Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Fragmanı # Akash’ın Kafası Karışmaya Başlar

Burak 18 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Günü Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinin en iyi özetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen istek üzerine Kördüğüm dizisinde özetleri bir kaç bölüm daha önceden yayınlayacğız. Bu nedenle bu hafta özetler seri bir şekilde açılarak normal yayın gününden 7 – 8 bölüm öncesinin özetleri sitemizde olacak.Sözü daha fazla uzatmadan  Kördüğüm 287. Bölüm Özeti’ni sizlere aktaralım.

Kördüğüm 20 Mayıs Pazar Özeti 287. Bölüm Tüyoları

İşça’nın ölüm haberi Akash ve akrabaları arasında şok etkisi yaratmıştır. Maiyya İşça’nın ellerinde acı çekerek ölmesi gerekirken bu kadar kolay kurtulmasından dolayı üzgündür. Akash olayın gerçek olup olmadığından emin olmak için Surabhi’yi arar. Surabhi olayı doğrular ve herkesin İşça’nın töreninin sonuna Meethi’nin gelmesi için onu aradığını söyler.

Ev halkı Meethi’yi törene gönderip göndermemek üzerine tartışmaya başlarlar. Maiyya buna kesinlikle izin vermeyeceğini söyler. Akash Meethi’nin törene gitmesi gerektiğini söyler. Bu durum Maiyya’nın hiç hoşuna gitmeyecektir. Akash’a fırça atar. Mama ise Meethi’ye haber verip kül serpme törenini evde kutlamayı teklif edecektir.

Radhod heryerde Meethi’yi arar. Jogi ise Meethi’nin nerede olduğunu düşünüp durmaktadır. Aynı zamanda Damini’nin gerçeği öğrenmemesi için dikkatli davranmaktadırlar. Rathod araştırmaları sonrası Meethi ve Akash’ın farklı pasaportlarla İsveç’e gittiklerini öğrenir. Bu durumu Jogi ile paylaşır. Jogi Mukta’yı dinlemediği için pişmandır.

Akash’ın ailesi evde bir tören hazırlar ve meethi’ye kutlama yaparak dans edeceklerini söylerler. Meethi “Main To Bhool Chali” şarkısına eşlik ederek dans etmeye başlar. Maiyya keyifle Meethi’yi izler ve çok güzel bir öc aldığını düşünür. Akash ise Meethi’yi dans ederken onunla yaşadığı bazı anları düşünmektedir.Birden kendine gelerek ne yapıyorum ben havasında Meethi’yi izlemeye devam eder. Akash dışında herkesin keyfi yerindedir.

Meethi’nin Dans Ettiği Şarkı :

Meethi dans sonrası bu kutlamanın ne için olduğunu sorunca Maiyya bunun düşmanları olan birinin ölümü sonrası yapılan kutlama olduğunu söyler. Meethi bunu duyunca şok olur. Ölen birinin arkasından şarkı söyleyerek dans ettiği için çok üzülür ve ağlamaya başlar. Maiyya neden ağladığını sorunca Meethi ölen birinin arkasından ağladığını ve büyük günah işlediğini söyleyecektir. Meethi büyük bir günah işlediği için üzülür ve odasına giderek dua edip tanrıdan af dilemeye başlar.

 

Öte yandan Akash , Meethi’nin bu saflığından her geçen gün daha da fazla etkilenmektedir. Tüm bunlar işça’ya acı çektirmek içindi fakat İşça öldü artık bu oyuna gerek yok diye düşünmeye başlayacaktır. Fakat Maiyya sadece İşça değil aileside yaptıklarının bedelini ödeyecek der ve Akash’ın kendisine gelmesi gerektiğini söyler. Akash’ın aklı giderek karışmaktadır.

Meethi’nin kafası giderek karışmaktadır. Evde daha önce gitmesi yasaklanan yere gider. Odanın birinden sesler duyar. Burada kapının arkasından bir kol dışarıya uzanmış kilitli kapıyı açmaya çalışmaktadır. Meethi önce çok korksa da yavaşça yaklaşır ve “bayan yardım istermisiniz” diye sorar. Daha sonra kilidi açmaya karar verir. Etrafa bakar ve bir balta bularak kapının kilidine vurmaya başlar. Kilit kırılır ve Meethi’nin korkulu bakışları içerisinde kadın dışarı çıkarak koşmaya başlar. Doğrudan aşağı iner. Salonda dans eden Maiyya ve diğerleri kadını karşılarında gördüklerinde şok olurlar.

Kilitli olan bu kadın Nirbay’ın karısı Kadambari’dir. Meethi salondakilere bu kadının kim olduğunu ve neden kilitli tutulduğunu sorar. Maiyya kadının akli dengesinin yerinde olmadığını ve tehlikeli biri olduğu için kilitli tutulması gerektiğini söyler. Meethi bu durumdan şüphelenmiştir. Fakat elinden bir şey gelmez. Kadını tekrar götürerek odaya kilitlerler. Meethi odasına çıktığında Akash ile konuşur. Nirbay ise Meethi’nin bu defa çok ileri gittiğini ve çok öfkelendiğini söyleyecektir.

 

Rathod ve Jogi işlerin artık tehlikeli bir hal aldığını düşünerek polise gitmeye karar verirler. Rathod Akas’tan gelen maili polise verir. Polis maili gönderen bilgisayarın İP adresini tespit edebilirsek yerlerini bulabiliriz der. Öte yandan salondakiler Akash’ın değişmeye başladığını Maiyya’ya söyleseler de o Akash’a güvendiğini söyleyerek herkesi susturur.  Meethi daha sonra kadının kililendiği yere tekrar gider. Kadın karnının aç olduğunu söyleyince meethi ona yemek getirmek için mutfağa iner. Hazırladığı yemeği kadına götürürken Nirbay ve babası ile karşılaşır. Yemeği Kadambari’ye götürdüğünü söyleyince nirbay ve babası Agarth çok öfkelenir.

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen

unutmayın.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Fragmanı # Akash’ın Kafası Karışmaya Başlar” üzerine 242 yorum

 1. TYLLADAN GOKHANA dedi ki:

  Gokhan nasilsin okulun islerin nasil gidyo annen kardesin nasil iyilermi rabiya nasil iyimi ona selam soyle
  Gokhan ben bu gun buraya yazamam cunki evde misafirlar var ama ara sira girip senin komik hikayalarini okuyorum ve gulup gulupde cikyorum tsk ederim ellerine saglik ALLAHDA seni guldursun gokhan YARIN GORUSMEK UZERE IYI SOHBETLER

 2. TYLLADAN ISILJIME dedi ki:

  Isiljim nasilsin seninle dun konusamadik buraya geldiginde bol bol konusuruz canim byy

 3. TYLLADAN MAHIMA dedi ki:

  Mahim sen nasilsin aylen nasil iyisindir umarim beni sorup durduguna tsk ederim senin cocuklarinda gozlerinden opyorum gorsz

 4. TYLLADAN NURANAAYA dedi ki:

  Nuranaay nasilsin aylen cocuklarin nasil iyilermi merak etdimde kizin iyilesyomu onun gozlerinden ve tombis yanaklarindan opyorum gorusuruz canim

 5. Tylla dedi ki:

  Arkadaslar hayirli cumalar ve hayirli ramazanlar hayirli iftarlar tutan orucunuz kabul olsun AMIN

 6. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Teşekkür ederim defne ,bunu Rabia ya iletirim.hayırlı ramazanlar diliyorum.

 7. Defne☔ dedi ki:

  RABIA CANIM BURAYA YAZIYORMUŞSUN SENI ÇOK SEVİYORUM VE ACILARININ DINMESI IÇIN DUACIYIM❤❤❤
  HAYIRLI RAMAZANLAR BİTANEM SENI AİLEMİZE BEKLİYORUZ ✨✨

  1. Anonim dedi ki:

   Aileniz darmadağın olacak yakında merak etme.

 8. .... dedi ki:

  ???????????????????????? ☹

 9. .... dedi ki:

  Neden bugün hiç kimse yok??¿???¿¿¿¿

 10. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Cuma gününüzü tebrik eder, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Mevladan niyaz ederiz. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar…

 11. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  {Ben birazdan gelirim sajım çok az}
  )))))

 12. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  -Alo Ordamısın kanka + Efendim Kankam -Sesim geliyor mu acaba? + Hayır gelmiyor -Tamam kapat ben seni sonra ararım + Tamam görüşürüz.))))) 😛

 13. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  + Canan senin Telefonunun markası ne ? – General mobile ya seninki ? + benimki de Yüzbaşı samsung..))))

 14. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Çocuk bakkala yumurta almaya gitmiş ve bakkal çocuğa küçük yumurtalardan vermiş. Çocuk demiş ki: – Neden hep küçük yumurtalardan veriyorsun? + Taşıması kolay olur da ondan. Çocuk eksik para verip küçük yumurtaları alarak bakkaldan çıkmış. Bakkal arkasından bağırmış: + Eksik para verdin! Çocuk kahkaha atarak demiş ki: – Sayması kolay olur da ondan.)))))))

 15. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  {sıra komik hikayeye geldi}
  •••••••••
  •Bir gün bir bilim adamı yıl başı nedeniyle hastaneleri gezip akıllanan delileri salmaya karar vermiş. Bir sürü hastaneyi gezmiş fakat hiç akıllandığına kanaat getirilen deliye rastlamamış. En sonunda bir hastaneye gitmiş birde bakmış ki bütün deliler zıplıyor hemen onlarla ilgilenen doktorlara sormuş:

  – “Bunlar neden böyle zıplıyorlar?”

  – “Bunlar kendilerini mısır patlağı zannediyorlar.” demiş.

  Birde bakmışlar ki bir tanesi zıplamadan yatağın üzerinde sabit bir şekilde duruyormuş. Hemen ona yaklaşarak sormuş.

  – “Sen neden zıplamıyorsun?”

  – “Ben tavaya yapıştım…)))))))))

 16. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı ramazanlar,
  Guljan ablam
  Tylla
  Nuranaay abla
  Amrita
  Işıl
  Mayhm ablam
  Anonim
  Zohre
  Ve diğer arkadaşlar)))

 17. NURANAAY dedi ki:

  Tesekkurler

 18. NURANAAY dedi ki:

  Icca oldukden sonra final yapiyormuu ya izgider ozetlerini beriyormuu bln wamy

  1. Goker dedi ki:

   Hayır dizinin finaline daha çok var

 19. NURANAAY dedi ki:

  Kimseeee yokmuu alooo

 20. NURANAAY dedi ki:

  Hadi eglenje baslasyn mesela gyzyklyja sohbetjikler hadi arkadaslar

 21. NURANAAY dedi ki:

  Lutfan ayna kim manada aydyn name ucin tartysyarsynyz oraza wagty seytan danylgy gargama ayna ozune barar gargyc iki ucludur oraza wagty yalan sozlesen ya gybat etsen ya birne sowsen oruc bozular lutfan mylakatly bolalyn hadi bay bay

 22. NURANAAYDAN HEPINIZE SOZLERI dedi ki:

  Cok cok tesekkur ederim guljan abala bor tutup bolsa serce nesip bolsa.TYLLA ISIL GOWHER MAHYM GOKHAN GULJAN AMRITA ALMIRA ANONIM BASGADA KIMSE WARSA HEPINIZE TEKRAR HAYRLY JUMALAR DILERIM BU GUN JUMGA GUNI EDEN DOGA DILEGLERINIZ ALLAH DERGAHINDE KABUL BOLSUN AMIN BIZINKILEREM INSALLAH …

 23. TYLLADAN : AYNA HATAYINI ANLA ARTIK dedi ki:

  Adaly sen duyn barik gelmedin tmm 22:09 yatdyn yone gunduzki yazanlarna name diymeli barik gelenine nalet okap yazypsyn sen yazanlaryn birini sypdyrman okap gelyan su gune cen her gepinde gargap gurleyan Allan adyny dile getiryan bizem Allany tanayas bizem gorkyas Alladan ayna yone owunjak zad ucin ozun kirildim, uzuldum meni hasap edenzok diyip tutdurup gidib otyrsyn sana name gokhan aytmak islemese bor diyip gecibermedin ozunem oturda pikir et menem bir aydan gowrak wagt boldy su yerik yazip oturanima gowmusunuz diyyan sakalasyas yone hic kime aranyzda name boldu diyip soramok soraysamam jogap bermeseler gecip gidyan men duyn dc girdim okadym yazanlanny sen oyerde yazipsin mana onem berenoklardiyip iki gyz bn gurlesdi meni yatlamadylar diyip yazypsyn men gaharym geldi bilyanmi sona sen so yerni tapda gaytadan oka men sita giremde birinji bn seni soradym seni cagyrdym sen yazanlarmyzy gorup otyr ekenina name ucin gelmedin ondan sonam dc gidipsinde beyle dp yazipsyn ayna men buyerik ilki guljanyn adyny gorup gosuldum menden son yene bir ayna diyen birisi geldi oda gowy gyzdy sonam sen geldin menem seni sodur oytdum sen bn jynym gowy alysdy yone sen yaslyk etdin sen 99 ekenin diymek menden on yas kici men sondada seni denim yaly kabul etdim sen yazisindan yas bolsada akylly eken diyen pikirim bardy men gokhanin gecmisi hakda soranda aytmadym senem inadina gitdin baryp dc gurleman dogru bolmady bolya men agsamka ynanman yone dc yazanlarym ucunde otunc soraman sebabi duyn agsam gelmedik bolsanda gundizki yazanlan dogrudu dc yazanlarynda men oruc tutomok ayna namazam okamok yone okayanlara tutyanlara hemise howes efip gelyan olary sylayan ve biri menin gownume degsede ynjayan yone ta sabyr kasami dolluryanca hic zat diyemok diysemem gargamok gep dusundurup bilmesem yitsin gitsin edyan sebabi meni goren Alla onuda goryandir eger biz obur dunyade soraga cekilsek senem cetde durmarsyn ve Gunasiz dine YOKDAN BAR EDEN ALLADYR senem perisde dalsin

 24. GÕWHER dedi ki:

  Ah Ica ah yazyk oldu sana kizinda ne saf oyle simdi ne olacak cok merak edyorum bilen varmy acaba

 25. Tylla dedi ki:

  Guljan nasilsin bu gun mesj tl konusubda bilmers ev dolu misafir simdide onjeki soyledigim yerden yazyorum simdi cikicam gorusuruz ama musayit oldugum zaman sana tl edijem soz

 26. Tylla dedi ki:

  Herkese gunaydin!!!! Nasilsiniz
  Guljan
  Gokhan
  Nuranaay
  Mahym
  Isil
  Rabiya
  Almira
  Amrita
  Zohre
  Ve ayse azerbeycanli kizi

  Tekrar hayirli sabahlar ve hayirli ugurli cumalar dileyorum dileyorum

 27. Guljan dedi ki:

  Gunaydyn anonim

 28. Guljan dedi ki:

  Dine bir serce bolyamys menem esitdim emma cagalam uludy ol vagt sercan sirtini cagan gulagna tutyp otyrtyan sercede agyrsyny soryarmys eger guyvli bolsa olermis boldy edenlerbar turkmenin emida gaty gowy hayrlandyk diyyaler senem edip goray em bolsyn nuranaay

 29. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 30. AÝNA dedi ki:

  VE SIZDEN ozir dilerim genclik yapyp inat edigim icin af edip etmek size kalmys ben kendime duseni yapdym ve af diledim SIZDEN ve ozir dilerim benim soyledigim hersey gercek hersey ama sadece birsey oda ben 15-07-1999 senede dogumluyym gokhana ayny yasda oldugum icin ve burda erkekler oldugu icin yasymy buyik soyledim ve cok ozir dilerim ve af dilerim ben kuciklik yapyp hatamy uslendim gerisi size kalmys

  1. DEFNE⚓ dedi ki:

   Önemli degil tatlim

 31. Guljan dedi ki:

  Nuranaay gyzyn gulagy agyrsa serce tutda otyrt gulagynda basga derman gerek dal ona eger agyrsy guycli bolsa oler oserce

 32. NURANAAY dedi ki:

  Mereba iy sabahlar arkadaslar tylla gokhan mahym isil guljan hepinizin hayyrly remezan dilerim

 33. AÝNA dedi ki:

  Tmm ben genclik yapyp inant etdim gokhana anlat diye ama ben sadece iylik olsun diye yapdym hem ben sizlere o sozleri soylemem icin bir neden soyleyin LUTFAM ben artyk sadece birsey diyecegim siz su an cok buyik gunah islediniz bir insany tanymadan bilmeden h erseyin ovrenmeden hakynda konusmak ve kufir etmek buyik gunah cok buyik gunah ben o g unaha hic girmedim ve Allahyn izniyle asla girmicam ama siz girdiniz o gunaha ve sizi omur dunyada Allahyn huzurunda beklicam bu son sozim benim sizlere

 34. GULJAN dedi ki:

  Hayrly sabahlar herkese Gokhan tylla nuranaay mahym isil rabiyam amrita ve ismini unutdygym kimse varsa herkese hayrly sabahlar

 35. AÝNA dedi ki:

  Ya sizin hicmi aklynyz yok herkes inanmys ya sabah yorumlara bakyp agladym gece buraya gelip yazan ben dilim ben aksam sat 22:09 uydum orda sat 20:09 olyor hicmi beni tanymadym Tylla inanmiyorsan numaramy VERIYIM konusalym ben oyle kiz dilim gece yazanda ben dilim ben dilim ya Allah onun belasyny versin her kimse ya işil hicmi tanymadyn beni ben dilim ol evet gokhanyn anlatmamasyna kyryldym ama ben yardam etmek isdedim bir insan icine kapanyp yasyyamaz uzici hayaty olur diye yapdym inanmasanyz siz bilirsiniz omur DUNYADA benim hakly oldugmu koti biri olmadygmy anlarsynyz o zaman af diliceksiniz beni yalnys anlayyp kyrdygnyz ve hakymda koti konusdugnyz ici asla af etmicam sizi dc arkadslarynada beni kotlemisiniz ben oyle biri dilim ve olmama ve bunu bu hayatda olmasada omur dunyada Allahyn huzurunda ovreniceksiniz ve pisman olcaksynyz olup gideceginiz yeri dusini Allah asgyna ben onary yapyp elime ne gecegek ki ben oruc tutup namaz kylyp neden oyle sey yapiyim ha sizi anlamyyorum artyk

 36. zohre dedi ki:

  Tylla abla bu ayna kimya nirely

 37. zohre dedi ki:

  Selam tylla abla

 38. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tmm hemen atıyorum)))))

 39. Tylla dedi ki:

  Cikdim ben

 40. Tylla dedi ki:

  Rabiya isile iyi geceler tatli ruyaler dileyorum bunu onlara msjk edib yollarsin

 41. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Amin inşallah tylla
  Sanada 😀

 42. Tylla dedi ki:

  Sagbol gokhan (tsk ederim)sanada iyi dilekler ruyana ayna deyl melekler girsin

 43. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Gine uyuyamıyacağım çünkü sözleri canımı çok acıttı neyse.
  Tylla Allah göstermesin onu rüyamda göreceğime camdan aşağıya atlarım daha iyi /)))))) Hahahahaha

 44. Tylla dedi ki:

  Gokhan ayna iste ne dedignin neye karisdignin farkinda diyl bos ver artik onu yoksa uyumak istemiyomusun bak uyumak isdesen eger ayna ismini soyleme yoksa ruyana girir gercekten hahahaha

 45. Gican rahat bolsun Gowy duysler gor TYLLA dedi ki:

  Gican rahat bolsun Gowy duysler gor TYLLA
  Yarın ben olmaya bilirim,
  Beni merak ettmeyin tmm.

  1. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

   Benim Gökhan

 46. Tylla dedi ki:

  Nuranaay
  Mahym
  Iyi sahurlar gicaniz rahat bolsun sag aman yatyp turun ve dandanynyz hayyrly bolsun canlarym

 47. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Amrita yala ilgili dedi ye ben çok kötü oldum.
  Neyse Amritanın mutlu günü keyifini çıkarsın Onun mutlu olmasını çok istiyorum.

 48. Tylla dedi ki:

  Guljan gijan rahat bolsun senem sag aman yatyp tur

 49. Tylla dedi ki:

  Ne diyecekdin gokhan soyle bunuda cevaplayip sonra cikicam

 50. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Gican rahat bolsun Gowy duysler gor TYLLA YARIN GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.

 51. Tylla dedi ki:

  Gokhan benim uyumam lazim cikyorum sana iyi geceler tali ruyaler gijan rahat bolsun sag aman yatyp tur

 52. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tylla sana bir şey diyeceğim, aynanın dediği söz vardı ya .. Yok demim boşver

 53. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  İnşallah tylla 😀

 54. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Anladım tylla
  Artık seneye tutarsın inşallah))..

 55. Tylla dedi ki:

  Ama gelesi yil oruc tutucam bu boynumda borc nesip eylarse

 56. Tylla dedi ki:

  Gokhan ben sahur yapmadim malesef bu yil oruclu dilim

 57. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Sahurunu yaptın mı tylla 😀
  Ben şuan tıka basa yiyorum))) hahahah

 58. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  ))). 😀

 59. Tylla dedi ki:

  Bizdede 4:00da su an ayni

 60. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Bizde 2 de ya sizde
  Bende sahura yapıyorum hem yiyorum hem sana yazıyorum))))

 61. Tylla dedi ki:

  Gokhan sizde sshur vakti kacda

 62. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Önemli değil tylla
  Galiba ben yanlış gördüm))

 63. Tylla dedi ki:

  Ben dc deydim

 64. Tylla dedi ki:

  Bekletdim ozur dileyorum

 65. Tylla dedi ki:

  Gokhan 286 okudum silinmemis aynan yazylary

 66. Tylla dedi ki:

  Geldim geldim

 67. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tyllaaaaaaaaaaa 😀

 68. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tyylllaaaa orda mısın)))

 69. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Buradayım tylla yazmanı bekledim))

 70. Tylla dedi ki:

  Gokhan ordamisin

 71. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Yeni farkettim
  286. Sayfanın aynanın yorumları silinmiş…

 72. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Gican rahat bolsun Gowy duysler gor herkese
  Uyudunuz Yarın görüşürüz.

 73. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Burdanda gider inşallah))
  Aman rüyama girmesin ya yoksa camdan aşağıya atlarım))))
  Jahahahahagahah

 74. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tylla okusunlar,inşallah ona inanmazlar rabianın uyuması orası karışmasını istemiyorum.
  Ayna gitsin ordan ,

 75. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Ve aleykümselam ablam tamam,yarın rabişlere gideceğim,buraya yazmasını söylerim ablam))

 76. Guljan dedi ki:

  Aleykum selam Rabisime yetir tm kardesim ben onu cok ozledim ve kisa surede buraya gelsinya

 77. Tylla dedi ki:

  Onlara 286 bakmasini istedim aynanyn yazdiklarni okumalarni rica etdim bakalim ne diyolar

 78. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tmm tylla yeterki siz söyleyin ben iletirim rabişe))

 79. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Ağırsın ablam senin vurduğun yerler cennet bana göre)))

 80. Tylla dedi ki:

  Gokhan rabiya sagolsun sende ona selamlerimi iylet rabiyanida ramazani kutlu hayirli olsun onunla yazismayi ozledim ya

 81. Guljan dedi ki:

  Hak eddin gokhan kardesim 3 gun ucan tekme yedin ya biraz yaryna kadar agryn gecer hah hah ha saka saka saka

 82. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  İyi yaptın tylla
  Aynaya güvenip sonra üzülmesinler bizim gibi..

 83. Tylla dedi ki:

  Onlara ayna hakda soyledim

 84. Tylla dedi ki:

  Burdayim dc gelyorum

 85. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Rabia mjk attı sizlere çok selamları var sizleri özlediğini söyledi ramazanınızı kutluyor,
  Buraya yazıvaken aynanın mjklerini görmüş çok üzülmüş ve yazmamış dcdeki aileme söyleyin dedi..

 86. Guljan dedi ki:

  Tylla sanada bu hediyeden tm

 87. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tylla nerdesin???

 88. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Teşekkür ederim ablam))çok beğendim..

 89. Guljan dedi ki:

  Sanada hediyem iy bir telefon tm

 90. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar Ablam sana ))
  Ama hediyemmm

 91. Guljan dedi ki:

  Amannn saat 3 olmus ya bende uyujam hadi size iy gejeler ve tatly ruyalar

 92. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Sana hediyem
  KIRMIZI GÜLLER
  BEĞENİMİ ABLAM
  Bende hediye isterim..))

 93. Guljan dedi ki:

  Evet bu gunlik kapdym ya hadi benim hediyemi verin ya

 94. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Yarın söz gelicem dedi. Bana tlde))

 95. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Tylla ışılın uyuması lazımmış sahura kalka bilmek için)))..

 96. Tylla dedi ki:

  Gokhan isil gelmiyomu

 97. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  Seni gidi seni ablam hemen birinciliği kapmışsın ))))))))))

 98. Tylla dedi ki:

  3 de ben

 99. &Gökhan Burak⚓& dedi ki:

  İkinci ben
  Hahajahah

 100. GULJAN dedi ki:

  Ilk ben ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.