Kördüğüm 28 Ağustos Salı Özeti 387. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Rani’yi kurtarır

Burak 19 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 28 Ağustos Salı 387. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Akash cezaevine gelir ve Chameli’yi görür. Geçmişte yaşadıklarını hatırlarlar, Chameli onu görünce çok şaşırır. Akash Chameli’yi Nandini diye çağırır. Chameli ise Nandini’nin öldüğünü söyler. Akash nasıl oldu ve ne zaman bir anne oldun der. Chameli Mumbai’ye gelmemi söylemiştin ama ben gelmek için endişeliydim. Başka biri oldum ve asla benimle görüşeceğini düşünmüyordum ama kaderin işine bak der. Akash, bütün bunlardan sonra onu aramadığını söyler.

Chameli seninle konuşamadım. Senin bana dokunan ilk kişi olduğunu söyleyemedim der. Dua ettiğim tek şey, Rani’nin benimkiyle aynı hayatı olmaması der. Meethi Rani için özür dilediğini söyler. Chameli, Akash’a Meethi’ye güvendiğini söyler ama o başarısız oldu ve ona ne olacağını bilmiyorum. Akash, Chameli’ye, Meethi’nin onu kurtarmak için gittiği ve Rani’ye hiçbir şey olmayacağını söyler. Akash durumunu açıklar ve özel yerin nerede olduğunu sorar. Chameli, yeri bildiğini ama ismini bilmediğimi söyler. Chameli burada kilitliyim, ne yapabilirim der, Akash endişelenmemesini ona bir avukat bulup onu kurtaracağını söyler. Chameli ona hızlı olmasını aksi takdirde onları kaçıracaklarını söyler. Meethi, Rani’ye hikayeyi anlatır ve hem ben hem de Chameli’nin seni kurtarmak istediğini söyler. Rani’den af diler ve kızları da Meethi’yi affetmesini söylerler. Rani gelir ve Meethi’ye sarılır.

Damini, bir yerden geliyordur ve Meethi’yi arabada görür ve başının belada olduğunu fark eder ve onu takip etmeye karar verir. Akash kefalet kağıdını imzalar ve Chameli’yi özgür bıraktırır. Araba yere varır ve Sheikh’de oradadır. Ratna Sheikh’le konuşmak için giderken Damini de o yere gider. Damini minibüsün arkasında gelir ve açar. Meethi onu gördüğüne şaşırır ve anlaşma yapılırken ayrılmak isterler. Ratna parayı sayıyordur. Damini arabaya biner ve onu çalıştırır ve Ratna onları görür ve ateş etmeye başlar. Çocuklar arabadan kaçarlar ve kovalamaca başlar. Sheikh ayrılır ve Ratna  onları vuracağını söyler ve ateş eder. Damini, Meethi’nin önüne geçerek kurşunun ona gelmesini engeller ve kolundan vurulur. Damini, iyi olduğunu söyler arabada oturur ve ayrılmak istediğini söyler. Ratna tekrar ateş etmek ister ama mermileri bittiği için başaramaz.

 

Meethi Rani’ye çocukları arabaya bindirmesini söyler ve oradan kaçarlar. Ratan düşer o esnada üzerine gelen arabadan kaçar ve düşerek başını çarpar. Methi sonunda çocuklarla kaçmayı başarır. Rani giderken Meethi’ye sarılır. Meethi en yakındaki hastaneye Damini’yi götürür. Damini, Meethi’nin onları bulamayacakları bir yere gitmesini söyler. Meethi gitmek istemediğini söyler ama Damini onu gitmeye zorlar. Meethi Naini geldiğinde kızlarla birlikte gider ve Naini birçok kızın hayatını kurtardığı için çok mutlu olduğunu söyler. Meehti, Tanrının yardımıyla olduğunu söyler. Naina, Chameli’nin eşyalarını Rani için Meethi’ye verir. Meethi ona vereceğine söz verir. Naina, Meethi’nin yardımına ihtiyacın olursa beni arayabileceğini söyler ve ayrılır. Meethi Chameli’ nin çantasını düşürür ve içinde Akash’ın bir fotoğrafını bulur. Bunun nedenini merak eder.

Rani Meethi’yi çağırır ve gitmek istediğini söyler,Meethi gitmeyi kabul eder. Meethi Maiya’yı arar ve Akash’ı sorar ve Damini’nin vurulduğunu söyler ve Akaş’a söylediklerini iletmesini ister. Akash Chameli ile birlikte gelir ve Rani onu arar. Chameli Rani’ye giderken bayıcak gibi olur ve Akash onu tutar. Chameli Rani’ye sarılır ve nasıl olduğunu sorar. Rani Chameli’ye, neden bana yalan söylediğini sorar. Meethi olmasaydı ölmüş olabileceğini söyledi. Rani Chameli’ye Meethi’nin, dünyanın en iyi annesi olduğunu söyler. Akash gelir ve Meethi’ye sarılır Akash her şey yolunda mı diye sorar. Meethi Damini’nin vurulduğunu söyler. Rani gitmek ister ama arabaya girmeden önce Chameli durur, Rani’ye gitmesini kendisinin geri döneceği söyler. Rani, Meethi’ye onun da gelmesini söyler ama Chameli inkar eder. Akash Chameli’ye onlarla birlikte gelmesini söyler. Akash Chameli’nin kolunu tutar ve onu durdurur nereye gideceksin diye sorar eğer gelmezsen Rani’nin hoşlanmaz der. Chameli, Rani’ye iyi  bakmalarını kendisinin gideceği yerde iyi olduğunu söyler. Meethi, Chameli’ye gider, ısrar eder ve onu dururur, Rani’ye  artık yalan söyleyemeyeceğini söyler. Chameli onu anlayamayaklarını söyler . Meethi Damini için bir an önce hastaneye gideceğiz der. Onlar beraber arabaya giderlerken Chameli içinden şu kaderin oyununa bak der. Chameli, Meethi’nin gerçeği öğrenmeden önce, ayrılması gerektiğini düşünür. Akash tüm bunları Meethi’ye anlatmak ister uygun bir zaman olmaz. Rani çok mutludur ve birlikte kalacaklarını düşünür.

Meethi Chameli’nin onlarla birlikte kalmasını Akash’a sorar. Akash, Chameli’ye bakar ve o hayır der gibi başını yukarı sallar. Meethi hastaneye gelir ve Maiyya terk etmek üzeredir ve Rani’nin nerede olduğunu sorar. Damini de, Rani’nin nerede olduğunu sorar ve Meethi Chameli ile dışarıda olduğunu söyler.

Maiya olanlara kızmıştır ama ı sessiz kalır. Maiyya, Malivika ile ayrılırken Meethi, Damini’nin yakında iyileşeceğini söyler. Maiyya öfkeyle eve döner. Rani ve Chameli  Meethi ve Akash ile birlikte eve gelir. Maiyya, Chameli’yi görünce  hayrete düşer ve Nandini’yi içeri adım atarken bağırır ve durmasını söyler.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 28 Ağustos Salı Özeti 387. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Meethi Rani’yi kurtarır” üzerine 22 yorum

 1. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Hayirli sabahlar herkese!!!
  Bayraminiz mubarek olsun kordugum aylesi!!! Nasilsiniz???

  Pinar hanim cok tsk ozetler bir birinden guzel ve heyecanli cikyor emegnize elinize yuregnize saglik basarilar dileyorum size iyi calismalar

  Guljan simdi annenle konusdum senin eve dondugunu ve cok yorgun oldugnu o yuzdende yatip dinlenmek istedigni soyledi ben su an kardesimin numarasindayim kendi numarama sms yazmissin gormemisim neyse cnm sen iyice dinlen yol yorgunlugnu cikar sonra konusurus aksam seni kendim ararim tmm bende su an cok yogunum aksama kadar musayit olmayabilirim eger elimi acmazsam beni merak etme olurmu hadi ben kacar

  1. Pınar dedi ki:

   tyllacığım teşekkür ederim yeni özeti de hazırladım seninde bayramını tebrik ederim şimdiden

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Aynuum..iyi geceler birtanem))..yarın inşAllah grşrz))

 3. ♥Aynur dedi ki:

  Hep iyi ol ablamm)))♥
  Ben yorgunum ya uykumda geldi saat 00:46
  Hadi iyi gecler))
  Allah rahatlik versin)))♥
  Hdi ben kacar

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse birtanem..ben şimdi çıkıyorum..))birazdan gelirim..))

 5. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cnm orda mısın??

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Aynurum))..iyim cnm…))sen nasılsın??

 7. ♥Aynur dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))
  Aleyna ablamm hos geldin)))
  nasilsin???
  ……………
  Merhaba nuranaay ablamm)))
  Nasilsin???
  Iyi geceler ablammm)))

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..)))
  Pınar ablam özet için teşekkürler))..
  ..
  Hayat canım kardeşim hoşgeldin..))ben iyim sen nasılsın??birtanem..))bayramın kutlu olsun))
  ..

 9. NURANAAY dedi ki:

  Herkese merheba arkadaslar iy geceler sizlere
  PINARJIIM COOK COOK TESEKKUR EDERIM AFERIN OZETLER COOOOK GUZAL OLMUS ELINE GOZUNE SAGLIK ABLAM

 10. Umut dedi ki:

  Eline sağlık Pınar ablacım özet çok güzel olmuş iyi akşamlar

  1. Pınar dedi ki:

   Saol umutcum teşekkür ederim

 11. &Aynur& dedi ki:

  mehaba rojin)))
  iyis sen nasilsin??/
  seninde arife gunun kutlu olsun)))
  ooo rojin sen bana sadece makyaj canta veriyorsunn ben makyaj yapmam olsun papatyam hediye etmis yapmazmiyim makyaj ha???
  hediyeni begendim)))
  sanada hediyemmm arbaaa))))
  nasil hediyemi begendinmi??

 12. Rojin dedi ki:

  pinar ablam özet super olmus)))
  eline saglik)))
  )))

  1. Pınar dedi ki:

   Rojincigim çok teşekkürler

 13. rojin dedi ki:

  herkese merhaba nasılsınız Arife gününüz uktlu olsun Aynur kardeşim sana hediyem makyajı çantası

 14. &Aynur& dedi ki:

  ozet super olmus yazacaktim pardon

  1. Pınar dedi ki:

   Aynur saolasin

 15. &Aynur& dedi ki:

  pinar ablam oset super olmus)))
  eline saglik)))
  vee iyi bayramlar)))

 16. &Aynur& dedi ki:

  ooo ilk benimmmmm)))))

  1. Pınar dedi ki:

   Bir kucak dolusu çiçek bnden sana gelsin

   1. &Aynur& dedi ki:

    tesekurler)))
    cicekkmiii???
    ayy en sevdigim)))))
    tesekkurler ablammm)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.