Kördüğüm 278. Bölüm Özeti 11 Mayıs Tüyoları

Burak 09 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm 278. Bölüm Özeti 11 Mayıs’ta Neler Yaşanacak ?

Kördüğüm 278. Bölüm özeti ile karşınızdayız. Hatırlayacağımız gibi geçen bölümde Akash ve Meethi nihayet evlenmişlerdi. Mukta ise annesi Tapasya tarafından büyük bir haksızlığıa uğramış ve üzerine herkesin gözüleri önünde tokat yemişti. Mukta’nın tek tesellisi ise Rathor’un onun yanında ve ona destek olamsıydı. Meethi ise balayında keyifli günler geçireceğini zannederken bir bilinmeze doğru yola çıkmış durumda. 11 Mayıs  Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Kördüğüm 278. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Kördüğüm 11 Mayıs Özeti 278. Bölüm Tüyoları. Meethi Bilinmeze Doğru Yola Çıkar…

Survi’nin cep telefonu çalar ve arayan adamla esrarengiz bir konuşma yapar. Kim olduğu belli olmayan bu adam Survi’ye bazı talimatlar verir. Öte yandan her şeyden habersiz Meethi ve Akash gerdek için otele gelmişlerdir. Otel odasında Akash önce giydikleri karı koca elbiselerinin bir önemi olmadığını aralarındaki sevginin onları gerçek eş yaptığını söylerken sonra bir anda ciddileşir ve Meethi’yi korkutacak sözler söyler. Meethi’nin yüzü bir anda değişir ve çok korkar. Daha sonra Akash birden gülmeye başlar ve şaka yaptığını söyler. Daha sonra şakalaşıp gülüşmeye başlarlar .

Bu sırada Bundella evine gelen tapasya kötü hissetmektedir. Düğünde yaşananlar Rathor’un ağır sözleri ve kızına attığı tokat gözünde canlanır. Divya yanına gelerek ne düşündüğünü sorduğunda kızını düşündüğünü ve çok üzgün olduğunu söyler. Divya ise onu teselli etmeye çalışır fakat fevri davrandığını ve attığı tokatın doğru olmadığını da ekleyecektir. Daha sonra sarılarak Tapasya’yı teselli eder ve Tapasya rahatlayarak gülümser.

Meethi ailesine telefon ederek otele geldiğini ve herşeyin gayet güzel gittiğini haber verir. Kanha kardeşine telefonda dikkatli olmasını söyler. Telefonda bolca öğütler vererek evliliklerinin iyi gitmesi için çabalamak zorunda olduklarını kendilerinin de ellerinden geleni yapacağını söyleyecektir. Bu sırada Akash banyoda keyif yapmakla meşguldür ve telefonda konuştuğu Survi’ye Mukta’nın işinin bittiğini sırada İşça ve kızının olduğunu söyler. Survi ve Akash planlarının tıkır tıkır işlemesinden dolayı oldukça keyiflidir.

Mukta’da sürekli olarak düğünde yaşananları düşünmektedir. Onu ayakta tutan tek şey Radhod’un desteğidir. Tam yatakta düşüncelere boğulmuş şekilde yatarken kapıyı çalan Rathod’un ona bir sürprizi vardır. Üzerinde Happy Birthday Mukta yazan kocaman bir pasta hazırlatmıştır. Babasının yaptığı bu gzel sürpriz ona bir anda herşeyi unutturur. Fakat o gün doğum günü değildir ve babasına bunu hatırlatır. Babası ise kaçırdığım eski doğum günleirini telafi etmek için hazırladığını söyler. Doğum günü şarkısı söyleyen Rathod daha sonra kızına sarılır ve kimin ne söylediğinin bir önemi yok ben senin haklı olduğunu biliyorum der.

Akash ve Meethi düğün arabalarıyla gezintiye çıkmışlardır. Akash yolda Meethi’yi öpmeye yeltenir fakat Meethi izin vermez. Akash arabayı durdurtarak iner ve meethi ‘ye arkasını dönerek tavır yapar. Meethi’de arabadan inerek Akash’ın yanına gider ve özür diler. Akash gülümsemeye başlar ve şaka yaptığını söyleyerek başka bir araç hazırlattığını söyler. Gelin arabası şeklinde süslenmiş lüks jipi gören Meethi çok mutlu olur ve arabanın arka koltuğuna kurulur. Akash ise şöföre yüklü bir miktar bahşiş vererek sen artık gidebilirsiz yola yalnız devam edeceğiz der. Artık Meethi ve Akash karanlık bir ormanlıkta yalnız kalmışlardır.

Akash hava alanı yerine farklı bir yöne doğru gidince Meethi onu uyarır fakat Akash ona bir sürprizi olduğunu söyleyip beklemesini ister. Yolda yemek için mola veren Akash Meethi’ye ailesinden bahsedeceğini söyleyince meethi şaşırır ve ona daha önce ailesi ile ilgili hiçbirşey anlatmadığını hatırlatır. Akash kardeşinden ve köyde yaşayan ailesinden bahseder. Akash’ı kimsesiz zanneden Meethi balayında  bunu öğrenince çok şaşıracaktır. Meethi ise Akash’ın ailesini her şekilde kabul edeceğini ve kendi ailesi yerine koyacağını söylediğinde Akash pispis sırıtacaktır.

İşça ise düşüncelidir. Akash kendisini kanıtlamış gibi görünse de İşça’nın hala şüpeleri devam etmektedir. Yanlışlıkla elindeki bıçakla parmağını kanatır. Bunu gören Veer hemen yanına gider. Kızı evlendiği ve kendisinden ayrıldığı için üzgün olduğunu zannederek elbet bir gün evlenecekti onunda yuva kurmaya hakkı var diyerek onu teselli etmeye uğraşır. Bu sırada ummed Veer’i çağırır. Veer odadan ayrılır. Bu sırada Radhod gizlice Tapasya’yı arayarak düğün günü yaşananları detaylı olarak anlatır ve kızının haklı olduğunu söyler. Tapasya ise Visnu herkesin gözü önünde gerçek Visnu olduğunu kanıtladı diyerek Mukta’ya inanmadığını söyleyince Rathod çok öfkelenir ve elindeki telefonu yere çarpar.

Akash ve Meethi’nin yolculuğu devam etmektedir. Meethi yolda yemek almak için arabadan inmesi ile Akash onun telefonunu alır ve simkartını çizerek bozar. Böylece Methi’nin telefon ile iletişimi ortadan kalkmış olur. Daha sonra Akash Meethi’ye gideceğimiz yerde seni çok öenmli bir insanla tanıştıracağım der. Bu kişi  ile ilgili bir takım görüntüler ekrana gelir. Adam büyücü kılıklı ve insanlardan fal bakarak para toplayan birisidir. Akash’ın ne planladığı merak konusu. Daha sonra Jogi Meethi’yi arar ve ulaşamaz. Daha sonra Akash’ın telefonuna da ulaşamayınca meraklanmaya başlayacaktır. Meethi’de ailesine haber vermeye çalışır fakat Akash tüm yolları kapatmıştır. Meethi için zor günler başlamıştır…

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 278. Bölüm Özeti 11 Mayıs Tüyoları” üzerine 302 yorum

 1. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Eana ablam ya aslında yengemler benden yardım istemiyorlar çünkü halıyı daha girli yapıyorum temiz halı daha girli oluyor o yüzden ama ben ter temiz oluyorum ya dayağımı da yiyorum güzelcene oh afiyet olsun)))))))

 2. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay alevim sen oldunu biliyorum ya))) kiz senin adin kayita deyilmiya bugunlerde cok bi unutuykrsun ya)))

 3. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay alevim ya kiyamam sana ya))) ben kimseden yardim almadan tek basima yikiyorum sonrada oy belim cikti 1gun bile rat yuzu goremiyorum ya)))

 4. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Anonim benim kızlar

 5. Anonim dedi ki:

  Evet esna ablam ben halı beni yıkıyor ben halıyı değil oyle olunca da büyükannem beni halı sopasıyla beni kovalıyor hem ıslanıyorum hem dayak yiyom ya olurmu böyle şey)))))))

 6. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay oluyorum kiz senarkadaslarin yaninda niye kurcaliyorsun ki guvenmedin arkadaslarsa onlarin yaninda kurcalama en isi lavobaya git orasi guvenli )))))

 7. anonim 2 dedi ki:

  Ay Alev yeter gulmekden calsamyyorum kiz sen yazarmysyn

 8. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Canlarim ya kolay gelin size almiros yiniden dc giremiyorum yorumlar cok orada internetim yetmiyor oraya canim beni merak etmeyin kapidan kovulur bacadan girerim ))

 9. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Aynacım deki hee buldum sizine kardeşim))))

 10. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Ayy alevim delide tam deliymiş ))))

 11. anonim 2 dedi ki:

  Ay arkadaslar ben bu is arkadaslary napsam..diyolarki kiz sen sevgilimi buldun surekli tl kurcaliyon..yo oylesine dedim.. ay ne diyim ben bunara canimi sykyorlar

 12. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Ya sormayın ne hallere düştüm
  Annem suyu halıya tutacağı yerde bana tutuyordu her yerim su oldu

 13. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Taam isil git islerini gor yine gelirsin buraya gelirken kapiyi kapatmayi unutma)))) oy alevim ya demeki halinin yerine sen yikaniyorsun)))

 14. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Delinin bir yataktan düşmüş kalkmış yerine yatmış 10 dk sonra tekrar düşmüş
  İyiki az önce kalkmışım yoksa üstüme düşecektim)))))))

 15. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Tm isilim canim ya)) ay almiros melekler dediki siz hic guzel yikamiyorsunuz bide ben yikayim iy bakin deye )) yamur iy yikadi galiba ))alevim ya))copculer kiralindan bi yokmu ya ))) canim eline kalbine gozune salik)))

 16. ışıl Rabianın arkadaşı dedi ki:

  Ay kızlar çok komiksiniz ya vallahi billahi
  Benim baya işlerim var kızlar ben sonra gelsem olur mu

 17. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Ay esna ablam almiroşum benim aram halıyla pek iyi olmuyor ben halıyı yıkayacağıma halı beni yıkıyor orası biraz değişik oluyor işte)))

 18. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Tmm ışılım bitanemmmm)))

 19. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Hali çok zor ya saat 5 te bitirdik bide yikarken üstümüze yağmur da yağdi tam oldu heryerim sırılsıklam oldu ah bu annem yok muuiuuui

 20. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Rabia şimdi kayınvalidesimin yanında belki akşama yazmasını söylerim almiaram birtanem

 21. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Temel bir köşkte çalışmaya başlamış
  Birgün köşkün hanım temeli ikaz etmiş
  Bir daha kapıyı vurmadan içeri girme
  Soyunuyor olabilirim!
  Temel
  Merak etmeyun soyunuk olmayasunuz diye once delikten bakayrum DD))))))

 22. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Yakinda seni gelde yapar almiros)) biliyorum duydum ay can pek kiz hele haziran gelsinde bisimillah deyib bende yikamaya baslayacam ben yikacam dedim deli kibi))) yikarim))hali bitene kasar deyil yarinada sakliyorum tadi kacmasin deye)))hepsini birden yikanirmi obiter can gider))) ya)) ay aliros kolay gelsin derken geldi bile kolarin titir titir oldumuya)))

 23. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  He valla esnos bir oraya göc ediyorum bi de buraya tekerlekli sandalye de iyi fikir ha..)))))))..bunu düşünim)))

 24. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Benim ki yük taşımaktan değil halı yıkamaktan belım koptu annem suyu mu çıkardı)))

 25. anonim 2 dedi ki:

  Iyim cok sukir Almira ismim AÝNA asada tanytdym kendimi bakabilirsin canim

  Evet ya toparlanynca gelir umarym tesekure gerek yok nene cim

  Ay Alev yine guldirdin

 26. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay almiros bi oraya kaciyor bir buraya ya yerinde duramiyor galiba tekerli sandelyeye binmis gedib geliyor yorulmayasin almiros)))))gidib gelen vaktinmi)))

 27. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Alev ya baska bi)))))varmi daya canim cekdide yemeye hic bise yok ya)))

 28. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Tabiki de ışıl gelmek istemezse zorlama sakın ben hep burdayım ne zaman isterse o zaman yazsın

 29. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  He goruyorum almiros)))) mazallah tutu)))baska birakdin bi mesele varmi beim cikti yuktasimaktan))))

 30. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Temel kaynanasıyla bilikte avrup gezisine çıkacak dı
  Arkadaşı dursun sordu
  -Yahu sen hep kaynanandan yakınıp durmaz mıy-dın? Şimdi de şimdi de avrupa gezisine mi çıkartıyorsun?
  Ne yapayım dursun sık sık avrupayı görme-den Allâh canımı almasın! Benim ki umut işte))))

 31. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Tsk anonim 2 ya))))ay bu aralar rabis cok yorgun ya ratsiz etmesek)) alevde konusmak istiyor ozlemis nedd olsa kokusun)) canim ya konusursun isallah alevim))

 32. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  YOK KIZ ESNOS MAŞALLAH DC EVIMİZ ÇOK SAĞLAMDIR HAYATTA YIKILMAZ))

 33. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Meraba anonim nasılsın ismin neydi bitanemmm

 34. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Almirosum bizim evmiz dc dedin peki evimizin ustu kati cokmemis dimi ))))bbizim yuvamiz orasida ))) kos yuvaya geliyorum hey)))

 35. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  IŞILIM RABİŞİM KENDİ ISTEĞİYLE GELSİN LÜTFEN ONU ZORLAMA OLUR MU KENDİNİ NASIL İYİ HİSSEDİYORSA..

 36. anonim 2 dedi ki:

  Işil Rabise soyleki
  bende memnun oldum tandygma ve bakarym birde tesekur et ve insalah dualarmyz sayesinde mutlu olur benim icin dua dilekler icinde sag olsun bende dua edecegim Allah senide mutlu etsin ve yuz yuze konusmak isterim gelirse bende cok sevindim

  Almira meraba

  Esna nene tanydygma memnun oldum yasasyn nenem oldu yokdu benim nenem ay bende 10000 yasamak isterimcok komik sin esna nene

 37. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Yok ışılım kalpler rabişime gelsin demek istedimmm rabişim dinlensinnn kardeşimm

  Ayyy esnoş kız 10000 mi Allah iyiliğini versin evet ya burası hiç güvenli değil zaten bizler rabişim ve ışılım için burdayız bizim evimiz dc

 38. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Işıl rabişim gelsin lütfen onu cok özledim ya(((

 39. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Rabisim sen uzulmesen bende uzulmem uzuldunde bizden gizlemeya ben senin icin bosuna miy miy yapmiyorum ki)))canim benim he oeski rabisi ozledim ya ay bacagim deye oh terlik yedim deye))) bunlari ozledim ya ben))))

 40. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Anonim 2 ben kendimi tanitmicam burasi guvenili deyi. 10000 yasindayim bana nene de ya)))

 41. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Rabia mı gelsin))))))))

 42. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤rabişime gelsin…

 43. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Söyledim almiram oda diyer kalbimin yarısı dedi❤

 44. anonim 2 dedi ki:

  Adym..Aýna
  yasym..20
  bursum..yengec
  meslegim..calysyorum
  ailam…annem babam babanem amcam yengem iki kendi erkek kardesim ve ik kuzenim var dordude erkek kardeslerimin
  hayalim..avkat olmak
  boyum..1,50
  kilom..65
  benden de bu kadar arkadaslar

 45. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  ODA BENIM CANIMIN BIR PARÇASİ BIZ ONUN YANINDAYIZ HERZAMAN ONUN İÇİN HERŞEYİ YAPARIM CNM KARDEŞIM BENIM RABİSİMMMM DİGER YARIMMMMM)))

 46. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Bende balık burcuyum ♓ ♓

 47. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Tabi söylerim almiram birtanem öpüyorum şimdi canım benim aklınız rabiada kalmasın ben onun yanındayım.. Rabia diyor ki almiram beni merak etme canımın yarısı ben iyi olmaya çalışıyorum kendini benim için üzmesin yoksa küserim dedi

  Alevim Rabia diyorki
  Alevim kardeşim benim seni çok özledim ve beni merk ettme ben iyi olmaya çalışıyorum dik durmaya çalışıyorum ve Ömer eniştemi asla üzmesin hep yanında olsun ve bırakmasın
  Kendini benim için yıpratma kadeşim seni seviyorum dedi
  ..
  Esna ablam Rabia diyorki
  Esna ablam birtanem seni seviyorum bunu biliyorsun ve beni merak ettme ve kendini yorma üzme kendini bak bende üzülürüm ben iyi olmaya çalışıyorum videonu izledim ablam çok mutlu oldum çok sevindim eline kalbine yüreğine gözlerine sağlık Allah seni nazarlardan korusun seni seviyorum ablam öz ablam amir kahanı seviyorum ama kinshuk mahajanın yeri ayrı))))))))))
  Sizin için eski Rabia olmaya çalışıcam söz dedi
  …..
  Aynam Rabia diyor ki
  Aynam hoşgeldin aramıza birtanem kolay gelsin kendine iyi bak arkadaşına dua edicem inşallah ömür boyu mutlu olur kızıyla
  İnşallah ilerde avukat olursun tanıştığıma çok memnun oldum ben Türkmenistan arkadaşlarım var sende arkadaşım oldun çık sevindim dedi

 48. anonim 2 dedi ki:

  Bendem memnun oldum Alev aa yasymyz aynyymys ben yengec bursuyym canim peki evlimisin

 49. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Gendimi tanıtayım ben alev 20 yaşındayım boğa ♉ burcuyum 2 abim var boyum 170 kilom 54 saçlarım uzun belime kadar gözleri kahve rengi felsefe okuyorum işte bu kadar başka sormak istediğin bir şey olursa çekinme sor lütfen tekrar memnun oldum

 50. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  ISILIM KUSURA BAKMA YA HEMEN ÇIKMAK ZORUNDA KALDIM ANNEM SAĞ OLSUN PEŞİMİ BIRAKMADI HALI YIKADIK TA
  RABİŞİMİ BENİM YERİME DE ÖP ONU ÇOOOOOK SEVDIGİMI SÖYLE OLUR MU IŞILIM BİTANEMMMM

 51. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Teşekkürler anonim 2 ben de memnun oldum canım hep gül şimdi işim var gelince gendimi tanıdırım

 52. anonim 2 dedi ki:

  Bu arada alev cok komiksin guldurdin vala is arkadaslarym niye gulyon kiz komik birseymi gordin dedi yok oyle aklyma bir sey geldi dedim

 53. anonim 2 dedi ki:

  Tandygma memnun oldum işil a demek rabiyala ayny bursda okuyorsunuz ne guzel yardam icin cok sag ol canim zaman bulunca yazmaya calsyrym bende namaz kylmak isterim ama isim yuzinde olmuyor erken kalkarsam sabah namazym kylarym uya kalsam kylamam insalah ilerde 5 vakit kylmak nasip eder.Kurany kerim okumay bilmem bende.sana da kolay gelsin kardesim

  Alev selam nasylsyny canim tanysmak isterim sakyncasy olmasa canim

  Esna sana herkes abla diyo acaba kac yasynyz var soylemek istarseniz

  Rojin meraba

  Ben kacdym cevaplayn gelince okurum ve yazyrym

 54. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Ay ışılım rabişim de okusun o da. Gülsün

 55. Rojin❤ dedi ki:

  Herkes Merhaba Ablar Abiler nasilsiniz

 56. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Ben birazdan gelirim
  Misafirler geldi galiba

 57. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Alevim ya çok komiksin birtanem benim))))
  Esna ablam ben sana kilo aldırırım dır dırımla)))))

 58. ışıl Rabia'nın arkadaşı AYNAMA♥ dedi ki:

  Aynam bende gelimde yardım edeyim )))))))))) sana kolay gelsin aynam birtanem))♥

 59. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Bu fıkra rabişime okusun da yüzü gülsün
  Hoca yeni girdiği sınıfta
  Tanışma faslınıdadır benim adım
  Aslan aslanoğlu ama siz aslanoğlu aslan diye bilirsiniz der bir daki derste hoca ogrenciye sorar benim adım neydi? Ogrenci_valla hocam
  Bi hayvan oğlu hayvan dı ama hangi hayvandı hatırlayamadım 🙂

 60. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Alev Rabia biraz iyi
  Ama ağlıyor susuyor bazen canım benim kendini üzme

  Amin esna ablam biz eve geldik hastaneden rabah çıktık ablam ay ablam gülmekten ölüyorum şimi))))

 61. ışıl Rabia'nın arkadaşı AYNAMA dedi ki:

  Kolay gelsin ayna tabi tanıtayım kendimi
  Adım ışıl
  Soyadım ışık
  Tıp okuyorum
  Benim 4 tane abim var
  Yeşil gözlüyüm
  Aslen ağrılıyım Eskişehir de yaşıyorum rabiayla beraber bursada okuyorum
  Annem babam hayatta çok şükür ben namaz bazen kılarım iş güç yüzden kuran okumayı bilmiyorum ama öğrenmek isterim
  Sarışınım benimkide bu kadar))

 62. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Oy alevim geldinmi yorumun nasil girdi buraya ) ya nasilsin alevim ya canim benim gulme kirizine girecek bis dermisin bugunlerde ben 1kilo bile bulamadim sen bulursun hadi basla)))

 63. Alev den rabişim canım kardeşim dedi ki:

  Işıl canım nasılsın rabişim nasıl :'(

 64. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Allah kabul etsini rabisim ) kiz sen evemi gelmissin allah sana akil fikir versin ya bende diyorum hastanede bulasik yikanirmiya)))ah isilim ah rabisi bidaha opermisin benim yerime canim cektide)))

 65. anonim 2 dedi ki:

  Ämin kardesin insalah olur dua icin cok sag ol canim kardesim bende edyorum bir sey soracam namaz kylyormusun sen hem sen de kendini tanytyrmysyn benim gibi
  uf musderi geldi birazdan gelirim musderiler azalsyn tmm işilim

 66. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Âmin inşallah almiram
  Rabia biraz iyi esna ablamın videosunu izledi çok mutlu oldu şimdi kuranı kerim okuyor
  Bulaşıklar var onları yıkayım gelirim)))

 67. ışıl Rabia'nın aekadaşı AYNAMA dedi ki:

  Ayna birtanem çok üzüldüm ya bak inşallah bir gün arkadaşının yuzu güler buna eminim sen duanı eksik ettme birtanem benim duam senle ve arkadaşınla
  İnşallah kavuşursun aynam)))))))) tamam sana kolay gelsin birtanem benim ♥ ♥ ♥

 68. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Ay ablam seni yerim ya
  Sana kolay gelsin ablam kendini fazla yorma bende geleyimi halı yıkamaya bir yanını sen yıka bir yanını da ben )))))))

 69. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Isilim almiros hali yuyor anesi pesi burakmiyor ya bi anda diyor kizim gel ari gibi hali yika))) simdi cikiyor isi bitiyinde gelir isilim))bende kaciyim bari ya)) sonrasi babam basimin etin yemesin onla urasmak zor geliyor)) bana))

 70. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay almiris geldinmi he curusunde ayamiza dusun esek oani beklemek icin napam lazim her gun terlik firlatmaliyiz galiba ))isilim beni verdiler sana gitim ya))) sende benim kuzumu olacaksin ah ah ya canim benim ya)) gel sende buraya tatlim))ay canim rabiyam kiyamam ya ona ablasi kubus olsun ona simdi git onu op benim yerime yok bi opucuk yetmez ya dc butun kizlarin yernede op unutmasin dularimiz hep ona ne olursa olsun hic sasirmamasini soyle yakinda mutlu gun yuzu goreceyine eminim)))

 71. anonim 2 dedi ki:

  Ya kesge bende yardam edebilsem ama olmuyor ailam izin vermiyor amcam babam bir turli ikna olmady ve birdaha o konuyy acarsan yada gorsursen evden dysary adym atmycaksyn dediler ve bende napiyim bir sey diyemedim ama arkadasymyn artyk bir teselisi var bir kyzy oldu o ona teseli olacak ilerde mutlu olucak Allah insanaryn sabryny synar ve sonunda mutlu eder ya ben bir seye cok uzilyorum onun kizini bir kez goremedim yakyndan uzakdan bakdym kycagyma almak isterim ama olmuyor ilerde olur belki
  işil tama sen git benimde biraz islerim var isime doniyim sonra gelirim tmm

 72. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  DEMEK MAHKEME ERTELENDİ ALLAH O ADAMIN CEZASINI VERSIN İNŞALLAH HAPİSLERDE ÇÜRÜR INŞALLAH
  IŞILIM RABİAM NASIL ŞIMDİ

 73. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Evet bir yaş küçüğüm)))))))
  Ayna canım benim şarjım dolsun ben gelicem esna ablam teşekkür ederim ablam benim ))

 74. ışıl Rabia'nın arkadaşı AYNAMA❤ dedi ki:

  Anladım ayna birtanem sen üzülme bak herşeyde bir hayır vardır bunu unutma
  Bizim mahhaldede bu olay oldu bir kıza Allaha şükür bizim komşular tam zamanında yetişti kızı kurtardılar ama ailesi kızı kabul ettmedi Rabia sahiplendi evine aldı 5 hafta kız Rabia’nın evinde kaldı sonra kız dediki seni rahazız etmek istemiyorum beni kadın yurduna bırak diye ama Rabia hayır dedi sen benim kardeşimsin dedi aama Rabia ikna edemedi kızı kadın yurduna koyduk ve kız mutlu ailesi pişman
  Biz hep konuşuruz onla görmeye gideriz
  ALLAH arkadaşına yardım ettin canım benim duam senle ve arkadaşınla bunu unutma )))

 75. ışıl rabianın arkadaşı dedi ki:

  Esna ablam ya vallahi billahi Rabia çok sevindi
  O kadar mutlu olduki anlatamam ben de çok mutlu oldum ablam sen çok temiz kalplisin ablam Rabia çok şanslı senin gibi ablası var sende benim ablamsın bunu unutma ))benden kaçamasın baştan söyleyeyim))))))))))))
  Horsima hala açti biz toplandık izledik herkes çok mutlu oldu Rabia’nın gözleri yaşardı bu mutluluktan ablam iyiki varsın ))❤

 76. anonim 2 dedi ki:

  Esna kardesim meraba senlade tansmak isterdim mumkinse tabi sakynca olmasa

 77. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Tm isilim tl sarjin doldunda gelirsin hem dinlenmiste olursun kuzum ya))allah yardimcin olsun isilim gozunu dort ac katilin akrabasi pesinizdede ola bilir ((

 78. anonim 2 dedi ki:

  Bende memnun oldum işil canim bende bir yas kucikmisin kardesim

 79. anonim 2 dedi ki:

  Sag ol işil canim kesge benimde oyle arkadasym olsa ama bir zaman oldu ve bir koti olay oldu ailam yasaklady bizim arkadaslygmyzy bitirdiler
  olay su biz 18 bucuk yasdaydyk bir adam arkadasymyn pesine dusdi hoslandym filan arkadasym ona bakmady bile sanyrym iki ay pek aklymda dil adam arkadasymy kacyrdy ve zorla elde etdi biz koy insanaryyz ve koyde olaylar olursa ailesini namusu iki paralyk olyor ve ailesi kyzna yuz ceviryor arkadasymy kendi razasy olmadan kacyryldy ve bu bir suc ama ispatliyamady ve onun kyrysy olmaya mecbur kaldy su an onun evinde ve kyrys ama adam iy biri dil arkadasyma ezyet eder ama napsyn zavalyny basga caresi yok ben onunla tl de konusurum ailemden gizli ama bir kere bile gorsmedim mumkin olmuyor

 80. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ay isilim beni utandirdin ya alecikmi izlediniz aaa haber verseydin bende aranizda izlerdim ya)))rabisim gercekden guldumu ya canim benim ya)) kiz ben kac gundu rabisimi bekliyordum ya tam 7 tane vidyomu gorsun deye beyenib beyenmemeyi sorun deyi sadice gorsun yeter alevimcin vidyo yapmistim ilk basta cok kotuydu ya hic vivan vidyo nasil yapilir bilmiyorudum sonrasi 2 tane alevin dom gunune yaptim 5 taneside sizin e yaptim neyi sevib semedinizi bilmedim icin dizi oyuncularindan koydum ya bu ani bekliyordum rabis gorsun mutlu olsun bunun olacagini bilmedim ya kacgundu rabisim nerdesin deye deye kaldim ya cok sukur sen geldin haber verdin allah razi olsun isilim senden )

 81. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Kızlar sajım çok az dolsun ben hemen gelicem❤

 82. ışıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Esna ablam bunu erdem amcama iletirim işleri çıktıda

 83. Işıl Rabia'nın arkadaşı AYNAYA❤ dedi ki:

  Ayna tanıştığıma çok ama çok memnun oldum birtanem
  Benim yaşımda 19

 84. Işıl Rabianın arkadaşı dedi ki:

  Esna ablam çok haklısın bak bu yondende bakalım mahkeme ertelendi ya işte bize vakit doğdu
  Katilin yalanlarını ortaya dökmek için zamanınız oldu delilerimiz var ama buraya yazamam gizli

 85. Işıl Rabianın arkadaşı ANONİM 2 YE dedi ki:

  Anladım anonim seni aramızda görmeyi çok istiyorum anlıyorum biliyor musun bende çok sınavlara girdim ama bir türlü kazanamadım sonra rabiam bana yardımcı oldu ikimiz aynı üniversitede okuyoruz tıp okuyoruz ben eskinden ailemin durumu çok kötüydü ben de çobanlık yapmıştım küçük yaşta ama okumaya devam ettim Rabia’nın durumu iyi saolsın bana yardımcı oldu ve bütün zorluklara beraber yendik yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi Rabia ne yediyse ben yedim ben ne yediysem Rabia yedi biz böyle büyüdük ve birbirimize sım sıkı sarıldık ve hiç bırakmadık senin için dua edicem inşallah avukat olursun duam ve rabianım duası seninle bunu unutma ne zaman bizimle konuşmak istiyorsan biz hep burdayız

 86. anonim 2 dedi ki:

  Ay pardon ya hala adymy yazmadym AÝNA

 87. anonim 2 dedi ki:

  Yorumlarumda bazy yalnyslar oldu af edersiniz ama anca bu sekilde yaza bildim sizin ana diliniz ve yaznyzy bilmem o yuzden

 88. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ne demek erdem amca ya rabis ben ilkkez siteye geldimde beni derdime darman oldu bende onun yarasina derman oldum tsk erdem abcaya gulduree bildiysem ne mutlu bana ya))cok cok tsk ederim arkadaslar iy gundede kotu gundede rabisimin yaninda abca bisey olmasina izin verirmiyikz ya ) sen babasi olarak elinden geleni yaptin bende elimden geleni yapiyirum) tanismamiza memun oldum basimiz sagolsun mekani cenet olsun ((isallah katilde en kisa zamanda hapise duser abcacim allah huzurunuzu bozmasin amin amin

 89. anonim 2 dedi ki:

  Anladym işil canim yalnys anlama ben buraya gelirim ve diziye bakar giderim basyn sag olsun yorumlarna gozum takyldy ve okudum sonra bir kaza oldugnu ve sonrada kysytly tutamady yazdym

  Ben tyrkmenisdanda yasyyorum ve 20 yasym var koy kiziyim ailam babam annem iki erkek kardesim babanem amcam yengem ve iki erkek kuzenim var ilk okulu bitirmim avkat olmak cojukluk hayalim ama malesef mumkin olmuyor neden bizin buralarda unversde sehirde olyor ve sadece synavy kazanyp unversteye ogrence olmak mumkin dil fazla mukdarda para istelir ben synavdan kecip girmek isdedim ama malasef parasyz olmaz dediler ve ailem o kadar zengin dil para bulamadyk ve giremedim unversdeye su an bir markede calysyorum ama ilerde mutlaka avkat olucam Allahyn izniyle suclulardan nefret ederim

 90. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Rabiyama soyledin yani bu enistemiz dediyi sozu buraya yazma kisaca rabis orendise kalsin bura guvenli deyil isilim kimseye soyleme demek dusmani var ya ouzdenmi ogun enistemiz bana dua edin dedi ya ((

 91. Rabia hiranilin BABASI ERDEM dedi ki:

  Öncelikle başımız sağolsun teşekkür ederim ben buraya bizzat esna hanımdan teşekkür etmeye geldim
  Esna hanım Rabia’nın yüzünü güldüğünü gördükçe çok mutlu oluyorum bir baba olarak ve bu senin güldürdüğünü hissediyorum
  Esna hanım videonu ailecek izledik herkesin yüzünden gülücükler açti
  Ben çok sevdim sana bizzat teşekkür etme istedim
  Teşekkür ederim esna hanım

 92. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Tsk edermi isilm ne demek siz isteyin yeter) canim benim cok sevdiniz icin hazirladim napiyim ama bu olayin olacagini bilemiyordum ya ((kiz o olkolu olsaydi teste yaptirsaydiniz ya yalan uydurarak nasil kurtulur ya kurtulsada cehenem hayati yasar isallah ya rabiya simdi cok kotu durumdaya (((( ya ((( isilim bizlergercekden yaninda deyiliz ya supruzu ogune saklamasaniz simdi getirseniz rabisim iy olsunya onun yuzulmesine hic kimse dayanamiyor ya ((( ah ah rabisim ((( canim kuzum yaninda ola bilseydik ya((( bizler yuzaktayiz ama seni hic estik etmiyoruz aklimizdasin rabisim )keski kavka etmeseydiniz ya (( durusma ogune ertelendise tamam ogune kadar uydurdugu yalanlara kanit bulursunuz isallah ay rabis buduruma katlanamiyor ya allah yardimcisi olsun rabisimin)

 93. Işıl Rabianın arkadaşı dedi ki:

  Bence de tuhaf bunu avukatımıza anlatım
  Detaylıca araştırmalar yapıyorlar yakupın düşmanları var onlar göz altında Rabia’nın düşmanları yok ama bir kaç kişi gözaltınada ailesinin de duşmanları var
  Yakup bana bişi dedi onu hakimede anlatım
  Hakim bey araştırmalr yapılacak dedi

 94. anonim 2 dedi ki:

  Işil bir sey soracam sakynca olmasa gecen gun demisdin Yakup inisde bir sey soyledi ben once rabise soylicam sonra soylicam sizlere demisdim hatyrladynmy benim aklyma bir şüpe girdi bir andan şimdi anlatyym
  yakup inisdeni hic düşmany oldumu ve ailesinin ve sana soylemis ve gitmis o zaman kaza olmus ve vepat etmis sencede tuaf dilmi

 95. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Esna ablam yutube den videonu izledi Rabia çok mutlu oldu duygulandı
  Amir kahanın hayranı
  Ve kinshuk mahajanın hayranı
  Vivanınıda gördük salman kahanıda esna ablam eline sağlık emeğine kalbine yüreğine gözüne sağlık ablam çok güzel olmuş ya

 96. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Anonim ifadesi bu:
  Ben gece içki içtim sarhoştum hatırlamıyorum hiç bişi ve yakupu tanımıyorum Rabia hiranilide tanımıyorum kasıtlı olarak yapmadım pişmanım dedi katil
  Rabia çıldırdı bağırdı
  Rabia neler demediki ortalık karıştı
  Rabia’nın akrabalrı
  Katilin akrabalarına saldırdı Rabia’nın abiside koşarak katile yumruk attı polisler araya girdi
  Bu yüzdende ertelendi
  Of ya çok üzgünüz

 97. anonim 2 dedi ki:

  Rabis kardesim basyn sag olsun Allah yardamcyn olsun canim kardesim

  Işil meraba canim sen nasylsym suclu adam ne acyklama yapdy acaba mahkemede

 98. anonim 2 dedi ki:

  Rabis kardesim basyn sag olsun Allah yardamcyn olsun canim kardesim

  Işil suclu adam ne acyklama yapdy acaba mahkemede

 99. Işıl Rabia'nın arkadaşı dedi ki:

  Dostlar sağolsun alevim
  Rabia daha iyi değil
  Mahkeme 15 mayısa ertelendi

 100. Alev den rabişim canım kardeşime dedi ki:

  Rabişim umarım bu mesajı görürsun seni cok seviyorum keşke yanın da ola bilsem ama unutma kalbim hep seninle canım seni cok seviyorum umarım adalet yerini bulur canım seni anlıyorum ama lütfen gendine dikkat et ne olur unutma yakup enişte hayata olsaydı o bunu ister di seni cok seviyorum canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.