Kördüğüm 296. Bölüm Özeti 29 Mayıs Salı Fragmanı # Gerçek Visnu Ortaya Çıktı – Akash Ölüm Döşeğinde

Burak 23 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm 296. Bölüm Özeti 29 Mayıs Salı Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm Özetleri’ni tek parça halinde ve en doğru şekilde sizlere aktarmaya devam ediyoruz.  Uydurma özetlere maruz kalmak istemiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin. Hintçe bilen editörlerimizin çevirisini yaptığı en doğru özetleri sitemizde düzenli olarak yayınlamayı sürdüreceğiz. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden Kördüğüm 296. Bölüm detaylı özetini sizlere aktaralım. İşte Kördüğüm 296. Bölüm Özeti…

Kördüğüm 29 Mayıs Pazartesi Özeti 296. Bölüm Tüyoları

Meethi gözyaşları içerisinde masanın üzerindeki boşanma evraklarını görür. Divya ona evrakları imzalamasını söyler. Meethi evraklara doğru yürürken Akash ile düğünü aklına gelir. Daha sonra Nani’nin sözleri kulaklarında yankılanmaya başlar. Damini genç yaşta kocasını kaybetti , işça çocuklarını tek başına büyütmek zorunda kaldı umarım Meethi bu kaderi yaşamaz demişti. Bu sözleri hatırlayan Meethi çok zor anlar yaşar ve daha fazla dayanamayarak fenalaşır ve yere yığılır. Nani bunun tanrının işareti olduğunu ve söyler ve tanrı bu boşnmayı istemiyor der. Herkes Meethi’ye yardım için etrafında toplanır. Meethi düşerken başını masanın kenarına çarpar ve başı kanamaya başlar. Etrafındakiler koşarak ona yardıma koşar. Nani ise içinden şu sözleri geçirmektedir.  İşça’da aynı kaderi yaşadı. Şimdi kızıda bu yolda ilerliyor.

Sankrant Maiyya’nın kapısını yumruklayarak bağırmaktadır. Kardeşini hastaneye götürmesine izin vermesi için Maiyya’ya yalvarır. Pavitra ve Gomti ise onunla alay etmektedirler. Sanktrat bu kadar inatçı olma Maiyya. O aile yüzünden dul kaldın biliyorum fkat lütfen Akash’ı kurtar. Oğlunu öldüren bir anne olmanın pişmanlığını yaşama der. Maiyya sonunda kapıyı açar ve dışarı çıkar. Sankrant önünde diz çökerek yalvarmaya başlar. Babam ve abim bana izin vermiyor. Sen oğlunu kaybetmeyi göze alabilirsin fakat ben abimi kaybedemem der.

Meethi’nin yaralanması evdeki herkesi üzmüştür. En çok da Veer bu durumdan etkilenir.  Acını anlıyorum fakat güçlü olmalısın der. Meethi imzalamak üzere eline kalemi alır fakat bit türlü imzalayamaz. Kanha bu yapılanların büyük ihanet olduğunu ve gerekenin yapılması gerektiğini söyler. Bu sırada Meethi Akash’ın onu yılandan kurtardığı ayağındaki dikeni çıkardığı anları gözünde canlandırmaktadır.  Göz yaşları içinde kalemi eline alır ve imzalamaya başlar. Fakat imzalarken dolma kalemin mürekkebi kağıda akar. Nani yeniden tanrı bu beraberliğin bitmesini istemiyor der.

Sankrant , Akash’ın durumunun iyi olmadığını söyler.Eve doktor çağırırlar. Doktor  acilen hastaneye kaldırılması gerekmektiğini söyler. Maiyya Akash’ın yanına oturur. Doktor hastaneye kaldırılmadığı taktirde öleceğini söyler. Maiyya hastaneye götürülmesini kabul eder. Fakat bu esnada Akash kendine gelmeye başlar. Hastaneye gitmemi istiyorsunuz fakat bir seçim yapmak zorundasınız. Oğlunuz mu intikamınız mı ? İntikamınızdan vazgeçmezseniz hastaneye gitmeyi kabul etmiyorum der.  Bu sözleri duyan Maiyya ağlamaya başlar. Babası ve abisi ise kızgındır.

Meethi özür dileyerek avukattan yeni bir boşanma dilekçesi hazırlamasını ister. Bu kadar tesadüfün üst üste gelmesi sonrası Nani Damini’ye dönerek bu kadarı biraz daha düşünmelisin der Jogi’de ona katılır. Akash hastaneye gitmeyi kabul eder. Fakat önce bir defa Maiyya’nın odasına gitmek istediğini söyler. Maiyya hemen hastaneye götür diye Sankrant’a talmat verir. Fakat Akash gitmemekte ısrar edince Sankrant onu Maiyya’nın odasına çıkarır. Akash onun dışarıda beklemesini ister. Daha sonra içeri girerek kapıyı içeriden kilitler.

Meethi mutfağa giderek Akash’tan nefret ediyorum der ve aynı zamanda da ağlar. Mukta kafan çok karışık seninle tapınağa gidip dua edelim diyor. Meethi önce kabul etmese de daha sonra tamam diyor ve tapınağa gidiyorlar. Bu esnada Akash babasının fotoğrafının karşısına geçer konuşmaya başlar. Çocukluğumdan beri Maiyya bana sadece intikamve nefret aşıladı fakat daha sonra Meethi geldi ve hayatımdaki herşey değişti der.  Daha sonra topallayarak annesi ve kendisinin resminin bulunduğu masaya doğru yürümeye başlar. Yürürken yere yığışır ve sürünerek gidip çerçeveyi eline alır. Yere seet şekilde vurarak kırar. Çerçevedenin kıralan camından bir parçayı eline alır. Gözünün önünde Meethi’nin hayali vardır. Affet beni Meethi der…

Meethi ve Mukta tapınaktadırlar. Meethi’de sürekli Akash’ı düşünmekte ve nasıl böyle kötü bir adama aşık oldum demektedir. Divya , Akash’ı unutman zaman alacak fakat güçlü olursan bunu başarabilirsin der. Meethi annem için güçlü olacağım diyor.

Bu esnada Akash odadan çıkmayınca Maiyya Sankrant’a kapıyı kırmasını söyler. Sankrant tam kapıyı kıracakken Akash elinde babasının küllerinin bulunduğu testiyle dışarı çıkar. kolları kan içerisindedir. Akash elindeki camla her iki bileğinide kesmiştir. Bir iki adım daha attıktan sonra yere yığılır. Aynı esnada Meethi tapınakta dua ederken Akash’ı sayıklar. İçeriye giren sert bir rüzgar tapınaktaki çanları çaldırır. Maiyya ve Sankrant Akash’ı merdivenden indirir. Nirbay , Akash’ın durumunu hiç umursamaz. Hata bu durumuyla alay eder. Sankrant ise ona çıkışır ve abisinin doğru olanı yaptığını söyler.

 

Meethi kendini iyi hissetmemektedir. Eve gitmek istediğini söyleyince Mukta bir taksi çağırır ve onu eve yollar. Daha sonra tapınağa geri dönerken bir şoför ona nereyese çarpacaktır. Mukta şoförle konuşurken arabadan bir adam iner ve benim hatam dı diyerek Mukta’dan özür diler. Bu esnada şoför arabadan inen adama görüşürüz Visnu der. Mukta adeta donup kalır. Adam bu duruma anlam veremez. Mukta’ya bakar ve sizi daha önce bir yerde görmüş gibiyim der .  Mukta’da aynı şeyi söyler. Daha sonra ikisi de Meethi’nin düğününde karşılaştıklarını hatırlarlar. Adam evet o düğünü hatırladım damadın adı da Vishnu’ydu der. Daha sonra adam elini sıkmak için Mukta’ya uzatır fakat Mukta şoktadır. Adamın eli havada kalır. Daha sonra Visnu bir telefon görüşmesi nedeniyle oraya gitmiştim birisi bana Satara mesaj bıraktı buluşma yerine gittiğimde ise kadın gelmedi der. Arayan kadının ismi Mukta’ydı deyince Mukta tüm planı anlar. Sen gerçek Vishnu’sun her yerde seni arıyordum fakat iş işten geçti sahte Visnu yüzünden kardeşimin hayatı mahvoldu der.

Adam gerçek Visnu derken ne kastediyorsun anlayamadım diye cevap verir. Mukta onu heryerde aradığını iletişim kurmaya çabaladığını fakat bir türlü başaramadığını  söyler. Fakat şimdi burada karşımdasın der. Daha sonra madem düğüne geldin neden beninmle iletişim kurmadın der. Adam ise ben Mukta ile telefonda konuştum diyince Mukta bir kez daha şok olur. Bu esnada Divya çıkagelir. Konuştuğun kadın Mukta der. İkiside dönğ Divya’ya bakarlar. Tüm taşlar yerine oturmuştur.

Sankrant Kajiri ve Kadambari’nin kapalı olduğunu kapının önünden geçerken sesler duyar. Kimsiniz diye seslenir . İçerdeki ses ben Kajiri annemde burada der. Daha sonra neler olduğunu sorar. Sankrant Akash2ın bileklerini kestiğini ve hastaneye kaldırıldığını söyler. Kajiri kapının kilidini açmasını ister. Akash’ı kurtarabileceğini ve kendisine güvenmesi gerektiğini söylüyor. Sankran anatarları getirerek kapıyı açıp onları dışarır çıkarıyor. Kajiri Kadambari’ye dönerek senin şimdilik odada kalman daha doğru diyerek onu tekrar odaya sokup kapıyı kilitliyor.

Hastaneye kaldırılılan Akash kendisine geldiğinde yaşamak istemediğini söyler. Yüzündeki oksijen maskesini ve serumları söküp fırlatır. Hmeşire hemen müdahale etmeye çalışır fakat başarılı olamayınca doktoru çağırır. Maiyya ne oldu diye sorunca hemşire oğlunuz yaşamak istemiyor diye yanıtlar. Gerçek Vishnu Meethi’nin düğününde biri beni engelledi ve İşça ila tanışmam ve konuşmam durumunda herkes İşça’nın geçmişini öğrenecek ve bu nedenle İşça küçük düşecek dedi. Bu kadının ismi ise Mukta’ydı der. Mukta ise o kadın Mukta değil Surbi’ydi. Gerçek Mukta benim der. Daha sonra Vishnu’yu alarak Meethi’nini odasına götürür. Meethi’ye gerçek Vishnu karşında duruyor der. Meethi neye uğradığını şaşırır. Bu arada telefon çalar. Arayan kişi Meethi’yi ister. Meethi şu an konuşacak durumda değilim der. Mukta siz kimsiniz diye sorunca arayan kişi ben Kajiri , Meethi’nin eltisiyim der…

Kördüğüm 296. Bölüm Özeti’ni sizlere tek parça halinde en detaylı şekilde aktarmaya çalıştık.Özetlerle ilgili eleştiri ve isteklerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz. Güncel Kanal 7 yayınları ile arayı açabilmek adına bir kaç bölümü daha sizlere seri olarak aktarmaya devam edeceğiz. Daha sonra detaylı ve düzenli oalrak özetler sitemizde sizlerle olmaya devam edecek.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 296. Bölüm Özeti 29 Mayıs Salı Fragmanı # Gerçek Visnu Ortaya Çıktı – Akash Ölüm Döşeğinde” üzerine 164 yorum

 1. NURANAAYDAN GULJANA dedi ki:

  Ewet guljanjyym janyny sikma dualarmyz seninle ablajym gin bol gecer insallah janm sagamanja gutulsun oglun hos

 2. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  .. Guljan ablam üzme kendini Allah büyüktür. Sen canını sıkma ablam bizim duamızla inşallah daha iyi olacaktır.
  Mevsim değişikliği o yüzden hastalandı. Buna inanıyorum ki daha iyi olacak, ablam 😀

 3. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Merhabalar herkese…..
  .. Tamam nuranaay abla o saate ben gelirim… 😀

 4. NURANAAY dedi ki:

  Tyllam guljan mahym isil gokhan agsam sagat 10 .00 da olalym olurmuu arkadaslar ♡♡♡

 5. NURANAAY dedi ki:

  Meerebaaaaa arkadaslar kimse warmyyy

 6. NURANAAY dedi ki:

  Meerebaaaaa arkadaslar

 7. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡ dedi ki:

  Ben çıkıyorum işler beni bekler ♥❤♥❤

 8. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡ dedi ki:

  Hep sevin ablam bu bana yeterde artar ❤ Nuranaay ablam benim. ❤

 9. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡KAİNAT GÜZELİME♥ dedi ki:

  KaİnAt GüZeLi ❤ ❤ ❤
  Birtanem ben iyiyim işlerim iyi okula başladım ne zamandır gidemiyordum okuluma geldim herşey yolunda tatlım rabiayla konuşuyorum iyi sayılır birtanem ama eskisi gibi konuşkan değil o da sizi çok özlüyor hep sizi bana soruyor bende iyi olduğunuzu söylüyorum mutlu oluyor esna ablamı da çok soruyor mirayı alevi hazalı dileki denizi bellayı defneyi Züleyha yı seni annagulu fidanı diğer bütün kızları soruyor
  Aslında gelmek istiyor zamana ihtiyacı var
  Sen nasılsın dersler nasıl birtanem ne kusuru birtanemsin ❤ yinede yazıyordun hal hatır soruyorsun bu dünyaya bedel birtanem ❤ bende seni kocaman öpüyorum kendine iyi bak görüşürüz birtanem ♥

 10. NURANAAYDAN GULJANA dedi ki:

  Guljan janm oglun gecmis olsun Allah sifa bersin guljan ogluna nemisel ber gyzgyny ayyrlar ol hayyr etmese bifrom siwec bardyr gaty gowy yone gymmat dimese baha 550 m sol gowy eder janm sagaman gutulun

 11. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡ dedi ki:

  Tyllam birtanem çok teşekkür ederim canım benim ya sen gidiyormusun köye ya biz seni çok ozluyecez ya off sana çok ısınmıştık ya birtanem ama yazmaya çalış zorda olsan yaz seni çok seviyoruz ♥

 12. NURANAAYDAN ISILJIME dedi ki:

  Tesekkurla isilim sag ol cok cok sewindim

 13. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡ dedi ki:

  NURANAAY ablam kızının iyi olasına o kadar çok sevindim ki anlatamam hep iyi olun ablam oğlunun doğum günüymüş Aaa iyiki doğdu iyiki doğdu ablam benim için çoookkk ööpp tobul yanaklarından↩

 14. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡ dedi ki:

  Guljan ablam ya çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah ablam üzme kendini ablam birtanem inşallah iyileşir inşallah

 15. ♡Işıl♡AKASH♥↪ Mrunal Jain♡ dedi ki:

  Günaydın herkese nasılsınız bugün

 16. Guljan dedi ki:

  Gokhan Tylla nuranaay cok saolun ama oglum daha atesi yukdelyor su anda doktara gotiryorum inaninki kendi basym catlaya geliyor o kadar kotuyim ki inanamazsynyz yoruldym artyk ya onu iylesdirsem digeri basliyor Allahym bu ne hal boyle

 17. &Gökhan Burak⚓ &NURANAAY ABLAM dedi ki:

  İyi olmanıza çok sevindim.
  Ablam hep iyi olun…bende iyiyim çok şükür… 😛 okuldayım şimdi eve dönüyorum..sonra iş yerine gideceğim..iş yerin spor malzemeleri sipariş verdik.. Onları yerleştiricez.. 😀

 18. NURANAAY dedi ki:

  Gokhan kardesim kendin nasyl imisin sag bol tesekkur ederim kizimda iy

 19. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ben akşama gelirim. 😀 😛 😮 ;P

 20. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar herkese..
  • guljan ablam nasılsın oğlun nasıl oldu 😀
  •tylla günaydın nasılsın, evet dün. Allahtan gelmedim gelseydim neler yapacaklardı bana 😮
  •Günaydın hayırlı sabahlar nuranaay ablam nasılsın, kızın nasıl, İYİKİ DOĞDU oğlun kutluyorum ablam. 😀
  •Günaydın rojin kardeşim nasılsın iyimisin..
  • Mahyam ablam günaydın hayırlı sabahlar ablam nasılsın çocuğun nasıl…

 21. NURANAAY DAN TYLLAJYMA dedi ki:

  Eee tylla icimiz gysar bizin sen burada olmasan sag bol onda nomuruny yazay lutfan janm

 22. Tylla dedi ki:

  Guljan unutmusum sabah msj atdiginda yazamadim bu gun tarifim bitti acdigimda seni ararim tmm

 23. Tylla dedi ki:

  Rojin ablacim sanada gunaydin nasilsin derslerin okulun nasil gidyo

 24. Tylla dedi ki:

  Mahim sen nasilsin iyimisin canim aylen cocuklarin da iyimi

 25. Tylla dedi ki:

  Isilim sinavlarinda basarilar dileyorum sana soylemeyi unutdum dun gece bu gun aksam sizinle yazisdigim son gun ola bilir yarin koye donyorum orda int cekmiyor oyuzden buraya giremem tatlim rabiya selam soyle onu ozledigmide soyle tmm

 26. NURANAAY DAN TYLLAJYMA GULJANA WE MAHYMA dedi ki:

  Tylla nomuruny mana berayda arasynda gurlesris eger yagdayyn bolsa birhili gormesen yada imo bamy sende kyn gormesen nomuruny berayda kyn gorsen hokmanam dal yone sorap gordum janm eeeee guljan senen tl nomuruny beray lutfan mahym senem berey nomurny eger gownesiniz

 27. NURANAAY dedi ki:

  Eeeeeeee arkadaslar nasyl imisiniz TYLLA GOKHAN GULJAN ISIL MAHYM ROJIN HEPINIZE HAYYRLY GUNLER DILERM JANLARYM BAY BAY

 28. NURANAAY DAN TYLLAJYMA dedi ki:

  Agzyndan Huday estsin AMIN AMIN AMIN janyyyym benim tyllam sag bol tanyryalkasyn coook cokk tesekkurlar janm

 29. Tylla dedi ki:

  Gokhan dun aksam kacdin iyi etdin yoksa guljan ablanla kankan seni fena yapacakdilar ama bu gune kaldirdilar

 30. TYLLADAN :NURANAAY OGLUN DOGUM GUNU KUTLU OLSUN dedi ki:

  Nuranaay diymek ertir oglun doglan gunu tuweleme uzak yasasyn ene ata wepaly bolup yetissin bagtly oglanlan biri bolsun oguljugun gorjegi gowy bolsun ustunlukli rowacly sowly oglanlardan bolsun masgalasyna ilgune gerekli adam bolup yetissin

 31. Tylla dedi ki:

  Guljan sms,min,int bitdi oyuzden seninle sadece burda yazisa biliris ogulun nasil simdi iyimi buraya girsen haber kaldir olurmu

 32. Tylla dedi ki:

  Hayirli sabahlar herkese! Nasilsiniz
  Nuranaay
  Guljan
  Gokhan
  Isil
  Mahym
  Rojin

 33. NURANAAY dedi ki:

  ARKADASLAR YARIN BEN OGLUMUN DOGUM GUNI 4 YASYA NESIP BOLSA BENDE ONA BUGUN PASTA BISIRDIM MUHTESEM OLDUU OZUMEM YNANYP BILEMOK A SIZDE PASTA IYERMISINZ ARKADASLAR BEN SIZI COOOK SEWIYOORUM ABLALAM BENIM AGSAM GORUSMEK UZERI HEPINIZ BLN INDI UYU KALMIJAM 10 00 OLARMYSYNYZ

 34. NURANAAY dedi ki:

  Selam herkese gun aydin arkadaslar nasylsynyz is gucler nasyl dersler nasyl iy gidiyomuu kardesleriiim benim

 35. kAiNaT♡IŞILIM♥♥♥♥♥♥♥ dedi ki:

  GUNAYDIN HER KESE
  .
  IŞILIM guzel yuzlum nasilsin canim bana yazmissin gordum tesekkurler canim kusura bakama ben yazmadim.Canimsin ama her zaman dusunuyorum.Nasilsin birtanem.Neler yapiyorsun islerin nasil.RABISIMLE konusuyormusun nasil.Ozledik onu canim buraya yazicakmi.Onu cok ozluyoruz.Canim dersler yolunda cok sukur.Opuyorum seni.Gorusuruz.

 36. GULJAN dedi ki:

  Tylla Isil Nuranaay Mahym Gokhan kardesim Rojin hepinize iy gejeler ve tatly ruyalar

 37. GULJAN dedi ki:

  GOKER BEY IY GEJELER VE TATLY RUYALAR ALLAH RAHATLYK VERSIN

 38. Tylla dedi ki:

  Guljan
  Gokhan
  Isil
  Nuranaay
  Mahim
  Rojinim
  Iyi sahurlar dileyorum size VE ALLAH RAHATLIK VERSIN HEPIMIZE

  Banada iyi uykular ben cikdim

 39. Tylla dedi ki:

  Goker bey sizede iyi uykular ALLAH RAHATLIK VERSIN SIZE

  1. Göker dedi ki:

   Amin sizlere de

 40. Tylla dedi ki:

  Mahim sanada iyi uykular tatli tatli ruyaler dileyorum

 41. Tylla dedi ki:

  Rojinim sanada iyi uykular tatli tatli ruyaler dileyorum canim ruyane melekler girsin ablacim

 42. Tylla dedi ki:

  Nuranaay iyi geceler tatli tatli ruyaler iyi uykular dileyorum sana

 43. Tylla dedi ki:

  Gokhan sanada iyi geceler tatli tatli ruyaler iyi uykular dileyorum yarin guljan ablana ve kankana yakalanayma seni fena yapacaklar okadar

 44. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar tyllam sende CESONUNU GÖR ha ha ah

 45. Tylla dedi ki:

  Isilim iyi geceler tatli tatli ruyaler iyi uykular dileyorum ruyanda AKASI gor canim hi hi hi

 46. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  Evet guljan ablam bunları duyarsa ödu kopar ya bebişin ha ha ha

 47. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  Uyudun sandım tyllam 😀

 48. Tylla dedi ki:

  Guljan iyi geceler tatli tatli ruyaler iyi uykular dileyorum

 49. Guljan dedi ki:

  Bi daha isil adyny duyunca ayaklary yerine gelmez ya

 50. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÖKER ABİM VE BAŞARILAR DİLİYORUM SANA

 51. Tylla dedi ki:

  Hayir uyumadim isil gozume uyku gelmiyor

 52. Tylla dedi ki:

  Gecdi guljan tsk edrim

 53. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR TYLLAM

 54. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  Tyllam uyudun mu birtanem

 55. Guljan dedi ki:

  Evet bide zeybek oynadarys ya ona saclary ucin ha ha oynamasa cok koti oujak ya tek biz dilis deger kizlarlada yany sinemaya gelen selfi cekmek zorynda kalar kiz tylla eger san bizi satarsan cok koti olursyn tm

 56. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  Tamam ablam okusun okusa kaçar gelmez ha ha
  İyi geceler tatlı rüyalar ablam:D

 57. ♡Işıl♡AKASH♥ dedi ki:

  Tyllam sen Gökhan ın iş birlikçısısın ya bizi tut o yalnız kalsın ha ha ha

 58. Guljan dedi ki:

  Tm ben kacdym tylla uzginligin gecdimi hadi bende kacdym ya suanda Gokhanyn o hali geliyor gozimin onune kendimde gulmeden duramiyorym ya yaryn Gokhanda okusyn tm isiljim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.