Kördüğüm 262. Bölüm Özeti 25 Nisan Fragmanı Tapasya Faktörü

Burak 20 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde İşça kendi öz oğlu hakkında şahitlik yaparak onun 5 yıl ceza almasını sağlamıştı. İşça nın bu onurlu davranışı Gunvanti yi rahatsız etmiş mahkeme sonunda ona tokat atmaya yeltenmişti. Onun elini havada tutan Damini Gunvanti cadısına gerekli dersi vermişti. İşça ailesinden kendini yalnız bırakmalarını ister. Sonra yere yığılır ve Yuvraj’ın çıkarken kendisine ettiği tehditleri hatırlar. Bebekliği gözlerinden geçerken hıçkırarak ağlar.

Rathor Tapasya yı telefonla arayarak iş icabı şehir dışına gideceğini haber veriyor. Tapasya ve Rathor hala birbirlerini çok seviyorlar. Tapasya göz yaşlarına hakim olamazken Rathor da Tapasya yı düşünüyor. İşça ve ailesi mahkemeden ayrılırken siren sesleri arasında Yuvraj ve polisler de çıkmaktadır. Yuvraj İşça yı görünce yine küplere biner. Yuvraj polislerin nezaretinde elleri kelepçeli şekilde aşağıya inerken bir anda rüzgar çıkıyor. Yuvraj İşça nın yanına geldiğinde dengesini yitirip yere düşüyor. Sanki annesinden kutsanmak istiyormuş gibi onun önüne eğiliyor. İşça onu kutsamak için başına dokunmak istediğinde Yuvraj kafasını çevirip ayağa kalkıyor. Yuvraj mapushanenin yolunu tutarken İşça da arabanın arkasından Yuvraaaaaj diye bağırıyor. Ne kadar suçlu olsa da anne sonuçta.

Chanda yana yakıla dolabını aramaktadır. Tapasya hayırdır bu kadar telaşla ne arıyorsun diye sorar. Chanda neden benimle bu kadar ilgileniyorsun diye tepkisini dile getirir. Tapasya elindeki kaseti gösterir ve bunu mu arıyordun diye kaseti gösterir. (Aslında bu kaset gerçek değildir. Tapasaya daha önce Chanda nın ağzından Dadddaji ile ilgili bir şey söyleyince Tapasya onun üzerine yoğunlaşmıştır.) Chanda iyice telaşlanıyor. İkili konuşurken içeri Tej gelir. Tapasya odadan ayrılınca Tej Chanda ya ne işler çevirdiklerini sorar. Chanda Tapasya nın elindeki kasetten bahsediyor. Tej Tapasya belasından kurtulmayı düşünüyor.

Methi nin dünyadan haberi yok. Visnu ile motor talimleri yapıyor. İkili arasında aşk zilleri çalmaya başlamıştır. Methi ye Damini den telefon gelir ve mahkemenin sonuçlandığını öğrenir. Gunvanti eve geldiğinde Yuvraj’ın kelepçeli hali gözünden gitmiyor. Tapasya koltukta oturduğu yerden ne oldu mahkeme diye istifini bozmadan soruyor. Gunvanti ne olacak annesinin iftiraları ile Yuvi mahkum oldu diyor. Tapasya alaylı bir şekilde şimdi annesi oldu öyle mi ? diye takılıyor. Gunvanti için de Tapasya çekilmez bir kadın olmaya başlamıştır. Tej ve Gunvanti iki ortak düşman. Bakalım Tapasya onlarla mücadele edebilecek mi ?

İşça evlat acısını yüreğinde hissederek tapınağa sığınmaya gider. Yuvraj’ın senden nefret ediyorum sözleri kulaklarını tırmalamaktadır. Visnu nun yanına gelip ayaklarına dokunduğunda Yuvraj diye irkilir. Visnu neler olduğunu sorar. İşça da anlatır dertli dertli. Methi tapınağa geldiğinde İşça ve Visnu yu görüyor. Bir anda soğuk rüzgarların estiği tapınakta Methi kendisinin aldatıldığını hissediyor. Onlara ne zamandan beri tanıştıklarını soruyor. Visnu İşça nın iyi bir öğretmen olduğunu ve uzun yıllar sonra karşısına çıktığını anlatıyor. 

Methi anlamak istemiyor ya da öfkesi onun aklını ve kalbini köreltmiştir. Visnu ya sen de onun gibi mahkum muydun diye çıkışır. Kendisini kaybetmenin verdiği rahatlıkla ağır hakaretlerde bulunan Methi onların duygularıyla oynadığını söyleyerek ayrılır. İşça aynı anda iki evlat acısı içinde bir kez daha yıkılır. Veer kendine gelmeye başlarken Yuvraj’ın nerede olduğunu sorar. Umed ve Gunvanti sessiz kalırlar. Tapasya evdeki Amla yı ilmek ilmek işlemeye başlamıştır. Amla ya sana kimse değer vermiyor diyerek gaz veren Tapasya kendisini Amla ya sevdirmiştir. 

Tej Tapasya belasından kurtulmak için onu öldürmeyi düşünüyordu. Bunun için çayına zehir katar. Tapasya ise öldürmek üzerine ihtisası olduğu için onu bu girişimini boşa çıkarır. Tpasya çayın zehirli olduğunu anlayınca kendi çayını Tej’e içirmek istiyor. Ancak Tej elinin tersiyle çayı yere döküyor. Ardından Tapasya ya tehditvari sözler söylüyor. Tapasya yürü de ense traşını görelim diyerek nazire yapıyor. Doktorların tedavinin evde yapılabilir demesinden sonra Veer eve geliyor.

Kördüğüm 262. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 262. Bölüm Özeti 25 Nisan Fragmanı Tapasya Faktörü” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  sizin hayranınızım her bölümünüzü izledim hepinizi çok seviyor ve bölümleri merakla bekliyorum lütfen final olmasın

 2. Anonim dedi ki:

  sizi seviyoruz

 3. Anonim dedi ki:

  sizin hayranıyız her bölümünü izledim nütfen final etmeyin sizi seviyorum

 4. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.