Kördüğüm 298. Bölüm Özeti 31 Mayıs Perşembe Fragmanı # Meethi ve Akash Karşılaşırlar

Burak 25 May 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 298. Bölüm Özeti 31 Mayıs Perşembe Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm disinin özetlerini bölmeden tek parça halinde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sizleri beklemeden 31 Mayıs günü yaşanacakalra dair tüyoları Kördüğüm 298. Bölüm Özeti’nde sizlerle paylaşalım. Hatırlayacağımız gibi bir önceki bölümde Maiyya’nın Akash’a olan sevgisi onun intikam hırsını yenmiş ve Akash’ı kurtarmak için intikamından vaz geçtiğini söylemişti. Bu durum Agarth ve Nirbay tarafından tepkiyle karşılandı. Sankrant emrivaki yaparak Akash”ın Meethi’yi aramasını sağlamış fakat telefonu alan Mukta ona sert çıkmıştı.

Kördüğüm 31 Mayıs Özeti Perşembe Günü Tüyoları

298. Bölüm Sankrant ve Akash’ın konuşması ile başlar. Sankrant abisine moral vermek için konuşmaya devsam eder. Onu tekrar aramasını ister Akash ısrara dayanamaz ve tekrar arar fakat bu kez ulaşamaz çünkü telefon kapalıdır. Bu arada Vishnu yeniden Meethi’nin evine gelir. Mukta , Visnu’nun geldiğini duyunca heyecanlanır. Vishnu bir şeyler yemeğe gidelim teklifinde bulunur fakat Meethi bir şey yapmak istemediğini söyler. Mukta’nı ısrarları sonrası kendisine böyle acıyarak bakmamalarını ister. Mukta ise sadece sana yardım etmeye çalışıyoruz diyerek yanıtlar.

Maiyya oğlunu iyileştirmek için var gücüyle çabalamaya devam eder. Hastaneye onun en sevdiği yemekleri getirir. Sankrant’ta annesinin yemeklerini özlemiştir. Maiyya ise halen Agarth’ın sözlerini anımsar. Akash’a buradan çıktıktan sonra Meethi ile evemi geleceksin diye sorar. Akash ise hayır buradan çıkınca gidebildiğim kadar uzağa gideceğim der. Bunun üzerine Maiyya peki Meethi’de seninle mi oalcak diye sorar. Akash hayır bundan sonra yalnız olacağım diye yanıtlayınca bu durum Maiyya’nın yüreğine biraz olsun su serper.

Akash hastaneden çıkar ve Sankrant ile Maiyya onu eve getirir. Nirbay onları karşısında görünce öfkeyle söylenmeye başlar.  Daha sonra elinde yemekle Surabhi gelir. Kajiri’nin hiç bir şey yemediğini söyler. Nirbay elinden yemekleri alarak ona yemek yedirmek zorunda değilsin der. Akash ise bu konuşmalardan rahatsız olur. Sankrant , Nirbay’ın bu davranışına tepki göstererek ona bir kadına bu şekilde davranamayacağını söyler. Nirbah onun boğazına yapışır. Akash onu hemen bırakmazsa bu yaralı halimle sana neler yapabileceğimi gösteririm diyerek Nirbayın kolunu yakalar. Araya giren Maiyya kardeş olduğunzu unutmayın kesin şunu diyerek onları ayırır.

Kalash törenleri zamanı gelmiştir. Bu törende beyazlar giyen Hindulular ölülerini anmaktadır. Meethi’nin elinde annesinin külleri varken aynı anda Akash’da babasının küllerini eline almıştır. Akash ve Meethi sürekli birbirleriyle geçirdikleri zamaları anımsamaktadır. Bu arada yaşlı bir adam Meethi’yi durdurarak birini sevmek kolay fakat sonunu getirmek asıl meseledir gibisinden sözler söyler. Daha sonra boynundaki çiçekten yapılmış kolyenin yarısını Meethi’ye verir. Bunun diğer yarısını alacak kişi senin kaderinde yazılı olan kişidir der. Meethi oradan uzaklaştıktan adam birini durdurur. Meethi’ye verdiği kolyenin kalan yarısını ona verir ve bunun diğer yarısını alan kadın senin kaderinde yazılı olandır der.Kolyeyi alan kişi tören için oraya gelen Akash’tır.

Aynı yerde gezinen Meethi ve Akash bir birlerini göremezler. Fakat saha sonra Meethi dua etmekte olan Sankrant’ı görür. Daha sonra kafasını çevirdiğinde ise göletin içinde dua eden Akash ona doğru bakmaktadır. Meethi şok olur. Akash sudan çıkarak yavaşça yanına gelir. Meethi onun yüzüne dokunuruken Maiyya onları uzaktan izlemektedir. Akash hiç bir tepki vermeden Meethi’ye bakar. Daha sonra arkasını dönerek hızla oradan uzaklaşmaya başalr Akash birşeyler söylemeye çalışsa da ağzından birşey çıkmaz ve susup kalarak Meethi’nin gidişini izler. Maiyya gelip Akash’ın elini tutarak yanan bir ateşin yanına oturtur. Meethi eve gittiinde ailesi onu teselli etmeye çalışırken Akash’da dua etmektedir.

Kördüğüm 298. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınıı belirmeyi lütfen unutmayın. Özetlerle ilgili eleştiri ve isteklerinizi de yorum kısmında “Adminin Dikkatine” başlığı ile yazabilirsiniz. İyi Seyirler…

Ah Kalbim Özetleri Güncellenmiştir. 31 mayıs 219. Bölüm Özeti İçin Tıklayın. 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 298. Bölüm Özeti 31 Mayıs Perşembe Fragmanı # Meethi ve Akash Karşılaşırlar” üzerine 26 yorum

 1. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Geldim..)

 2. Babageldi dedi ki:

  Selamunaleykum Admin Abi! Kanal 7 Kördüğüm dizisini 2018 yılın hangi ayında final yapar bilgi vermenizi sizden rica ediyorum?Saygılarımla,

 3. NURANAAYDAN GOKHANA dedi ki:

  Ne guzeel yasmyssyn boyle ben birtane kardesim Amin Amin

  1. &Gökhan Burak⚓ &NURANAAY ABLA dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Ablam Allah razı olsun Amin))

 4. &Gökhan Burak⚓ &NURANAAY ABLA dedi ki:

  Amin inşallah teşekkür ederim nuranaay ablam..
  ..La ilahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafa’dır sözüm, ihlas-i şerif ile yıkadım yüzüm. Ayet-el kürsü için sen kabul eyle sözüm. Allah’ım cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah..)) nuranaay abla 😀

 5. NURANAAYDAN GOKHANA dedi ki:

  Amin gokhan kardesim sanada mutluluk dilerim hayyrly jumalar kabul bolsun jumga gununuz bu gun orucun 10 njy guni gecip barya diyyan yaly kabul bolsun kardesim

 6. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Herkese hayırlı cumalar dilerim.
  Daima mutluluğunuz eksik olmasın.:D

 7. &Gökhan Burak⚓ &TYLLA dedi ki:

  İyi yolculuklar tylla çok dikkat et kendine iyi bak biz , daima buradayız.
  Seni belleyeceğiz.. )))

 8. &Gökhan Burak⚓ &GULJAN ABLAMA dedi ki:

  Tamam kankam akşam görüşürüz..
  Bir güzel cezalarını keselim, oh ve dünya varmış.. Nasılda eğleneceğim ben 😮 😛 😀

 9. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar herkese…
  ..guljan ablam
  ..tylla
  ..ışıl
  ..nuranaay aba
  ..rojin kardeşim
  ..duygu
  ..Anonim
  ..kainat

 10. GULJANDAN GOKHAN KARDESIME dedi ki:

  Aksam bir gelin Gokhan kanka gel hadi seninle is birligni yapalym bu tyllaayla isili bir guzalje jeza keselim kanka tm

 11. GULJANDAN TYLLAYA VE IKIZIM ISILIME dedi ki:

  ILK ONJE SELAMUN ALEYKUM HAYRLY GUNLAR YA SIZ IKINIZ NIYE OZIR DILIYORSUNYZ YA BEN ANLAMADYM OZIR DILIYJEK HIC BISEY YAPMADYNYZ YA BEN AKSAM TFL SARJY BITTIDE UYUYA KALMISIM YA BEN KUSMEDIM YA YA SIZE NIYE KUSIYIM HA SIZ BENIM JANLARYMSYNYZ BIZ BIR AYLAYYS YA KIZ TYLLA SAN BENI HICMI TANIYAMADYN BU YAPDYKLARYN ICIN KULAKLARYN CEKIJAM TM

 12. Anonim dedi ki:

  DC yine DC olmuş hahahahha

 13. Anonim dedi ki:

  Günaydın

  1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar sana..)

 14. NURANAAY dedi ki:

  Alooo kimse warmy arkadaslar alyooooo

 15. NURANAAY DAN TYLLAJYMA dedi ki:

  Sa ol jaanm tylla abla yolun ak bolsun sagamanja baryn baranson habar ibergin geldik diye olurmu ablajym

 16. Tylla dedi ki:

  HOSCAKALIN CANIM ARKADASLARIM
  ISILCIM
  GOKHAN
  NURANAAY
  ROJINIM
  MAHYM
  RABIYAM

 17. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  ISISLIM♥♥♥♥ canim nasilsin ben iyim gulum cok sukur siz iyi olun.Demek RABISIMDE iyi cok sevindim gecer insallah ozledik onu canim ici soyle kizlarda bende seni cok ozluyoruz hepimiz onu cok seviyoruz senide tabikide.Ay canim ne demek siz benim canimsiniz size yazmayim kime yaziyim sizi sormayim kimi soriyim.Canim demek sende dersler basladi ALLAH zihin acikligi versin.Canimin ici opuyorum asil ben tesekkur ederim beni soruyorsun bana yaziyorsun.Canim arakadasim seni coook seviyorum.Elimden geldiyince yazmaya calisicam.opdum sende kendine iyi bak.AKASH hayranim benim.Canim artik bende AKASH hayraniyim onceler sevmezdim ama simdi hosuma gidiyor.Neyse cok konusdum.Opuyorum.

  1. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

   ÖZÜR dilerim canim yorum kısmında ismi yalnış yazdim.Kusura bakama.Boyle olucakdi.
   IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 18. kAiNaT♡ dedi ki:

  3.ben Her kese hayirli gunler.

  1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

   Hayırlı günler, hayırlı cumalar dilerim kainat.)

 19. NURANAAY dedi ki:

  Ikinji ben arkadaslar hayyrly sabahlar we hayyrly gunler hepinize mutluluk dilerim

  1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

   Sanada ablam hayırlı günler dilerim hayırlı sabahlar sana günaydın.)

 20. Duygu ... dedi ki:

  İlk ben arkadaslar hayirli sabahlar

  1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

   Hayırlı sabahlar günaydın..)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir