Kördüğüm 29 Ağustos Çarşamba Özeti 388. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Malvika Akash’ın Meethi’ye aldığı sariyi Danini’ye verir.

Burak 24 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 29 Ağustos Çarşamba 388. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Önceki bölümde Malvika Akash’ın Meethi için almış olduğu sariyi (pembe renkli) kasıtlı olarak değiştirerek Nandini’ye vermişti.

Meethi kendisine alınan kutuyu açar ve sarı renkli sariyi görünce şaşırır. Akash’ın kendisine pembe sari alacağını söylediğini hatırlar. Maiyya’ya, bu hediyeleri Akash mı aldı ?diye sorar. Maiyya Akash’ın aldığını onaylar. Meethi aşağı iner. Diğer yandan Nandini pembe sari giyer ve Akash’a bu sariyi aldığı için teşekkür etmeyi planlar. Nandini, bugün kendisini çok farklı hissettiğini söylerken Meethi, ona harika göründüğünü söyler.

Jogi Meethi ile görüşmek için eve gelir. Meethi Jogi’ye  Rani ile ilgili olan her şeyi ağlayarak anlatır. Jogi Rani’yi almalarının mantıklı olduğunu söyler ve ağlamamasını ister ancak Nandini’nin burada kalmasının uygun olmayacağını söyler. Meethi, Nandini’nin Rani’nin annesi olduğunu söylerken Jogi, iki şeyi karıştırmaması gerektiğini söyler. Nandini’nin müştemilatta(kulübede) yaşayabileceğini, ancak aynı çatı altında üçünün yaşamasının yanlış olduğunu söyler. Meethi Jogi’nin haklı olduğunu düşünür ve bu konu hakkında Nandini ile görüşeceğini söyler. Meethi onları beraber gördüğünde kendisini kötü hissettiğini ekler. Jogi Akash’ın geçmişini sana anlatmamakla hata yapmış belki de geçmişinin hiçbir zaman önüne çıkmayacağını hissetmiş der. Jogi, bu hatanın ilişkinizi etkilemesinden korktuğunu ve çok dikkatli ve cesur olması gerektiğini söyler. Meethi Akash’sız yapamayacağını söyler. Jogi asla pes etmemesini ekler. Meethi, Nandini’yi bu eve getirdiğini ve gitmesini istemediğini söyler. Eğer sevgimiz bu kadar zayıfsa ben kırılmasına katlanırım der. Jogi, ikisinin de bir çok zorluğa katlandığını ve Akash’ın Meethi  için çok şeyi feda ettiğini ve her şeyin iyi olacağını söyler.

Vishnu, Nani’nin söylediği şeyleri düşünerek patikada oturuyordur ve  ailesi uğruna biraz para kazanması gerektiğini düşünür. Ayağa kalkar ve bir araba gelir ve hayatını tehdit ederek arabanın önünde atlar. Jogi de aynı yoldan geliyordur ve neler olup bittiğini görmek için çıkar, genç bir şoförün Vishnu’ya özür dilediğini görür. Vishnu, hastaneye kaldırılır. Sonra Vishnu’nuyu kaybeder ve  iş başında olduğunu düşünür . Mukta’yı arayarak Vishnu’yu çalışırken gördüğünü söyler.

Rani Maiyya bardakta su getirir ve üçe kadar sayar. Rani, Maiyya’ya teşekkür etmesi gerektiğini söyler. Maiyya kimseye teşekkür etmediğini söyler.  Rani, Maiyya’nın onun  gibi kibirli olduğunu söyler, ve bana teşekkür etmek istemiyorsan bana sarıl o zaman der. Maiya, kimseye sarılmak istemediği ve geri durmasını söyler. Ardından Maiyya Rani’niye hastalığının bulaşmasından endişe eder ve onun da öksüreceğini  söyler. Rani daha sonra Maiya’yı kopyalamaya başlar ve bu Maiya’yanın hoşuna gider ve Rani’ye sarılır.

Meethi ön kapıya gelir ve burasının onun evi ve ailesi olduğunu söyler. Akash’ın geçmişinde hata yapmış olabileceğini ve yaşananların geçmişte kaldığını ancak kendisinin Akash’ın geleceği olduğunu söyler. Meethi Jogi’nin haklı olduğunu ve kararlı kalması gerektiğini düşünür. Malvika, Meethi’yle alay etmek için Nandini’nin pembe sarisi ile çok güzel olduğunu ve ona çok yakıştığını söyler. Nandini’ye uyacak ve onun güzel olmasını sağlayacak seçimleri, Akash’tan  başka kim bilebilir der. Meethi gelir ve üst kata çıkarken Nandini bir şey söylemeden ayrılır.

Maiyya ellerini Rani’nin etrafına koyar. O sırada Akash gelir. Maiyya Akash’a Rani’ye öfkesinin ne kadar büyük olduğunu anlatması söyler. Sevgisini Rani’ye göstermekten çekinmektedir. Rani Akash’a gider ve Maiyya yalan söylüyor, o bana sarıldı artık ondan korkmuyorum der. Akash Maiyya’dan korkmasını gerektirecek bir şeyin olmadığını söyler. Rani bunu bana Meethi de söyledi der. Akash, Meethi’nin bulunduğu yeri Rani’ye sorar ve Maiya’ya ona getirdiği sariyi verdin mi der. Rani Meethi’nin odada olduğunu söyler. Akash, Meethi’nin pembe rengini sevdiğini ve eğer aldığı sariyi giyiyorsa, onu affettiği anlamına geldiğini söyler. Akash odaya gider ve kanepede oturan birisini görür ve o kişinin Meethi olduğunu zanneder. Gelir ve ona sarılır ve bu pembe renkli sari ile onu gördüğü için çok mutlu olduğunu söyler. Ne problem yaşanırsa yaşansın ona olan sevgisinin asla  değişmeyeceğini ekler. Daima seninim ve hep öyle olacağım der. Nandini döner ve ona şaşkınlıkla bu söylediklerin doğru mu derken Akash yanlışlıkla Nandini’nin Meethi olduğunu sandığını söyler.

Akash’ın girmek üzere olduğu kapıda Meethi beklemektedir ve onu durdurur. Meethi’ye sarı renkli sari giydiğini görür ve onu çağırır. Meethi gözyaşlarını siler ve Akash sana getirdiğim sariyi neden Nandini’ye verdin der. Meethi, Nandini’nin buna ihtiyacı olduğunu söyler. Akash ona da bir tane getirdiğimi söyler, neden ona kendisi için aldığı pembe renkli olanı verdin? diye sorar. Meethi, ona alınanın ne olduğunu bilmediğini söyler.

Vishnu aynı kişi tarafından hastaneye götürülür ve şoför ondan özür diler. Vishnu, ona karşı şikayette bulunacağı için onu karakola götürmesini söyler. Çocuk tekrar ve tekrar özür diler ve sonra Vishnu’ya biraz para verir ve onu her şeye rağmen karakola götürmemesini söyler. Vishnu kabul eder ve arabadan iner, sonra parayı sayar.

Meethi odasında olanları düşünmekte ve ağlamaktadır. Maiyya’nın Nandini’yi evde tutması hakkında söylediklerini ve Malvika’nın Nandini’ye söylediklerini hatırlıyor. Ayrıca Akash’ın da geçmişte yaşadıklarını anlatmadığı için özür dilediğini de hatırlar. Malvika Akash’ın bulunduğu yere gelir ve Meethi ‘ye aldığı pembe  sarinin çok güzel olduğunu ancak bu sariyi Meethi’nin Nandini’ye verdiğini ve buna çok şaşırdığını söyleyerek ortalığı karıştırmayı hedefler. Akash Meethi kime verirse versin onu merak etmeyeceğini söyler. Bizi ayırmak isteyen kimse( Maiyya bile olsa) bu evde barınamaz der.

Akash mutfağa gelir ve sonra doktorun ona yiyecek hakkında yazdığı reçeteyi hatırlar. Daha sonra  tabağına neredeyse her şeyi doldurur ve çok fazla baharat atar. Masada oturur ve yemeye başlar. Massi gelir ve Meethi’ye Akash’ı anlatır. Meethi daha sonra mutfağa gelir ve yiyecekleri atar. Akash’a neden bunu yaptığını sorar. Akash  ‘beni sevmediğin için bunu yapıyorum’ der. Meethi, onu sevdiğini bildiğini söyler ve doktora aramaya gider. Öte yandan, Akash bayılır . Meethi, herkes oradayken Akash’ı uyandırmaya çalışır. Doktor, 12 saat içinde ateşi düşmezse onu gözetim altında tutmaları zorunda kalacaklarını söyler. Meethi, Akash’a bakacağını ve onu tekrar sağlığa kavuşturacağını söyler. Maiya’ya da dinlenmesini söyler. Nandini Meethi’ye yardıma ihtiyacı olduğunda ona söylemesini anlatır. Meeethi kocası ile kendisinin ilgilenebileceğini söyler.

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 29 Ağustos Çarşamba Özeti 388. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Malvika Akash’ın Meethi’ye aldığı sariyi Danini’ye verir.” üzerine 75 yorum

 1. Aynur❤Aleyna dedi ki:

  Ablamm ben aksam yazarimm❤❤❤❤❤

 2. ♥Aynur dedi ki:

  Aleyna canim ablamm❤❤☺
  Birtanemmm❤❤❤
  Hos geldinn❤❤❤❤
  Ozlemez olurmuyum cok ozledimm senii❤❤❤❤
  talihsiz olaymii????
  Coook gecmis olsun ablammm

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cümleten iyi geceler…))

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi geceler Nihat..))

 5. NİHAT dedi ki:

  GÖKHAN KARDEŞİM SENDE GELEMEDİN İYİ GECELER SANA.
  SAĞOL ALEYNA İYİ GECELER

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ha öyle mi?..okey tmm iyi geceler Allah rahatlık versin..))evet yarın yazıcağım inşAllah..))

 7. NİHAT dedi ki:

  EVET VAR ALEYNA KARDEŞİM BİZDE SAAT GEÇ OLDU UYKUM VAR İYİ GECELER SANA KARDEŞİM YARIN YAZASAN?

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok facebook kullanmıyorum..senin var galiba..))

 9. NİHAT dedi ki:

  EVET BENİMDE VAR FACEBOOK VARMI?

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet var..ama şu an kendi hesapımı kullanmıyorum..
  Senin var mı??..

 11. NİHAT dedi ki:

  ANLADIM.
  SENİN İNSTAGRAMIN VARMI?

 12. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Eylülde demek..iyi hadi inşAllah umarım hep…hep mutlu olurlar))..
  Ya aslında şu an kendi kendime gelin güvey olmayayım..belki davet etmez beni..
  Ama ederse ve ailemden izin alırsam gitmeyi çok isterim..hem onu ve Hayatı o zaman görmüş olurum fena mı??..

 13. NİHAT dedi ki:

  YAZMAZ DEYİRSEN BENDE ANLIYIYA BİLİYORUM YORĞUNDUR ŞİMDİ
  DÜYÜN GALİBA EYLÜLDE OLUCAĞINI YAZMIŞDI.AİLEN İZİN VERER DÜYÜNÜNE GİTMENE?

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan mı??…o şu an yazamaz bence..yaa boş ver şu an zaten yorgundur anlıyorum..yarın konuşursunuz..acaba düğün ne zaman??
  Evlenme teklifi,kız isteme bu kadar erken olduğuna göre..kesin evlilikde yakın zamanda..1 hafta sonra diyormuşum…)))))
  Ama biliyor musun..düğününe gitmek gitmek istiyorum..burdakı arkadaşlarını davet ederse kesin giderim..Aynurumu da koluma takıp süslenib püslenib düğününe gideriz))) ☺

 15. NİHAT dedi ki:

  ANLADIM ÇOK KEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH TEZ ZAMANDA İYLEŞİRSEN
  BİDE GÖKHAN NEDEN YAZMIYOR YAZICAĞINI YAZMIŞDI BENDE ONUNLA KONUŞMAK İÇİN GELDİM

 16. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Teşekkür ederim Nihat..))yaa ne bileyim böyle olucağını bilseydim yapmazdım..((
  Yurtdışından amcam eşi ve çocukları geldi bide 5 aylık bi kuzenim var..)) bende onun bebek arabasını merdivenlerden indirmek isterken ayağım takılıb düşdüm(((..ama tabi bebek arabasında bebek yoktu…zaten asansörle indirecekdim de asansör arızalı olduğundan merdivenle indiriyim derken böyle bi talihsizlik yaşadım işte((

 17. NİHAT dedi ki:

  ALEYNA KEÇMİŞ OLSUN BEBEK ARABASINI SEN NEDEN İNDİRİRDİN Kİ

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Nihat..şükür şu an iyim..sen nasılsın???..
  Nihat 3 gün önce ben bebek arabasını merdivenlerden indiriyim derken..çok kötü düşdüm..(( Allahtan merdivenlerin ortasındaydım da büyük hasar almadım..(( ama tabi düşerken bayılmışım.. bide belim ve bileğim çok incindi((..yani canım çok yandı o an nefesim kesildi ölüyorum sandım zaten..o yüzden bayılmışım((..ama şu an şükür iyim)))

 19. NİHAT dedi ki:

  SELAM ALEYNA NASILSIN? BİDE NE TALİHSİZLİK YAŞADIN?

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok muu?? 😐

 21. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum sen galiba uyudun balımm..iyi geceler yarın konuşuruz..ama yarın akşam yaza bilirim..))
  Nihat uyudun mu?
  Gökhan sende gece yazıcağını yazmışsın ama.. gelemezsin sanarım..kız isteme yorucu keçer bilirim))..

 22. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan demek bu akşamdan itibaren nişanlısın…)) hmmm ne diyeyim sana..polisli nişanlı karışımı Gökhan Bayraktar..tek isteğim hep mutlu olman..
  Haa bu arada ben yokken yeni gelen arkadaşlar felan var mı??..)) şu an wifi süresi dolmuş..benimde mb sınırlı..o yüzden tüm msjları okuyamıyorum..

 23. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum balımm nolmuş böylee 😮 anonim vakası dimi…amaan boş versin bunlarla konuşmaya değmez zaten…ee beni özlediniz mi?? 😉
  Ben sizi çok özledimmm..
  Bide talihsiz bi olay yaşadım malesef 😐

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar❤
  Canlar ben geldimmm ✌ 😉

 25. ♥Aynur dedi ki:

  Hadi byy kiz ve defol git burdan insanlarin sinirini bozuyorsunnnn

 26. Anonim dedi ki:

  Hiiiii byyy

 27. ♥Aynur dedi ki:

  Off yaa en iyisi cikayimm
  Se gokhannnn evlenmeee diye soyliyorsunuz ama bunun hic bir faydasi yookk hanimefendiii

 28. ♥Aynur dedi ki:

  Nisanlanacak evet haha o ne laf kiz ondan sonra dugunu olacak kizim evleneceklerrrr❤❤❤❤

 29. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Kizzz sen delimisinnn hahhahahaha
  Vahh vahhh ama sana bir sey soyloyim abim ceylani seviyorr❤ ve onunla evlenecek❤ bunu kafana sok

 30. Anonim dedi ki:

  Aman Gökhan çıktı gelsin konuşcam vakitim yok cnm senle konuşmaya nişanlanacak ama daha evlenmeyecek hıııııı hadi byyuyyyyy

 31. ♥Aynur dedi ki:

  Vahhh vahhh asik olmuss kizcazzz yaa kizim adam nisanlanacak 1 2 saatden ceylan yengemle accc gozleriniiiii hu huuu

 32. Anonim dedi ki:

  Gözlerim kapalı Gökhan gelsin gözlerimi açsın istemiyorum evlenmesini

 33. ♥Aynur dedi ki:

  Bakkkk bakkk her ikiside diyorr alyooo gozlerinii acccc adam evleniyorrrr allah askina bir bu eksikdiii

 34. Anonim dedi ki:

  Ceylan diyip durma ya

 35. Anonim dedi ki:

  Gitme Gökhan tamam yazmıyacam ama gitme

 36. ♥Aynur dedi ki:

  Hadi abim sen cik yengemizin yanina git❤
  Hadi hayirlisiyla hayat ablama yengeme annene selamimi ve opucuklerimi illet❤❤❤

 37. Anonim dedi ki:

  Her ikiside

 38. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Saol abisinin gülü…Yarın konuşuruz hepiniz..bu anonimcikler bizi rahat..Bırakmayacak….
  Ve iyi geceler Aynur abisinin gülü Nihat kardeşim iyi geceler…Akşam gelmeye çalışırım

  1. ♥Aynur dedi ki:

   Iyi geceler can parcammmm❤❤❤❤❤
   Sana bol bol sans❤❤❤❤❤☺☺☺

 39. ♥Aynur dedi ki:

  Of yaaa anonim biraz insanlogin varsa soyle neden evlenmesin yoksa ondan hoslaniyormusunnn ya da kiskaniyormusun evlenicek diye

 40. Anonim dedi ki:

  İstemiyorum

 41. ♥Aynur dedi ki:

  Tm abim sen cik❤
  Ben aksam gelemem yarin konusurus❤❤❤❤❤

 42. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Hanım efendi sanane…Derdin ne aman neyse zaten…Bu gece nişanlı olacağım…Sana geçmiş olsun..

 43. ♥Aynur dedi ki:

  Hos bulmadimmm yaa bu anonim sinirimi bozuyorrrr
  Allah askina sanaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????
  O senin yakininmiii yoksa arkadasynmyyy ona evlenme diyorsunnn
  Yaaaaa sizin sorununuz neeeeeeee???????

 44. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Bak abisinin gülü gitikçe üstüme geliyor….En iyisi çıkayım….Benimle sorunları ne onu da anlamıyorum…

 45. Anonim dedi ki:

  Ben kimsem kimim sadece Gökhan’ın evlenmesini istemiyorum

 46. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Saol Abisinin gülü hayırlısı bakalım….Evet artık ziyaretime gelirsiniz hastanedeyken ha ha…

 47. ♥Aynur dedi ki:

  Anonim sana ne bundan haaa?????
  Acaba bir sikintimi var???
  Yaaa sizin abimle sorununuz neeee?????

 48. NİHAT dedi ki:

  AYNUR MERHABA KARDEŞİM
  ANONİM KİM

 49. Anonim dedi ki:

  Gökhan

 50. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Offf yaaa ben sizin icin gelmisdimmm gitmeeee abimmmmm nolurrrrrr

 51. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Çok saol kardeşim…İNŞALLAH gelirim konuşuruz nasıl geçti diye..))

 52. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Eee hayirlisiyla abimmm❤
  Hahhahahha tuzlu kahveee ya da baharatliiii hahhahahahaha
  Hastanelik olursun hhahahah
  😛
  😀

 53. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  …Arkadaşlar ben çıkıyorum sinir oldum….
  Abisinin gülü hoşgeldin…Evet Aynurrr dedik geldin))) abisinin gülü ya beni sinir ediyorlar…Ben çıkıp geleceğim..

 54. NİHAT dedi ki:

  İNŞALLAH KARDEŞİM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM
  TAMAM NE ZAMAN GELSEN KONUŞURUZ KIZ İSTEME NASIL KEÇDİ DİYE SOHBET EDERİZ

 55. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Merhaba Anonim neden acaba…Herkes bu kelimeyi deyip duruyor…Bıktım yani bu kelimeden…lütfen yazmayın…anlayışla karşılasan sevinirim..

 56. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Aynurrrr diye sesler duydum geldim isimi birakip hahhahah

 57. Anonim dedi ki:

  Gökhan lütfen evlenme

 58. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Hep iyi ol…Nihat kardeşim…Evet harikayım süperim…Evet bu akşam ceylanla tamamen nişanlı olucsz…Heyecan çok var…Ateş basıyor beni…

 59. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Saol kardeşim..İNŞALLAH istediğim gibi geçer…
  Ben belki bizim saate 1 veya 2 gibi gelebilirim….
  Hakikaten Aleyna nerede kaldı….
  Leyla demişti ben pek burada olamıyorum…
  Aynur galiba işi var
  Tyllanında belki işleri var
  Guljan ablamın işleri var pek müsait olamıyor…

 60. NİHAT dedi ki:

  SAĞOL BEN İYİM KARDEŞİM SENDE SÜPERSİN GALİBA BİRAZDAN BU AKŞAM CELANLA NİŞANLANASINIZ

 61. NİHAT dedi ki:

  EVET AYNUR KARDEŞİM YOK ALEYNADA KAÇ ZAMANDI YAZMIYOR
  BİDE LEYLADA YOK

 62. NİHAT dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR GÖKHAN KIZ İSTEME VARIYDI BU AKŞAM İNŞALLAH İSTEDİYİN KİMİ KEÇER KARDEŞİM SEN SAAT KAÇDA GELERSEN BEN UYUMAZSAM SOHBET EDERİZ

 63. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü seni hiç göremedim…Sanırım işlerin var o yüzden yazamıyorsun…Eğer işlerin var ise sana kolay gelsin..))

 64. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Nasılsın neler yapıyorsun Nihat?
  Bende bir yere uğrayacağım şimdi yani…Çiçek çikolata alacağım…Bir kaç birşeyde Alacağım…Kardeşim bana dua et ceylanın kahvesi tuzlu baharatlı olmasın sonra hastanelik olurum çıkamama ha ha 😀

 65. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Hayırlı akşamlar…Nihat ben Akşam gelemeyebilirim…Çünkü Kız isteme var da o yüzden…Gelsem bile çok geç saat de gelebilirim……

 66. NİHAT dedi ki:

  ANLADIM GÖKHAN SEN AKŞAM YAZASAN? İŞİM OLMASA SOHBET EDERDİK AKŞAM.
  DÜN AKŞAM SEN BURDAYDIN BEN İŞDEN ÇOK YORGUN GELDİYİM İÇİN YAZAMADIM AKŞAM KONUŞARIK BEN ŞİMDİ İŞLERİM VAR

 67. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ben iyiyim…Abisinin gülü sen nasılsın?
  Tylla nasılsın? Selamlarımı ilettim…Rabiays ışıla,hayata aileme…Onlarında selamı var sana…))) senin yerine umutuda yedim…Hs ha ha 😛

 68. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Selam…Aleyküm…Nasılsınız hayırlı sabahlar…
  Pınar hanım eline sağlık çok güzel olmuş teşekkür ederim….
  Merhaba Nihat…Evet meriç arkadaşım…Hayır o yazmaz buraya…

 69. NİHAT dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR
  BUGÜN İŞE GETMEDİM YAZIM DEDİM
  BURANIN ADMİNi PINAR HANIMDI
  BİDE GÖKHAN MERİÇ SENİN ARKADAŞINDI GALİBA BİDE MERİÇDE YAZIRMI HEP BURAYA ONUNLADA KONUŞMAK İSTEREM

 70. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım eline sağlık çok güzel olmuş

 71. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Pinar ablam ozet superr
  Eline emwgine saglik❤❤❤

 72. ❤AYNUR❤ dedi ki:

  Gunaydinlarr☺☺☺
  Nasilsiniz ailemm❤❤

 73. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Herkesin sabahi hayirli olsun!!!

  Pinar hanim cok tsk ederim ozetler bir birinden harika eline emegine yuregine saglik islerinde sana kolay gelsin

 74. Halima dedi ki:

  Pinarcim tesekur ederim bizide ihmal etmedin yine ozetleri bekliyor olacam saol cnm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.