Kördüğüm 268. Bölüm Özeti 1 Mayıs Fragmanı Tapasya Ölmedim Burdayım

Burak 26 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Tej Tapasya dan intikam almak için Gunvanti cadısı ile işbirliği yapmıştır. Tapasya nın arabasının fren düzeneğini bozan Tej amacına ulaşmıştır. Tapasya uçurumdan aşağıya yuvarlanmış ve arabası da patlamıştır. Tej ve Gunvanti Tapasya dan gelecek acı pardon sevindirici haberi beklemektedirler. Kapı çalınıyor. Tej kapıyı açtığında karşısında polisleri görüyor. Polisler Tej’e ait bir aracın yandığını ve sürücüsünü teşhis  edemediklerini söylerler.

Tej arabayı eşinin sürdüğünü söyler. Polisler başın sağolsun emmi diye üzülürler. Tej arkasında duran Gunvanti ye döner ve Tapasyam ölmüş diye dalga geçer. Polisler gidince ikili sevinç naraları atarlar. Ancak sevinçleri kursaklarında kalır. Çünkü Tapasya gelmiştir. Oklava yutmuş gibi dinelir kalırlar. Tapasya arbadan son anda atlayarak kurtulmayı başarmıştır. Tapasya Tej’in yanına gelir ve benimle uğraşma demedim mi sana diye hesap sorar. Sonra da yanında getirdiği avukatına belgeleri çıkarmasını ister. Avukat Tej’in parmak bastığı belgeleri ortaya koyar ve Tej’i zor durumda bırakır. Belgede Tej’in mallarını bağışladığı yazmaktadır. Tej itiraz etse de avukat bastığı parmağı gösteriyor. 

Tapasya güzel bir kahvaltı yaparken Tej yanına geliyor ve tehditlerine devam ediyor. Tapasya vay gevur herif hem beni öldürmeye kalkacan hem de tehdit edecen diyerek eline bıçak alıp Tej’in boynuna dayıyor. Tej yanlış anladın falan diyor. Tapasya bir daha etrafımda dolanırsan seni öldürürüm diyerek göz dağı veriyor. Bu arada telefonı çalıyor. Tapasya bıçağı karpuza saplayarak uzaklaşıyor. Arayan Mukta dır. Akşam görücüm var anne dua et demek için aramıştır. Tapasya daha düne kadar minicik olan Mukta sının evlenecek olmasını gözü yaşlı olarak düşünüyor. 

NAni ve Divya Mukta nın yanına gidiyorlar. Mukta hala hazır değil. Nani aslında Methi nin Mukta dan önce evlenecek olmasını düşünüp elini çabuk tutmak için bu işi ayarlamıştır. Yine Nani yine haset yine… Eve gelen damat adayı tam bir ana kuzusu. Jogi ve Divya damadın tuhaf hareketlerine gülüyorlar. Nani ise renkten renge giriyor. Damat adayı Nano önce ikramları yapan hizmetçinin gelin adyı olduğunu düşünür. Jogi dahil herkes kıs kıs gülüyordur. Ardından gelen ikramları tıkıştır ağzına. Sonra da Nani biz sizi arayacağız diyerek gönderir taliplileri.

Damat Adayının gitmesinin ardından kahkahalar evde yankılanır. Nani ise renkten renge şekilden şekle girer. Sonuçta damadı kendisi bulmuştur. Visnu Veer’in ofisinde çalışıyor. Veer onu yanına çağırıyor ve derecesini yükselttiğini ve başka bir kadroda istihdam edileceğini söylüyor. Visnu yeni bir güven daha tazeliyor. Mukta Visnu nun kolundaki dövmeyi görebilmek için sabah saatlerinde tapınağa gidiyor. Bakalım amacına ulaşacak mı ?

Mukta Visnu yu gizliden izlerken Visnu nun habri oluyor. Mukta yı görünce burda ne yaptığını soruyor. Mukta kolundaki dövme izini görmeyi düşünürken Visnu üzerine havlu alarak onu engellemiş oluyor. Az sonra Methi geliyor tapınağa Mukta yı orda görünce işkilleniyor. Tapasya ise Veer’e verilen ilacın peşindedir. Amla dan ilacın neye benzediğini soruyor. Amla ilacın zehir gibi bir şey olduğunu söylüyor. Tapasya Gunvanti nin odasına kadar giriyor her tarafı arıyor ancak ilacı bulamıyor. 

Bakmadığı bir yer daha vardır. Gunvanti nin küçük bir kasası vardır ancak anahtar olmadığı için bakamıyor. Mukta Visnu gerçeğini öğrenmek için Visnu nun evine gidiyor. Ancak Visnu ile Methi birlikte yemek yiyorlar. Mukta saklanıyor. Visnu birisinin takip ettiğini düşünerek pencereye bakıyor ancak kimseyi göremiyor. Methi ve Visnu dışarı çıkıyorlar. Visnu kapıyı kapatmadan gidiyor. Mukta içeri giriyor. Ancak Methi bir şeyini unutuğunu söyleyerek geri dönüyor. Bakalım Mukta yakalanacak mı ?

Kördüğüm 268. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 268. Bölüm Özeti 1 Mayıs Fragmanı Tapasya Ölmedim Burdayım” üzerine 456 yorum

 1. Rabia hiranil dedi ki:

  Ay esna ablam tam çıkıyordum sen geldin)))

 2. esna dedi ki:

  ay canim saba ne yaptim nasil oldu baslayim konuya sabah uyandimda sat 10 falandi ee uyanidimda ilk isim tl kurcalamak oldu bi oce dc girdim sonra bi baktim birinden bana msj gelmis acmak istemedim ya sonra actim bi baktim bisimilahi rehman rehim ya bunediya bu gercekmi yoksa ruyami allah sen esna rsna diye bide baktim cay delisi rabisimsin canim benim ya oldum gulmekden kiz hem korktim hem guldum ya sabahtan beri guluyorum ha)) gercekden bu senmisin rabisim iy yapmissin az kalsin bende msj atacaktim ama bura yazmani soylemissin yoksa o adama yazaydim kiyamet kopardiya))))benimde fotaraimi istiyorsan))

 3. Rabia hiranil dedi ki:

  Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar

 4. Rabia hiranil dedi ki:

  Tamam ablam ben artık uzulmiyecem ablam size söz veriyorum

 5. esna dedi ki:

  tamam rabis giremiyorsan sorun deyil yine yeni ozeti oldunda girirsin dert etme olurmu )) girersin benim kusum oradaki kizlara soylerim ne zaman yeni ozeti gelse senide carsinlar ozaman girersin uzulme bitanem)))

 6. Rabia hiranil Esna ablama dedi ki:

  Esna ablam şimdi girmeye çalıştım ama olmadı giremiyorum

 7. Rabia hiranil dedi ki:

  Ay bugün miram hala olucak ya şimdi nasıl mutludur ya bebişi kucağına alıcak ya ne güzel miram halama çekmesinde 🙂

 8. Esna dedi ki:

  Rabisim yenemi sorunun var dc gire bilmiyormusun tatlim))

 9. Rabia hiranil dedi ki:

  Guljan ablam nerdesin
  Mahym ablam nerdesin
  Tyllam nerdesin
  Rojinim nerdesin
  İki gün yoksunuz merak ediyorum sizi

 10. Rabia hiranil dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız canlarım benim
  ..bende şimdi survavır izliyorum ya inşallah ünlüler kazanır

 11. Rabia hiranil ALMİRAM KARDEŞİM BENİM dedi ki:

  Geldim almiram kardeşim benim birtanem❤

 12. Rabia hiranil ESNA ABLAMA dedi ki:

  Esna ablam benim canımsın sen ablam dc ye girdim gel ablam

 13. ALMİRA(rabişimmmm cnm kardeşiiimmmm) dedi ki:

  Rabisimm yeni özet geldi hadi gel

 14. Esna dedi ki:

  Rabisim dc girmisin yeni oozeti gelmis ama uzulmeya tamami canim benim kuzum hadi dc gir gire bilmezen uzulme olurmu)))) hadi bakalim isallah gire bilirsi)))

 15. Rabia hiranil ESNA ABLAMA dedi ki:

  Ay esna ablam korkutum seni sabah sabah arkadaşım yani abim sayılır bursada işi varmış ablam o da bana sürpriz yaptı geldi oturduk sohbet muhabbet ettik kahve içtik sonra birden bire sen aklıma geldin ablam dedimki abi tlni versene bişiye bakıcam diye o da tamam al bende bir köşeye oturup sana yazdım evet esna ablam ben kapalıyım Dicle yengemde yazdım sana fırst bu fırsat dedim sana fotomu gönderdim seni bekledim ama sen uyuyordun ablam seni ve hasret ablamın fotosunu da merak ettim şite yarım saattir abimin tl siyle oyalandım ve baktım sen daha uyanmadın)))) bende dedimki esna ablam değil galiba başkasına mı yazdım diye ))) sen olduğunu hissettim ve dedim bu esna ablam sonra abim tl sini istedi bende mjk leri sildim ))) delilimi ortadan kaldırdım
  Esna ablam ışılın fotosunu da atıcaktım sana ama aklıma gelmedi sana yazdım ya mutluluktan unutum valla abimin tl si elime geçerse söz ışılın fotoğrafını da sana atıcam ama sende fotoğrafını bana atıcaksın ablam sen beni gördün)))))))))))))))))) hayırlı cumalar ablam bütün duaların kabul olsun inşallah…
  Yok ışıl açık kapalı değil
  Afiyet bal şeker olsun ablama)))))
  ..
  Esna ablam buse elaya öyle yazınca sinir oldum ama geçti buse elayı tanıyormuş
  Ben tanımıyor diye yorumumda ona kızdım ama hata yaptım onu kırdım
  Tabi konuşma tarzı böyle ama gerçekten ablam LAN kelimesinden hoşlanmıyorum ama neyse ablam
  ..
  Ablam ya ben yeni tl almak istiyorum ama hallam kızıyor diyorki bir siteye gşremediğin için yeni tl mi alıcalsın diye kızınca tabi büyüğüm olduğu için saygı duyuyorum
  TAMAM ABLAM BENİM SANA KOLAY GELSİN CANIM ABLAM KENDİNİ FAZLA YORMA TM SENİ ÇOOKKKKK SEVİYORUM ❤

 16. Esna dedi ki:

  Hayirli cumalar bayanlar baylar bugun ne dilek duaniz varsa allah kabul etsin amin aminkiz rabisim oldum gulmekten hayirdir saba sabah desem odumu kopartin ya ilk baktimda acmiyacaktim ama actimda resmen esna esna abla deyib durmussun resmen korkutun beni saba saba ya))) ya dicle yengeyle mi ay ne guzel siz kapalimisiniz bu kadarda kapali oldunuzu bilmiyordum canim benim yaisildami kapali kiz isilinda fotarafini atsaydin ya ah ya yakalayamadim seni firsati ya seni tutsaydim ya ama kismet msjlasamadik ya neseah kuzum benim ay cok sukur en azindan akilanmissin ya baskasinin tl yaziyorsun ole☕☕☕cayinda cok guzel☕☕afiyetle ictim ya)))olsun aramizda olmadin zaman uzulme tamami kiz bukes tl aldinda iy dusun hangi tl iydeye tamami kuzumbuse konusuna gelince uzulme onun tarzi ole koyde yasiyorya bole konusulurama afederler birbirlerini olsun sen uzulme canim ya nerden aklina geldi baskasinin tl yazmak kiz))) seni cok seviyorum canim benim yabirazda isim var ismi hal ediyim gelirim kiz artik kendine tl almalisin paran yoksa anladim oldunda alirsin ne tel almak lazim onu dusunelim ya kizlarada sorayim bakiyim hangi tl iyde ondan al kuzum

 17. Rabia hiranil dedi ki:

  Kızlar
  Kızlarla beraber yemek yapıcaz şimdi yurdun aşçısı gelmemiş bizde kendi yemeğimizi kendimiz yapıcaz)))))
  Hiç demiyorlar burda Usta şef Rabia var:):):):)

 18. Rabia ALEVİME ALMİRAMA ESNA ABLAMA dedi ki:

  Kızlar size bişi sorucam
  Sizce buseye dc de öyle yazdığım için yanlış mı yaptım??

  1. Rabia ALEVİME ALMİRAMA ESNA ABLAMA dedi ki:

   Kendimi suçlu hissetmeye başladım baksanıza buse hiç yazmıyor acaba benim yüzümden mi kırıldı aklım onda kaldı?????

 19. Rabia hiranil Almiram kardeşim benim dedi ki:

  Evet almiram birtanem dayanamıyorum ki
  Kız bırde uyanıyorlarmış)) beni hırsız zannedip kafama tavayla vurup bayıltıyorlarmış)))

 20. Rabia hiranil ALEVİM kardeşim benim dedi ki:

  Geldim Alevim kardeşim benim ❤❤ hoşgeldin birtanem nasılsın

 21. Alev dedi ki:

  Rabişim burdamısın kız

 22. ALMİRA(rabişimmmm cnm kardeşiiimmmm) dedi ki:

  Seni gidi yaramaz rabiş demek gece habersiz cay içicen haha))))tmm cnm akşam grsrz.öptüm seni))))….

 23. Rabia hiranil ALMİRAM KARDEŞİM BENİM dedi ki:

  Almiram kardeşim benim ben çıkmak zorundayım
  Deliler beni çağırıyorlar))))))))))))(
  Seni çok seviyorum kardeşim benim ben 8 gibi gelirim

 24. Rabia hiranil dedi ki:

  Almiram kardeşim benim kız bana çayı yasakladılar zor dayanıyorum çay zararlı diye ama akşam yurttaki kızlar nasıl olsa uyucak akşam yemekhaneye koşucam çay demlemeye)))))))

 25. Rabia hiranil dedi ki:

  Almiram kardeşim benim kız halay başını cekicemde erkekler var kız aralarına girsem ışıl yakupa yeriştirir inadıma))))

 26. ALMİRA☎☏ dedi ki:

  Yok rabişim gmailimi yazmiyorum yorum geliyo zaten
  Delilo mu bayılirım kiz başı sen cek rabişimmm

 27. ALMİRA☎☏ dedi ki:

  Ohh ohh iyimis valla şimdi kesin çay da içiyorsunuz açık hava valla misss

 28. Rabia hiranil ALMİRAM KARDEŞİM BENİM dedi ki:

  Almiram kardeşim benim
  Sen buraya gmailini yazıyormusun kız yazma
  Yazmana gerek yok )))))

  Ay almiram kardeşim benim şimdide deliloy deliloy açtılar kız herkes oynuyor)))

 29. Rabia hiranil ALMİRAM KARDEŞİM BENİM dedi ki:

  Hep gül kardeşim benim)))

 30. Rabia hiranil ALMİRAM KARDEŞİM BENİM dedi ki:

  Dersler bitti almiram kardeşim benim yurtayız bahçede oturuyoruz

 31. Rabia hiranil dedi ki:

  Ben birazdan gelirim benim deli arkadaşlarım çağrıyor))))) acaba yine neyin peşindeler )))))))

 32. ALMİRA(rabişimmmm cnm kardeşiiimmmm) dedi ki:

  Ayyyyy çok güzelmiş kiz gulmekten öldüm şimdi hahahaahah apaci ha süpppeermiş yaa☺

 33. ALMİRA(rabişimmmm cnm kardeşiiimmmm) dedi ki:

  Derler bitti mi rabişimmm

 34. Rabia hiranil dedi ki:

  Almiram kardeşim benim varya hani dün üzgündüm ya işte bizim yurt erkekleri saolsunlar APAÇİ dansı biliyorsundur kız saçlarını soytarılara benzetmişler saçları dikenli dikenli falan almiram benim apançi müziği çaldı )))) deli gibi apanci dansı yaptılar kız o kadar komiktiki anlatamam dans ede ede etrafımda dönüyorlar
  Bir an aklıma böyle bişi geldi AY BEN Cehenneme mi düştüm))))) gülmekten öldüm ya bir görsen sana ne olurdu tahmin edemiyorum))) şimdi yurta çalıyor apançi müzik bizimkilerde bana bakarak dans ede ede gidiyorlar ya çok komik ya :))))))))))())))))))))))))))

 35. Rabia hiranil dedi ki:

  Rojinim hep iyi ol papatyam çok sevindim❤

 36. Rabia hiranil ALMİRAM KARDEŞİM BENİM❤ dedi ki:

  Buradayım almiram kardeşim benim ♥

 37. ALMİRA dedi ki:

  Hayirlı cumalar rojin nasilsin Rabişimmm burdamısım meleğimmm

 38. Rojin❤ dedi ki:

  Ben cok iyim Rabia Hiranil abla

 39. Rojin❤ dedi ki:

  Merhaba herkese hayrılı cumalar

 40. Rabia hiranil dedi ki:

  Saol birtanem rojinim nasılsın canım benim ☺❤

 41. Rojin dedi ki:

  ben rojin

 42. Anonim dedi ki:

  Hayili cumalar Rabia Hiranil

 43. Rojin dedi ki:

  Arkadaslar Ablar

 44. Rabia hiranil dedi ki:

  Merhaba rojinim tatlım nasılsın hayırlı cumalar birtanem

 45. Rojin❤ dedi ki:

  Merhaba arkadaslar

 46. Rabia hiranil ALMIRAM KARDESSSIIIMMM dedi ki:

  Almiram kardesim benim ben baskasinin tl sinden yaziyorum sizin icim gel dc ye

 47. ALMİRA(rabişimmmm cnm kardeşiiimmmm) dedi ki:

  Rabişim bu lanet tl yine mi çıktı dc orda sana yorum yazmıştım

 48. Rabia hiranil Esna ablama dedi ki:

  O benim bursadan arkadaşım abim gibidir onu çok seviyorum çok iyi bir abidir oda eskişehirli bursaya geldi iş için beni ziyarettede geldi saololsun )))))

  Bende dedimki abi tl ni versene bişiye bakıcam bana verdi ve sen aklıma geldin ablam dedimki fırst bu fırsat aman kaçırma )))

 49. Rabia hiranil ESNA ABLAMA dedi ki:

  Ablam geçmiş olsun birtanem sana ablam kendini fazla yorma ablam hayirli cumalar ablam tm kolay gelsin ablama))))

 50. Rabia hiranil ESNA ABLAMA dedi ki:

  Oh esna ablam ya o sendin kiz o kadar yazdim ve sonra dedimki bu acaba esna ablami diye))) şükür sendin ablam ya ya yok ablam sen kralicemsin melegimsin
  Gizlice yazdim esna ablam sildim merk etme)) delilimi ortadan kaybettim
  Ay esna ablam uyuyormuydun ay özür dilerim seni uyandirmisim ablam tm bir daha yazdigimda dersin ablam ya

 51. esna dedi ki:

  iy sabahlar gunaydin bayanlar baylar))) kiz rabis oldum gulmekden ay uykudan simdi uyandim tl kapatmisim şarji cok az oldu icin kapatim kiz oldum gulmekde ha)) masallah ya tutu sana goz deymesin bendende cok gozelsin cok sukurki baskasini deyilde beni gercekden bulmussun canim beni)) kiz gizlice yazdikta msj kalmiyormu orda kusra bakma sana yazamadim sen yazirken ben hala uykutaydim sen yazdinda yaziyimi bidaha gelsen bana yazirsin bis dirim olurmu burada demem)) kiz aaa msj sildimi arkadasindan ah ah bukim ya gizlice yazmissin haaa)))saol kizim en azindan biraz kendine gelmissin 3333 rabisim canim benim kusum hadi ben gideyim ilacmi iceyim sonra evleri temizlicem ya bu bayar havasi beni ozletiyor ya nese sonra yine yazarim olurmu333

 52. Rabia hiranil ESNA ABLAMA dedi ki:

  ESNA ABLAM Insdgrama SENIN KINE BISI ATTIM KIZZZ GORDUN MU ESNA ABLAM))))))))))

 53. Rabia hiranil ALEVIME dedi ki:

  Aaaaaaaa Alevim kardesim gercekten mi ay cok sevindim kardesim benim cok saol birtanem))))))))

 54. Alev dedi ki:

  Rabişim sen amir khan hayranısın dimi o zaman sana süpriz çarşamba günü tv8 de hint filmi var hem de amir khan filmi

 55. Rabia hiranil dedi ki:

  Alevim kardeşim benim ben okula gidiyorum yani kurtuluş savaşına)))) kitaplara savaş açmaya )))))
  Seni çok seviyorum kendine çok iyi bak Allaha emanet ol kardeşim benim birtanecik kardeşim))))

 56. Rabia hiranil dedi ki:

  Ben daha çok seviyorum alevim kardeşim benim

 57. Alev dedi ki:

  Ben de seni seviyorum canım rabişim

 58. Rabia hiranil dedi ki:

  Ben hiç uyuyamadım ki morelim bozuk olunca uyuyamıyorum kız halam olsaydı terlikle uyuturdu beni)))))

 59. Rabia hiranil dedi ki:

  Alevim sen çok yaşa kardeşim benim seni çok seviyorum bunu biliyorsun dimi ay dedem benim sakalınla çek kız))))

 60. Rabia hiranil dedi ki:

  Ah ah yine çıkıp duruyor ya (((

 61. Alev dedi ki:

  Rabişim burdamısın sen gül gül ben ay deden olarak hep görüyorum yarmaz kız niye dün sakallıma tırmanıyordun ha senim kulağını çekceğim ama elim yok ben ay mı ay aksakalı ay dede

 62. Anonim dedi ki:

  Günaydın hayırlı cumalar Rabia

 63. ტRabia hiranilტ dedi ki:

  Sitemizin güleri melekleri
  Mayhm ablamდ
  Guljan ablam დ
  Alevim დ
  Esna ablam დ
  Almiramდ
  Tyllam დ
  Rojinim დ
  Hasret ablam დ
  Hazalımდ
  Işılımდ
  ტ GÜNAYDIN HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI SABAHLAR ტ
  ტტNASISINIZ PAPATYALARIMტტ
  ტტტტტben iyiyim ტტტტტ

  1. ტRabia hiranilტ dedi ki:

   ტტტ ve kankam Gökhan ტტტ

 64. დRabia hiranilდ dedi ki:

  Alevim დ almiram დ esna ablam დ hazalım დ
  Moralimi yerine getirdiniz ya iyiki varsınız sizi çox sevirem ya დდდდდდდდდდ

 65. დRabia hiranilდ dedi ki:

  Sizi gidi sizi uykucular uyanız kız
  ფფფფფფფ
  Dondurma ister misiniz sabah sabah
  წწწწწწწწწწწწწწწწწწწწ
  Çay da var ☕☕☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕
  Yarasın inşallah

 66. ლRabia hiranilლ dedi ki:

  ლლლლლლლლლლლლლ
  Şiញdiden Günaydın អayırlı នaცaអlar អayırlı cuញalar herkerkese♥
  ლლლლლლლლლლლლლლლლ

 67. Rabia hiranil Dc kardeşlerime ve ablama dedi ki:

  alevim kardeşim benim daha aya bakıyorum seni görüyorum
  Ve mutlu oluyorum arabada uyuya kalmışım ama aniden uyandım aklım sizde kaldı uyumadım seni gerçekten çok seviyorum çok seviyorum iyiki varsın iyiki kardeşimdin
  ………….
  Almiram kardeşim benim seni çok seviyorum bir tanem bir parlak yıldız seçtim ve seni görüyorum kardeşim benim iyiki varsın iyiki varsın seni seviyorum
  …..
  Esna ablam seni çok çok çok seviyorum ablam öz ablamsın canım ablam gökyüzünde öpücüklerin hepsi yanağıma kondu ablam sen birtanemsin ablam benim
  ..
  Bana destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız siz olmasaydınız kim bilir ne yapardım Allah sizden razı olsun kardeşim ablam sizi çok sevirem ha)))))))))

 68. Rabia hiranil dedi ki:

  Birde kızlar şu Buseye çok kızdım ya elamla nasıl konuşur anlamadım çok kaba konuşmuş elamla Allahım yarabbim kendimi zor tutuyorum ona karşı
  DCDE CEVAP VERDİM ONA onunla muhatap olmak istemiyorum busenin sorunu ne anlamıyorum çok kibirli kızın içi nefret dolu (((((((((((((((((((

 69. Rabia ALEVİM ESNA ABLAM ALMİRAM HAZALIMA ❤❤ dedi ki:

  Alevim kardeşim benim almiram kardeşim benim esna ablam benim hazalım kardeşim benim sizi ooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkaaaaaddddddaaaarrrrrr çok seviyorum ki anlatamam ya iyiki varsınız yarama derman oldunuz mjk lerinizi okudum o kadar mutlu oldum anlatamam Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış sizler meleğimsiniz
  Özür dilerim aniden çıktım duygulandım kendimi tutamadım sakinleşmek için çıktım aniden özür dilerim
  Sizden ayrı kalmak benim hassas noktam sizler benim ailemsiniz bunu biliyorsunuz dimi Canım size feda olsun

 70. ALMİRA dedi ki:

  Hadi ben oraya gidiyorum gell..

 71. Alev dedi ki:

  Tamam almiram

 72. ALMİRA dedi ki:

  Alevim o zaman dc geçelim kuzummm

 73. Alev dedi ki:

  Esna şekeri ben dokerim sen yeter ki iste ne şekeri istersin elma mı armut mu muz da olur ama ben cok yiyom biliyon mu ee tabi koz koça ay dedeyi doyurmak kolay değil

 74. ALMİRA dedi ki:

  Bana uyar ak sakalli alevimmm

 75. ALMİRA dedi ki:

  Aa gidiyo musunuz tüh geç kaldım

 76. Alev dedi ki:

  Almiroşum ben her kes giti zanetim ben De çıkcak dım sen uyumuyorsan sohbet edelim biraz kız

 77. esna dedi ki:

  isallah isilim isallah ee alev dede yeter vala gulmektdn beter oldum ya)))) kiz isilim bu kadar ovmek yeter bi tabak laf bile bana birakmiyorsun dirdir yapiyim ya)) biz artik bi aleyiz kavkadada bir birimizi severiz ya kava oldukta sanki uzerimize aci biber tokuyolar ya tatli oldumuzda seker tokuyolar))

 78. Alev dedi ki:

  İyi geceler yarın tam kurup görüşeli hepinizi öpüyorum rüyanızda aksaklı ay dede alevi görün benim sakalrım da uyuyun

 79. ALMİRA dedi ki:

  Kızlar ben geldimmm

 80. ışıl dedi ki:

  Tm İyi geceler tatlı rüyalar alevim esna ablam almiram bende dideyim

 81. ışıl dedi ki:

  Alevim kız beni oraya getirme seni hop diye yutucam alevim birtanem benim

 82. esna dedi ki:

  uyormusunuz canlarim benim opuyorum sizi iy uykular allah ratlik versin)) isilim rabiyam alevim almirosum hadi bay))

 83. Işıl dedi ki:

  Ay esna ablam senin dilini yerim abla çok şirinsiniz ya)))
  Yakında herkesi tanırım inşallah

 84. Alev dedi ki:

  Esna dedesini bir tanesi seni çok seviyorum iyiki benim 150 elinci torunumsun ben de 15468 yaşında deden olrak bir ayağım deil yarım.çükürda

 85. ışıl dedi ki:

  Esna abla sende iyiki varsın ve alevim sende almirada iyiki varsınız canlarım

 86. esna dedi ki:

  eee hala bizim bu dedede nevar neyok deye gormemissin isilim bu ilk deliliyi yakinda diyerlerinide orenirsin ha gulme kirizi derken sakin akil hastanesine dusme)))

 87. ışıl dedi ki:

  Saol alevim birtanem iyi geceler tatlı uykular sana
  Öperim onu canım
  Bende gelirim alevim))

 88. Alev dedi ki:

  Rabişimi öp benim için onu cok seviyorum seni de kız

  Ben de diyorum rabiş benim bıyığıma niye artık tırmanmıyor demek ki uyumuş övünmek gibi olmasın ama bıyıklarım cok rahatdır beklerim sizi de

 89. esna dedi ki:

  ay dede deyeter karnim ariyor aksam aksam gulmekden canim benim dedecim alevim iyki varsiniz)))

 90. Işıl dedi ki:

  Saol esna ablam
  Kolum kırıldı şaka şaka

 91. Işıl dedi ki:

  Alevim seni yerim valla
  Rabiş senden bahsederdi amam bu kadar şirin olduğunu şimdi gördüm

 92. esna dedi ki:

  ay canim benim ya ne cabuk uydu rabis allah ratlik versin iy uykular rabisim))) ay isilim ya bi yerin kirilmadi dimi)))

 93. Alev dedi ki:

  Ben yer çakılmadım eşek bana çaktı

 94. ışıl dedi ki:

  Yaa alevim süpersin ya ağrı dağın eteğinde vayyy rabiş burda olsaydı gülmekten olurdu valla

 95. ışıl dedi ki:

  Aynen esna abla nası bişi diye bindik aniden yere çakışdık 😀

 96. esna dedi ki:

  ay kizlar ya hayirdir eseke binmis gibisiniz simdiden)))

 97. Alev dedi ki:

  Evet ben hayde gidelim derken eşek der ki ben halay başımıyım der ve bana bir tekme atar ağrı dağın eteğinde uçan güvercin oldum diyar diyar dolaştım hayde

 98. ışıl dedi ki:

  Kızlar rabiş arabada uyuya kalmış yırda geri dönüyoruz haberiniz olsun
  Konuşmaya daldım rabişin uyuduğunu yeni farkettim valla ayy

 99. esna dedi ki:

  alev dede olmak iy biseymi sence)) tamam bundan sonra sana dede derim alev dede))))isili demek eseke bindiz ha hemde binib esek nasil deye gormeden yikildiniz))))

 100. ışıl dedi ki:

  Hayde dıgıdık dıgıdık alevim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.