Kördüğüm 290. Bölüm Özeti 23 Mayıs Çarşamba Fragmanı # Akash Seçimini Yapar

Burak 20 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm 290. Bölüm Özeti 23 Mayıs Çarşamba Neler Yaşanacak ?

Kanal 7’nin en sevilen dizilerinden Kördüğüm’de en doğru ve detatlı özetleri bölmeden tek parça halinde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Son bölümde Tapasya hastaneden eve gelmiş ve İşça’nın ölümünü öğrenmişti. Daha fazla dayanmayarak fenalık geçirmiş bu esnada rüyasında İşça ona kızlarına iyi bakmasını öğütlemişti. Bölümün sonlarında ise Akash’ın artık seçim yapma vakti gelmiş ve tarafını sçmeye başlamıştı. 23 Mayıs Çarşamba günü yaşanacaklara dair tüyolar için Kördüğüm 290.Bölüm Özeti’ne geçelim.

Kördüğüm 23 Mayıs Çarşamba Özeti 290. Bölüm Tüyoları

Bölüm Radhot’un konuşması ile başlar. Meethi’nin tehlikede olduğuna artk herkes ikna olmuştur. Damini çok endişelidir. Rathodbir an önce Meethi’yi bulmaları gerektiğini söyler. Tapasya ise artık kendini Meethi ve Mukta’nın hayatına adayacaktır.

Bu esnada Meethi , Akash’ın kendisine söylediklerini aile ile paylaşır ve gidiş hazırlaıklarına çoktan başlamıştır bile. Meethi köyden kurtulacağı için çok mutludur. Akash ve Meethi hazırlanırlar ve vedalaşmak için ev halkının yanına giderler. Maiyya , Meethi’ye en kısa zamanda annene kavuşmanı diliyorum der. Akash ise yolda Meethi’yi öldüreceği bıçağı da alarak yola çıkmak için hazırlanmıştır.

Meethi başına geleceklerden habersiz şekilde mutlu mesut hazırlanmıştır. Akash ise kafası karmaşık şekilde sürekli düşünmektedir. Annesi ile Meethi arasında kalmışdurumdadır. Bu esnada Kajiri Meethi’nin neden aniden evden gönderildiğini merak eder. Acaba Meethi’yi yolda ne beklemektedir ? Kajiri bunu sormak için en uygun kişinin Pavitra olduğunu düşünecektir.

Akas ve Meethi yola çıkarlar. Yolda Meethi uyuyakalır. Bu esnada Akash arabayı kenara çeker. Meethi uyandığında yanında Akash’ı göremeyince arabadan inip etrafa bakmaya başlar. Akash gölün kenarında oturmuş kendiyle hesaplaşmaktadır. Meethi ne olduğunu sorar. Akash arabada sorun olduğunu ve birazdan yola çıkabileceklerini söyler. Akash Meethi’den arabayı tamir etmek için yardım ister. Meethi arabanın mtoruna doğru dönünce Akash bıçağı alarak Meethi’nin arkasından yaklaşır.

Meethi arkasını dödüğünde Akash’ın yanına yaklaştığını görür ve irkilir.  Akash ise hiç bir şey yapamaz. Akash daha sonra birşeyler yiyelim der ve Meethi arabadan yemek kabını alır. Bu esnada Kajiri , Meethi’nin akıbetini merak ederek Pavitra ile konuşmaya gider. Pavitra oan herşeyi anlatır. Akash’ın Meethi’yi yolda bıçakla öldüreceğini bunu yapmasını Maiyya’nın söylediğini belirtir. Meethi ile arası iyi olan Kajiri bu duruma çok üzülür. Meethi’ye haber vermek ister. Hemen telefona sarılır fakat Meethi’ye ulaşamaz.

Bu esnada Akash ve Meethi ormana doğru yürürler. Akash halen vicdanıyla hesaplaşmaktadır. Bir ara bıçağını tekrar eline alır kafasında annesinin ettirdiği intikam yemini canlanır. Daha sonra Meethi’ye doğru bıçağı hızlıca fırlatır. Meethi neye uğradığını şaşırır. Fakat Akash Meethi’nin arkasındaki bir yılana bıçağını fırlatmıştır. Meethi koşarak Akash’a sarılır. Akash’ın ise yine gözleri dolmuştur. Akash gece için kalacak yer bulmamız gerekiyor der. Acaba Meethi artık güvende midir ? Yoksa Akash’ın fikri her an değişebilir mi ?

Kördüğüm 290. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Güncel yayın saaatinden daha önceki bölümleri sizlere vermek için seri bir şekilde Kördüğüm Özetleri’ni açmaya devam edeceğiz. Yorumlarını bizim için değerlidir. İyi Seyirler…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 290. Bölüm Özeti 23 Mayıs Çarşamba Fragmanı # Akash Seçimini Yapar” üzerine 9 yorum

 1. Tylla dedi ki:

  Nurana yeni ozete gel

 2. NURANAAY DAN TYLLAJYMA dedi ki:

  Ozure gerek yok tyllam olur her kimde abla howwa kizim simdi iy depe disem galypdyr basyrdym tebip dayza yogsa emenokda gyzgynyndan depe disi galayypdyrdaa bilyanmi intagem ertir 1 ay bolya gyzymyn bolanyna weli ici duranok hemme zadam etdik gun icindee 7 ya 8 gezek ici gecyaa dozemogam abla yandak guluni beraysemmikam ya caga bermek bolonokmyka bilyanmi tylla

 3. Tylla dedi ki:

  Uzur dilerim nuranaay senin adina yazdigimda nuranaaya demekcidim rabiyacima gitdi

 4. TYLLADAN RABIYACIMA dedi ki:

  Nuranaay hediyeleni aldim canim tsk ederim bende iyim allahima sukur kizin atesimi var dedin simdi nasil iyimi gecmis olsun nuraaycim

 5. TYLLADAN RABIYACIMA dedi ki:

  Rabiyacim merhaba! Nasilsin canim iyimisin dun isil ve gokhan soyledi yurtdisina gidyomussun sana iyi yolculuklar dileyorum sagsalim git sagsalimde don canim burda ilk sana alismisdim ilk seninle arkadas oldum iyiki varsin iyiki seni tanidim dun aksam ben cikdikdan sonra sen gelmissin senin le konusamadigima uzuldum keski cikmasaydim dedim seni coh ozledim rabiyacim hemde cok sana iyi sabahlar dileyorum

 6. kAiNaT♡IŞILIM ve RABIYAM dedi ki:

  Gunaydin her kese
  .
  IŞLIM nasilsin canim bu gun yoksun uyuya kaldin her halde.Kiz boyle olur ya.Canimsin dun uyudunmu.Canim benim nasilsin neler yapiyorsun RABISIM nasil bemden selam soyle o guzel yanakalrindan operim.Canimsin dun her kese yardim etmissin o konuda elinden geliyi kadar sag ol canim benim.Guzel kalbli meleyim benim.Ay nihayet girdik duzeldide ama yorum yaziyorum gitmiyor aksma duzelir her halde neyse canim sen bos ver biz zaten arkadaslarla konusuruz.Canim opuyorum seni gorusuruz.Canim benim.

 7. Tylla dedi ki:

  Herkese gunaydin! Herkese hayirli sabahlar arkadaslar! Nasilsiniz
  Guljan
  Gokhan
  Isil
  Nuranaay
  Mahim
  Amrita
  Almira
  Utdugum kim varsa….gununuz hayirli olsun

 8. NURANAAY dedi ki:

  Eewweeet sana hediyee♡♡♡olurmy tyllam gowjamy yagdaylar men dun gije gyzym gyzzyrdy uzak gije yatmadyk selam herkse gunaydin arkadaslar wiiii tyllam howwa men gokdepeli

 9. Tylla dedi ki:

  Bu kez ben ilk geldim simdi siz bana hediye vermeniz lazim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.