Kördüğüm 28 Eylül 53. Bölüm Veer Tapasya’yı Evde Bırakınca Neler Oldu

Burak 21 Eyl 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisine heyecan artarak devam ediyor. Veer Tapasya’nın pisliklerini ortaya çıkarmak için Jogi’nin evine gelmişti. Tapasya ve Nani, Veer’in düzeldiğini düşünerek sevinirler. Ancak duyacakları hiçte hoşlarına gitmeyecektir. Veer aileyi karşısına alarak Tapasya’nın bu zamana kadar yediği naneleri bir bir anlatır. Zaten başını yerden kaldıramayan Jogi Takur daha da perişan olur.

Veer çekip giderken Tapasya ayaklarına kapanır ve babasına onun gitmesini engellemesini ister. Jogi bana hala baba mı diyorsun benim senin gibi bir kızım yok diyerek odasına koşar adımlarla çıkar. Sonrasında Divya Nani ile kızının yaptıkları hakkında konuşmaya başlar. Konuşmalara şahit olan Tapasya ukala ukala konuşmaya başlayınca Divya daha fazla dayanamaz ve ona tokat atmaya kalkışır. Tapasya ise kendisini tokatlaması için annesine bağırıp çağırır. Sonra da masadaki yemekleri dağııtır. Anlayacağınız üste çıkma halleri.

Bu konuşmalar devam ederken Jogi gelir ve Tapasya baba deyince yeniden odasına gider. İşça ise Veer’i düşünmektedir. Veer eve yalnız gelir. Annesi Tapasya’yı sorar. Veer onun eşi olamayacağını bir kez daha hatırlatır. Tapasya ise odasında Veer’in söylediği sözleri düşünüp sinir krizlerine girmektedir. O sırada Puşkar’ın güleç eşi odasına gelir ve ona meyve suyu getirmiştir. Tapasya ona çıkmasını söyler. Kadıncağız meyve suyunu içmesi için ısrar edince Tapasya elinin tersiyle tepsiyi yıkar. Kadıncağız korkudan ne yapacağını bilemez. Arkasından giren Nani ise herşeyin düzeleceğini söyleyerek ona moral vermeye devam eder.

İşça ise Tapasya ve Veer arasındaki buzların erimesi için Veer ile görüşme kararı alır. Tapasya’nın kayınvalidesi Veer’den habersiz Tapasya’yı almaya gider. İşça Veer ile buluşmaya gider. Detaylı bilgi 28 Eylül 53. Bölüm Özetinde….

Kördüğüm 28 Eylül Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 28 Eylül 53. Bölüm Veer Tapasya’yı Evde Bırakınca Neler Oldu” üzerine 6 yorum

 1. ⭐⭐ dedi ki:

  Dizi gözel

 2. Selin dedi ki:

  Selamın aleyküm nasılsın arkadasla iyi geceler

 3. helin dedi ki:

  Ne zaman mutlu olcaklar ki

 4. Asi fırtına dedi ki:

  Sensiz olmaz sayfasında yazdım bak görürsün Denizim ne yapıyon şu Ayseli bir yakalasam varyaaaa nasıl merak ediyorum kıvranıyorum bir yolunu bulamıyorum ama 🙁 🙁 🙁

  Eee sen nasılsın sağlığın sıhhatin nasıl

  1. jyoti dedi ki:

   benim yorum nerde

 5. Begüm❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dedi ki:

  AY Bİ ÖNCEKİ SAYFAYA YAZDIM
  İYİ GÜNLER ABLOŞLARIM VE KARDEŞLERİM NASILSINIZZZZZZZZZZZZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir