Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazar Tüyoları # Tapasya Yaralanıyor…

Burak 11 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs’ta Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 280. Bölüm’ü ile kaldığı yerden devam ederken yine en detaylı ve dolu özeti sizler için hazırladık. Vakit kaybetmeden Kördüğüm 280. Bölüm Özeti’ni sizlere aktarmaya başlayalım.

Bölüm Meethi’nin aynada kendisini seyretmesi ile başlar. Daha sonra içeri giren Akash’ın teyzesi ona iltifat eder ve Meethi’de annesine benzediğini söyler. Bu sözler Akash’ın teyzesi Massi’nin hiç hoşuna gitmeyecektir. Daha sonra Meethi’nin aklına ailesine hala haber veremediği gelir. Bu durum yüzünün düşmesine neden olur. Onların ne kadar endişeleneceğini bildiğinden Akash’ın yanına gider ve ailesini aramak için telefonunu ödünç ister. Fakat Akash simkartı çıkartmıştır ve telefonun çekmediği yalanını uydurur. Bu durum Meethi’yi çok üzer ve evde sabit telefon olup olmadığını bir şekilde ailesine haber vermezse çok endişeleneceklerini söyler. Akash ev telefonu kullanmadıklarını söyler. Evdeki sabit telefon ise çoktan Akash’ın akrabaları tarafından ortadan kaldırılmış kabloları sökülmüştür.

Bu bölümde Akash’ın ailesinin Meethi’nin annesine neden bu kadar öfkeli olduğunu daha net anlıyoruz. Meethi’nin anneme benziyorum sözünün ardından Massi bunu Akash’ın annesi Maiyya’ya söyler. Bu sırada bir flash back gerçekleşir ve Maiyya geçmişte yaşananları bir bir hatırlamaya başlar. Burada Akash’ın küçüklüğünde Maiyya onunla konuşarak intikam yemini ettirmiştir. Sen intikamımızı alana kadar saçlarımı asla uzatmayacağım der.

Bu sırada Akash , evden ayrılır. Daha sonra eve gelir ve Meethi’ye Joggi’ye ve Veergil’e mail attığını ve meraklanmamaları gerektiğini yazdım der. Meethi bu durum sonrası çok şaşırır. Telefon hattı yokken nasıl olur da Visnu (Akash) mail gönderebildi diye düşünür. Akash gerçekten de bir mail göndermiştir. Uçuşları’nın iptal olduğunu bu nedenle farklı bir plan yaptıklarını yazmıştır. Fakat başka hiç bir detay vermemiştir. Mukta ve Radhor bu mail ile Akash’ın ne yapmak istediğini neden kendilerini haberdar ettiklerini anlamaya çalışırlar.

Bu sırada Akash ve Meethi için oldukça güzel bir oda hazırlanmıştır. Akash Meethi’nin gözlerini kapatarak hazırladıkları odaya getirir. Odayı gören Meethi utançla karışık büyük bir mutluluk duyar. Öte yandan annesi Akash’ı intikam hırsıyla doldurmakta ve babasının katili bu kız ve ailesine hiçbir zaman merhamet etmemesini söyler. Akash ise bundan hiç bir şüphen olmasın babamın öcünü alacağım der. Akash sinsi bakışlarlar Meethi’nin yanına kendileri için hazırlanan odaya girer. Çocuk yapmak için hazır mısın diye sorunca Meethi çok utanır ve gülümser.

Bu sırada Tapasya yanında bir kaç hediye le birlikte Amla’yı ziyarete gitmiştir. Ayrıca İşça’dan da hediye ve bir mektup getirmiştir. Evde bıraktığı takıları Amlaya’ya  getirince Amla bu durumdan çok memnun olduğunu belirtir. Daha sonra asıl konuya gelen Tapasya Tek ile alakalı Amla’nın ağzını arar. Dadaji’nin ölümünde parmağı olduğundan şüphelendiğini belirtir. Amla ise Chanda’nın sağlam ayakkabı olmadığını söyleyecektir. Hırsız olduğunu ve defalarca çaldığı eşyaları odasında sakladığını gördüğünü belirtir.

Meethi keyifli bir şekilde uyanır fakat Akash yanında değildir. Endişeli bir şekilde evde dolaşmaya başlar. Maiyya’yı görünce Visnu nerede diye sorar. Dışarıda olduğunu söyleyince camdan bakar ve Nirbay’ın elindeki tüfeği Akash’a doğrulltuğunu görünce paniğe kapılır Maiyya abi kardeşin her zaman böyle şakalaştıklarını söyler. Aslında ava gitmektedirler. Akash’ın abisi Nirbay’ın karısı da Meethi ile tanışır.

Öte yandan Tapasya Amla’dan öğrendiklerinin ardından Chanda’nın odasını ziyaret etmeye gider. Odayı gözetlerken Chanda panik içindedir ve elindekileri saklamaya girişir. Tapasya gizlice gözetleyerek kutuyu nereye sakladığını görür. Daha sonra kutunun yanına gider ve kilidini kırarak açar. İçinde bulduğu kaset ise tam da ihtiyacı olan şeydir.

Bu sırada Veer Mukta ve İşça’yı Bundela evinde yapılacak tören için davet eder. İşçe önce gelmek istemese de Muktayı zorla götüreceğini söyleyerek ikna eder. Tören’in hemen öncesinde kaseti izleyen Tapasya Tej’in Dadaji tarafından öldürüldüğüne şahit olacaktır. Daha sonra Tapasya törenin yapıldığı yere gelir ve davetlilere elindeki kaseti göstererek sizlere çok önemli bir şey izleteceğim der. Törendeki herkes gözleriyle Dadaji’nin Tej tarafından ölümünü seyreder.

Chanda ise o sırada alkolden sızmış olan Tej’in yanına giderek onu uyandırır. Tapasya’nın kaseti ele geçirdiğini ve herkese izlettiğini söyleyince Tej neye uğradığını şaşırarak Chanda’ya tokadı patlatır. Tej  silahını kaptığı gibi tören alanına girer ve hemen Mukta’yı esir alır. Kasetin kendisine verilmediği taktirde Mukta’yı öldüreceğini söyler. Bu esnada Radhor Veer’e işaret ederek yanındaki vazoyu gösterir.

Veer vazoyu kaptığı gibi fırlatır ve Tej’in dikkatini dağıtır. Daha sonra Radhor Tej’in üzerine atlayarak elinin tersi ile sıkı bir tokat indirir. Tej yere yuvarlanırken elindeki silahta farklı bir yere doğru savrulur. Daha sonra ayağa kalkan Tej kaçmaya yeltense de Radhor’un çelmesi ile bir kez daha yere düşer. Fakat şans eseri silahın yanına düşünce tekrar eline aldığı silahı Mukta’ya doğrultur. Bunu gören Tapasya , Mukta’nın önüne kendini siper eder. Tej herkesin çığlıkları arasında silahını ateşler. Mukta’nın önüne kendini siper eden Tapasya kalbinin üzerinden vurulmuştur…

Kördüğüm  280. Bölüm Özeti’ni olabildiğince dolu ve detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. Özetleri beğeniyor ve devamının gelmesi için sitemize destek olmak istiyorsanız reklamlara tıklamanız yeterlidir. İyi Seyirler…

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 280. Bölüm Özeti 13 Mayıs Pazar Tüyoları # Tapasya Yaralanıyor…” üzerine 580 yorum

 1. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  İnşallah gelirim ayna
  Tarihi yerleri merak etmişimdir hep.

 2. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Aynacim sevgini yasa ama hic asik olma gozunu kapatip sevme o zaman yaralamazsin

 3. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Bencede erkekler pembe rengi sevmez
  Ama bazıları
  Sen gül ayna gülmek güzel.

 4. anonim 2 dedi ki:

  Cok guzel o zaman bizim ulkeye geziye gel seni gezdirelim bi guzel

 5. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Yanlış anlamışım ayna dur şimdi yazayım
  Sevdiğim ülke
  Azerbaycan, Türkmenistan,fransa,belçika,danimarka
  Nedeni seviyorum insanlarını tarihi yerleri

 6. anonim 2 dedi ki:

  Delisin sen gokhan ya aksam aksam guldirdin tabi normal bi erkek pembe sevmese pek sasyrmam

 7. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Benim sevdigim renk kirmizi
  Ulke ozbegistani sevyorum tabiyi kendi TURMENISTANIMDAN SONRA

 8. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ben pembeden nefret ediyorum gülme ama sevmem.
  Seninki de güzel ayna.

 9. anonim 2 dedi ki:

  Bu arada kendi ulkemide cok severim cok guzel
  Ben kendi ulkende dysary sevdiyin ulke demisdimm gokhan

 10. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Anladım kızdım ama şimdi geçti,
  Seninki yaşıyor benimki öldü
  Senin nedeni var ama öldü sayıyorsun nedeni var.anladım tyyla acısı kötü.

 11. anonim 2 dedi ki:

  Tyllam o yuzdenmi evlenmedin sen

  Ben hic asyk olmadym ve yasamadym oyle seyleri ask nedir bilmem ya

 12. anonim 2 dedi ki:

  Sevdiyim renk beyaz pembe kyrmyz ve syyah neden severim cunki her hangisi bi anlam verir mesela kyrmyzy genclik demek
  sevdiyim ulke hindisdan kareya turkiya neden severim o ulkelerin dizlerne ve sarkylarna bayylyrym

 13. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Kılibini izledim harika çok seviyorum despacido.

 14. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Gokhan ben kormusdum ki coh kizacaksin diye ama tsk ederim simdi sana neden bunlari sordumu anlaticam bende yasadim ayni seyleri sadece seninkiden farkli beniki yasiyor ve biz ayrildik yillar once acini anlayi bilyorum cunki ben onu oldu saydim gerci yasiyorsada buna nedim vardi…..

 15. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ya seninki.

 16. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Benim en sevdiğim renkler
  Beyaz,turuncu,sarı,koyu yeşil,siyah

  Türküm ESKİŞEHİRLİYİM
  TÜRKİYEM İÇİN CANIMI BİLE VERİRİM ÇOK SEVİYORUM ÜLKEMİ VATANDAŞLARIMIZI çok iyi

 17. anonim 2 dedi ki:

  Sevdiyi renki ve ulke peki neden sevyorsun

 18. anonim 2 dedi ki:

  On sarkynyn kilipini goren varmy cok guzel bayylyorum ona

 19. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna hadi konuşalım konumuz ne.

 20. anonim 2 dedi ki:

  Guzelmis tyllam tandygma memnun oldum

 21. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ya tyyla bende despasito en sevdiğim şarkı.

 22. anonim 2 dedi ki:

  Ben bi konu buldum konsalymy artyk guzel konu

 23. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Anlatiyim tenim rengi beyaz gozum rengi siyah saclarim uzun okumayi sevyorum ((tarihi ))ama egitimim yok hobim dans etmek her sabah (despasitoya) enriki iglasisin (baylandosunu) dinlemekden yorulmam ve yine turk sarkilarinida dinlemegi sevirim fobilerim yok

 24. anonim 2 dedi ki:

  Ben varym ya gormiyormusun gokhan kardesim

 25. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Teşekkür ederim Ayna
  Teşekkür ederim almira
  İnşallah

 26. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Kimse var mı????…

 27. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Gökhan senin adına çok üzüldüm bundan sonraki hayatın inşallah hep güzel geçer ve çok mutlu olursun umarım)))))))

 28. anonim 2 dedi ki:

  Basyn sag olsun kardesim uzme kendini Allah buyikdir ve yine mutlu olacaksyn canim

 29. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Tanıştığıma memnun oldum tylla

 30. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  İyi olmana sevindim almira.

 31. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Tylla biraz üzüldüm sorduğun için ama cevaplıyacam
  İkimiz küsmüştük bir birimize bende pişman olup evinin önünde 2 gün kapıda oturdum beni affetsin diye hiç çıkmadı bende hasta oldum soğukta hastaneye kaldırıldım işte o da endişelenmiş benim için hastaneye gelmek için otobüse bindi ve kaza oldu ve kaybettim bir daha bu konu açılmasın lütfen ben kötü oluyorum.

 32. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  1 yasim 29 boyum 170

 33. anonim 2 dedi ki:

  Iy geceler tatli ruyalar dilerim isilim sende rabisimde opyorum Allah rahatlyk versin canim kardesim

 34. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  GRSRZ ISILIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR MELEĞİMMM❤❤❤❤❤

 35. anonim 2 dedi ki:

  Onemli dil canim kardesim insalah olurum

 36. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Teşekkur ederim gökhan bende iyiyim çok şükür sanada hayirlı cumalar dilerim

  Işıl sagol bitanem senide optüm kelebeğimmm

 37. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Kızlar benim uykum geldi iyi geceler tatlı rüyalar rabişin halası kızıyor uyu diyor
  Almiram öptüm yarın görüşürüz inşallah

 38. anonim 2 dedi ki:

  Sag ol kardesim simdi guzel bir konu atyym kazana kaynatalym sonra bi guzel olurmuuuuuu

 39. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Gokhan ben coh merak edyorum ozur dilerim kizdiysanda ama sormak iste yorum seni ilk sevgiline ne oldu kirdiysam bunu sormakla tekrar tekrar ozur diliyorum lutfen soyleye bilirmisin kizsanda hakin var laf etmem

 40. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Olursun yazıcaktım klavye hatası.

 41. anonim 2 dedi ki:

  Tylla sende anltsana foblerini ve hoblerini

 42. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Tanıştığıma çok memnun kaldım Ayna inşallah Avukat olurdun.

 43. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Tylla nerdesin

 44. anonim 2 dedi ki:

  1.yasym 20 temuz ayyn 15 ne 21 olacagym boyum 1:50 kilom 65 beyaz teniyim syyah gozliyim kave renginde uzun saclarym
  2..annem babam iki erkek kardesim var
  3..calsyorum su an ama avkat olmak hayalim var insalah olurum
  Hoblerimi ve foblermi yazdym

 45. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Almiram rabiş uyumuş zaten ben şimdi öpmeye gidiyorum canım benim oda seni çok seviyor

 46. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  İyiyim almira sen nasılsın hayırlı cumalar

 47. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Tamam almiram uyumuş zaten şimdi opmeye gidiyorum oda seni ççookk seviyor birtanem ❤❤♥

 48. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Meraba gökhan nasılsın))))

 49. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Bende ona STARIMM derım artık rabişim benim diğer yarımmmm
  Işıl o uyurken benim yerime öp kardeşimi onu çook seviyorumm❤❤❤❤❤❤❤

 50. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Anladım tanıştığıma çok memnun oldum ayna.

 51. anonim 2 dedi ki:

  Hobilerim..sarky dinlemek dizi izlemek okumak birde kosmak ev isleri yapak
  foblierim….karanlyk ve yalnyzlyk

 52. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Ayna seninde kendini tanıtsana benim tanıdığım gibi

 53. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Sor tabi tylla önemli değil cevaplaya bilirim

 54. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Benim hobilerim
  Müzik dinlemek,gezmek,dans etmek,kitap okumak
  Fobim
  Yükseklik korkusu var
  Şimşekten korkarım
  Örümcek dende koğektende..

 55. anonim 2 dedi ki:

  Ne guzel gokhancym tandyvma memnun odum kardesim benden sormak istedigin varsa sora bilirsin

 56. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Gokhan bende bi sey sorabilirmiyim ozel soru senin hayatina dahil yani gecmisinden…

 57. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Evet almiram sana yıldızım der

 58. anonim 2 dedi ki:

  Burdayym ya bi yere gitdigim yok

 59. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Önemli değil almiram tatlım

 60. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Rabiş bana mı hayran oyyy bende ona hayranımmm❤❤❤❤❤❤

 61. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  1 yaşım 19 1.80 boyum sarışın ve yeşil gözlüm
  2 babam üvey annem öz kız kardeşim var
  3 polis okulu okuyorum son sınıf bu sene mezun olucam şuanlık fitnıs eğitmenliği yapıyorum
  4 hobilerim müzik dinlemek şarkı söylemek box yapmak gezmek tozmak
  Fobim yok

 62. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Işıl kusura bakma şarjım bitti
  Tmm aynacim anladim cnm)))))))

 63. anonim 2 dedi ki:

  Kizlar fobleriniz ve hobleriniz yazarmysynyz konu bu

 64. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Evet ya guljanda olsaydi….

 65. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Aynam nerdesin birtanem ….

 66. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Tsk gokhan
  Kizlar eeee ne konusyoruz

 67. anonim 2 dedi ki:

  Ufff yiorum cykmady
  1-yasyn basyn boyun pozun
  2-ailen
  3-meslegin
  4-foblerin ve hoblrin
  sag ol canim cok tatlysyn

  Konu bende durun soyliyim

 68. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Guljan ablam da olsaydı burda dır dır yapardık ne güzel olurdu

 69. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Hoşbuldum tylla ben iyiyim sen nasılsın
  Gujan ablam bildiğime göre akşam yazıyor işleri olduğu için gündüz yazamıyor.

 70. anonim 2 dedi ki:

  1-yasyn basyn boyun pozun
  2-ailen
  3-meslegin
  4-hoblerin
  5- fobilerin
  hadi bakalyn cevap beklerim

 71. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Eeee ne konuşucaz şimdi))..

 72. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Gokhan hos geldin nasilsin guljan neden yazmiyo haberin varmi

 73. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Hep iyi ol ayna
  Bende iyiyim iş okul işte benimki

 74. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Okey.???????

 75. anonim 2 dedi ki:

  Iyim kardesim sordun daha iy hisetdim asyl sen sormaly nasylsyn

 76. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Tamam Gökhan aynı saate okey
  ..
  Aynam buyur çekelim)))

 77. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Hoşbuldum ayna sorguya çek hazırım ,

 78. anonim 2 dedi ki:

  Iyim kardesim sordun dahada iy oldum sag ol seni sormalyyz asyl sen nasylsyn

 79. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Işıl sana bişi diyeceğim
  Yarın ben size geliyorum haberin olsun bir konu var sen biliyorsun işte o konuyu konuşalım tmm.

 80. anonim 2 dedi ki:

  Ooooo kimler gelmis hos geldiniz GOKHAN beg)))))sak karesim simdi seni sorgu suala cekecegim hazyrysyn

 81. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Bende iyiyim ışıl bildiğin gibi.
  ..
  Ayna nasılsın
  Tylla nasılsın

 82. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Gökhan ben iyiyim ya sen nasılsın

 83. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Mazemeler benden)))))

 84. &Gökhan Burak⚓ & dedi ki:

  Merhaba nasılsınız, hayırlı geceler.

 85. anonim 2 dedi ki:

  Hadi bekliyorum ben kazana kaynatmak icin mazem atacam sididen bilmis olun sonra deeyin be atacakdym diye))))))sak saka

 86. anonim 2 dedi ki:

  Tyllam bende anlamadym ya ana sayfada kalmys

 87. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Tamam şimdi arıyorum gelsin kazanda kaynatırız

 88. anonim 2 dedi ki:

  Tabi olur sinavmy ay kyyamam kardesime olsun bidahaky sefere dir dir yaparyn onla gokhany car onla kazan kaynatalym

 89. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Geldim sonunda neden yeni ozeti cikmiyor ya

 90. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Yok ne yanlış anlıyacam kız çağrırım
  Alinin sınavları var onu çağramam Gökhan’ı çarim o gelsin gelsin mi

 91. anonim 2 dedi ki:

  Neyse bulmus gelmisin sonunda tyllam

 92. anonim 2 dedi ki:

  Kiz işil bir sey diycam yalnyz anlama ama ali ve gokhan kardeslermide carsana tabi musayitlerse dir dir yapalym

 93. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Ayna mede cykmady yeni ozeti tazeden 280 bolum diyip yazdym son cykdy

 94. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Geldim geldm
  ..
  Bugünkü konumuz ne olsun onu konuşalım

 95. anonim 2 dedi ki:

  Orasy tolup tasdy simdi burayy tasralym

 96. Gunca dedi ki:

  Kordugum ne zaman final yapiyor artik kalbim coooooooook uzulyor

 97. Aytac dedi ki:

  merhabalar nasilsiniz arkadaşlar? eski dostlardan kimse varmi ?

  1. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

   Merhaba aytaç ben iyiyim
   Ve yeniyim sen nasılsın

 98. NURANAAY dedi ki:

  Icca nacinji bolumde oluyor bln bamy merak edyorumda ondan icca olurse dizin bar keyfide kacar benje ah icca ah icca gul yuzu gormedinda

 99. anonim 2 dedi ki:

  Ah tapu ah ne halere dusdin su sapyk taji bi haledemediler ya birde bu metiye sinir olyorum ya tam bi salak ya su vinusmu akasmy isde o manyagyn gozlerine baksan anlamak mumkin bu salak ne den anlamyyorki

 100. anonim 2 dedi ki:

  Bu seferde benden olsun ilk yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.