Kördüğüm 273. Bölüm Özeti 6 Mayıs Fragmanı İntikam Yemini

Burak 04 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm dizisinde Methi için düğün merasimi yapılacaktır.Herkesin çok mutlu olması Gunvanti yi çileden çıkarmaktadır. Damini ve ailesinin yanına giderek başlarına bela olacağını söylemeye çalışır. Methi yi yıllarca kendilerinden gizledikleri için onları suçlamayı sürdürür. Yani yağ gibi üste çıkmaya çalışır. Devreye yine Tapasya girer ve ağzının payını veriyor.

Mukta ise Visnu nun gerçek yüzünü göstermekte kararlıdır. Kanha dan istediği desteği alamayan Mukta yapacağı işlerle ilgili Surbi yi bilgilendirmektedir. Mukta İşça nın öğretmen olarak kaldığı hapishaneye giderek gerçek Visnu yu bulmak istiyor. Hapiste konuştuğu polis Mukta nın gösterdiği resme bakıyor ancak Visnu diye birini tanımadığını söylüyor. Mukta biraz daha düşünün falan diye polisi sıkıştırınca polis Mukta yı gönderiyor. Mukta gidince hemen Akash’ı arıyor ve Mukta ya gerekli cevapları verdiğini söylüyor. Akash teşekkür ediyor. Akasha arkasını dönüyor ve kendisini önceden bilgilendiren kardeşine teşekkür ediyor.

Visnu nun kardeşi Kanha nın eşi Surbi dir. İntikam için Kanha ile evlenmiştir. Surbi Mukta yı bir gölge gibi takip etmiş bütün bilgileri Akash’a haber vermiştir. Divya ve Tapasya Mukta nın hala evde olmamasından dolayı endişeliler. Onu aramalarına rağmen ulaşamıyorlar. Mukta yeniden polisin yanına gidiyor. Polis başından savarken yanında çalışan başka bir kadın polis Mukta yı dışarı çıkartıyor. Visnu nun bazı zamanlarda buraya geldiğini ve çocukları sevindirip gittiğini söylüyor. Cezaevine geldiğinde kendisini bilgilendireceğini söylüyor. 

Mukta saatine bakıyor ve düğün için çok az bir zaman kaldığını düşünerek yola çıkıyor. Ayrıca Methi nin giyeceği elbiseyi de Mukta götürecektir. Mukta yolda iken Divya bir kere daha arıyor torununu. Mukta bu sefer telefonuna bakıyor. Otobüste olduğunu ve kısa bir süre sonra orda olacağını söylüyor. Ancak telefonun şarjı bittiği için nerde olduğunu söyleyemiyor. Surbi ve Visnu ise Mukta ile ilgili karamsar bilgiler yayarak ailenin moralini bozmaya çalışıyorlar. Mukta aksilik yaşamaya devam ediyor. Bu sefer de otobüsün tekeri patlıyor. Kaptan tekerin tamirinin bir kaç saat süreceğini söyler. Akash’ın kara propagandası işe yaramıştır. Methi Mukta yı göremeyince onun kendisine zarar verebileceğinden korktuğunu söyleyince işler karışır. Surbi pişmiş kelle gibi sırıtıyor. 

Gunvanti nin eline güzel bir fırsat geçmiştir. Sazı eline alan Gunvanti Mukta üzerinden Tapasya ya ve İşça ya saldırır. Kızın nerelerde sürtüyor cinsinden konuşur. İşça nın canını acıtır. Veer araya girse de Gunvanti diyeceğini demiştir. Tapasya İşça nın odasına gider ve canını sıkmamasını ister. Bozulan otobüs için başka bir otobüs gelmiştir. Bu otobüse de acelesi olanlar bindirilecektir. Mukta da binenler arasında ancak otobüs Mumbai yoluna girmeyince Mukta bağırıyor. Neden Mumbai ye gitmiyor bu araç diye. Muavin yolcuların bir kısmını indirdikten sonra geri döneceklerini söylüyor. Vakit akşam oldu. 

Bu arada eğlence başlamıştır. İşça ve Tapasya nın aklı Mukta da ancak bir taraftan da Methi nin en güzel günü. Aile üyeleri danslar eşliğinde eğlenirken Mai elinde çok değerli bir hediye ile Methi nin kınasına katılıyor. Aldığı çok değerli kolye ile Jogi Takur ailesini ezmeyi düşünüyor tabi ki. Methi nin kınasından sadece MAi memnun değildir. Nani de suratsız suratsız izlemekte olanları. Tapasya neden kara kara düşünüyorsun diye soruyor. Nani elin düğününde ne işimiz vardı diyince Tapasya devreye giriyor yeniden. O el dediğin kişiyi yıllarca ben büyüttüm. Ayrıca İşça da benim kardeşim sayılır diye Nani yi bozuyor.

Herşey bittikten sonra Mukta eve geliyor. Aile üyeleri Mukta nın başına toplanırken Gunvanti yine laf sokarak herkesin moralini bozuyor. Jogi nerede olduğunu sorarken Mukta nın getirdiği izahatlara Tapasya dahil itibar edilmiyor. Surbi ve Visnu Mukta yı itibarsızlaştırmayı başarmışlardır.

Kördüğüm 273. Bölüm Fragmanı


 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 273. Bölüm Özeti 6 Mayıs Fragmanı İntikam Yemini” üzerine 9 yorum

 1. Jeren dedi ki:

  Işcaya cok üzülyorum.

 2. RK dedi ki:

  Herkese merhabalar turmen kopelipdir barde

 3. DIYER KIZLARADA SELAMLAR dedi ki:

  Mahim
  Esna
  Isil
  Almira
  Amrita
  Alew
  Ve unutdugim kim varsa hepinize selamler ve nasilsiniz

 4. TYLLADAN GULJANA dedi ki:

  Guljan merhaba! Nasilsin iyimisin aylen cocuklarin nadil iyimiler bilyomusun Rabiya yarismada benim secdigim sarkiyi soylemis ve kazanmis cok sevindim cok mutluyim ya

 5. TYLLADAN RABIYA TEBRIKLER dedi ki:

  Rabisim merhaba! Nasilsin isin gucun aylen arkadaslarin okulun enisde nasillar 271 i okudum canim benim ya cok mutlu oldum benim tavsiye etdigim ve cok sevdigim sarkiyin sana yardam etdigine cok sevindim ya seni burda cok merak etdiler bilyormusun kizlarin hepsi merak etiler bende tabiyi

 6. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Buraya benden sonra gelen bana hediyemi versin lutfen
  Peki ne hediye vereceksiniz

 7. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Peki ucuncide ben olayim ne dersiniz

 8. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Iyi ikicide ben

 9. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Merhaba arkadaslar!!!!
  Ilk ben geldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.