Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazar Tüyoları # Tapasya Yaralanıyor…

Burak 11 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs’ta Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 280. Bölüm’ü ile kaldığı yerden devam ederken yine en detaylı ve dolu özeti sizler için hazırladık. Vakit kaybetmeden Kördüğüm 280. Bölüm Özeti’ni sizlere aktarmaya başlayalım.

Bölüm Meethi’nin aynada kendisini seyretmesi ile başlar. Daha sonra içeri giren Akash’ın teyzesi ona iltifat eder ve Meethi’de annesine benzediğini söyler. Bu sözler Akash’ın teyzesi Massi’nin hiç hoşuna gitmeyecektir. Daha sonra Meethi’nin aklına ailesine hala haber veremediği gelir. Bu durum yüzünün düşmesine neden olur. Onların ne kadar endişeleneceğini bildiğinden Akash’ın yanına gider ve ailesini aramak için telefonunu ödünç ister. Fakat Akash simkartı çıkartmıştır ve telefonun çekmediği yalanını uydurur. Bu durum Meethi’yi çok üzer ve evde sabit telefon olup olmadığını bir şekilde ailesine haber vermezse çok endişeleneceklerini söyler. Akash ev telefonu kullanmadıklarını söyler. Evdeki sabit telefon ise çoktan Akash’ın akrabaları tarafından ortadan kaldırılmış kabloları sökülmüştür.

Bu bölümde Akash’ın ailesinin Meethi’nin annesine neden bu kadar öfkeli olduğunu daha net anlıyoruz. Meethi’nin anneme benziyorum sözünün ardından Massi bunu Akash’ın annesi Maiyya’ya söyler. Bu sırada bir flash back gerçekleşir ve Maiyya geçmişte yaşananları bir bir hatırlamaya başlar. Burada Akash’ın küçüklüğünde Maiyya onunla konuşarak intikam yemini ettirmiştir. Sen intikamımızı alana kadar saçlarımı asla uzatmayacağım der.

Bu sırada Akash , evden ayrılır. Daha sonra eve gelir ve Meethi’ye Joggi’ye ve Veergil’e mail attığını ve meraklanmamaları gerektiğini yazdım der. Meethi bu durum sonrası çok şaşırır. Telefon hattı yokken nasıl olur da Visnu (Akash) mail gönderebildi diye düşünür. Akash gerçekten de bir mail göndermiştir. Uçuşları’nın iptal olduğunu bu nedenle farklı bir plan yaptıklarını yazmıştır. Fakat başka hiç bir detay vermemiştir. Mukta ve Radhor bu mail ile Akash’ın ne yapmak istediğini neden kendilerini haberdar ettiklerini anlamaya çalışırlar.

Bu sırada Akash ve Meethi için oldukça güzel bir oda hazırlanmıştır. Akash Meethi’nin gözlerini kapatarak hazırladıkları odaya getirir. Odayı gören Meethi utançla karışık büyük bir mutluluk duyar. Öte yandan annesi Akash’ı intikam hırsıyla doldurmakta ve babasının katili bu kız ve ailesine hiçbir zaman merhamet etmemesini söyler. Akash ise bundan hiç bir şüphen olmasın babamın öcünü alacağım der. Akash sinsi bakışlarlar Meethi’nin yanına kendileri için hazırlanan odaya girer. Çocuk yapmak için hazır mısın diye sorunca Meethi çok utanır ve gülümser.

Bu sırada Tapasya yanında bir kaç hediye le birlikte Amla’yı ziyarete gitmiştir. Ayrıca İşça’dan da hediye ve bir mektup getirmiştir. Evde bıraktığı takıları Amlaya’ya  getirince Amla bu durumdan çok memnun olduğunu belirtir. Daha sonra asıl konuya gelen Tapasya Tek ile alakalı Amla’nın ağzını arar. Dadaji’nin ölümünde parmağı olduğundan şüphelendiğini belirtir. Amla ise Chanda’nın sağlam ayakkabı olmadığını söyleyecektir. Hırsız olduğunu ve defalarca çaldığı eşyaları odasında sakladığını gördüğünü belirtir.

Meethi keyifli bir şekilde uyanır fakat Akash yanında değildir. Endişeli bir şekilde evde dolaşmaya başlar. Maiyya’yı görünce Visnu nerede diye sorar. Dışarıda olduğunu söyleyince camdan bakar ve Nirbay’ın elindeki tüfeği Akash’a doğrulltuğunu görünce paniğe kapılır Maiyya abi kardeşin her zaman böyle şakalaştıklarını söyler. Aslında ava gitmektedirler. Akash’ın abisi Nirbay’ın karısı da Meethi ile tanışır.

Öte yandan Tapasya Amla’dan öğrendiklerinin ardından Chanda’nın odasını ziyaret etmeye gider. Odayı gözetlerken Chanda panik içindedir ve elindekileri saklamaya girişir. Tapasya gizlice gözetleyerek kutuyu nereye sakladığını görür. Daha sonra kutunun yanına gider ve kilidini kırarak açar. İçinde bulduğu kaset ise tam da ihtiyacı olan şeydir.

Bu sırada Veer Mukta ve İşça’yı Bundela evinde yapılacak tören için davet eder. İşçe önce gelmek istemese de Muktayı zorla götüreceğini söyleyerek ikna eder. Tören’in hemen öncesinde kaseti izleyen Tapasya Tej’in Dadaji tarafından öldürüldüğüne şahit olacaktır. Daha sonra Tapasya törenin yapıldığı yere gelir ve davetlilere elindeki kaseti göstererek sizlere çok önemli bir şey izleteceğim der. Törendeki herkes gözleriyle Dadaji’nin Tej tarafından ölümünü seyreder.

Chanda ise o sırada alkolden sızmış olan Tej’in yanına giderek onu uyandırır. Tapasya’nın kaseti ele geçirdiğini ve herkese izlettiğini söyleyince Tej neye uğradığını şaşırarak Chanda’ya tokadı patlatır. Tej  silahını kaptığı gibi tören alanına girer ve hemen Mukta’yı esir alır. Kasetin kendisine verilmediği taktirde Mukta’yı öldüreceğini söyler. Bu esnada Radhor Veer’e işaret ederek yanındaki vazoyu gösterir.

Veer vazoyu kaptığı gibi fırlatır ve Tej’in dikkatini dağıtır. Daha sonra Radhor Tej’in üzerine atlayarak elinin tersi ile sıkı bir tokat indirir. Tej yere yuvarlanırken elindeki silahta farklı bir yere doğru savrulur. Daha sonra ayağa kalkan Tej kaçmaya yeltense de Radhor’un çelmesi ile bir kez daha yere düşer. Fakat şans eseri silahın yanına düşünce tekrar eline aldığı silahı Mukta’ya doğrultur. Bunu gören Tapasya , Mukta’nın önüne kendini siper eder. Tej herkesin çığlıkları arasında silahını ateşler. Mukta’nın önüne kendini siper eden Tapasya kalbinin üzerinden vurulmuştur…

Kördüğüm  280. Bölüm Özeti’ni olabildiğince dolu ve detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. Özetleri beğeniyor ve devamının gelmesi için sitemize destek olmak istiyorsanız reklamlara tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler…

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazar Tüyoları # Tapasya Yaralanıyor…” üzerine 580 yorum

 1. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Isilim sizin kulandiniz ti isimleri neler alinin gokanin senin ve rabisin hepiniz ayni isimlimi tl kulaniyorsunuz sen bana hele kulandiniz tl isimin ver bakiyim benim tlm samsung)))

 2. Işıl Aynama dedi ki:

  Yok aynam siz devam edin birtanem ben seni tanırım ya siz devam edin aynam)))))))))))))))))))

 3. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Nedemek canim ya simdi rabis buraya arada sirada girecekmi buraya tl sorunu ben deyil halan cozecek isilim))))))halan nasil ne yapiyor ))) kiz bu alinin ne komik laflari var ya))) demek yengen bir defa yapmamis bi cok defa yapis ya ))) ay ya yerim seni yazma yazma ya)))))ay kiz ozbekce bilmem ama onlarin dizisine bakmisim filimine ya diziye deyil nese guzelmis ya)) trt avazda veriyolardir bikereside bizim kanalda izlemistim ya cok komikti ya))))kiz bi bana sor ya bende ingil dilini orenmek istiyorum zor ya ben ondan orenmek yerine obiri dunyaya goc etmis olur ya vall))

 4. Işıl AYNAMA dedi ki:

  Çok güzel olur aynam kardeşim ❤

 5. anonim 2 DEN IŞILIM CANIM KARDESIME dedi ki:

  Kiz bana bak benim ovrencemi kisgandyn heralde bana oyle geldi)))hem beni tanyrsyn dimi)))sorun olucaksa bos vererim)))kardesim

 6. anonim 2 DEN IŞILIM CANIM KARDESIME dedi ki:

  Ay benim kardesim kysganmys kisganma kiz)))bak yaryn bana tatil ve zaman bulup burda ozel bir sey pilanicam ve orda sadece ovrencelerimle konusuruz ders geceriz ne guzel olur sadece bizi oluruz))) hem buranyn sahibini bulursam guvenigmizi saglyyabiliriz

 7. Işıl ESNA ABLAMA dedi ki:

  ozbekce dilini öğrensemi acaba ama ben zor öğrenirim hocaları çıldırtırım ben))))))

 8. Işıl ESNA ABLAMA dedi ki:

  Ah Esna ablam nedenini biliyorsun kimi kıskandığımı paylaşamadığımı aman ismini yazma❤

 9. Işıl Esna ablama dedi ki:

  Esna ablam çok teşekkür ediyorum abla birtanem inşallah sorun çozulurde rabiş sizin aranızda olur ablam Dicle yenge çok sakar hemde çok halamız kızı ona bal boşa gitti diye bende hallaya dedimki hala merak ettme boşa gittmez ben yerim dedim bana terlik fırlattı yengemle kaçtık
  Sanırım yengem ve alev aynılar ikiz kardeş dermişim))))))))

 10. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Haaa isilim ya sende ozbekce oren ya)))))kiz sen herseyi kiskaniyorsun ya))))

 11. anonim 2 BURANYN ADMINI HER KIMSE ONA BI GELIRMISINIZ dedi ki:

  BURANYN SAHIBI KIM VE NEDEN BURAYYA GELMIYOR SORU SORMAK ISTIYORUM ONA GOKER BEG BI GELSENIZ BU SIZI SORUMLULUGYNYZDEKI SITEYSE EGER RICA EDERIM

  1. Göker dedi ki:

   Buyrun sorunuz nedir ? [email protected] adresine mail atarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Yorumların tamamnı okuyamıyorum maalesef.

 12. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ben cozdum bile isilim ya rabisi tika basa gondereceyim dc merak etme sorun hic cozulmez ya hep ole kalir ama ben yapacam bis meraketme))))sen canim dcle bal kovasini kirirken haladan terlik yedimi acaba )))) kiz bu yengen son kez ayak basacakmis duyunde umarim sakarliklari olmaz ya alev gibi sakarsa gulmeye hazir olun ya)))))

 13. Işıl AYNAMA dedi ki:

  Evet aynam kardeşim ya Gökhan bugün bize geldi anlattı dediki bir hocam var dedi bende dedim kim hocan oda seni dedi çok güldüm Gökhan’a senin yazdıklarını ezberliyor
  Kıskandım valla sizi ne güzel konuşmudunuz
  Rabişin halası kızmasaydı bende yazıcaktım ya))))))))

 14. Işıl AYNMA dedi ki:

  Aynam öyle deme esna ablam sana öyle bişi demiyor bu sitede Gökhanın ismi ve benim ismim çalınarak bir kaç kişiyi kandırdı hemde nasıl seni kast ettmedi aynam canım biz Türkmenistan arkadaşlarımızı çok seviyoruz ve esna ablamı yanlış anladın sen bunu sana dededi burda aptallar var onları kast etti

 15. anonim 2 DEN IŞILIM CANIM KARDESIME dedi ki:

  Canim iy olmana sevindim rabisme de sevindim kiz dun aksam guzel sohbet etdik kazan kaynatdyk birde ben hoca oldum türkmen dilini ovretyorum gokhana ))))sende istersen ovrencem olubilirsin

 16. Işıl Esna ablama dedi ki:

  Esna ablam sen hep gül birtanem haklısın burası akrabalar doldu çok komik.vr aleykümselam esna ablam Dicle yenge bilemedi direk kendini tanıtı biz akşam çok güldüm Dicle yengeye haklısın ya Rabia keşke dcye gelebilse tl sorunu var aynı sorun
  Sorun ne zaman çözülur bilemem ya

 17. anonim 2 DEN ESNA YA dedi ki:

  Esna meraba nasylsyn iymisin canim neden guvenli dilmis soylesene biz turkmenleriz bizler oldugumuz icinmi guvenli dil ya anlamyyorum seni sorunun ne senin dun bana iki anonimde sen dedin tmm guvenli dil guvenli dilse gelme yazma guvenli yere git hem sen hangi ulkensin

 18. Işıl aynama dedi ki:

  Günaydın aynam birtanem ben iyiyim sen nasılsın canım benim rabiş iyi biraz tatlım♥

 19. Işıl aynama dedi ki:

  Günaydın aynam birtanem ben iyiyim sen nasılsın canım benim rabiş iyi biraz tatlım

 20. Işıl Esna ablama dedi ki:

  Esna ablam rabiş özür diliyor diyoki söz tl elime geçer geçmez sana yazacak ablam
  Ben iyiyim ablam sen nasılsın Rabia biraz iyi

 21. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay isilim oluyorum halinize ya rabis burada olazken sizin akrabalar toplandi buraya ya)))))isilim daha nekadar anlatacagim ya kendi alenizle ilgili birseyler paylasmayin burasi hic guvenli deyil yazdin yorulari silen yok ouzden bole seyler paylasmayin besizi guvelikli yere gonderirim)))))dicle yengenede selam soyle ne gerek vardi tanitmaya ya simdi burada konusamam bildiklerimi)))bi isan guvenini nasil kazanilar bilemiyorsun ya))

 22. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Tm isilim ya bekle bekle olmadi ya nese haber verdin icin cok tsk isilim ona kadar benimde tl sarj dolur yani bugunlik konismicaz kuzeninin isi ciktigi icin kolay gelsin isilim bi demiyorum bugun olmaza baska bigun olur)))rabisim nasil isilim)))sen nasilsin isilim)))

 23. anonim 2 dedi ki:

  Isil gunaydyn kardesim nasylsyn iymisin rabis nasyl iymi

 24. Işıl ANONİME dedi ki:

  ANONİM BURANIN SORUMLUSU GÖKER ABİ BİLDİĞİME GÖRE

 25. Işıl ESNA ABLAMA dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar herkese
  ….
  Esna ablam ya benim kuzen var bir tane ha o işte Rabia insdagrama girebilmek için onu çağırdı iki saattir onu bekledi ama kuzenin işleri çıkmış vr bize gelemiyecek esna ablam,haberin olsun ablam

 26. Anonim dedi ki:

  ACABA BURANYN SORIMLUSU KIM COK MERAK ETDIM BIR SEY KONSACAGYMDA

 27. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Oyoy hayirli sabahlar dilerim herkese ayol rabis uyormu halaya ))))) kacinci ruyasini goruyor rabisim))) canim ya uyan kiz hadi bana gelecektin ha))) nese beklicem ha bende telimi sarja koyayim ))) ali sinavd sana basarilar dilerim ya bukadar komik laf biliyorsunda ben bilemiyorum ya))) ne guzel eline salik alicim)))rabisin butun akrabasi buraya toplandiya ne guzel nenenizde varmi onuda gonderin bari ya)))))

 28. anonim 2 dedi ki:

  En zor okul hayat okuludur..
  Hangi synyfta olduguny,bir sonraki sinavin ne zaman olduguny asla bilemesin. Kopya cekemesin çünkü her kesin kiyadindeki soru ve cevaplar farklydyr !!!!!!

 29. anonim 2 dedi ki:

  Herkese gunaydyn hayyrly sabahlar nasylsynyz iymisiniz arkadaslar)))))iy hafdasonu tatiler dilerim sizlere….

 30. anonim 2 dedi ki:

  Ali kardesim meraba nasylsyn iymisin canim Allah yardamchn olsun synavinda bol san dilerim dualarym seninle)))))amin

 31. Ali Karabulut dedi ki:

  Şimdiden hayırlı sabahlar herkese günaydın ben bir daha buraya yazamayacağım çünki sınavlarım var onlara vakit ayıracağım son sınıf liseyi okuyorum üniversiteye hazırlanıyorum haberiniz olsun sizinle konuşmak sohbet etmek tanışmak çok güzeldi kendinize iyi bakın esna ablam sen çok şirin ve iyi ablasın kendine iyi bak almira aba senle konuşamdık ama sende iyi ablasın ablam ikinizden çok bahseder
  Görüşürüz

 32. Ali karabulut dedi ki:

  Adamın biri yolda yürüyormuş.kafasına BUDA heykeli düşmüş.adamda BUDA MI gelecekti başıma demiş)))))))))))
  .. Ve iyi geceler tatlı uykular diliyorum herkese))))))))))

 33. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Tamam ayna hocam yarın gelirim Allahın izniyle:) görüşürüz.

 34. anonim 2 dedi ki:

  Yaryn aksam gelemem ovrencem gun ici ourum tmm hadi gorduriz Allah izin verrise

 35. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Teşekkür ederim Ayna hocam iyi geceler tatlı rüyalar sana yarın aynı saatte görüşmek dileğiyle iyi geceler sana:)

 36. anonim 2 dedi ki:

  Ne demek hocalar ovrencesine hic kyzmaz ve kyrylmaz hadi uy bakalym tati ovrencem

 37. anonim 2 dedi ki:

  Uy o zaman ovencem hadi yaryn sabah beklerim gunaydyn yorumuny ovrencem anneni kizdyrma uy iy gejeler tatli ruyalar (gicañ rahat bolsun)buda benim dilimde

 38. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ya yanlış yazmışım ayna hocam sakın not kırma:)

 39. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar almira.

 40. anonim 2 dedi ki:

  Iy geceler tatli ruyalar almira

 41. anonim 2 dedi ki:

  Ilk hata gowy benim verecegim cevap sen (gowymy )soylemeli soru anlamynda

 42. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar hepinize arkadaşlar❤❤❤❤

 43. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Yok uyumadım hocam annem uyu diyor da:))

 44. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  ertirih hayyrly bolsun mugallymym yagdaylan nahili gowy .

 45. anonim 2 dedi ki:

  Ovrencem uydunmy

 46. anonim 2 dedi ki:

  Simdi bun soyle yani yaaz
  gunaydyn hocam nasylsynyz iymisiniz

  Bizim dilimizde olsun hadi bekliyorum

  Hocam—mugallymym (demek olur)

 47. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Pardon ayna hocam diyecektim.

 48. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Eline sağlık ayna bunları ezberliyecem.

 49. anonim 2 dedi ki:

  Meraba ve ya selam—salam (buyik olanara)salawmalikim denir
  gunaydyn–ertirih hayyrly bolsun (demek olur)
  nasylsyn–yagdaylan nahili( demek olur)
  iyim–gowy (demek olur )

 50. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Burdayım hocam tamam.

 51. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Guljan ablam ben seni bekledim sen gelmedin ablam işlerin vardır belki
  Yarın yaz olurmu ablam seninle konuşmayı özledim ve sanada iyi geceler tatlı rüyalar.

 52. anonim 2 dedi ki:

  Ovrencem burdamysyn sana uc kere yazdym cykmady ya dur tekrar yaziyim

 53. anonim 2 dedi ki:

  Iy geceler tatli ruyalar dilerim Allah rahatlyk versin canim

 54. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna ben uyumadım

 55. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar tylla

 56. anonim 2 dedi ki:

  Herkes uydumu

 57. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Var tabiyi cikyorum iyi konusma oldu tsk ederim gokhan ayna sana tatlim
  Ikinizede iyi uykular tatli tatli ruyaler

 58. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Teşekkür ederim tylla söylediğin için:)

 59. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Evet 7 dakikadan 3 olucak

 60. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Uykunuz yok mu ?
  🙂

 61. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Evet

 62. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Gece 3 mü tylla.

 63. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Vay tylla kutluyorum seni:)

 64. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Bizde uc gokhan

 65. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Aynacim bilyormusun ben yilda annemi iki kere hediye veririm
  1 8 martta
  2 13 mayisda yani bunu ben 3 yilden beri yapyorum sebebi turk kanali 3 yilden beri izleyorum

 66. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Sizde şuan Saat kaç
  Bizde 1 olucak şimdi.

 67. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Hazırım hocam:)

 68. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna biliyorsun ben her gün anneme çiçekler alıyorum bizim evin içi hep çiçekle kaplı.

 69. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Çok güzel anne kız ilişkisi
  Benim annemde senin annen gibi der her gün bütün annelerin ellerinden öpüyorum.

 70. anonim 2 dedi ki:

  Hazyrmysyn ovrencem

 71. anonim 2 dedi ki:

  Aaa oylemi bence cicek al anneler cicegi sever

 72. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Güzel Ayna öğretmenim)))

 73. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Ama yakinda koye donicem annem diyoki ((sen gelyosun ya o bana yeter sen benim buyuk hediyemsin bu hayatda )) bende cocuk gibi agliyorum hemde symariklik yapyorum

 74. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna çok güzel kendi ellerinle annene pasta yapmışsın harika.

 75. anonim 2 dedi ki:

  Derse basylyylymy gokhan ben ovretmen sen ovrencem nasyl

 76. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Bizde anneler günü 13 mayıs ayna.

 77. anonim 2 dedi ki:

  Ben anneme kendi ellerimle pasta yapdym ve cicek aldym

 78. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna çok isterim.
  ….

  Vay tylla çok güzel
  Ama ben daha karar veremedim annem herşeyi seviyor acaba bütün hediyelerimi alsam.

 79. anonim 2 dedi ki:

  Anneler guni ne zaman gokhan bizde 8 mart olur annler guni

 80. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Senin düşüncen ayna ne kusuru….

 81. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Anneler gununemi anneme bir takilardan aldim hurrem saat

 82. anonim 2 dedi ki:

  Gokhan sana bizim dili ovretiyim istermisin

 83. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ben diriliş Ertuğrul dizisine bağımlıyım çok seviyorum bu diziyi.

 84. anonim 2 dedi ki:

  Net gitdi kusra bakmayyn

 85. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Sizin dizileriniz hiç bizim TV DE çıkmıyor keşke çıksa ben izlerim annem sayesinde dizilere bağımlı oldum
  Ben pek sevmem diziler izlemeyi annem bana alıştırdı komik durumdayım.

 86. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Sen anlat karadeniz siyah beyaz ask dirilis mehmet

 87. anonim 2 dedi ki:

  Insala gelirsin gokhan

  Aman ya ne biliyim isde asky sevgiyi yasamak istiyorum da kendime layyk ve gercek sevgi veren birini bulamyyorum

 88. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Annem işte
  Anneler gününde ne almayı düşünüyorsun tylla
  Ben daha karar veremedim.

 89. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Ben turk dizilerni coh izlerim ondan bilyorum

 90. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna nereye kayboldun.

 91. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Evet ya gitdiniz sandim

 92. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ben sizin dilinizi bilmiyorum ama öğrenmek isterim.

 93. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Iyi bende cikiyim iyi geceler ve tatli ruyaler gokhan ayna

 94. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Annem çağırdı da tylla
  O yüzden yazamadım.
  Anne sözü ikiletilmez demi.)

 95. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Türkiye’yi görmenizi gezmenizi çok isterim burayı çok seveceğinize eminim.

 96. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Nereye kayb olduz ya
  Gokhan
  Ayna

 97. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Tabiyi turkce konusmayida

 98. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Ben turkiyeyi hic gormedim ama dizilerini sarkilarini ve takilarini (HURREM) sevyorum

 99. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Pempe renki bende sevmiyorum fuuuu

 100. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Tylla bu konuda sana hak veriyorum bencede hiç aşık olma aşk hep mutluluktur hem çok acıdır
  Sen hayatını yaşa Ayna.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.