Kördüğüm 270. Bölüm Özeti 3 Mayıs Fragmanı Veer Herşeyi Öğrendi

Burak 02 May 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisi bu bölümünde Veer geçmişini hatırlayacak, Gunvanti suçunu itiraf edecek. Visnu hakkında detaylı bilgiler ortaya çıkacak. Visnu kimliğinin ortaya çıkmaması için bir kızı bile öldürecek. Tapasya ise babası ile karşı karşıya gelecek.

Visnu yemek için Jogi Takur’un evine gelmiştir. Methi yemeklerden Visnu ya ikram etmektedir. Visnu yemeğin ardından kalkarken Mukta Jogi nin kulağına bir şeyler fısıldar. Jogi Visnu nun yakın akrabaları ile tanışmak isterken Visnu bir anda sessiz kalır. Kanha da balayı için işlemleri kendisinin halledeceğini bu yüzden de pasaportunu getirmesini istiyor. Visnu yavaş yavaş kimliğinin ortaya çıkacağını düşünüyor. Bundela konağındakiler tapınağa gitmişlerdir. Herkes kendine göre dualar ederken Veer bir anda her şeyi hatırlamaya başlıyor. Herşeyin sorumlusu olarak da annesini suçluyor.

Ateşin yanında oturduğu yerden Mai diye bağırıyor. Mai ne oldu guzum diye başına ne geleceğini düşünüyor. Veer oldukça sinirli olarak annesine bağırmaya başlıyor. Annesi ne yaptıysam senin iyiliğin için yaptım diyerek kendisini savunuyor. Tapasya ise bu durumdan memnun. Zira Mai nin verdiği ilaçların etkisi sona ermiş, Veer eski hafızasına kavuşmuştur. Bu işte en çokta Amla madure olmuştur. Kendisini zengin olma vaadiyle kandıran Mai onun kanına girerek Veer ile evlenmesine sebeb olmuştur.

Darbe üstüne darbe yiyen Gunvanti ye bir darbede Tapasya dan gelir. Tapasya Veer’e verilen ilaç ve raporlar ile yanlarına gelir. Tapasya bu ilaçları Gunvanti nin hafızanı yerine getirmemek için verdiğini söyler. Ayrıca ilacın etkisini gösteren raporları da Veer’e veriyor. Veer annesinin zorla içirdiği sütün sırrına varmıştır. Amla da Gunvanti nin bu ilaçtan hazırladığını söyleyince Gunvanti sırıtır kalır.Gunvanti nin bir anda yanında kimse kalmaz. Herkes bir tarafa giderken Umed’in son sözü vardır Gunvanti ye. RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER…..

Veer gece yarısı koltuğuna oturmuş başına gelenleri düşünüyor. Odasına Amla geliyor. Amla Gunvanti nin oyununa geldiğini söylüyor. Aynı zamanda İşça ile evli olduğunu öğrendiği zaman kendisinin bu evde kalamayacağını düşündüğünü söylüyor. Saf Amla güzel düşüncelerini Veer ile paylaşırken Veer annesi adına özür diliyor. Mukta Methi ile okulda konuşurken Visnu motoru ile okula geliyor. Onları uzaktan izleyen  Sradha Mukta nın yanına gidiyor ve Methi nin çıktığı kişiyi daha önce gördüğünü söylüyor. Akşam Mukta evinde bir şeylerle meşgul. Arkadaşı  Sradha onu telefonla arıyor. Methi nin çıktığı kişinin Akash olduğunu söylüyor. 

Mukta Akash’ın Visnu nun arkadaşı olduğunu düşünürken şimdi ta kendisi olduğunu öğrenince şaşırıyor. Telefonla konuşurken yanından bir karartı geçiyor. Mukta arkadaşına geleceğini söylüyor. Mukta Sradha’nın yanına gidiyor. Kapıda güvenlik onu girmesine izin vermiyor. Mukta arkadaşını telefonla arıyor ancak telefonuna ulaşılmıyor. Bir kere daha ararken bir kadın üst kattan aşağıya düşüyor. Düşen kişi malesef Sradha dır. Onu aşağıya atan kişi ise Visnu dur. Visnu daha sonra bir kadını arıyor. Kadın gölge şeklinde telefonla konuşuyor. Visnu bu durumdan kendisini haberdar eden gölge kadına teşekkür ediyor. 

Mukta eve geldiğinde olayın şokunu üzerinden atamamıştır. Onu gören Kanha ve Survi neler olduğunu öğrenmek ister ancak Mukta başta bir şey anlatmaz. Ardından başına gelenleri anlatır. Visnu nun asıl isminin Akash olduğunu söyler. Akash’ın çok tehlikeli biri olabileceğini anlatır. Ancak her şey ortaya çıkmadan bunu kimseye söyleyemeyeceklerini belirtir. Veer Jogi nin evine gidiyor. Onu Damini karşılıyor. Damini öğretmen hanımı zityarete mi geldin diye soruyor. Bu arada evin diğer bireyleri de gelmişlerdir. Veer İşça için geldiğini söylüyor. Herkes şaşkındır. İşça da gelince kıyamet kopuyor. Bu sahneler çok duygusal. İzlerken mendillerinizi yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

Veer bütün bunlara sebeb olan kişinin ise Tapasya olduğunu söylüyor. Şimdi daha duygusal anlar yaşanacak. Veer Tapasya yı telefonla arayarak Jogi nin evine gelmesini istiyor. Tapasya ise kapıdadır.

Kördüğüm 270. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 270. Bölüm Özeti 3 Mayıs Fragmanı Veer Herşeyi Öğrendi” üzerine 24 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  dddhnb

 2. esna dedi ki:

  neredesin ya rabisim ozledim seni))))))

 3. esna dedi ki:

  rabisim gelirjen internetin olurken bize not birak rabisim ozledim seni kiz ne haldesin simdi sen)))

 4. Anonim dedi ki:

  Mqlw

 5. Anonim dedi ki:

  Kimse yokmu

 6. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 7. Anonim dedi ki:

  ⬆⬆⬆⬆⬆

 8. Anonim dedi ki:

  Rrrrrr

 9. Rabia hiranil ARKADAŞLARIM İYİKİ VARSINIZ ♥ dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun ya sizi çok seviyorum bunu kimse anlayamaz iyiki varsınız sizin sayenizde kazandım tabi babmında sayesinde kazandığıma sevinemedim ama sizi çok seviyorum siz olunca çok mutlu oluyorum sizin duacınızım
  Tyllam senin en sevdiğin yabancı şarkı varya onu söyledim herkes yerinde duramadı teşekkür ederim senin seçtiğin şarkı bana uğurlu geldi iyiki varsın birtanem seni çok seviyorum
  Esna ablma sen benim öz ablamsın hiç beni yanlış bırakmadın ablam seni çok seviyorum sizin sayenizde
  Haklısın ablma annem küçük yaşta bizi terk etti ben 6 yaşındaydım daha ben aileme baktım bu yaşta ama neyse şubata nişanlandım ya onu ilk kez nişanımda gördüm ona yetişmeye çalıştım ayağım o zamn platindi yakalayamadım işte olmadı o zaman görmedim onu rüyama girdi ablam ya çok kötüydü kendime yemin ettim annemi bulucam ve hesap sorup sarılıp anne sevgisi istiyecem nese bu kadar duygusalık yeter
  Yarışmada çok korktum ablam ya herkes ban bakıyordu bende gözümü kapatıp içten okudum şarkıyı ve kazandım Arapça şarkı ve tyllam ın en sevdiği şarkıyı soyledim kazandım ama mutlu değilim

  Zaram birtanem Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim iyiki tanıdım sizleri evet sorvavır izliyorum çok sıkı takipçisiyim))
  KIZLAR İNTERNETİM YOK YARIN İNŞALLAH YÜKLESEM SİZİN ARANIZA DONUCEM İNŞALLAH SİZİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN İYİKİ VARSINIZ BENİM AİLEM OLDUNUZ HİÇ YANLIZ BIRSKMADINIZ SİZİ ÇOK SEVİYORUM ♥ ))))

 10. Anonim dedi ki:
 11. esna dedi ki:

  oy oy tebrikler rabisim isil sana nolmis kiz heyacandan yerinde duramiyorsun sanki sen kazamissin ya)))) isilim ya eee aferin benim rabisime iy etmis kazanmis oleee cok sevindik ya 333 kiz yaninda daha ocede biliyirdum kimin estik oldunu annesimi estik his etmesin ya oda yaninda olsaydi senle gurur duyardi ama ben onu tanimiyorumki nasil biri ya ouzden onun hakda hic bisey demicem zamanla hersey duzelir rabisim uzulme kiz ya (((( canim benim ee kazandin sana opucuk hediye ediyorum333333 ha))) ya diyelerinede haber vereyim333

 12. Zara dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar nnasılsınız?

  Rabiacım tebrik ederim birinci olmuşsun çok sevindim
  nasılsın canım iyimsin ne var ne yok napıyorsun canım sen survivor izliyormsun

 13. TYLLADAN RABIYA TEBRIKLER dedi ki:
 14. TYLLADAN RABIYA TEBRIKLER dedi ki:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 15. TYLLADAN RABIYA TEBRIKLER dedi ki:

  ❤❤❤❤

  ❤❤❤❤❤

 16. TYLLADAN RABIYA TEBRIKLER dedi ki:

  Rabiyacim merhaba! Tebrik ederim canim birinci olmussun cok sevindim canim benim hadi cobuk gel buraya kutlama yapalim isilin yazdiklarini okudumda heyecandan kendimi tutamiyorum

 17. Bu bölümün sarkısı dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 18. ışıl dedi ki:

  Eğer cevap veremesem internetim bitti demektir biz iyiyiz
  Şarkı yarışması mükemmel di esna ablam ya rabiayı bir göresen çok güzel olmuştu Yakup enişte akşam rabiaya supriz yapıcak)))

 19. ışıl dedi ki:

  Rabianın babasıda geldi izlemeye babsı yanında oldukça Rabia babasından güç alıyor ona bakarak şarkıyı söyledi
  Rakipleride tebrik ettiler
  Şimdi babdının yanında ağlıyor esna ablam ya neyse kazandı ya bu sizin sayenizde Allah razı olsun çok razı olsun çok teşekkür ederim
  …. Rabianın vr benim internetimiz yok o yüzden yazanimıyoruz Rabia sizi çok özledi babasıyla dertleşiyor
  …….
  Merhaba amrita Gökhan ilişkiyi bittirdi ve buraya yazmıyacak
  Gökhan’da bizim yanımızda
  Guljan ablam o iyi

 20. ışıl RABİŞ BİRİNCİ dedi ki:

  Merhaba kızlar
  Yaaasa rabiş birinci rabiş birinci mujde kızlar ay çok duygusal ağlıyor ya ayyyy kızlar herkes aykta alkışlıyor Rabia sevineceğine ağlıyor esna ablam aaasaaaaaaaa Rabia ağlamkatan kalpten gidicek )))))))))))
  …..ŞAMPİYON RABİA ayy çok mutluyum akşama kutlama var rabiş için mutlu değil
  Ay ben çok mutluyum)))))

 21. esna dedi ki:

  100 de ben olayim))))))))

 22. esna dedi ki:

  3te ben))))

 23. esna dedi ki:

  ikide ben olayim)))

 24. esna dedi ki:

  ilk ben hediyemi alayim)))hediyem ne)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.