Kördüğüm 263. Bölüm Özeti 26 Nisan Fragmanı Tapasya yı Zehirleme Çalışıyor

Burak 20 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Veer eve geldiğinde ilk olarak Tapasya yı görür. Veer evde olmadığı zamanlarda bir çok değiştiğini söyler. Gunvanti Tapasya yı tanıştırırken Vansh’ın eski karısı Tpasya şimdi de Tej’in karısı olarak bu eve geldi der. Tapasya Gunvanti nin söylediklerini göz yaşlarıyla dinler ama cevap vermez. Veer odasına çıkarken Gunvanti Veer’in yorgun olduğunu ve kimsenin rahatsız etmemesini ister.

Methi okulda bir kişinin intihara kalkıştığını öğreniyor. Bütün okul intihar eden kişiyi görmeye giderken Methi de gidiyor. Çatıdaki kişi tanıdıktır. Visnu.. Visnu Methi affetmezse kendisini atacağını söylüyor. Methi atarsan at tavrındadır. Ancak Visnu bu sefer üzerine benzin döküyor ve Methi affediyor musun diyerek çakmağı tutuyor üzerine. Methi bu deli oğlan yapar mı yapar diyerek tamam affettim diye bağırıyor. Kalabalık bu karar üzerine Methi yi alkışlıyor. Visnu aşağıya iniyor. 

Visnu kendisine yüz vermeyen Methi yi durduruyor ve seni hem gönlüme hem de koluma kazıdım. Ben ölene kadar hem aklımdan hem de kolumdan çıkmayacaksın diyerek koluna kazıdığı Methi ismini gösteriyor. Methi etkilenmişe benziyor. Visnu ona duygularını anlatmaya devam etse de Methi nin dinlemeye niyeti yok gibidir. Methi Visnu dan ayrılırken elleri yavaş yavaş kayar Visnu nun ellerinden. Visnu sonunda dayanamaz ve avazı çıktığı kadar bağırır. Seni Seviyorum Methi…. Methi bir anda duruyor. Yüzünde bir tebessüm ve gidiyor mutlu bir şekilde.

Jogi Takur derin düşüncelere dalmıştır. İşça yanına gelerek neden böyle düşünceli olduğunu soruyor. Jogi Tapasya dan dolayı dertli olduğunu söylüyor. Tapasya nın uzun yıllar önce evden ayrıldığını ve hiç bir şey olmamış gibi geri geldiğini ve Rathor gibi bir karizma dururken can düşmanlarımız Bundela konağında ne idüğü belirsiz bir adamın karısı olduğunu söyleyerek Tapasya ya tepkisini dile getirir. İşça ise Tapasya nın akıllı birisi olduğunu ve durup dururken Tej gibi bir sapığın eşi olmasını anlayamıyorum. Kesin başka bir şey var diyerek Tapasya yı savunur. Jogi ye kızı ile konuşmasını tavsiye eder. Jogi sinirlenir ve benim Tapasya diye bir kızım yok diye çıkışır. 

Tapasya kasetin sırrını öğrenmek için çalışmalarını hızlandırmıştır. Kasab ile Daddaji ve öldüğü gece ile ilgili konuşma yapıyor. Daddaji öldüğünde maskesinin ağzında olmadığı bilgisini öğreniyor. Konuşma devam ederken Chanda heyecanla dalıyor içeriye. Tapasya Chanda nın Daddaji nin ölümünde parmağı olduğunu düşünüyor. Chanda gece Tej’in odasına gidiyor ve Tapasya nın yakında ipliğimizi pazara çıkaracağını söylüyor. Tapasya onları dinliyor. Tej’ içkiyi fazla kaçırmasından dolayı Daddaji ile ilgili her şeyi dökülür fütursuzca.

Amla Veer içen çorba yapmıştır. Veer çorbayı içince beğenmiyor. Amla Veer’in aklında öğretmen hanom olarak bildiği İşça yı unutamadığını düşünüyor. Gunvanti hainliklerine bir yenisini daha ekliyor. Bir doktorun yanına gidiyor. Veer’in hafızasının eski haline gelmemesi için ilaç yapmasını istiyor. Doktor yapamayacağını söylüyor. Ancak Gunvanti herkesin bir değeri olduğunu düşünerek ona yüklü miktarda para veriyor. Doktor yapacağını söylüyor.

Gunvanti süte karıştırdığı ilacı hazırlar. Daha sonra mutfaktan ayrılır. Amla mutfağa gelir ve hazır sütü görünce içer. Gunvanti ne yaptın bre aptal gelinim Veer’in ilacını içtin sen diye kızar. Ardından yeni bir karışım hazırlamak için gider. Tapasya Veer’in odasına giriyor. Veer önce konuşmak istemese de Tapasya nın onu zorluyor ve İşça dan bahsediyor. Bu sırada elinde ilaçlı sütle Gunvanti geliyor. Tapasya ya işine bakmasını aile meselelerine karışmamasını istiyor. Tapasya dışarı çıkınca Gunvanti nin sütü zorla içirmeye çalıştığını görüyor. Akıllı Tapu bir hainlik seziyor.

Tej zil zurna sarhoş olarak eve geldiğinde Tapasya fırsat bu fırsat diyerek Tej’in tüm mal varlığını üzerine geçiren kağıda imza attırıyor. Hatta parmak bastırıyor. Tej’in hiç bir şeyden haberi olmuyor tabi. Ta ki sabah avukatların Bundela evine gelerek Tej’e ait malların Tapasya ya devredildiğini söylemesine kadar. Tej adeta köpürüyor. Tapasya nın saçından tutuyor ve onu tehdit ediyor. Tapasya nın tehditlere karnı toktur. Zira kale gibi Rathor ve cesur yüreği vardır.

Kördüğüm 263. Bölyüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 263. Bölüm Özeti 26 Nisan Fragmanı Tapasya yı Zehirleme Çalışıyor” üzerine 7 yorum

 1. Rojin❤ dedi ki:

  Arkadaslar merhaba

 2. Mahym dedi ki:

  Hepinize iyi gunler

 3. Mahym dedi ki:

  Arkadaslar merhaba

 4. Guljan dedi ki:

  Rabisim enisde nasyl iyvmi Tylla nasylsyn ve kac yasyndasyn ve Turkmenistanyn neresindensin ben mervdenim yany marydan ve 30 yasymda Gokhanjym ablajym seni cok sewyorym seninle dertlesmek istiyorum ama biraz islerim bar mayisa yani gelijek aya kadar biraz sabr et ama sakin seni birakman tm ablajym annenede selamlar soyle

 5. Guljandan Amritaya messaj dedi ki:

  Kalbina salan sozle salan yaran asla bitmez ablajym mesala benim yany Gokhana guljana yazyorsun bana diyl sozlan asla kalbimdan cikmaz ama ben seni sadeje Gokhan ucin affedijam kusuryna bakmiyjam sebeb san cok yerde genclik yapyorsun yanlisin farkinada baryorsyn ama ablajym seni cok sevyorym hemde cok

 6. Guljandan Amritaya messaj dedi ki:

  Amrita bu ne ya simdi san benim kardesim Gokhany benden kiskanyorsun ha bu laflaryn benim hic hosuma gitmiyor ablajym Gokhanjymla asyk olmussunyz hayrly ugurly olsun cok sevindim ablajym ama sen biraz akylly davran hizli sekilde sinir yapma hizli sinirlenersan cok sey kaybetersin ablajym bir insanyn kalbinda

 7. Guljan dedi ki:

  Selamlar ilk ben Rabisim sen bana bu sefar cay vermeliysin Gokhanjym nasylsyn iyvmisin janym sizleri cok ozledim janlarym sizleri cok sevyorum bu arada telefonla ilgili biraz sorunlarym var janlarym bu yuzden siteye gelip bilmiyorym

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.