Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Fragmanı # Akash’ın Kafası Karışmaya Başlar

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Günü Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm dizisinin en iyi özetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen istek üzerine Kördüğüm dizisinde özetleri bir kaç bölüm daha önceden yayınlayacğız. Bu nedenle bu hafta özetler seri bir şekilde açılarak normal yayın gününden 7 – 8 bölüm öncesinin özetleri sitemizde olacak.Sözü daha fazla uzatmadan  Kördüğüm 287. Bölüm Özeti’ni sizlere aktaralım.

Kördüğüm 20 Mayıs Pazar Özeti 287. Bölüm Tüyoları

İşça’nın ölüm haberi Akash ve akrabaları arasında şok etkisi yaratmıştır. Maiyya İşça’nın ellerinde acı çekerek ölmesi gerekirken bu kadar kolay kurtulmasından dolayı üzgündür. Akash olayın gerçek olup olmadığından emin olmak için Surabhi’yi arar. Surabhi olayı doğrular ve herkesin İşça’nın töreninin sonuna Meethi’nin gelmesi için onu aradığını söyler.

Ev halkı Meethi’yi törene gönderip göndermemek üzerine tartışmaya başlarlar. Maiyya buna kesinlikle izin vermeyeceğini söyler. Akash Meethi’nin törene gitmesi gerektiğini söyler. Bu durum Maiyya’nın hiç hoşuna gitmeyecektir. Akash’a fırça atar. Mama ise Meethi’ye haber verip kül serpme törenini evde kutlamayı teklif edecektir.

Radhod heryerde Meethi’yi arar. Jogi ise Meethi’nin nerede olduğunu düşünüp durmaktadır. Aynı zamanda Damini’nin gerçeği öğrenmemesi için dikkatli davranmaktadırlar. Rathod araştırmaları sonrası Meethi ve Akash’ın farklı pasaportlarla İsveç’e gittiklerini öğrenir. Bu durumu Jogi ile paylaşır. Jogi Mukta’yı dinlemediği için pişmandır.

Akash’ın ailesi evde bir tören hazırlar ve meethi’ye kutlama yaparak dans edeceklerini söylerler. Meethi “Main To Bhool Chali” şarkısına eşlik ederek dans etmeye başlar. Maiyya keyifle Meethi’yi izler ve çok güzel bir öc aldığını düşünür. Akash ise Meethi’yi dans ederken onunla yaşadığı bazı anları düşünmektedir.Birden kendine gelerek ne yapıyorum ben havasında Meethi’yi izlemeye devam eder. Akash dışında herkesin keyfi yerindedir.

Meethi’nin Dans Ettiği Şarkı :

Meethi dans sonrası bu kutlamanın ne için olduğunu sorunca Maiyya bunun düşmanları olan birinin ölümü sonrası yapılan kutlama olduğunu söyler. Meethi bunu duyunca şok olur. Ölen birinin arkasından şarkı söyleyerek dans ettiği için çok üzülür ve ağlamaya başlar. Maiyya neden ağladığını sorunca Meethi ölen birinin arkasından ağladığını ve büyük günah işlediğini söyleyecektir. Meethi büyük bir günah işlediği için üzülür ve odasına giderek dua edip tanrıdan af dilemeye başlar.

 

Öte yandan Akash , Meethi’nin bu saflığından her geçen gün daha da fazla etkilenmektedir. Tüm bunlar işça’ya acı çektirmek içindi fakat İşça öldü artık bu oyuna gerek yok diye düşünmeye başlayacaktır. Fakat Maiyya sadece İşça değil aileside yaptıklarının bedelini ödeyecek der ve Akash’ın kendisine gelmesi gerektiğini söyler. Akash’ın aklı giderek karışmaktadır.

Meethi’nin kafası giderek karışmaktadır. Evde daha önce gitmesi yasaklanan yere gider. Odanın birinden sesler duyar. Burada kapının arkasından bir kol dışarıya uzanmış kilitli kapıyı açmaya çalışmaktadır. Meethi önce çok korksa da yavaşça yaklaşır ve “bayan yardım istermisiniz” diye sorar. Daha sonra kilidi açmaya karar verir. Etrafa bakar ve bir balta bularak kapının kilidine vurmaya başlar. Kilit kırılır ve Meethi’nin korkulu bakışları içerisinde kadın dışarı çıkarak koşmaya başlar. Doğrudan aşağı iner. Salonda dans eden Maiyya ve diğerleri kadını karşılarında gördüklerinde şok olurlar.

Kilitli olan bu kadın Nirbay’ın karısı Kadambari’dir. Meethi salondakilere bu kadının kim olduğunu ve neden kilitli tutulduğunu sorar. Maiyya kadının akli dengesinin yerinde olmadığını ve tehlikeli biri olduğu için kilitli tutulması gerektiğini söyler. Meethi bu durumdan şüphelenmiştir. Fakat elinden bir şey gelmez. Kadını tekrar götürerek odaya kilitlerler. Meethi odasına çıktığında Akash ile konuşur. Nirbay ise Meethi’nin bu defa çok ileri gittiğini ve çok öfkelendiğini söyleyecektir.

 

Rathod ve Jogi işlerin artık tehlikeli bir hal aldığını düşünerek polise gitmeye karar verirler. Rathod Akas’tan gelen maili polise verir. Polis maili gönderen bilgisayarın İP adresini tespit edebilirsek yerlerini bulabiliriz der. Öte yandan salondakiler Akash’ın değişmeye başladığını Maiyya’ya söyleseler de o Akash’a güvendiğini söyleyerek herkesi susturur.  Meethi daha sonra kadının kililendiği yere tekrar gider. Kadın karnının aç olduğunu söyleyince meethi ona yemek getirmek için mutfağa iner. Hazırladığı yemeği kadına götürürken Nirbay ve babası ile karşılaşır. Yemeği Kadambari’ye götürdüğünü söyleyince nirbay ve babası Agarth çok öfkelenir.

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti’nin sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen

unutmayın.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 287. Bölüm Özeti 20 Mayıs Pazar Fragmanı # Akash’ın Kafası Karışmaya Başlar (242 Yorum)

 1. Gokhan nasilsin okulun islerin nasil gidyo annen kardesin nasil iyilermi rabiya nasil iyimi ona selam soyle
  Gokhan ben bu gun buraya yazamam cunki evde misafirlar var ama ara sira girip senin komik hikayalarini okuyorum ve gulup gulupde cikyorum tsk ederim ellerine saglik ALLAHDA seni guldursun gokhan YARIN GORUSMEK UZERE IYI SOHBETLER

 2. Isiljim nasilsin seninle dun konusamadik buraya geldiginde bol bol konusuruz canim byy

 3. Mahim sen nasilsin aylen nasil iyisindir umarim beni sorup durduguna tsk ederim senin cocuklarinda gozlerinden opyorum gorsz

 4. Nuranaay nasilsin aylen cocuklarin nasil iyilermi merak etdimde kizin iyilesyomu onun gozlerinden ve tombis yanaklarindan opyorum gorusuruz canim

 5. Arkadaslar hayirli cumalar ve hayirli ramazanlar hayirli iftarlar tutan orucunuz kabul olsun AMIN

 6. Teşekkür ederim defne ,bunu Rabia ya iletirim.hayırlı ramazanlar diliyorum.

 7. RABIA CANIM BURAYA YAZIYORMUŞSUN SENI ÇOK SEVİYORUM VE ACILARININ DINMESI IÇIN DUACIYIM❤❤❤
  HAYIRLI RAMAZANLAR BİTANEM SENI AİLEMİZE BEKLİYORUZ ✨✨

 8. Cuma gününüzü tebrik eder, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Mevladan niyaz ederiz. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar…

 9. -Alo Ordamısın kanka + Efendim Kankam -Sesim geliyor mu acaba? + Hayır gelmiyor -Tamam kapat ben seni sonra ararım + Tamam görüşürüz.))))) 😛

 10. + Canan senin Telefonunun markası ne ? – General mobile ya seninki ? + benimki de Yüzbaşı samsung..))))

 11. Çocuk bakkala yumurta almaya gitmiş ve bakkal çocuğa küçük yumurtalardan vermiş. Çocuk demiş ki: – Neden hep küçük yumurtalardan veriyorsun? + Taşıması kolay olur da ondan. Çocuk eksik para verip küçük yumurtaları alarak bakkaldan çıkmış. Bakkal arkasından bağırmış: + Eksik para verdin! Çocuk kahkaha atarak demiş ki: – Sayması kolay olur da ondan.)))))))

 12. {sıra komik hikayeye geldi}
  •••••••••
  •Bir gün bir bilim adamı yıl başı nedeniyle hastaneleri gezip akıllanan delileri salmaya karar vermiş. Bir sürü hastaneyi gezmiş fakat hiç akıllandığına kanaat getirilen deliye rastlamamış. En sonunda bir hastaneye gitmiş birde bakmış ki bütün deliler zıplıyor hemen onlarla ilgilenen doktorlara sormuş:

  – “Bunlar neden böyle zıplıyorlar?”

  – “Bunlar kendilerini mısır patlağı zannediyorlar.” demiş.

  Birde bakmışlar ki bir tanesi zıplamadan yatağın üzerinde sabit bir şekilde duruyormuş. Hemen ona yaklaşarak sormuş.

  – “Sen neden zıplamıyorsun?”

  – “Ben tavaya yapıştım…)))))))))

 13. Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı ramazanlar,
  Guljan ablam
  Tylla
  Nuranaay abla
  Amrita
  Işıl
  Mayhm ablam
  Anonim
  Zohre
  Ve diğer arkadaşlar)))

 14. Lutfan ayna kim manada aydyn name ucin tartysyarsynyz oraza wagty seytan danylgy gargama ayna ozune barar gargyc iki ucludur oraza wagty yalan sozlesen ya gybat etsen ya birne sowsen oruc bozular lutfan mylakatly bolalyn hadi bay bay

 15. Cok cok tesekkur ederim guljan abala bor tutup bolsa serce nesip bolsa.TYLLA ISIL GOWHER MAHYM GOKHAN GULJAN AMRITA ALMIRA ANONIM BASGADA KIMSE WARSA HEPINIZE TEKRAR HAYRLY JUMALAR DILERIM BU GUN JUMGA GUNI EDEN DOGA DILEGLERINIZ ALLAH DERGAHINDE KABUL BOLSUN AMIN BIZINKILEREM INSALLAH …

 16. Adaly sen duyn barik gelmedin tmm 22:09 yatdyn yone gunduzki yazanlarna name diymeli barik gelenine nalet okap yazypsyn sen yazanlaryn birini sypdyrman okap gelyan su gune cen her gepinde gargap gurleyan Allan adyny dile getiryan bizem Allany tanayas bizem gorkyas Alladan ayna yone owunjak zad ucin ozun kirildim, uzuldum meni hasap edenzok diyip tutdurup gidib otyrsyn sana name gokhan aytmak islemese bor diyip gecibermedin ozunem oturda pikir et menem bir aydan gowrak wagt boldy su yerik yazip oturanima gowmusunuz diyyan sakalasyas yone hic kime aranyzda name boldu diyip soramok soraysamam jogap bermeseler gecip gidyan men duyn dc girdim okadym yazanlanny sen oyerde yazipsin mana onem berenoklardiyip iki gyz bn gurlesdi meni yatlamadylar diyip yazypsyn men gaharym geldi bilyanmi sona sen so yerni tapda gaytadan oka men sita giremde birinji bn seni soradym seni cagyrdym sen yazanlarmyzy gorup otyr ekenina name ucin gelmedin ondan sonam dc gidipsinde beyle dp yazipsyn ayna men buyerik ilki guljanyn adyny gorup gosuldum menden son yene bir ayna diyen birisi geldi oda gowy gyzdy sonam sen geldin menem seni sodur oytdum sen bn jynym gowy alysdy yone sen yaslyk etdin sen 99 ekenin diymek menden on yas kici men sondada seni denim yaly kabul etdim sen yazisindan yas bolsada akylly eken diyen pikirim bardy men gokhanin gecmisi hakda soranda aytmadym senem inadina gitdin baryp dc gurleman dogru bolmady bolya men agsamka ynanman yone dc yazanlarym ucunde otunc soraman sebabi duyn agsam gelmedik bolsanda gundizki yazanlan dogrudu dc yazanlarynda men oruc tutomok ayna namazam okamok yone okayanlara tutyanlara hemise howes efip gelyan olary sylayan ve biri menin gownume degsede ynjayan yone ta sabyr kasami dolluryanca hic zat diyemok diysemem gargamok gep dusundurup bilmesem yitsin gitsin edyan sebabi meni goren Alla onuda goryandir eger biz obur dunyade soraga cekilsek senem cetde durmarsyn ve Gunasiz dine YOKDAN BAR EDEN ALLADYR senem perisde dalsin

 17. Ah Ica ah yazyk oldu sana kizinda ne saf oyle simdi ne olacak cok merak edyorum bilen varmy acaba

 18. Guljan nasilsin bu gun mesj tl konusubda bilmers ev dolu misafir simdide onjeki soyledigim yerden yazyorum simdi cikicam gorusuruz ama musayit oldugum zaman sana tl edijem soz

 19. Herkese gunaydin!!!! Nasilsiniz
  Guljan
  Gokhan
  Nuranaay
  Mahym
  Isil
  Rabiya
  Almira
  Amrita
  Zohre
  Ve ayse azerbeycanli kizi

  Tekrar hayirli sabahlar ve hayirli ugurli cumalar dileyorum dileyorum

 20. Dine bir serce bolyamys menem esitdim emma cagalam uludy ol vagt sercan sirtini cagan gulagna tutyp otyrtyan sercede agyrsyny soryarmys eger guyvli bolsa olermis boldy edenlerbar turkmenin emida gaty gowy hayrlandyk diyyaler senem edip goray em bolsyn nuranaay

 21. VE SIZDEN ozir dilerim genclik yapyp inat edigim icin af edip etmek size kalmys ben kendime duseni yapdym ve af diledim SIZDEN ve ozir dilerim benim soyledigim hersey gercek hersey ama sadece birsey oda ben 15-07-1999 senede dogumluyym gokhana ayny yasda oldugum icin ve burda erkekler oldugu icin yasymy buyik soyledim ve cok ozir dilerim ve af dilerim ben kuciklik yapyp hatamy uslendim gerisi size kalmys

 22. Nuranaay gyzyn gulagy agyrsa serce tutda otyrt gulagynda basga derman gerek dal ona eger agyrsy guycli bolsa oler oserce

 23. Mereba iy sabahlar arkadaslar tylla gokhan mahym isil guljan hepinizin hayyrly remezan dilerim

 24. Tmm ben genclik yapyp inant etdim gokhana anlat diye ama ben sadece iylik olsun diye yapdym hem ben sizlere o sozleri soylemem icin bir neden soyleyin LUTFAM ben artyk sadece birsey diyecegim siz su an cok buyik gunah islediniz bir insany tanymadan bilmeden h erseyin ovrenmeden hakynda konusmak ve kufir etmek buyik gunah cok buyik gunah ben o g unaha hic girmedim ve Allahyn izniyle asla girmicam ama siz girdiniz o gunaha ve sizi omur dunyada Allahyn huzurunda beklicam bu son sozim benim sizlere

 25. Hayrly sabahlar herkese Gokhan tylla nuranaay mahym isil rabiyam amrita ve ismini unutdygym kimse varsa herkese hayrly sabahlar

 26. Ya sizin hicmi aklynyz yok herkes inanmys ya sabah yorumlara bakyp agladym gece buraya gelip yazan ben dilim ben aksam sat 22:09 uydum orda sat 20:09 olyor hicmi beni tanymadym Tylla inanmiyorsan numaramy VERIYIM konusalym ben oyle kiz dilim gece yazanda ben dilim ben dilim ya Allah onun belasyny versin her kimse ya işil hicmi tanymadyn beni ben dilim ol evet gokhanyn anlatmamasyna kyryldym ama ben yardam etmek isdedim bir insan icine kapanyp yasyyamaz uzici hayaty olur diye yapdym inanmasanyz siz bilirsiniz omur DUNYADA benim hakly oldugmu koti biri olmadygmy anlarsynyz o zaman af diliceksiniz beni yalnys anlayyp kyrdygnyz ve hakymda koti konusdugnyz ici asla af etmicam sizi dc arkadslarynada beni kotlemisiniz ben oyle biri dilim ve olmama ve bunu bu hayatda olmasada omur dunyada Allahyn huzurunda ovreniceksiniz ve pisman olcaksynyz olup gideceginiz yeri dusini Allah asgyna ben onary yapyp elime ne gecegek ki ben oruc tutup namaz kylyp neden oyle sey yapiyim ha sizi anlamyyorum artyk

 27. Gine uyuyamıyacağım çünkü sözleri canımı çok acıttı neyse.
  Tylla Allah göstermesin onu rüyamda göreceğime camdan aşağıya atlarım daha iyi /)))))) Hahahahaha

 28. Gokhan ayna iste ne dedignin neye karisdignin farkinda diyl bos ver artik onu yoksa uyumak istemiyomusun bak uyumak isdesen eger ayna ismini soyleme yoksa ruyana girir gercekten hahahaha

 29. Gican rahat bolsun Gowy duysler gor TYLLA
  Yarın ben olmaya bilirim,
  Beni merak ettmeyin tmm.

 30. Nuranaay
  Mahym
  Iyi sahurlar gicaniz rahat bolsun sag aman yatyp turun ve dandanynyz hayyrly bolsun canlarym

 31. Amrita yala ilgili dedi ye ben çok kötü oldum.
  Neyse Amritanın mutlu günü keyifini çıkarsın Onun mutlu olmasını çok istiyorum.

 32. Gokhan benim uyumam lazim cikyorum sana iyi geceler tali ruyaler gijan rahat bolsun sag aman yatyp tur

 33. Tylla sana bir şey diyeceğim, aynanın dediği söz vardı ya .. Yok demim boşver

 34. Burdanda gider inşallah))
  Aman rüyama girmesin ya yoksa camdan aşağıya atlarım))))
  Jahahahahagahah

 35. Tylla okusunlar,inşallah ona inanmazlar rabianın uyuması orası karışmasını istemiyorum.
  Ayna gitsin ordan ,

 36. Ve aleykümselam ablam tamam,yarın rabişlere gideceğim,buraya yazmasını söylerim ablam))

 37. Gokhan rabiya sagolsun sende ona selamlerimi iylet rabiyanida ramazani kutlu hayirli olsun onunla yazismayi ozledim ya

 38. Hak eddin gokhan kardesim 3 gun ucan tekme yedin ya biraz yaryna kadar agryn gecer hah hah ha saka saka saka

 39. Rabia mjk attı sizlere çok selamları var sizleri özlediğini söyledi ramazanınızı kutluyor,
  Buraya yazıvaken aynanın mjklerini görmüş çok üzülmüş ve yazmamış dcdeki aileme söyleyin dedi..