Kördüğüm 274. Bölüm Özeti 7 Mayıs Fragmanı Gerçek Visnu Geldi

Burak 04 May 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Mukta Methi nin en güzel gününde yanında olması gerekirken Visnu yu araştırmak için cezaevine gitmiş. Polisin gerçek dışı bilgileri ardından kadın polisin oyalamaları neticesinde geç kalmış. Bir de üstüne otobüsün bozulması yaraya tuz basmıştı. Sonuçta Mukta Methi nin kınası bittikten sonra eve gelebilmişti. Bu durum en çok Tapasya yı üzmüştür. Tapasya can düşmanı Gunvanti nin hakaretlerine maruz kalmasına rağmen Mukta dan dolayı gerekli cevapları verememişti.

Mukta nın gelmesi ile birlikte fare görmüş şahin gibi kızından hesap soran Tapasya Mukta nın eksik cümlelerinden dolayı iyice sinirlenmiştir. Mukta bu kadar üzerine gelen annesine Visnu hakkında yeterli kanıt bulamadığından dolayı sessiz kalmayı yeğleyerek odasına kaçmıştı. Göz yaşları sel olurken Tapasya ve Mukta pişmandırlar.Odasına gidip ağlayan Mukta ya sinsi bir şekilde yaklaşan Surbi neler olduğunu sorduğunda kendisini tek dinleyen Surbi olduğunu düşünen Mukta ona başından geçenleri birer birer anlatır. Surbi olaylardan haberdar olması için telefonla Visnu yu arıyor. Telefonu saklayarak Mukta nın görmesini engelliyor. Zavallı saf Mukta Visnu yu aramaya gittiğini, gerçek Visnu nun arada bir geldiğini ve bir daha ki gelişinde kendisine haber verileceğini söylerken onları dinleyen Akash tedirgin oluyor.

Surbi Akash ile telefonda konuşmak için müsait bir an ararken telefonu çalıyor. Aynı anda Kanha da Surbi ye sesleniyor. Surbi telefonu meşgule alırken Methi nin kınasından bahsediyor. Herşeyden habersiz güzel insan Kanha bugün güzel geçtiyse Methi nin yanında güvendiği bir dostunun olmasındandır diyerek karısına teşekkür ediyor. Kanha gittikten sonra Akash’ı arayan Surbi planlarının işlediğini ve intikamlarını alacaklarını söylüyor. Akash ise İşça nın amcası Avinash’ı öldürdüğü anı hatırlıyor. 

Surbi düğün hazırlıklarını Akash’a telefonla anlık aktarırken Divya da Mukta nın yanına giderek Tapasya nın haklı olduğunu söyler. Onu güzel bir konuşma yaparak düğüne katılmaya ikna eder. Tapasya Mukta yı karşısında görünce çok sevinir. Göz yaşlarına hakim olmayan Tapasya Mukta dan özür diler. Mukta da Tapasya dan tabi ki. Bu arada eve davetsiz bir misafir geliyor. Misafir Mukta nın aradığı Visnu dur. Hem de Çin malı değil hakiki Visnu. Kapıdaki görevliye İşça yı soruyor. Görevli burada diyerek kapıyı açıyor. Visnu içeri girdiğinde büyük bir telaş vardır. Başta Veer olmak üzere Bundela konağında heyecanlı bir koşuşturmaca vardır.

Gerçek Visnu İşça yı aramaya başlıyor. Onu Umed ve Jogi Takur karşılar. Jogi tanışmak istediğinde Visnu İşça için geldiğini söyler. Jogi işin sırrına erecekken Divya yanına gelir ve misafirleri karşılamaya giderler. Mukta da cezaevinde kendisini arayacağını söyleyen kadın polisi arayarak bir gelişme olup olmadığını soruyor. Kadın Visnu nun aradığını ve İşça nın adresini aldığını söylüyor. Mukta çok seviniyor. Arkasına döndüğünde Tej uğursuzu ile karşılaşıyor. Tej yine sarkıntılık yapmak istiyor ancak bu sefer Tapasya vardır Tej’in karşısında. Tapasya Tej’e haddini bildirirken Tej’in parmak sallaması Tapasya yı iyice kızdırıyor. Tej’i tehdit eden Tapu Mukta yı da güldürüyor. Tej dımdızlak kalıyor. Gerçek Visnu adım adım İşça ya yaklaşmaktadır. Mukta ile karşılaşmasına rağmen konuşma fırsatı yakalayamaz. 

Survi Visnu yu görünce merakla kim olduğunu soruyor. Visnu kendisini tanıtınca korkudan bembeyaz kesiliyor. Ne yapması gerektiğini düşünürken Rohi ni geliyor. Rohini Surbi yi oyuna götürürken Visnu da İşça nın yanına kadar geliyor. İşça ona kim olduğunu sorunca arkadan Akash geliyor ve arkadaşı olduğunu söylüyor. Surbi de onu dışarı çıkarıyor. Bu arada bir sürpriz daha yaşanacak. Çünkü karizma Rathor düğüne teşrif ediyor. 

Kördüğüm 274. Bölüm Fragmanı

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 274. Bölüm Özeti 7 Mayıs Fragmanı Gerçek Visnu Geldi” üzerine 5 yorum

 1. esna dedi ki:

  rabisim ya neredesin ya gel artik ozledim seni ((

 2. Gizem dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
  Rabişim nerdesin seni özledim ❤

 3. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Kizlar nerdesiniz ya hadi gelin artik ya

 5. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Yine ben birinci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.