Kördüğüm 29 Temmuz Pazar Özeti 357. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) #

Kördüğüm 29 Temmuz Pazar Özeti 357. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Mukta ve Yuvi arabada giderlerken, Yuvi elini Mukta’nın koluna koyuyor Mukta döndüğünde Yuvi’nin yüzünde Yuvraj ‘ı görür gibi oluyor ve  ürküyor, çığlık atıyor. Ne olduğunu soran Yuvi’ye Mukta geçmiş sanki kapımı çalıyor. diyor. Yuvi Mukta’ya rahatlamasını herhangi bir sıkıntı olmayacağını söylüyor. Çok yorulduğunu ve uyumasını söylüyor. Yuvi plan yapıyor ve odaya geldiklerinde Mukta lavaboda iken Mukta’nın telefonunun sesini kısıyor ve saklıyor.

İlaçlarını bayıltıcı ilaçlarla değiştiriyor. Vücuduna ihtiyacı olmadığını söylüyor ama Mukta’nın ölmesini istiyor. Mukta telefonunu arıyor ama telefonu ortalarda yok Yuvi onu babasını daha sonra araması için ikna ediyor.Önce ilaçlarını içmesini istiyor. Mukta ilaçları içiyor ve yarı baygın durumda başı dönüyor. Yuvi onu doktora götürmeyi teklif ediyor ve koluna girerek odadan çıkartıyor .

Asansörü çağırırken Yuvi suratına Yuvraj’ın maskesini takıyor. Mukta bunu görünce şok oluyor.  Yuvi yardım için ağlayan Mukta’nın elini zorlayarak alır, ve onu zorla asansörün içine atar ve çatıya çıkartır.Kajri ve Meethi, Akash’ın ne kadar iyi bir koca olduğu hakkında konuşuyorken Rathor arar ve Meethi’yi çağırır. Meethi’ye gerçekleri öğrendiğini söyler ve acilen sana ihtiyacım var der.Meethi, neden bu kadar üzgün olduğunu sorar. Rathor Yuvi’nin Yuraj olduğunu söyler.

Geçen sefer, İşca onu kurtardı, ama bu sefer, ne yapacağını bilmiyor, ve hepsini kurtarabilecek tek kişi, o da sensin der. Yardımına ihtiyacım var der Meethi Akash’a verdiği sözü çiğner ve gider. Akash eve gelir ve Meethi’ye dondurma aldığı için çok heyecanlidır. Kajri Meethi’nin gittiğini söyler. Akash şaşırır. Kajri Meethi’nin ayrılmadan önce çok üzgün gözüktüğünü ve Yuvi hakkında konuştuğunu söyler. Akash Meethi’nin sözünü çiğnemesine kızar ve Meethi’yi merak eder. Kajri ona gitmemesini söyledim der ancak bana çok önemli bir husus olduğunuve çıkması gerektiğini söyledi der.

Akash Meethi’nin hamileliğinden daha önemli ne olabilir diyerek ayrılır. Rathor Mukta telefonuna cevap vermiyor, der. Meethi yoldayken aramaya devam eder ancak açan olmaz. Rathora bir telefon gelir ve Vishnu’nun telefonunu inceleyen kişi  telefondaki kayıttan(Vishnunu Yuvinin Yuvraj olduğunu bildiği ses kaydı) bahseder. Rathore, Mukta’nın telefonunu izleyebilmektedir .Gelen sinyaller bir tatil beldesindendir. Sonunda ona ulaşırlar. Yuvi, Mukta’nın annesiyle birlikte onu hapishaneye yolladığını ve şimdi de annesinin yanına  gideceğini söyler.  Sadece seninle yatmak istemiştim, hatam neydi der.

Mukta yüzünü değiştirmenin karakterini değiştirmediğini söylüyor. Yuvi değişmek istemediğini ve tüm intikam planının olduğunu söyler ve ilk olarak Vishnu’nun hikayesini anlatır. Hapis cezasının intikamını alacağını söyler. Rathor ve Meethi kaldıkları odaya bakarlar ancak oda boştur. Resepsiyonist onların terası çıktığını söyler. Aceleyle terasa yönelirler. Terasta Yuvi Mukta’ya şimdi kesinlikle öleceğini söyler. Mukta sen bir hayvansın, der. Yuvi Mukta’yı tartaklarken Rathor Yuvi diye bağırır. Yuvi şokla Mukta’yı bırakır

dizibilgi google play

Kördüğüm 29 Temmuz Pazar Özeti 357. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # (4 Yorum)

  1. Kızlar ben şu an müsait değilim…akşama görüşürüz))..
    Hayat umarım sende olursun..
    Hadi byy❤

  2. İyi günler)))..

    MaşAllah pınar abla 1 güne 2 özet yetişdiriyorsunuz hemde kusursuz hazırlıyorsunuz ellerinize sağlık)))..