❤❤❤

 38. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Napiyim her gin netdeyim youtubedeyim pazartesi kursa gidicem 1 haftadan okul basliycak
  Bayram iyi gecti)))
  Ee sen neler yapiuprsun aaa buarda sen 19 agustos serhanin dogum gunu oldugunu soylemosdin o gun soyliycektin instadan konusdugunu ne oldu davet ettimi????

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan sende uyuyorsun herhalde..tatlı rüyalar..))

 40. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  ⌚☎✉✒✏✂⛺〽

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım kuzum..sorun değil..))
  Ee neler yapıyorsun bayram nasıl keçti?..

 42. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Hep iyi ol☺
  Bende sukut iyim

 43. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Nasilsin yazacaktim pardon

 44. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum..))birtanem..iyim sen nasılsın?..

 45. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Bakk onca emojoden sadece bunlar cikmis ☺❤✊☝

 46. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Ablam varmis birtanecikkk 😛 😀 ☺
  Nasil ablamm❤❤
  Hos geldinnn❤❤♥‿♥(͡° ͜ʖ ͡°)͡° ͜ʖ ͡°

 47. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  ☺❤✊☝

 48. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hımmm acaba kim var…;)

 49. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Iyi aksamlar)))
  Acaba burda kim varr???
  😉 😛

 50. .......... dedi ki:

  ⚪⚫

 51. ... dedi ki:

  ✊✌✋☝

 52. ... dedi ki:

 53. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Leyla Hoşgeldin cnm))..yok birtanem unutmadık..nasılsın??..))
  ..
  Ha bu arada Gökhan evet burdayım artık..zaten gitmeye niyetim yok..gidersem bile..ortalıkdan aniden kayıpolmam..sevmem habersiz koymayı…bu konuşmayı niye yaptım…bilmiyorum..neyse boş ver beni..
  Asıl Dünkü kız istemen eğlenceli,keyifli keçmiş..tam da sana yakışan bi kız isteme olmuş 😉 o kadar heyecanlı bi şekilde yazıyorsun ki..heyecanın bana bile keçti..ne diyeyim umarım ömür boyu heyecanın şimdi ki gibi..baki kalır..)) Mutluluklar..

 54. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar…
  Gökhan çok teşekkürler..iyim şu an..ama tabi ağrılarım var..((
  Vee diğer sayfadakı yorumları şimdi okudum…
  Öncelikle şu an şaşkın vaziyetindeyim ne söyleyeceğimi gerçekden bilmiyorum..kafam almıyor..algılayamıyorum gerçekden..anonim böyle bi şeyi neden söylemek gereği duydun bunu da bilmiyorum..
  Bak Gökhanla..konuşduğumuz ilk gün beri..ikimizin konuşması..uyumumuz,ortak yönlerimiz karakterimiz.. hatta çoğu şeyleri aynı sevdiyimiz için enerjimiz tuttu diyelim.. onunla konuşmayı seviyorum hatta çok seviyorum..Gökhan çok iyi bir insan..karakterli,ağır,karşındakını kırmadan,incitmeden konuşmasını bilen biri ..yani yerini bilen bir insan..ve komik yanları da apayrı…))
  Tamam dürst olmak gerekirse..zamanında çok kısa süreliğinede olsa onla konuşmak bana iyi hatta çok iyi geldi..asabi olduğum zamanlarda mesajlarlada olsa bile komikliğiyle yüzümü güldürmeyi başardı..bu yanı hoşuma gitdi..diyelim..onunla hep konuşmak istedim))..buna da ne anlam katarsanız bilemem..
  Ama şu an Gökhan..evleniyor tek isteğim onun bu hayatda çok mutlu olması..)) umarım İnşAllah Ceylan onu hep…hep yüzünü güldürür☺..
  Vee anonim sana kızgın olmam ..sert çıkışmam gerekirken.senin anlayacağın şekilde konuşmak istedim..)).açıkcası ilk okuduğum saniyelerde neye uğradığımı şaşırdım..vee git gide okudukca senin sayende bazı şeyleride öğrendim..
  Ve Anonim ben öcü değilim benden korkmana gerek yok!.

 55. Anonim dedi ki:

  Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar Gökhan düğün hazırlıkları için kolay gelsin hepsi tatlı ve güzel yorgunluklar olacak senin için

 56. ♥Aynur dedi ki:

  Merhaba leyla ablam nasilsin)))
  Yook unutmadik seniii
  Cocuklar nasil??
  Insallah hepsi iyilerdir☺❤❤❤
  Seni ozledim valla

 57. ❤AyNuR❤ dedi ki:

  Yaaaa abim oylemiii ne eglenceli komik gecmis kiz isteme hahhahaha
  Ayyy hayat ablam iste naapalimm hahhahaha 😛 😀
  Tm abim sen dinlen)))
  Abiiimm yaa 22eylulde dugun un varrr❤❤❤
  Nee guzelll)))❤❤❤☺
  Hep mutlu olun❤❤❤☺
  Ayy oylemii sabaha kadar konusdunuzmuuu????
  Yaa tuz yerine bal mi atmis kaahveye hahhahah
  Ayy seni gercekten seviyormuss hemde cooookkkk☺❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 58. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Neyse leyla..Çıktın sanırım..Ben de çıkıyorum…

 59. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Hayır…Leyla seni unutmadık..Nasılsın? Ben iyiyim şükür..) hoşgeldin

 60. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Pınar hanım…Özetler bir numara..çok teşekkürler bizi ihmal etmediğiniz..için…Ne zaman özet yayınlarsanız biz buna razıyız kendinizi yormayın işiniz çok zor…
  Şükür bayramımız çok güzel…geçti..kazasız belasız…

 61. LEYLA dedi ki:

  Sanirim evet

 62. LEYLA dedi ki:

  Beni unuttunuzmu

 63. LEYLA dedi ki:

  Nasilsiniz arkadaslar

 64. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Selam…Aleyküm…Nasılsınız??
  Aleyna çok geçmiş olsun…Sana biraz dikkatli olman gerekirdi…Ya kötü birşey olsaydı!!! Kendine iyi bakman lazım….Tekrar geçmiş olsun….Hoşgeldin…Artık..buradasın dimi bu arada aleyna diğer özetlerin yorumlarını okur musun? Seninle benimle ilgili yorum var… Merhaba nihat kardeşim özür dilerim dün gece gelemedim…Seni baya beklettim…Çok çok özür dilerim…Evet dün gece nişan yüzüğünü taktık..Artık nişanlıyım. Düğün tarihi 22 Eylül hayırlısıyla…Neden 22 başka tarih değil? Çünkü 22 haziranda Ceylanı ilkez gördüm 22 Eylül olsun dedim…ikimizin ailesi de kabul etti sevindiler…22 sayı benim için artık değerli….2 gün sonra ben ve nişanlım Ev bakacağız onun beğendiği evi alacağım….Ev eşyalarını beraber seçeceğiz….Dün geceden beri uyuyamadım…Çünkü ceylanla sabaha kadar konuştuk…Ceylan sevinçten ağlıyordu taaa sabaha kadar…
  Gelinlik,damatlık,ev,ev eşyaları,Kına gecesi elbisesi, baya masraflı olucak….Zorlanacağımdan eminim…Saolsunlar ikimizin ailesi bize yardımcı olacaklar….
  Ha bu arada kız istemeye gittim ya ha…işte ceylan yani nişanlım bana kıyamadı…Kahvenin içine tuz yerine bal koymuş…Beni ne kadar düşünüyor ha ha ha…yırtım yani hastanelik olmaktan…)) Ama şu yanak sıkmalarından kurtulamadım…Ceylanın Ananesi beni yedi ya..Ha ha ha…Zoru atlattım..Ama arkadaşlarımın maskarası oldum ha ha ha….eğlenceli geçti…kız istemede ben ne diyeceğimi bilemedim ya..çok garip duygular içerisindeydim…Hep ceylana bakıyordum çok güzel olmuştu…O da bana bakıyordu büyüklerimizin ortasında ha ha …İkimizin yüz ifadesi çok komikti ya….Hayattda videomuzu çekiyordu…Anı olsun diye…Birde Hayat sürekli olarak espiri yapıp durdu ya…Onun sayesinde gülmekten heyecanım gitti…Ha ha…
  Neyse arkadaşlarım ben çıkıyorum….Baya yorgunum dünden beri uyumadım…Biraz uykumu alayım…eğer uyanırsam yazarım…Yazmasam bilinki mışıl mışıl uyuyorumdur…Ha ha ha zaten…3 gündür iş yerime uğrayamadım…1 haftaya kadar izin aldım…Zar zor tabi yine müşterilerim çıldırdı oh oh çıldırsınlar ha ha….Evde adım atacak yer yok misafirlerimiz var…Teyze,Hala,enişteler,kuzenler,Rabia,ışıl,Rabia’nın abileri,ışılın abileri….Odamın kapısını kilitlemeyi düşünüyorum odamı da ele geçirmesinler bari….Yok en iyisi Rabia ve ışıl beni kaçırsın ha ha ha…Büyük ihtimalle beni uyutmazlar seslerden dolayı…Ben en iyisi evden çıkayım hava alayım….Gizlice çıkmayı düşünüyorum beni görünce Aaa damat bey nereye kaçıyorsun diye sorguya çekecekler ha ha….ceylanı yani nişanlımı alıp kaçayım evden uzaklaşalım ha ha..

 65. ♥Aynur dedi ki:

  Cooook gecmis olsun ablamm
  Allah acil sifa versin)))
  Pinar ablam kardesimiz zeynep hep iyi olsun tatlim benim)))☺

 66. ♥Aynur dedi ki:

  Iyi gunler)))
  Merhaba rojin))
  Iyim sen nasilsin
  ….
  Merhaba aleyna ablammm❤
  Evet dun uyudum yaa gozlerim kip kirmizi olmustu telimi elimden dusurmuyorum youtube den ayrilmiyorum ondan gozlerim kirmizi oldu ve uyudum sarki dinleyip uyumusum)))
  Ben iyim ablammm❤❤❤
  Aksam burdayim bol bol konusalim okulda 1 haftadan basliycak

 67. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Pınar ablam hep iyi..)) zeynep cimcemizde iyi olmasına çok sevindim)).hep iyi olsun))..çok teşekkürler ablam))..
  Bayramım şükür iyi keçti…yaşadığım kaza dışında..şükür şimdi iyim ama ayakta pek duramıyorum belim ve ayak bileğim incindi..hala ağrıyor 😐

 68. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Mhb canlar✌..
  Aynurumm küçüğüm nasılsın??..))dün gece yazdım ama uyumuşdun..neyse akşama bol bol knşrz))..
  ..
  Pınar ablamm nasılsın??..kızın nasıl iyisiniz İnşAllah?..

  Neyse canlar ben şu an müsait değilm 2 dk faktim vardı buraya yazayım dedim..))..kaçdımm..hadi grşrz

  1. Pınar dedi ki:

   aleynam saolasın malüm bayram yorucu geçiyor. Biraz yoruldum. Kızım da iyi ablası yaramazlıklarına devam ediyor. Teşekkür ederim senin bayramın nasıl geçti cnm.

  2. Pınar dedi ki:

   bu arada geçmiş olsun nasılsın

 69. rojin dedi ki:

  Gunaydinlar kördüğüm Ailesi hepiniz
  Nasilsiniz…)))
  Pinar ablamm..ozet super olmus eline emegine saglikk…)))

  1. Pınar dedi ki:

   saol rojinim nasılsın senin bayramın nasıl geçti sen yurt dışındaydın dimi ablacım.

 70. ♥Aynur dedi ki:

  Bayram cok guzel ve hizli bitti pinar ablammm…)))

  1. Pınar dedi ki:

   Allah yenisine yetiştirsin cnm

 71. ♥Aynur dedi ki:

  Gunaydinlar)))
  Nasilsiniz…)))
  Pinar ablamm..ozet super olmus eline emegine saglikk…)))

  1. Pınar dedi ki:

   saol cnm

 72. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım özet çok güzel olmuş eline sağlık bayram sorunsuz bitti çok şükür bayram sorunsuz bitti Allah tekrarına nasip etsin inşallah

  1. Pınar dedi ki:

   saol umutcum allah yenisine yetiştirsin inş

 73. Ceren dedi ki:

  Selam herkese nasilsiniz.Ozetler cok guzel.

  1. Pınar dedi ki:

   saol ceren teşekkür ederim

   1. Gulbadam dedi ki:

    Etiniz tökulsun aqiz

 74. Pınar dedi ki:

  Günaydınlar… Bayram sonrası herkes sağ-salim, kazasız-belasız evine dönmüştür inşallah…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir