Kördüğüm 28 Eylül 53. Bölüm Veer Tapasya’yı Evde Bırakınca Neler Oldu

Kördüğüm dizisine heyecan artarak devam ediyor. Veer Tapasya’nın pisliklerini ortaya çıkarmak için Jogi’nin evine gelmişti. Tapasya ve Nani, Veer’in düzeldiğini düşünerek sevinirler. Ancak duyacakları hiçte hoşlarına gitmeyecektir. Veer aileyi karşısına alarak Tapasya’nın bu zamana kadar yediği naneleri bir bir anlatır. Zaten başını yerden kaldıramayan Jogi Takur daha da perişan olur.

Veer çekip giderken Tapasya ayaklarına kapanır ve babasına onun gitmesini engellemesini ister. Jogi bana hala baba mı diyorsun benim senin gibi bir kızım yok diyerek odasına koşar adımlarla çıkar. Sonrasında Divya Nani ile kızının yaptıkları hakkında konuşmaya başlar. Konuşmalara şahit olan Tapasya ukala ukala konuşmaya başlayınca Divya daha fazla dayanamaz ve ona tokat atmaya kalkışır. Tapasya ise kendisini tokatlaması için annesine bağırıp çağırır. Sonra da masadaki yemekleri dağııtır. Anlayacağınız üste çıkma halleri.

Bu konuşmalar devam ederken Jogi gelir ve Tapasya baba deyince yeniden odasına gider. İşça ise Veer’i düşünmektedir. Veer eve yalnız gelir. Annesi Tapasya’yı sorar. Veer onun eşi olamayacağını bir kez daha hatırlatır. Tapasya ise odasında Veer’in söylediği sözleri düşünüp sinir krizlerine girmektedir. O sırada Puşkar’ın güleç eşi odasına gelir ve ona meyve suyu getirmiştir. Tapasya ona çıkmasını söyler. Kadıncağız meyve suyunu içmesi için ısrar edince Tapasya elinin tersiyle tepsiyi yıkar. Kadıncağız korkudan ne yapacağını bilemez. Arkasından giren Nani ise herşeyin düzeleceğini söyleyerek ona moral vermeye devam eder.

İşça ise Tapasya ve Veer arasındaki buzların erimesi için Veer ile görüşme kararı alır. Tapasya’nın kayınvalidesi Veer’den habersiz Tapasya’yı almaya gider. İşça Veer ile buluşmaya gider. Detaylı bilgi 28 Eylül 53. Bölüm Özetinde….

Kördüğüm 28 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 28 Eylül 53. Bölüm Veer Tapasya’yı Evde Bırakınca Neler Oldu (6 Yorum)

  1. Sensiz olmaz sayfasında yazdım bak görürsün Denizim ne yapıyon şu Ayseli bir yakalasam varyaaaa nasıl merak ediyorum kıvranıyorum bir yolunu bulamıyorum ama 🙁 🙁 🙁

    Eee sen nasılsın sağlığın sıhhatin nasıl

  2. AY Bİ ÖNCEKİ SAYFAYA YAZDIM
    İYİ GÜNLER ABLOŞLARIM VE KARDEŞLERİM NASILSINIZZZZZZZZZZZZ?