Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazar Tüyoları # Tapasya Yaralanıyor…

Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs’ta Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 280. Bölüm’ü ile kaldığı yerden devam ederken yine en detaylı ve dolu özeti sizler için hazırladık. Vakit kaybetmeden Kördüğüm 280. Bölüm Özeti’ni sizlere aktarmaya başlayalım.

Bölüm Meethi’nin aynada kendisini seyretmesi ile başlar. Daha sonra içeri giren Akash’ın teyzesi ona iltifat eder ve Meethi’de annesine benzediğini söyler. Bu sözler Akash’ın teyzesi Massi’nin hiç hoşuna gitmeyecektir. Daha sonra Meethi’nin aklına ailesine hala haber veremediği gelir. Bu durum yüzünün düşmesine neden olur. Onların ne kadar endişeleneceğini bildiğinden Akash’ın yanına gider ve ailesini aramak için telefonunu ödünç ister. Fakat Akash simkartı çıkartmıştır ve telefonun çekmediği yalanını uydurur. Bu durum Meethi’yi çok üzer ve evde sabit telefon olup olmadığını bir şekilde ailesine haber vermezse çok endişeleneceklerini söyler. Akash ev telefonu kullanmadıklarını söyler. Evdeki sabit telefon ise çoktan Akash’ın akrabaları tarafından ortadan kaldırılmış kabloları sökülmüştür.

Bu bölümde Akash’ın ailesinin Meethi’nin annesine neden bu kadar öfkeli olduğunu daha net anlıyoruz. Meethi’nin anneme benziyorum sözünün ardından Massi bunu Akash’ın annesi Maiyya’ya söyler. Bu sırada bir flash back gerçekleşir ve Maiyya geçmişte yaşananları bir bir hatırlamaya başlar. Burada Akash’ın küçüklüğünde Maiyya onunla konuşarak intikam yemini ettirmiştir. Sen intikamımızı alana kadar saçlarımı asla uzatmayacağım der.

Bu sırada Akash , evden ayrılır. Daha sonra eve gelir ve Meethi’ye Joggi’ye ve Veergil’e mail attığını ve meraklanmamaları gerektiğini yazdım der. Meethi bu durum sonrası çok şaşırır. Telefon hattı yokken nasıl olur da Visnu (Akash) mail gönderebildi diye düşünür. Akash gerçekten de bir mail göndermiştir. Uçuşları’nın iptal olduğunu bu nedenle farklı bir plan yaptıklarını yazmıştır. Fakat başka hiç bir detay vermemiştir. Mukta ve Radhor bu mail ile Akash’ın ne yapmak istediğini neden kendilerini haberdar ettiklerini anlamaya çalışırlar.

Bu sırada Akash ve Meethi için oldukça güzel bir oda hazırlanmıştır. Akash Meethi’nin gözlerini kapatarak hazırladıkları odaya getirir. Odayı gören Meethi utançla karışık büyük bir mutluluk duyar. Öte yandan annesi Akash’ı intikam hırsıyla doldurmakta ve babasının katili bu kız ve ailesine hiçbir zaman merhamet etmemesini söyler. Akash ise bundan hiç bir şüphen olmasın babamın öcünü alacağım der. Akash sinsi bakışlarlar Meethi’nin yanına kendileri için hazırlanan odaya girer. Çocuk yapmak için hazır mısın diye sorunca Meethi çok utanır ve gülümser.

Bu sırada Tapasya yanında bir kaç hediye le birlikte Amla’yı ziyarete gitmiştir. Ayrıca İşça’dan da hediye ve bir mektup getirmiştir. Evde bıraktığı takıları Amlaya’ya  getirince Amla bu durumdan çok memnun olduğunu belirtir. Daha sonra asıl konuya gelen Tapasya Tek ile alakalı Amla’nın ağzını arar. Dadaji’nin ölümünde parmağı olduğundan şüphelendiğini belirtir. Amla ise Chanda’nın sağlam ayakkabı olmadığını söyleyecektir. Hırsız olduğunu ve defalarca çaldığı eşyaları odasında sakladığını gördüğünü belirtir.

Meethi keyifli bir şekilde uyanır fakat Akash yanında değildir. Endişeli bir şekilde evde dolaşmaya başlar. Maiyya’yı görünce Visnu nerede diye sorar. Dışarıda olduğunu söyleyince camdan bakar ve Nirbay’ın elindeki tüfeği Akash’a doğrulltuğunu görünce paniğe kapılır Maiyya abi kardeşin her zaman böyle şakalaştıklarını söyler. Aslında ava gitmektedirler. Akash’ın abisi Nirbay’ın karısı da Meethi ile tanışır.

Öte yandan Tapasya Amla’dan öğrendiklerinin ardından Chanda’nın odasını ziyaret etmeye gider. Odayı gözetlerken Chanda panik içindedir ve elindekileri saklamaya girişir. Tapasya gizlice gözetleyerek kutuyu nereye sakladığını görür. Daha sonra kutunun yanına gider ve kilidini kırarak açar. İçinde bulduğu kaset ise tam da ihtiyacı olan şeydir.

Bu sırada Veer Mukta ve İşça’yı Bundela evinde yapılacak tören için davet eder. İşçe önce gelmek istemese de Muktayı zorla götüreceğini söyleyerek ikna eder. Tören’in hemen öncesinde kaseti izleyen Tapasya Tej’in Dadaji tarafından öldürüldüğüne şahit olacaktır. Daha sonra Tapasya törenin yapıldığı yere gelir ve davetlilere elindeki kaseti göstererek sizlere çok önemli bir şey izleteceğim der. Törendeki herkes gözleriyle Dadaji’nin Tej tarafından ölümünü seyreder.

Chanda ise o sırada alkolden sızmış olan Tej’in yanına giderek onu uyandırır. Tapasya’nın kaseti ele geçirdiğini ve herkese izlettiğini söyleyince Tej neye uğradığını şaşırarak Chanda’ya tokadı patlatır. Tej  silahını kaptığı gibi tören alanına girer ve hemen Mukta’yı esir alır. Kasetin kendisine verilmediği taktirde Mukta’yı öldüreceğini söyler. Bu esnada Radhor Veer’e işaret ederek yanındaki vazoyu gösterir.

Veer vazoyu kaptığı gibi fırlatır ve Tej’in dikkatini dağıtır. Daha sonra Radhor Tej’in üzerine atlayarak elinin tersi ile sıkı bir tokat indirir. Tej yere yuvarlanırken elindeki silahta farklı bir yere doğru savrulur. Daha sonra ayağa kalkan Tej kaçmaya yeltense de Radhor’un çelmesi ile bir kez daha yere düşer. Fakat şans eseri silahın yanına düşünce tekrar eline aldığı silahı Mukta’ya doğrultur. Bunu gören Tapasya , Mukta’nın önüne kendini siper eder. Tej herkesin çığlıkları arasında silahını ateşler. Mukta’nın önüne kendini siper eden Tapasya kalbinin üzerinden vurulmuştur…

Kördüğüm  280. Bölüm Özeti’ni olabildiğince dolu ve detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. Özetleri beğeniyor ve devamının gelmesi için sitemize destek olmak istiyorsanız reklamlara tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler…

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazar Tüyoları # Tapasya Yaralanıyor… (580 Yorum)

 1. Aynacim sevgini yasa ama hic asik olma gozunu kapatip sevme o zaman yaralamazsin

 2. Bencede erkekler pembe rengi sevmez
  Ama bazıları
  Sen gül ayna gülmek güzel.

 3. Yanlış anlamışım ayna dur şimdi yazayım
  Sevdiğim ülke
  Azerbaycan, Türkmenistan,fransa,belçika,danimarka
  Nedeni seviyorum insanlarını tarihi yerleri

 4. Delisin sen gokhan ya aksam aksam guldirdin tabi normal bi erkek pembe sevmese pek sasyrmam

 5. Benim sevdigim renk kirmizi
  Ulke ozbegistani sevyorum tabiyi kendi TURMENISTANIMDAN SONRA

 6. Bu arada kendi ulkemide cok severim cok guzel
  Ben kendi ulkende dysary sevdiyin ulke demisdimm gokhan

 7. Anladım kızdım ama şimdi geçti,
  Seninki yaşıyor benimki öldü
  Senin nedeni var ama öldü sayıyorsun nedeni var.anladım tyyla acısı kötü.

 8. Tyllam o yuzdenmi evlenmedin sen

  Ben hic asyk olmadym ve yasamadym oyle seyleri ask nedir bilmem ya

 9. Sevdiyim renk beyaz pembe kyrmyz ve syyah neden severim cunki her hangisi bi anlam verir mesela kyrmyzy genclik demek
  sevdiyim ulke hindisdan kareya turkiya neden severim o ulkelerin dizlerne ve sarkylarna bayylyrym

 10. Gokhan ben kormusdum ki coh kizacaksin diye ama tsk ederim simdi sana neden bunlari sordumu anlaticam bende yasadim ayni seyleri sadece seninkiden farkli beniki yasiyor ve biz ayrildik yillar once acini anlayi bilyorum cunki ben onu oldu saydim gerci yasiyorsada buna nedim vardi…..

 11. Benim en sevdiğim renkler
  Beyaz,turuncu,sarı,koyu yeşil,siyah

  Türküm ESKİŞEHİRLİYİM
  TÜRKİYEM İÇİN CANIMI BİLE VERİRİM ÇOK SEVİYORUM ÜLKEMİ VATANDAŞLARIMIZI çok iyi

 12. Anlatiyim tenim rengi beyaz gozum rengi siyah saclarim uzun okumayi sevyorum ((tarihi ))ama egitimim yok hobim dans etmek her sabah (despasitoya) enriki iglasisin (baylandosunu) dinlemekden yorulmam ve yine turk sarkilarinida dinlemegi sevirim fobilerim yok

 13. Gökhan senin adına çok üzüldüm bundan sonraki hayatın inşallah hep güzel geçer ve çok mutlu olursun umarım)))))))

 14. Tylla biraz üzüldüm sorduğun için ama cevaplıyacam
  İkimiz küsmüştük bir birimize bende pişman olup evinin önünde 2 gün kapıda oturdum beni affetsin diye hiç çıkmadı bende hasta oldum soğukta hastaneye kaldırıldım işte o da endişelenmiş benim için hastaneye gelmek için otobüse bindi ve kaza oldu ve kaybettim bir daha bu konu açılmasın lütfen ben kötü oluyorum.

 15. Iy geceler tatli ruyalar dilerim isilim sende rabisimde opyorum Allah rahatlyk versin canim kardesim

 16. GRSRZ ISILIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR MELEĞİMMM❤❤❤❤❤

 17. Teşekkur ederim gökhan bende iyiyim çok şükür sanada hayirlı cumalar dilerim

  Işıl sagol bitanem senide optüm kelebeğimmm

 18. Kızlar benim uykum geldi iyi geceler tatlı rüyalar rabişin halası kızıyor uyu diyor
  Almiram öptüm yarın görüşürüz inşallah

 19. Gokhan ben coh merak edyorum ozur dilerim kizdiysanda ama sormak iste yorum seni ilk sevgiline ne oldu kirdiysam bunu sormakla tekrar tekrar ozur diliyorum lutfen soyleye bilirmisin kizsanda hakin var laf etmem

 20. 1.yasym 20 temuz ayyn 15 ne 21 olacagym boyum 1:50 kilom 65 beyaz teniyim syyah gozliyim kave renginde uzun saclarym
  2..annem babam iki erkek kardesim var
  3..calsyorum su an ama avkat olmak hayalim var insalah olurum
  Hoblerimi ve foblermi yazdym

 21. Almiram rabiş uyumuş zaten ben şimdi öpmeye gidiyorum canım benim oda seni çok seviyor

 22. Tamam almiram uyumuş zaten şimdi opmeye gidiyorum oda seni ççookk seviyor birtanem ❤❤♥

 23. Bende ona STARIMM derım artık rabişim benim diğer yarımmmm
  Işıl o uyurken benim yerime öp kardeşimi onu çook seviyorumm❤❤❤❤❤❤❤

 24. Hobilerim..sarky dinlemek dizi izlemek okumak birde kosmak ev isleri yapak
  foblierim….karanlyk ve yalnyzlyk

 25. Benim hobilerim
  Müzik dinlemek,gezmek,dans etmek,kitap okumak
  Fobim
  Yükseklik korkusu var
  Şimşekten korkarım
  Örümcek dende koğektende..

 26. Ne guzel gokhancym tandyvma memnun odum kardesim benden sormak istedigin varsa sora bilirsin

 27. Gokhan bende bi sey sorabilirmiyim ozel soru senin hayatina dahil yani gecmisinden…

 28. Rabiş bana mı hayran oyyy bende ona hayranımmm❤❤❤❤❤❤

 29. 1 yaşım 19 1.80 boyum sarışın ve yeşil gözlüm
  2 babam üvey annem öz kız kardeşim var
  3 polis okulu okuyorum son sınıf bu sene mezun olucam şuanlık fitnıs eğitmenliği yapıyorum
  4 hobilerim müzik dinlemek şarkı söylemek box yapmak gezmek tozmak
  Fobim yok

 30. Işıl kusura bakma şarjım bitti
  Tmm aynacim anladim cnm)))))))

 31. Ufff yiorum cykmady
  1-yasyn basyn boyun pozun
  2-ailen
  3-meslegin
  4-foblerin ve hoblrin
  sag ol canim cok tatlysyn

  Konu bende durun soyliyim

 32. Hoşbuldum tylla ben iyiyim sen nasılsın
  Gujan ablam bildiğime göre akşam yazıyor işleri olduğu için gündüz yazamıyor.

 33. 1-yasyn basyn boyun pozun
  2-ailen
  3-meslegin
  4-hoblerin
  5- fobilerin
  hadi bakalyn cevap beklerim

 34. Işıl sana bişi diyeceğim
  Yarın ben size geliyorum haberin olsun bir konu var sen biliyorsun işte o konuyu konuşalım tmm.

 35. Ooooo kimler gelmis hos geldiniz GOKHAN beg)))))sak karesim simdi seni sorgu suala cekecegim hazyrysyn

 36. Hadi bekliyorum ben kazana kaynatmak icin mazem atacam sididen bilmis olun sonra deeyin be atacakdym diye))))))sak saka

 37. Tabi olur sinavmy ay kyyamam kardesime olsun bidahaky sefere dir dir yaparyn onla gokhany car onla kazan kaynatalym

 38. Yok ne yanlış anlıyacam kız çağrırım
  Alinin sınavları var onu çağramam Gökhan’ı çarim o gelsin gelsin mi

 39. Kiz işil bir sey diycam yalnyz anlama ama ali ve gokhan kardeslermide carsana tabi musayitlerse dir dir yapalym

 40. Icca nacinji bolumde oluyor bln bamy merak edyorumda ondan icca olurse dizin bar keyfide kacar benje ah icca ah icca gul yuzu gormedinda

 41. Ah tapu ah ne halere dusdin su sapyk taji bi haledemediler ya birde bu metiye sinir olyorum ya tam bi salak ya su vinusmu akasmy isde o manyagyn gozlerine baksan anlamak mumkin bu salak ne den anlamyyorki

1 2 3 6