Kördüğüm 29 Ağustos Özeti 23. Bölüm Fragmanı İşça Ödül Aldı

Kördüğüm dizisinde Tapasya kendi seviyesine gelen İşça’yı kıskanmaya başlar. Eski Tapasya gitmiş yerine bambaşka biri gelmiştir. Ama İşça aynı İşça’dır. Okulda resim yarışması yapılmış ve İşça’nın resmi en güzel resim olarak okulun panosuna asılmıştır. İşça ve Tapasya okula geldiklerinde bu sürprizle karşılaşırlar. Bütün çocuklar İşça’yı tebrik ederlerken Tapasya bir kenarda kıskançlık krizine girer. İşça onunla da bu mutluluğunu paylaşmak istese de Tapasya onu itekler.

Okulda İngilizce ile ilgili bir yarışma yapılmış ve İşça Jogi’nin katkılarıyla yarışmaya girmiştir. Ancak yarışmayı başka biri kazanı. Az sonra başka bir anons daha yapılır. Çok kısa sürede gösterdiği büyük ilerleme ve gayretten dolayı İşça’ya onur ödülü verilecektir. Gülerek ödül törenini izleyen Tapu bir anda somurtmaya başlar. İşça çok anlamlı bir konuşma yaparken Tapasya ve annesine özellikle teşekkür eder. Konuklar ise duygu yüklü bu konuşmada duygusal anlar yaşar.

Artık Tapasya İşça’nın iyi olmasını istememektedir. Allah’ım bu haset duygusu en küçüğünden en büyüğüne herkesi esir alıyor. Tapasya İşça’yı zor durumda bırakmak için onun defterini yırtar. Ancak zavallı İşça bu durumda bile gariban, masum…….

Kördüğüm 29 Ağustos Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 29 Ağustos Özeti 23. Bölüm Fragmanı İşça Ödül Aldı (5 Yorum)