Kördüğüm 271. Bölüm Özeti 4 Mayıs Fragmanı Masal Gibi

Burak 02 May 2018 Haberler  0

Kördüğüm son bölümünde Veer Jogi Takur evine gelerek önce öğretmen hanımla görüşmek istediğini söylemiş ardından sürprizi patlatmıştı. Ben İşça için geldim…. İşça ile Veer karşı karşıya geldiğinde tüm devreler yanmış, evdekileri ölüm sessizliği kaplamıştı. İşça ile Veer 18 yılın ardından ikilinin buluşması muhteşem olmuştu. Veer bu işin mimarının ise Tapasya nın olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Ardından Tapasya yı arayan Veer onun evde olmasından haberi yoktur.

Tapasya eve geldiğinde Jogi sırtını dönüyor. Veer kendisini benim ve İşça için feda eden birisine yapılan bu hareketi tasvip etmese de Tapasya içeri adım atmaya cesaret edemiyor. Divya Tapasya ya önce sitem ediyor ardından kucaklıyor. Sonrasında İşça onunla dertleşiyor ve kucaklaşıyorlar. Veer çok mutlu. Jogi arkasını dönmemekte kararlı. İşça Tapasya nın elinden tutarak onu babasının yanına götürmeye çalışıyor. Ancak Tapasya babasından çekindiği için adımını atmıyor. Tapasya ümidini yitirmiş geri dönüyor. 

Amla ise eşyalarını toplarken Gunvanti cadısı gelir ve onu kalması için iknaya çalışır. Ona mücevherlerini vereceğini söyler ancak Amla Veer’in mutlu olmasını istediğini ve kendisini ilk kez bu kadar huzurlu hissettiğini söyler. Tapasya kapıda beklerken İşça ve Divya nın Jogi yi ikna çalışmaları bir işe yaramıyor. Tapasya evden ayrılırken Jogi yıllar önce evden kovmuştum seni diyerek herkesi şok eder. Her şey bitti derken Jogi kızına sahip çıkar ve ona tüm babalık hissiyatı ile sarılır. Göz yaşları sel olur. Tapasya nın bu fedakarlığı tüm ailenin bir araya gelmesine vesile olur. Gökten üç elma düşer. Biri Tapasya nın, diğeri İşça nın diğeri de tüm ailenin üzerine. Masalımızda burda sona erer. Yani masal tadında bir olay yaşanmıştır.

Mukta abisi Kanha ile konuşuyorlar. Methi ve Visnu nun nerede olduğunu merak ettiğini onları bir an önce bulmaları gerektiğini aksi taktirde herşeyin geç olacağını söylemektedir. Bir süre sonra eve gelen Mukta ve Kanha yı bir sürpriz beklemektedir. İşça Mukta ya her şeyi bildiğini söyler. Mukta ya hayatını tehlikeye attığı için kızar. Mukta anlamamazlıktan gelir. Mukta yı arkadan biri gözlerini bağlar. Mukta ellerini kontrol edince anne diyor. Tapasya kızıyla kucaklaşır. Evdekiler ise mutluluk gözyaşlarına devam ediyorlar. 

Tapasya önce Kanha ile tanışır. Onun küçüklüğünü hatırlar. Büyüdüğünü ve yakışıklı bir genç olduğunu gururla söyler. Ardından gelinle tanışır. Veer de Kanha ile tanışır. Kanha Veer’in ayağına dokunup saygısını alırken Veer Kanha nın çocukluğunu hatırlıyor. Tanışma faslı bu şekilde devam ederken Tej Mai nin Tapasya tarafından hezimete uğradığını duyunca kahkahalarla gülmektedir. Methi akşam saatlerinde eve geldiğinde ışıkların sönük olduğunu görüyor. Masanın hediyelerle dolu olduğunu farkedince heyecanlanıyor. Bu sırada Veer ona görünmeden konuşuyor. Methi panikliyor. Ver bir anda karşısına çıkıyor. 

Veer ben senin babanım. 18 yıldır senden habersiz yaşadım beni affedecek misin diye yaklaşır Methi ye. Methi daha önce karşılaştığı ve o zamandan beri farklı duygular beslediği bu adamın babası olduğuna şaşırmış daha sonra da babam diyerek sarılmıştır. Bir anda ışıklar yanıyor. Tüm aile üyeleri kaynaşıyor yeniden. İşça ile Tapasya geçmişlerinden konuşup anılarını tazeliyorlar. Amla kararını vermiş evden ayrılmak için gün sayarken Gunvanti onun gitmesini engellemeye çalışıyor. Chanda yı ona salıyor. Chanda Amla yı iknaya çalışıyor. Ancak Amla nın kararı kesindir. Chanda onunla konuşurken Veer geliyor ve Chanda yı fırçalayıp gönderiyor.

Ertesi gün Amla valiziyle kapıdadır. Umed den helallik isteyen Amla boynundaki kolyesi Gunvanti ye veriyor. Çıplak geldik çıplak gideriz diyerek evden ayrılıyor. Amla nın onurlu davranışı Veer’i derinden etkiliyor. Methi Visnu ile buluşmaya gittiğinde Visnu nun bir adama para verdiğini görüyor. Methi adama ne verdiğini ve onun kim olduğunu soruyor. Visnu önemli bir şey olmadığını söylüyor. Ancak Visnu parayı Methi ye göstere göstere vermiştir. Bakalım sonucunda neler olacak.

Kördüğüm 271. Bölüm Fragmanı

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kördüğüm 271. Bölüm Özeti 4 Mayıs Fragmanı Masal Gibi” üzerine 1 yorum

 1. Rabia hiranil dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun ya sizi çok seviyorum bunu kimse anlayamaz iyiki varsınız sizin sayenizde kazandım tabi babmında sayesinde kazandığıma sevinemedim ama sizi çok seviyorum siz olunca çok mutlu oluyorum sizin duacınızım
  Tyllam senin en sevdiğin yabancı şarkı varya onu söyledim herkes yerinde duramadı teşekkür ederim senin seçtiğin şarkı bana uğurlu geldi iyiki varsın birtanem seni çok seviyorum
  Esna ablma sen benim öz ablamsın hiç beni yanlış bırakmadın ablam seni çok seviyorum sizin sayenizde
  Haklısın ablma annem küçük yaşta bizi terk etti ben 6 yaşındaydım daha ben aileme baktım bu yaşta ama neyse şubata nişanlandım ya onu ilk kez nişanımda gördüm ona yetişmeye çalıştım ayağım o zamn platindi yakalayamadım işte olmadı o zaman görmedim onu rüyama girdi ablam ya çok kötüydü kendime yemin ettim annemi bulucam ve hesap sorup sarılıp anne sevgisi istiyecem nese bu kadar duygusalık yeter
  Yarışmada çok korktum ablam ya herkes ban bakıyordu bende gözümü kapatıp içten okudum şarkıyı ve kazandım Arapça şarkı ve tyllam ın en sevdiği şarkıyı soyledim kazandım ama mutlu değilim

  Zaram birtanem Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim iyiki tanıdım sizleri evet sorvavır izliyorum çok sıkı takipçisiyim))
  KIZLAR İNTERNETİM YOK YARIN İNŞALLAH YÜKLESEM SİZİN ARANIZA DONUCEM İNŞALLAH SİZİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN İYİKİ VARSINIZ BENİM AİLEM OLDUNUZ HİÇ YANLIZ BIRSKMADINIZ SİZİ ÇOK SEVİYORUM ♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.