Kördüğüm 272. Bölüm Özeti 5 Mayıs Fragmanı Mutlu Günler

Kördüğüm dizisinde mutlu son gibi bir bölüm izlemiştik. Tapasya filme damgasını vurmuş, Gunvanti nin tüm pisliklerini ortaya çıkarmış, Veer hafızasına kavuşmuştu. Ancak her şeyin iyiye gitmesi pek hayra alamet değildir. Yılanlar pusuda beklemektedir. Başta da Visnu Nam-ı Diğer Akash. Methi kör kütük aşıktır. Bakalım bu bölümde neler olacak.

Veer yaşadıklarını bir anda unutmuş hayaller kurmaya başlamıştır. Yakında İşça ile yeniden bir araya gelecek olması onu heyecanlandırmaktadır. İşça da Methi ve Mukta nın zoruyla aynanın karşısına geçmiş Veer için süslenecektir. Tapasya ise İşça için süslemelere başlamış dini ritüeller için bütün hazırlıkları tamamlamıştır. Onun bu çabası Umed’i sevindirirken Gunvanti nin yüzü simsiyah kesilmiştir Ebu Leheb’in karısı gibi. Tapasya nın girişe koyduğu pirinç kabına ayağıyla vuran Gunvanti Tapasya ve Umed’i oldukça kızdırır. Ancak Tapasya ağzının payını verir cadının. 

Veer İşça yı almak için Jogi nin evine gider. Jogi ve Divya damat ile şakalaşırken İşça tüm güzelliği ve zerafetiyle merdivenlerden iner. Veer yeniden aşık olmuştur İşça ya. Sıra veda zamanında İşça annesi ve Takur ailesinden ayrılırken yürekler burkulur. Kız evinden kız almak zordur. Özellikle baba için anlatılmaz derecede zordur. İşça arabaya binerken ardında ağlayan Jogi ve annesini görüp yeniden dönüyor ve babasından daha fazla değer verdiği Jogi ve annesi başta olmak üzere herkese yeniden sarılıyor ve Bundela konağına yol alıyor.

Bundela konağında onları Tapasya ve Umed karşılıyor. Tapasya gerekli ritüelleri yerine getirirken Gunvanti, Chanda ve Tej olanları uzaktan seyrediyor. Tüm olanlara rağmen İşça ve Veer Gunvanti nin ayağına dokunmak isterler ancak Gunvanti bir adım geriye çekilerek tepkisini ortaya koyar. Bu sırada babacım diyerek Methi gelir Bundela konağına. Başta Umed olmak üzere herkes gözlerine inanamaz. Tej ve Chanda İşça ya bu kadar benzeyen Methi den gözlerini alamazlar. Gunvanti bu kadar yıl neden torunumu gizledin diyerek İşça yı suçlamaya çalışmasına Veer karşı gelir. Buna rağmen İşça Methi ye bu senin büyük annen diye tanıştırır Gunvanti yi. Umed ise bu kadar yıldan beri İşça yı gelinin olarak kabul etseydin torunumuzdan mahrum olmayacaktık diyerek Gunvanti yi eleştirir. 

Jogi Takur evinde hüzün vardır. İşça nın gitmesiyle ev bomboş kalmıştır sanki. Mukta nın aklı ise Visnu dadır. Kapı çalındığında ise bela karşıda gözükür. Gelen Visnu dur. Elinde ise Visnu olduğunu ispat eden kimlik bilgileri vardır. Belgeleri Jogi ye bırakan Visnu izin ister. Mukta onu uğurlarken Visnu benim adım Akash der. Mukta şoktadır. Şimdi ne yapacağını düşünüyor. Kanha ya yardım istemek için gitse de belgeleri gören Kahnha da Mukta ya kızıyor. Neredeyse suçsuz bir insanın kanına gireceklerini söyleyerek Mukta ya yardım etmeyeceğinin ipuçlarını veriyor. Mukta şimdi yalnız kalmıştır. 

Mukta arkadaşı Sadhana için düzenlenecek olan törene katılmak için evlerine gittiğinde bilgisayarda kayıtlı olan bilgileri gözden geçiriyor. Visnu ile Akash’ın ayrı ayrı kişiler olduğu bilgisini elde eden Mukta şaşkındır. Bütün bunlar yaşanırken Kanha nın eşi Survi nin Mukta ya engel olmaya çalışması gözden kaçmıyor. Survi Visnu nun suç ortağı olabilir. Bundela konağında ise İşça için düzenlenen törende eğlence tavan yapar.

Kördüğüm 272. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 272. Bölüm Özeti 5 Mayıs Fragmanı Mutlu Günler (13 Yorum)

  1. Merabalar kızlar
    Rabişimmm bitanen birinci olmuşsun tebrik ederim cnm benimmmmmm cnm kardeşimm seni çooook seviyorummm❤❤❤❤❤❤❤

  2. gokan neredesin ya rabisden bi haber varmiya bari siz soyleyin rabisimiz nasil ya (((( eniste rabis nasil(((( hersey yolundamiya haber verseniz ya(((