Kördüğüm 28 Temmuz Cumartesi Özeti 356. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım ) # Maiyya Akash’dan Meethi’nin hamileliğini sonlandırmasını ister.

Burak 22 Tem 2018 Kördüğüm  0

 

Kördüğüm 28 Temmuz Cumartesi Özeti 356. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? ( Part 2 )

Bebekle ilgili planlarını söylemekteyken annesinin gergin şekilde ayakta durduğunu fark eder. Annesine mutlu olup olmadığını sorar. Annesi normal der. Açıkçası ne hissettiğimi bilmiyorum der. Sonra bombayı patlatır ve Meethi bebeğini aldırmalı demesiyle Akash şok olur. Dizlerinin üstüne çöker, kızarak neden böyle söylediğini sorar . Annesi açıklama yapar. Çocuk için böyle daha iyi olacağını düşünüyorum . Bize Vishnu’nun töreninde yapılanları unuttun mu? Toplum iki gün genelevde kalmış birisinin doğan çocuğuna naslı bakar der . Akash şok üstüne şok olur. Çocuk toplumun söylediklerine inanıp sana gelirse sen ne yapacaksın. Toplumla savaşsan da çocuğunun göz yaşlarını, onun gerçek ebeveynleri olduğunu söyleyip nasıl sileceksin? bu, bebek yapmak için doğru bir zamanlama değil der, özür dileyerek göz yaşlarına boğulur.

Akash annesine sen okur yazar değildin ve kimse arkanda değilken  iki tane çocuk büyütmeyi başardın bütün hakaretlere göğüs gerdin genç yaşta bize baba oldun , bütün zorluklara katlandın der . Neden şimdi değil. Karısının karnındaki çocuğunu hiçbir kuvvetin öldüremeyeceğini söyler benim çocuğum doğacak ve bu kararımı kimse değiştiremez der. Bu arada Rathor Meethi’yi telefonda kutlarken Akash gergin şekilde gelir. Anlaşılmasın diye modunu değiştirir. Rathor ve Meethi’yi Yuvi hakkında  konuşurken görür. Rathor  Meethi’ye Yuvi hakkında  bilmen gerekenler var, der. Yuvaan bir yıl öncesine kadar yoktu der. Meethi bu nasıl mümkün olabilir der, başka şeyler öğrenirsen beni haberdar et der. Rathor endişe etme, sen dinlen, ben ilgileniyorum der.

Meethi’nin ayağı toplanan kilime takılmış ve Akash Meethi’yi düşmekten kurtarmıştır. Akash Meethi’ye dönerek bundan sonra daha fazla dikkat etmesini ister. Meethi  insanlar benim hakkımda kötü ağızla konuşurlarken sen nasıl oluyor da  beni bu kadar  çok sevebiliyorsun? diye sorar. Akash insanların ne söylediği benim umurumda değil çünkü biz birbirimizi biliyoruz, der. Ben bebeğimizin dünyaya geleceği zamanı bekliyorum. Sen benim her şeyimsin der. Meethi sen bütün mutlulukları hak ediyorsun der. Akash Yuvi’yi düşünerek stres yapmaması üzerine söz vermesini ister. Meethi kabul eder. Akash Sankrant’dan kovduğu iki işçiyle ilgili bir telefon alır.  Sankrant onlara para verecek miyiz? diye sorar. Akash onlar Meethiye hakaret etti onları kov ve beş kuruş verme der konuşmadan sonra Sankrant iki işçiyi döver.

Tapasya hastanede Rathor’a eve gidip biraz dinlenmesini söyler. Rathor Mukta’yı koruduğunu ve bunu yapmak zorunda olduğunu söyler. Tapasya’nın kafası karışır Tapasya, Mukta ve Nani en azından biraz gidip dinlenmesi için ısrarcı olurlar. Rathor dinlenmeye giderken Yuv’nin onu gizlice izlediğinden haberi yoktur. Rathor yan tarafta saklanan birisini gölgesini görür, döner ancak Yuvi kendini gizlemiştir. Yuvi içinden Rathor, bundan sonra yapacaklarım için durduramayacaksın, diye geçirir. Mukta Yuvi’yi görür ve Yuvi onlara katılır. Mukta, Nani ve Tapasya’ya Lonawalada kutsal bir yeri gösterir. Mukta’ya  istersen oraya Vishnu için dua etmeye gidelim der. Mukta kabul eder ancak Tapasya tereddüt eder Mukta’nın Vishnu ile kalmasının daha uygun olacağını söyler.

Mukta Tapasya ve Rathor’un onunla iyi ilgileneceğinden eminim der. Tapasya Rathor’u ara ve  araba göndersin der. Yuvi buna gerek yok ben Mukta’yı götürürüm der. Nani’de aynı fikirdedir. Tapasya ilk olarak Rathor’la konuşsun onu ikna ederse gidebilir der. Mukta ayrılmadan Vishu’nun odasına gider ve ağlar. Yuvi onları izler. Mukta tam kalkacakken sarisinin kenarı Vishnu’nun eli tarafından tutulur. Sanki gitme der gibi sarisi bilinçsizce parmaklarının arasına sıkışmıştır. Herkes akşam yemeği için toplandığı sırada 2 işçi Akash’ların evine polisle gelir. Akash Meethi’ye herhangi bir problem yok der birkaç dakika içinde geri döneceğini söyler. Sankrant’a karakola avukatıyla gelmesini söyler. Maiyya, Akash’ın suçunu sorar? Polis, Akash’ın işçileri dövdürüp, onları ölümle tehdit ettiğini söylerler

Maiyya işçiye ne olduğunu sorar. İşçi gerçekleri konuştum der. Meethi’nin genelevde iki gece geçirdiğini, eğer hala karsı ise onun eve girmesine izin verilmemesini, kimin çocuğunun onun karnında olduğunun bilinmediği söyledim, der. Herkes şok olur. Akash kendini kaybeder ve işçinin yakasına yapışır. Meethi’ye onları dinlememesini söyler. Birkaç formalitenin ardından döneceğini söyleyerek polislerle ayrılır. Maiyya bu yaşadıklarımız daha başlangıç der. olaylardan ve kardeşlerinin söylediklerinden etkilenir. İşte bu yüzden Akash’a bu hamileliğin durdurulmasını söyledim der.  Hiç bir şeyden haberi olmayan suçsuz günahsız Meethi ve Kajri duyduklarına şok olur.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 28 Temmuz Cumartesi Özeti 356. Bölüm Fragmanı ( 2. Kısım ) # Maiyya Akash’dan Meethi’nin hamileliğini sonlandırmasını ister.” üzerine 14 yorum

 1. .. dedi ki:

  Mrb Gul

 2. Gul dedi ki:

  Cok begendim bu saayfayi

 3. Gul dedi ki:

  Mrb

 4. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  Hayat kuzum sende gelmiyeceksin sanarım((

 5. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  Tamam aynurum iyi geceler canım))yarın görüşürüz))..

 6. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))
  Iyim abla
  Ben yarin gelirim sabah erkenden kalkmam gerekiyor islerim var disara cikacam…
  HERKESE IYI GECELER)))
  HAYAT ABLA
  ALEYNA ABLA
  PAATYAM
  PINAR ABLA
  GOKER ABI
  MAHYM ABLA
  POZITIF ANONIM
  VE BURDAKI TUM ARKADASLARIMA
  IYI GECELER TATLI RUYALAR)))

 7. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  Kimse yok sanarım(((..neyse ben 11de yazarım)))..

 8. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba anonim..sen pozitif anomim misin??..

  Aynur güzelim nasılsın??

  Hayat kardeşim nerdesin??????

 9. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar))..
  Ellerinize emeğinize sağlık pınar abla özet müthiş olmuş))..

  1. Pınar dedi ki:

   Teşekkür ederim Aleyna hnm

 10. &Aynur& dedi ki:

  ikincide benn)))
  tesekurler goker abi pinar abla)))
  ozetler biri birinden guzel)))
  masallah cok hizli hazirliyorsunuz ozetleri)))

  1. Pınar dedi ki:

   Devamı geliyor Aynurcuğum yazarken bile çok heyecanlıyım Neler Neler olucak….

   Bizlere destek için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

   1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

    Unutmuyorus ablacim)))

 11. Anonim dedi ki:

  İlk ben günaydın herkese sayfamızda hergün güzel şeyler oluyor teşekkürler Göker abi teşekkürler Pınar abla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.