Kördüğüm 269. Bölüm Özeti 2 Mayıs Fragmanı Visnu’nun Babası Avinash

Kördüğüm dizisinde Methi şalını unuttuğu için Visnu nun odasına yeniden geliyor. Mukta yı karşısında görünce şaşırıyor. Mukta ne arıyorsun burda diye soruyor. Mukta inanmayacan ama otobüs bekliyorum diye konuşuyor. Tabi işin şakası ama böyle bir durumda işin içinden sıyrılmak otobüs bekliyorum demekten daha zordur ancak Mukta kem kümlerle işin içinden çıkmaya çalışırken Nani geliyor.

Yani Mukta nın bittim dediği bir ortamda Nani gelerek imkansızı başarıyor. Methi ye sayıp sayıştırıp Mukta yı alıp götürüyor. Methi suçlu muamelesi görünce iyice sinirleniyor. Tapasya Amla nın saflığından yararlanarak Amla nın boynundaki anahtarı almıştı. Tapasya Amla ya yardım ederek güzel bir sofra hazırlamıştır. Gunvanti sofrayı görünce Amla her şeyi tek başına yaptığını ve Gunvanti ye güzel bir sofra hazırlamak için çok çalıştığını söylüyor. Ona bu aklı da Tapasya vermiştir. Gunvanti yemekleri löp löp götürürken Tapasya Gunvanti nin odasına çoktan çıkmış dolabındaki kasayı açmıştır. 

Tapasya kasayı açınca Amla nın dediği karışımı görüyor. Şişedeki karışımı döküp yerine şeker dolduruyor. Amla Mai ye yalakalık yapmaya devam ediyor. Ayaklarına masaj falan yapıyor. Tapasya işini bitirmiştir. MAi Veer’e karışımdam vermek için odasına çıkıyor. Kasayı açmak istiyor ancak anahtar yok. Amla kem küme başlarken Tapasya kapıyı açıyor ve Amla ya bir şey diyormuş gibi yere anahtarı atıyor. Amla yerdeki anahtarı Mai ye vererek işin içinden çıkıyor.

Jogi Takur ve Divya evde oturuyorlar. Kapı çalınıyor. Kapıdaki kişi müstakbel damat adayıdır. Nani ye geldiğini söyler. Jogi Nani nin evde olmadığını söyleyince damat adayı gerisin geriye dönüyor. Ardından Jogi ve Divya kahkahalara boğuluyor. Methi, Visnu ile buluşmaya gittiğinde Mukta ile aralarında bir şey olup olmadığını kinayeli bir şekilde soruyor. Visnu olur mu canım benim gözüm sende açıldı sende kapanacak diye güzel laflar eder. Methi Akash dan da bahsedince Visnu bazı şeylerin ortaya çıkabileceğini düşünüyor ve bir an önce bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor. 

Visnu evdedir. Dolabından bir resim çıkarır. Resme bakarak sinir krizleri geçiren Visnu babasının intikamını almak için yeminler ediyor. Babası ise İşça nın öldürdüpğü Avinash dan başkası değildir. Avinash hortlamadı ama yerine oğlu daha fazla bir kinle İşça dan ve sevdiklerinden intikam alacaktır. Babasının öldüğü gün küçük bir çocuk olan Visnu annesine söz vermiş ve babasının intikamını almak için küçüklüğünden itibaren bilenmiştir. Tapasya Veer’in odasına çiçekleri yenilemek bahanesiyle girmiştir. Veer’in hafızasını yoklayan Tapasya ilerleme olmadığını görüyor. Mai nin getirdiği sütü gören Tapasya Veer’in sütü içmesini sağlıyor. Böylece Mai nin şüphelenmesinin önüne geçeceğini düşünüyor. 

Methi bir anda yumuşamaış ve Mukta ya karşı tavır almaktan vazgeçmiştir. Methi için alış veriş yapılacaktır. Divya ve Jogi Mukta ile birlikte alış verişe başlamışlardır. Mukta bu olayı fırsata çevirmek için Tapasya ya ile buluşmak için Divya nın bulunduğu dükkanın ismini veriyor. Tapasya dükkana geldiğinde gözü Mukta yı arıyor ancak Mukta gizleniyor. Tapasya alış veriş yaparken arkadan bir el omuzuna dokunuyor. O el Divya nın elidir. Kızını uzun süredir görmeyen Divya şok içindedir. Kızına hasretle sarılan Tapasya bu anların bitmesini istemiyor ancak Jogi nin kızına karşı tavırlı olması en büyük çıkmazları. Jogi nin geldiğini gören Tapasya annesinden ayrılırken göz yaşları sel oluyor.

Visnu Jogi Takur evine geliyor ve ailenin diğer üyeleri ile tanışıyor. İşça Visnu ya öğütler verirken Visnu babasının ölümünü ve Methi nin ömür boyu işkence çekeceğini düşünüyor.

Kördüğüm 269. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığında güncelleme yapılacaktır.

dizibilgi google play

Kördüğüm 269. Bölüm Özeti 2 Mayıs Fragmanı Visnu’nun Babası Avinash (195 Yorum)

 1. Alevim kız benim halam kendisine whatsapp gurubu açmış bütün dedikoducu karılar var benide aralarına aldılar ay kız ne dır dır yapıyorlar görsen çok komik ya bende zar zor whatsapp dedikodu gurubundan kaçtım)))))))
  Beni sorguya çektiler resmen)) kan ter içindeyim)))))

 2. Ay rabişim sen hep gül cok mutluyum çünkü GS 2:0 BJK KARŞI öndeyiz kazanacağiz yee huu hahahahah)))))))))))))

 3. Ay alevim kardeşim benim sen çok yaşa emi gülmekten gözümden yaş geldi ya))))) kız seni yerim yerim ham yaparım ya))))))

 4. Bir kersin de bana kahve yap dedi ben de kahve yapdım gertirdim ama haveye şeker yerine tuz koymuşum o da beni bütün mahallede kovaldı sonra eve gitim pencerden kafama bir şey düştü ben de yerde buldum gendim baktım terlik demesib ki terlik saki meteor açısını beynimde hiss etim resmen ya cok açımıştı

 5. Ay rabişim terlik ne demek her şey fırlatır o yetmezmiş kibi hep o ikiden vurur şimdi geçe benim de ruyama gircek kesin

 6. Ay alevim kardeşim hallamı ağzıma aldım hallam arıyor ben bi kpnişim gelirim tl de terlik yiyip gelicem))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 7. Hiç sana terlik fırlattı mı alevim))))))) gerçi halam bana herzaman atıyor))))))) ondan uzaktayım diye rüyama girip gene atıyor)))))))

 8. Ay alevim kardeşim gülmekten karnıma ağrılar girdi kız yapmaaa)))))))) büyükannen benim halam gibi desene)))))))))))

 9. Almira ben de gülmekten ölüyürüm resmen kendime nasıl kabul etim evet ya odamı meçbur paylaşacam ya bizde müsafirin rahatı her şeyden önemli dir büyükannem bizi böyle yapmazsak öldürür ay kız hüseyin boltu gecerim ben kesin hele büyükannemin kardeşi gelicek ben ölücem niye mi hiç bir şeyi beğenmez her şey konuşur beni bayıltcak sonra baktı olmuyor ayıltacak sonra bir daha bayıltcak kesin

 10. Ayyy alevim kardeşim benim bir sürü konuklarınız olucak vay çok güzel kız ama odanı paylaşma))) kız ay alevim kardeşim benim şarkıyı sende söyleyeceksin ya çok sevindim baya konuklarınız olucak ay alevim sen ordan oraya koşturacaksın kız aynı Hüseyin bolt gibi maratonda koşturacaksın ay alevim kardeşim benim gülmekten ölüyorum ya:)))))))))

 11. Ay kızlar ben bir delilik yaptım abim tuturdu nişanda şarkıları sen söyleyeceksin diye ben ilk kabul etmedim ama sonra beni ikna etiler off nasıl söylüyceğim ya ama iyiki özan abile birlikte söyleyceğim özan abi komşumuzun oğlu birlikte büyüdük ve bizim ev dolup taşaçak Azerbaycandan İstanbuldan antalyadan bodrumdan bir sürü konuk gelcek onlar otelde kalalım dediler ama büyükannem durur mu benim müsfirlerim otelde kalamaz diyor ve hepsi bizim evde kalcak ay bizim eve sığmazlarsa konşumuz ayşe teyzeler de kalcak ayşe teyze de.özan abinin annesi ay kızlar artık benim otamda kaç kişi kalır bilmem ben deli olurum her halde offf büyükanne offf kuzenlerim falan ben ölceğim her halde ama ne yapalım başa gelen çekilir 6 gün sabır edicez ben de yumurta içmeye başlayım bari

 12. Tamam esna ablam kendine çok dikkat et kendine iyi bak kocaman öpüyorum seni ♥

 13. Tamam alevim kardeşim benim
  …..
  Aynen almiram kardeşim benim iğreç Amin amin Allah yardımcım olsun)))))))))))))))??

 14. Canim rabisim oaz ya ouzden giremiyorsun az mqb olurken girme imkanin yok yorum cok ya orada ouzden giremezin bukadar mqb la canim cok olmasi gerekir ya nese bene ole az oldunda operadan giriyorum tatlim yene yalnis urul deye yaziliyor az mqb oldunda nese ben kaciyim gediyimde eve)))

 15. Ay kızlar ben şimdi kaçar gece burdayım abim beni çağırıyor bensiz hiç bir iş yapamaz da takım elbise seçiçez kaliba

 16. Çiğ yumurta ses tellerine iyi geliyor ama çok iğrenc yaa Allah yardımcın olsun rabisimm)))..

 17. Çok teşekkür ederim canım kardeşim alevim ❤

  Esna ablam benim 20 gb var yani çok

 18. Ay kızlar ışıl varya bana çiğ yumurta içiriyor ya betim benzim attı valla)))
  Ah ışıl seni öldürecem\

 19. Ay hayirlisida sinirlenme olurmu kiz senin bu mqb cok olmali cok mesala benim 500 mqb var senin kac mqb var canim bu kadar olsun mqb yeter ya giremesen bu kadar mqb nabicaksin ya nese kolay gelsin rabisim isallah girersin)))

 20. Rabişim teşekkür ediyorum canım tabi ki sen birinci olcak sın kimseyi rakip görme seni tek rakibin gendin ve sadece gendini aş ve diyerlerine göster rabia kimiş canımın içi

 21. Ay alevim allah bi yastikta kocatsin dedem ya bi omur boyu mutluluklar dilerim canlarim benim ee ole diyorsunda bakalim burada olacakmisin bari))) ay kizlar ben cikiyim eve gediyim ya yemek bi cemde offf

 22. Tekrar denerim ablam akşama eğer olmasa ne olacak kız)))))))))) inşallah olur ya

 23. O zayif ya rabisim chormeden dinlesen ben girmesemdee sikayete gidiyorum filizme banim sorunum yok arkadasim)))) kiz dedim ya en isi chormeyle dinle ve isareti H olsun sadice diyer isaretler hem zayif hemde cok mqb yiyor rabisim))

 24. Ay yok canım esnam ne burakması nişan gün de burdayım sen merak etme ben den kurtluş yok size))))

 25. Şişer valla almiram kardeşim benim))))))))))
  ALEVİM kardeşim benim şimdiden tebrikler Allah mutlu mesut etsin inşallah papatyam))))))))

 26. Alevim kardeşim benim evet hepsini soylicem yarışmada hemde kutlamada
  Yarışmada bir sürü kişi var kız ben yarısını yarışmada yarısını kutlamada soylicem
  Hepsini yarışmada değil yani kutlamadada soylicem
  Merak etme ben kazanırım
  Herkes beni rakibi olarak görüyor ama ben görmüyorum))))

 27. Almirosla alevim hosbulduk alev bizi yalniz burakma yene sadice duyun olsada bize not burakib ortadan kaybola bilirsin canim))

 28. Ve aleykümselam esna ablam
  Benimki H+ evet ablam internet ayrlarını değiştiriyorum ama olmuyor
  Akşam tl mi güncelliyicem
  Eğer o da olmasa vah halime))))))))
  Wifidende bağlanıyorum ama dcye girmiyor)))

 29. Rabis ne soylersen soyle de basarilar sana kuzum burada heyecandan oluyorum ya nese emize gediyim nenemlerdeyim de sarki indirmeye gelmistim)))) kiz bizde seni seviyoruz ya rabisim simdi senin internetinde hangi isaretler var bende bole isaret H var canim senin isaretin ne)))

 30. Ay kızlar 5 gün sonra abimin nişanı var ramazandan sonra da düğün cok heyecanlıyım ya ne giysem açaba

 31. Yok artık sevdiğim bütün şarkıları söylüyorsun ya rabişim şarkı yarışmalarında benim bildiğim bir yada iki şarkı söylenir sen ne kadar cok şarkı söyleyeceksin oyle hey maşallah ben de liste katılmıştım müzik yarışmasına ve birinci olmuştum sen den de aynısını bekliyorum benim kardeşime birinçilik yakışır

 32. Bizde seni çoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk sevıyoruzzz
  Rabişim söyleyeceğin şarkıların yarısıni biliyorum rabişimmm bunların hepsini tek sen mi söyleyeceksin ķız boğazın şişer valla))).

 33. Vifiden balanmisimda haaaa rabisim sana bis decem de filiz bana bisey dedi bende sana soyleyim bari))))) kiz simdi filiz sana selam soyluyor ve en kisa zamanda sorunun cozulur isalaaah kiz senin internet inde ne yaziliyor mesala E boyle isaretler varmi H H+bu internetini actikta bole yaziliyirmus ve girmemenize neden oluyormus zayifliyormus internet ya bende H isaretimis mesala 4 gb isaretide oluyor sen bu internetini deyistire bilirmisin rabis ayarlarinda internet deyistirme gibi birsey var sana yazdim isaretlere girib internetini deyistire bilirsin)))

 34. Ayyyy ben sizziiii çççççoookkkkk sseeevvvviiiiyyyyyrrrrrruuuuuummmmmmmmmmmmm ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 35. Almiram alevim kardeşim benim çok saolun ya sizi çok seviyorum esna ablam sizi çok seviyorum beni hiç yalnız bırakmadınız iyiki varsınız ya Allahınıza kurban)))

 36. 1-illede aşk şarkısı
  2-hüsran
  3-Omuzda aglayan bir sen .Nigar muharem
  4-BAGDAT
  5-DESPACİTO
  6-BAYLANDOS
  7-Annem annem sen üzme
  8-Tum hi HO
  9-Tu hi hai
  10-Galliyan
  11-Bahıdır tatlı söz- takvim
  12-Blue featuring elton jahn sorry
  Deeperisa one bay one
  13-Edip hasretinle yandı gönlüm
  14-Ersay iki aşık
  15-Gece yolları meyhaneler sen
  16-İrem derici bazı aşklar
  17Serdar ortaç havalı yarim
  …. Alevim kardeşim benim bunları söylecem beyendinmi

 37. Rabişimmm uzulme bitanemmm senin sorunun da insallah çözulecek kardeşim hem biz senin herzaman yanindayız

  Bu arada biz senin gönülden destekçileriniz kazanacağina eminim dualarımdasin rabişim diger yarım❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Hımmmm gelelim yakup enişteyle sana ben bilmem bugün barışacaksınız hatta ikinizin güzel bir giriş yapmanızı istiyorum sen ona öküzüm o sana mavişim diyerek gelin yoksa akşama burda olmam ona göre ha)))))☺☺

 38. Rabişim sen üzülme sen nerde olursan ol ben ordayım yakında.senin sorunun da çözülecek emin seni çok seviyorum eee anlat bakalım haki şarkıyı soyleyeceksin

 39. Alevim kardeşim benim çok sevdiğim birtanem sonunda çözüldü desene)))))) keşke benim sorunum da çözülse (((

 40. Rabişim cok tesekkur ederim şimdi gire bildim ümarım bu sorun birdaha yaşanmaz ya cok üzülmüştüm bir daha giremiycem diye ama şimdi gire bildim bakalım bir daha olacak mi böyle bir şey

 41. Alevim kardeşim filizimin yorumunu kopyaladım hemen oku
  ….
  kızlar elimden geleni yapıyorum ama bu konuda yaşadığınız problemi cihan abiye de ileteyim bir de o baksın umarım hallolur daha önce bu problemle karşılaşan arkadaşlarımız nasıl problemi aştılar bir de onlara soralım mesela esna bu problemle karşılaştığında tarayıcı değiştirince sıkıntı yaşamamıştı

 42. ABLAM ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ABLAM İNŞALLAH ABLAM KAZANIRIM DUANIZA İHTİYACIM VAR BANA DUA EDİN EĞER KAZANIRSAM SİZİN DUANIZ SAYESİNDE OLUCAK ABLAM SİZİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSIN İYİKİ VARSINIZ ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN
  ABLAM SANA KOLAY GELSİN CANIM ABLAM AKŞAM OLAMASANDA SORUN DEĞİL BİRTANEM HEYECAN BİRAZ VAR AMA SİZİ SAYENİZDE UÇUP GİTTİ))))))))))

 43. aksama burada olmaya calisirim rabisim annem pesmi birakmiyor nezaman gorsem seni teli kurcaliyorsun diye tuturuyor beni)))) eee iy sarkilar soylersinde makineye donmussun ya ya bukadar sarkiyi nasil okicaksin sanki seni odul torenine atmislar okursun deye))) ah canim kolay gelsin isalla sen kazanirsin paralar kafandan ucusur)))) ay rabis kusruma bakma paralar neden ucussun orada yarisma gediyor ya))) nese kiz bana bak heyacan yapma sitrese falan girme gucdu ol dik dur ve basla okumaya olurmu tatlim hadi sana kolay gelsin kiz yarisma nezaman basliyor))rabisim ya daha nekaldi guzel guzel sarkilarini ezberle okursun hepsi guzel sarkilarya basarilar sana ben tl ilkez aldima gore tam net iy bi sarkim yok ya ((( ouzden sen hangi sarkiyi secersen sec iy okyacana eminim 333 allah zihin acikligi versin333

 44. ALMİRAM KARDEŞİM BENİM SANA KOLAY GELSİN BİRTANEM SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM )))))))

 45. Esna ablam okulun bahçesini süslüyoruz
  Ve aleykümselam ablam ışılda ordan oraya koşturuyor)))))) ışıl iyi maşallahı var ))))))))))
  Ablam ne rahasızlığı ablam birtanem sen olunca seviniyorum ablam benim seni çok seviyorum hemde çok saol ablam Allaha emanet ol kendine iyi bak ablam akşam burdamısın ben burdayım

 46. Esna ablam benim onun ilacı halamın terliği))))
  Kıskanç işte ne yapalım)))) esna ablam birtanem sen hep gül bende mazlama yazmışım gülmekten öldüm kız valla klavye hatası))))hep beni buluyor)))))))) ablam birtanem tyllamın seçtiği şarkıları ve şirin arkadaşımın şarkılarını söyliyecem ve Gökhan’ın seçtiği DESPACİDO şarkısını söyliyecem ve hocalarım pop müzik seçti onlarıda )))esna ablam ben aynı kayıt makinesi gibi oldum)))))))))))))))
  Alevim kardeşim benim sinirlenme birtanem aynı ben gibi olma sinirden tl mi kırıyordum azdaha)))((

 47. eee ters biri olmak iydir bosna gulersin ya yanidaki der neye guluyorsun banada soyle bende guleyim ha))))))) gulusun hic estik olnasin rabisim herzaman gul ciceyim soylerim simdi senin islerin varmi ratsiz etmiyim kiz isilada selam soyle nered o napiyor nasil isler nasil gediyor)))) kolay gelsin onada kendine iy bak ))333

 48. Kızlar ben birkaç saatlik yokum işlerim var sonra gelirim haberiniz olsun beni merak etmeyin öptümm sizi ballar❤❤❤

 49. ranisim ya gordum canim)))) kiz oluyorum gulmekden ben bilmezmiyim kiskanan isan nasil olur catlar patlar obenim deye paylasmaz ya sen nasil buldunda bu enisteyi seni kimselere vermiyor ya))))) anliyorum bu kiskacligin ilacida yok kusen kalbi kirilir ne aklanir ya ))) bu akilanmazda akilamaz ))))nabicaz bu adamla ya kiskaniyor isde nese kiz kiskancliktan kurtarmak icin bi ilac yokmu buna)))))))) rabis anliyorumda vaz gecmez kiskacliktan ok)))))) napalim ))) e hagi sarkiyi sectin rabisim okumak icin canim iy basarilar dilerim kazanmazanda bos ver emeyine salik uzulme bugun olmaza yarin olur bukeste dert edib zirzir alamaya))) seni cok seviyoruz simdi alevde sanin kopyan olmaya calisiyir bak giremiyor da basladi sinir olmaya))

 50. Esna ablam bende seni çok çok çok sevirem ya
  Üzüldüm esna ablam üzülmeyi bıraktım tam tersi gülüyorum)))))))))))))))))))
  İnşallah sorunlarımız çözülür de dcye girebilelim ya )))))))))))
  ..
  Bende bellama geçmiş olsun diyim

 51. rabis ya seni cok seviyorum kizlar isabelaya kecmis olsun sayfasi acmis filizim orayada girebilirmisiniz bilmem ki ama ben dun gordum kizlar ya sizi cokama cok seviyorum siteile ilgili sorun yasanizda sorun deyil bizim kizlar her zaman orada kovalayan yokki site kendine geldikde gelirsiniz ya burada ne varki bir gunluk sorun yasiyorsunuz ya ((( kizlar uzulmeyin ya chorme denilen internetiniz yokmu onunla girseniz olmazmiya ben gire bilmedimde cormeyi deniyorum ya zor ya zor))))

 52. Ay ablam seni yerim ya beni anlamdın ablam ya çok kıskaç beni kimseyle paylaşmıyor valla ya gıtlağıma kadar geldi))) ablam yarın barışıcam merak etme ablam akllın bende kalmasın canımın parçası …..

  Bende dcye girdim yazdım sonra dc beni attı kız valla gine sorun yaşıyorum ((())))

 53. cezamiz bitmez rabis bitmez ((( hala devam ediyor tatlim ne zaman hapisten cikariz beli deyil ya)))) ay siz kac gun kuslu kalacaksiniz ya))) tamam yarin bidaya kiskanclik kirizi olsa bunu yaparsin 33333 ya rabi kiskanclikdan ne zaman vaz gicecek ya anlamiyorki eniste her sey kiskaniyor ayol kiz senin ya senin oldukdan sonra kiskanmak neden?? sanki yecekler senide vermiyor kimselere))))rabisim herzaman iy olasin kuzum canim gozum benim bitanem ne zaman kiskanclik olsa kuslu kalmayin ya tamamda hatasini anlamazo asiri kiskancsa oha ne anlasin adam kiskaclikdan baska aaa kiskacliktan kurtarmamiz lazim ama vaz gecmiyor eniste aaa)))

 54. Ay esna ablam haklısın hapiz cezası aldık)))))))))) cezamızın bitmesini bekliyoruz))))))))

 55. Ablam hep iyi ol bana yeter ablam bende iyiyim ablam canım ablam
  Ablam ya senin yüzünden değil ya o çok kıskançlık yapıyor aşırı dozda bende mesafe koymadım sadece biraz haklı olduğumu anladın o yüzden ablam yarın barışırım onunla ablam birtanem))))))))))

 56. alevcim soylerim uzulme kuzum anladim sitede sorun var galiba filiz baxsin soyler uzulme kiz en azindan chormeyle denesen olmazmiya uzulme canim bu ilkez geliyor basina dimi bende zar zor giriyorum bitanem demek hepimiz hapise dustuk))))bugun hapis cezasi yasiyoruk))))

 57. hapise dusduk rapisim daha ne olsun ha))) kiz hepimiz giremiyoruz zar zor giriyoruz rabisim nasilsin kuzum ben iyim banabak enisteyle benim yuzumden kusmusseniz barisacaksiniz o eniste orda senin icin ates gibi kovrulub savruluyor sen oh oh deye gobey atiyorsun kiz anladikda enisteye yazik ya bu sefer aranizda mesafe koymaniz gerek kiskancliga yer yok ha)))

 58. Alevim kardeşim benim üzülme canım benim))) gözlerinden öpüyorum kardeşim benim))

 59. Alevim almiram esna ablam bende sizi çok seviyorum
  Bugün varım işleri hallediyoruz biraz dinlenmem için izin aldım))) almiram kardeşim benim kız bugün daha küs kalayım)))) eğleniyorum onla))))

 60. Esna yengemin tel de dendim ama yine olmadı ya belki biraz beklersem girer ordaki kızlara selam söyleyin üzgünüm şu an

 61. almiros ya sen nereye gitin kiz ((( alevim en azindan benim bu asada yazdim yorum gibi mi oluyor hangi interneten giriyorsun siteye sat 11 19 yazdim yorum gibimi oluyor (( mqb varmi cokmu alevim ya lutfen uzulme chormeyle dinle gire bileceksin bugunlerde ne oldu bende bilmiyorum operadan giriyorum yalnis urul yaziliyor yenileyi yeniledikce yeniliyorum ya chormemde iy deyil gedim indiriyim geliyim sende sinirleme dunyanin sonu deyil ilkez oldu diyelim))

 62. Günaydın günaydın aaaaa alevim kardeşim benim sendemi giremiyorsun halla hala bende giremiyorum ooff kardeşim benim bize ne olucak halimize((

 63. tamam alevim girmiyorsun anladik ya simdi sen cihormeyi dinle bende diyer internetimle giremiyorum chormen varmi onu dine

 64. alevim bise yazana sinirleme bizde giremiyoruz da chormeyle dinle kuzum onunla gire bilirsin yani bole yaziliyormu baglanti basarisiz sunucu okumada sorun vep sayfasi silinmis urul yalnis yada baska bi hata meydana gelmis ola bilir yazilmismi alevim ole yazilmissa ok cohormeyle dine o iy gire bileceksin eminim canim

 65. alevim gire biliyormusun chormeden dinlesen diyer internetlerle tutmuyor tatlim varmi chorme internetin))

 66. Alevim chorem dan gir ben hep ondan giriyorum bitanem
  Istersen tl ni kökten kapatıp tekrar aç belki o zaman girebilirsin

 67. Ya sitenin cavap vermesi üzün sürdü site yöneticisiyle iletişime gecin diyor ben de bir turlu giremiyorum

 68. ay gunaydin alev siteye girirken ne sikinti cekiyorsun hangi internetle giriyorsun kuzum))

 69. kiz alev bana soyle ben yetistiririm nasil bi sikinti cekiyorsun onu soyle yani siteye girdiyinde ne yaziliyir ekranda nasil desem yalnis urul yaziliyirmu internetin varmi sinirlenme ben hal edecem alevim biraz bekle kuzum rabise bezeme sakin))rabis gibi alev alsan sana nasil dokunurum be )))

 70. Ay almira evet giremiyorum ya sana da günaydın almira canım hemen sor cok üzüldüm giremeyince

 71. Ya almira ben dc ye giremiyorum niye bi sorsana filize giremiyorum bir türlü ya cok sinir oldum deniyorum deniyorum giremiyorum

 72. Günaydın kızlar rabişim nasılsın almiram esnam yakup eniştem nasılsınız bakayım
  Rabişim arara yaz arayı açma sakın seni çok seviyorum sen benim kankamsın birinçi olmadan gelme

 73. GÜNAYDIN HEPİNİZE CANLAR
  RABİŞİM GÜL KOKULUM SENİN YOKLUĞUN BİZİ ÇOOOOK ÜZÜYOR ARA ARA DA OLSA YAZ BİTANEMMMMM SENİ ÇOOOOK SEVİYORUMMMMM
  KIZ YAKUP ENİŞTE ÇOOOK PİŞMAN BURNU SÜRTMÜŞ SÜRTECEĞİ KADAR))))HADİ BİZLERİN HATRINA BARIŞIN TMMAM MI BARIŞMADAN YANIMIZA GELEMEZSİNİZ ONA GÖRE HAAAA BEN BİLMEMMM RABİŞİMMMMMMMM ÖPTÜMM SENİ BU ARADA BAŞARILAR KUZUMMMN BENİMMMM

 74. ❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥
  GÖKER ABİ SANADA ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤
  ELLİNE EMEĞİNE KALBİNE GÖZLERİNE SAĞLIK ABİ HERZAMANKİ GİBİ ÇOK GÜZEL OLMUŞ ♥♥

 75. ❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥
  ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM AİLEM SİZİ ÇOK SEVİYORUM BUNU UNUTMAYIN
  ❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥❤♥

 76. Rojinim ablasının gülü sende yazmıyorsun seni çok seviyorum özlüyorum ablasının gülü akklıl küpüm birtanem sende gel senide çok özledim papatyam ❤

 77. Tyllam canım benim sende yoktun seni çok seviyorum seni merak ettim tyllam birtanem sende gel ya siz olmayınca üzülüyorum bak gel seni çok özledik)))❤

 78. Guljan ablam birtanem ablam sen neden yazmadın ablam ya seni çok seviyorum ablam biz bir kere yazarken dün sen neden yazmadın ablam dedikodu yapıyorduk ablam seni çok özledim sende yoksun ablam seni de merak ettim dün yazmayınca ablamswnde gel artık bak sen yazmayınca Gökhan’da yazmıyor seni merak ediyor ablam birtanem benim ♥

 79. Mahyam ablam nerdesin ablam seni çok özledim ablam lütfen gel artık seni çok merak ediyorum ablam duy sesimi gel ablam bu kız kardeşini duy sesimi gel seni çok seviyorum bunu biliyorsun dimi ablam seni çok seviyorum Allaha hep dua ediyorum senin için ablam gel♥ seni bekliyor olacağım ❤

 80. İyi geceler tatlı rüyalar melek arkadaşlarım sizi çox sevirem♥
  Kızlar sizi çok özlüyorum ya bugün akşam olamadım aranıza çok özür dilerim hem kutlama,hemde program var dün akşam hoca çağırdı programa dil etti beni:))) hem çok sevindim hemde üzüldüm neden üzüldüm diye soracak olursanız siziz oldum o yüzden
  Hazırlık yapıyoruz bir yandan da şarkıları ezberlemeye çalışıyorum ah ah bu hocalar benden ne istiyor))))neyse
  Esna ablam birtanem seni seviyorum ablaların güzeli Yakup la barışmıyacam))biraz burnu sürtsün kızz biraz eğleneyim dimi)))))merak etme benim sinirim geçti sana söz vermiştim sinirli ve ağlamıyacam diye esna ablam ,almiram ,alevim kardeşim benim biraz daha pişman olsunda NE derler naz evi kız evi derler))))))
  Yarın yazmaya çalışıcam söz sizi çok seviyorum birtanelerim))))))))