Kördüğüm 28 Eylül Özeti 53. Bölüm Fragmanı Veer İşça İle Buluşur

Burak 21 Eyl 2017 Kördüğüm  0

Veer Tapasya’nın ne mal olduğunu herkese duyurduktan sonra evden ayrılmıştı. Divya olanlardan dolayı kızını suçlarken Tapasya üste çıkmaya çalışmış ve hakaretlerine devam etmişti. Daha fazla dayanamayan Divya kızını tokatlamak için elini kaldırdığında Tapasya bir adım daha öne giderek kendisini tokatlaması için annesine yalvarır. Nani araya girerek olayı sakinleştirmek istese de Tapasya coşmuştur bir kere.

Sinir krizi geçirmiş gibi yaparak masadaki yemekleri dağıtır. Kız tam bir tiyatro oyuncusu… Odasına çıkan Tapasya orda da boş durmaz içerdeki aynayı kıran Tapasya kendisne meyve suyu getiren Rohini’nin elindeki tepsiyi de ters düz eder. Nani içeri girer ve onu yatıştırmaya çalışır. Tapasya kimsenin kendisini sevmediğini söyler.(Ne yani herkesin seni sevmesini mi bekliyorsun bu yaptıklarından sonra) Nani ise ben seviyorum ya diyerek herşeyin daha güzel olacağını söyler.

Veer eve geldiğinde annesi ile karşılaşır. Annesi hanımını sorunca Veer tepki gösterir. Onun hanımı olmadığını söyler. Ancak annesi Tapasya’yı almak için Jogi’nin evine gider. Tapasya’yı alıp eve götürür. Veer bir kez daha Tapasya’yı karşısında görünce hangi yüzle buraya geldin diyerek tepki gösterir. Ayrıca onunla boşanıp İşça ile evleneceğini tekrar hatırlatır.

İşça olayların ardından Veer ile konuşup Tapasya’nın evliliğini kurtarmak için harekete geçer. Bunun için önce mesaj atmak ister. Sonra vazgeçer. Ancak sonrasında cesaretini toplayarak telefon eder ve buluşmak istediğini söyler. Veer çok heyecanlıdır. Çok sevinçlidir. İşça ile Veer’in konuşmalarına Divya da şahit olur. İçeri giren Damini kızına kiminle konuştuğunu sorar. İşça Veer ile konuştuğunu söyleyince Damini çok şaşırır. İşça Tapasya için konuşacağım deyince rahatlar. 

Divya’nın bakışları arasında İşça Veer ile buluşmaya gider. Veer buluşma yerine gittiğinde eski hatıralar canlanır gözünde. İşça gelir ve Tapasya’dan bahsetmeye başlar. Veer ise ona olan sevgiinden bahseder. İşça bundan sonra birlikte olamayacaklarını söyler. Veer restini çeker ve bay bay diyerek arabasına binip uzaklaşır. Yüreği kan ağlayan İşça arkasından Veer diye çağırsa da Veer uzaklaşır oralardan.

Kördüğüm 28 Eylül Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 28 Eylül Özeti 53. Bölüm Fragmanı Veer İşça İle Buluşur” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  İnşallah bölümler çabuk geçer içça ile verin evlilikleri görürüz çok güzel bir dizi

 2. Firuze dedi ki:

  Selam kordugumun yorumcu kizlarina
  Bu iccanin kafasina tapasya kadar tas dussun ya
  Kiz resmen gerizekalilarin birincisi tum sinirlerim bozuldu bu kiza bakinca
  Veer neden bunlarla ugrasiyor yaa ceksin gitsin amerikaya
  Ayy biri salak o birisi de cadaloz resmen
  Opuyorum sizleri canlarim
  Cok diziye kapilmayin sinirbozucuu

 3. "uzaska bir harika" dedi ki:

  kordugum dizisni coooook seviyorum

 4. Rzali dedi ki:

  icca bunu da bacarir simdi de aralarini duzeltmek icin caba sarf eder.vire aciyorum sadece kayb eden o oldu.tapasya ve nanini bogarim vallahi basdan ayaga sinir ediyor insani

 5. jyoti dedi ki:

  bu kadar fedakarlik olaz degilmi icca

  1. Anonim dedi ki:

   iccanin yapdigi fedakarlik diyil aptallik

 6. Anonim dedi ki:

  Bennnn geldimm

 7. jyoti dedi ki:

  Bu icca insani okdurur ne kadar aptal bi kiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.