Kördüğüm 27 Kasım Özeti 113. Bölüm Fragmanı Vah Tapasya Vah

Burak 19 Kas 2017 Kördüğüm  0

Tapasya dımdızlak kaldıktan sonra ev aramaya başlar ancak bütçesine uygun bir ev bulamaz. Akşama kadar dolaşır sonunda yorgun ve bitkin bir vaziyette bir lokantaya oturur. Lokantaya gelen serseri bir grubun dikkatini çeker. Oradan uzaklaşmaya başlar ancak grup peşine takılır. Tapasya karanlığın ve arkasında gelenlerin korkusuyla bir yerde saklanır. Adamlara gözükmeden orada sabahlar.

Sabah bir ev aramaya devam eder. Sonunda bir mahalleye gelir. Onu eski hizmetçilerinden Jyothi tanır. Ona yardımcı olarak bir yere yerleştirir. Divya eşinin dosyalarını düzenlerken Tapasya’ya ait kredi kartı ekstrelerini görür. Orada harcama yapılan yerlerin adresleri vardır. Divya hemen kumar oynatılan adrese gider. Otel müdürüne Tapasya’yı sorar. Adam onu tanıdığını ve borcu olduğunu fakat kaç gündür uğramadığını söyler. 

Tapasya ise Jyothi tarafından bulunan odasında oturmaktadır. Karnı acıktığı için çantasından çıkardığı bisküviyi yemeye başlar. Geçmişinde yaşadığı güzel günleri düşünürken fareleri görünce çığlık atar. Jyothi gelir ve Tapasya’nın zamanında kız kardeşini aşağıladığı günleri hatırlar ve intikamını alacağını söyler. Tapasya pislik, açlık, yalnızlık ve korku ile iç içe yaşayacaktır. Onun bu halini evde Nani Jogi ile paylaşır. Jogi kıymet bilmeyen Tapasya kıymet bilsin demekle yetinir.

Tapasya her şey ile mücadele etmeye başlar. Öyle ki su kuyruğuna girip kavga eder. Hiç bir zaman yemeyeceği şeyleri yer…. Masum ise evde fink atmaya devam eder. Nani tarafından sık sık uyarılsa da umurunda bile değildir. Evin sahibinin Jogi olduğunu ve kendisine karışmaya hakkının olmadığını hatırlatır. Tapasya iş ilanlarına bakmaya başlar. Bir gazetedeki iş ilanlarını inceleyen Tapasya otelde iş olduğunu görüp başvurur ancak adam sertifikasını sorar. Tapasya sertifikası olmadığını ancak alacağını söyleyerek onu ikna etmeye çalışır.

Sonunda işe alınan Tapasya otelde temizlik görevlisi olarak çalışacaktır. Bu durum Tapasya için çok ağır bir şeydir. Tapasya Raghu ile de karşılaşır ancak Raghu onun hiç değişmediğini söyleyerek uzaklaşır.

Kördüğüm 27 Kasım Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 27 Kasım Özeti 113. Bölüm Fragmanı Vah Tapasya Vah” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Tapasya içça nın içini yiyen tek insan yılan

 2. Anonim dedi ki:

  Kördüğüm çok güzel bir dizi devam etmesini isterim içça ne zaman rahat rahat hayat yaşayacak acaba

 3. Tapasya dedi ki:

  Vah tapasya vah mış hah

 4. GAMZE ❤❤CICEK dedi ki:

  Vallha benim budizi hakında yapıtım ikinciyorum oluyor oda tapsiyi ohalde gorduyum icin yaptım yorumu Vay tapasya demeki sende birgün hizmecilik yapıp sokaklarda haydutların saldırisına urıyacaktın neymiş keser döner sapdoner gunglip hesap doner
  Neyse herkes ler iyigeceler

 5. AYSE NUR dedi ki:

  Vav sonunda o bolumlere gelmis.
  Tapasyanin sefil hayati…
  Kiz sefilken bile kotulukten vazgecmiyor azicik akli basina gelipte iyi biri olmuyor….
  Bir bolumunde biri tapasyaya iscanin giydigi bir kiyafeti veriyordu….iscanin kiyafetini giyecek kadar dusuyor…
  Daha beter ol diyecegimde kotuye birsey olmazmis olan yine iyiye olurmus…

 6. Nurdan dedi ki:

  Yaaa 4 ayak üstüne düşüyoo dinazorr tapasyaaa

 7. Defne✨ dedi ki:

  Ziftin pekiyle zıkkımın kökünü ye emi Tapasya 😡 😡
  Birde bunun karşısına hep yakışıklı iyi erkekler çıkıyor hey Allahim..
  Du bakalim neler görücez ya Rab

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir