Kördüğüm 261. Bölüm Özeti 24 Nisan Fragmanı Yuvraj Suçlu Bulundu

Burak 19 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Rathor eve geldiğinde kapı açıktır. Biraz tereddütle içeri giren Rathor’u Mukta sürpriiiiiz diye karşılıyor. Mukta kendi elleriyle yaptığı makarnayı Rathor’a sunuyor. Tabi İşça da ona yardım etmiştir. Rathor şu işe bak daha düne kadar baba baba diye etrafımda dolanan kız şimdi bana yemek yapmış diye duygulanır. Ancak bir anda aklına Tapasya gelir ve efkarlanır. Sinirle ayağa kalkan Rathor içkiye sarılır. Ardına baktığında kendine tuhaf tuhaf bakan İşça dan defalarca özür diler. Ancak Tapasya nın başka birisiyle evlenmesini hazmediyorum diyerek kendini savunur.

Rathor Mukta nın yanında İşça ya Tapasya sana her zaman kötülük düşündü ancak sen her zaman onun iyiliğini düşündün diye laf söyler. İşça Rathor’un söyledikleri gerçek olmasına rağmen Tapasya nın kalbinin temiz olduğunu söyler. Tapasya nın mutlaka bir amaç uğruna geldiğini söyler. Mukta daha fazla dayanamaz ve gerçekleri İşça ile paylaşmak istese de Rathor buna izin vermez. İşça nın telefonu çaldığında Mukta neden herşeyi ona söylemiyoruz diye deert yanar babasına. Rathor Tapasya bu fedakarlığı İşça için yapıyor. Eğer İşça nın haberi olursa yine kendini feda eder. Bu yüzden bu gerçeği gizlemeliyiz diyor. 

Jogi ve ailesi mahkeme zamanını beklerken bir yandan da tereddütleri vardır. Bundela ailesinin gücünden yanlış karar vermesinden korkmaktadırlar. Ancak Hakime hanım geldiğinde bu dava sadece Mukta nın davası değil tüm kadınların davası deyince moraller yerine gelir. Yuvraj için mahkeme günü gelmiştir. Yuvraj tedirgindir ve evlerini bir daha göremeyeceğini düşünüyor. Mahkemede Jogi ailesi yerini alırken Bundela konağından da Gunvanti ve Umed gelmiştir. Yuvraj sürpriz bir şekilde İşça nın ayaklarına sarılır. 

Yuavraj anne diye seslenince İşça nın yüreği erir. Yuvi anne ben ettim sen etme. Bir yanlışlık yaptım özür dilerim diye yalvarır adeta. İşça ve Jogi ailesi ibretle Yuvi ye bakmaktadır. Gunvanti Yuvi nin yanına gelir ve onu ayağa kaldırır. Ne yapıyorsun sen diye kızarken Yuvi son kozunu oynadığını söyler. Gunvanti rahatlamıştır. Mahkeme salonuna giriyorlar. İlk olarak İşça gelir tanık sandalyesine. Aklına Mukta nın yaşadığı olay ve Yuvi nin ayaklarına sarılıp anne deyişi gelir ve ağlamaya başlar. İşça bütün bunlara karşın doğruluktan ayrılmaz ve kendi oğlu hakkında şahitlik yapar.

Ardından Mukta gelir ve o da yaşadıklarını anlatır. Yuvi nin avukatı onu köşeye sıkıştırmaya çalışsa da Mukta yaşadıklarını ağlayarak anlatır. Mahkemeye ara verildiğinde Yuvraj İşça nın yanına gider ve kendisinden nefret ettiğini söyler. Ardından Umed gelir ve sen her zaman haklıydın kızım. Asıl suçlu Yuvraj dır. Sen doğrusunu yaptın der. Ondan ve Jogi den özür diler. Mahkeme aranın ardından yeniden başlar. Artık karar verilecektir. Yuvraj Sing Bundela nın suçunu sabit görmüş ve 5 yıl ceza ile cezalandırılmasına karar vermiştir. Herkes şoktadır. 

Yuvraj tutuklanıp hapsin yolunu tutarken İşça yı tehdit etmeye devam ediyor. Onu hiç bir zaman affetmeyeceğini söylüyor. Daha sonra görüşeceklerini söylüyor. Yuvraj polisler tarafından götürülürken Gunvanti Yuvraj’ın hapse düşmesine sebeb olan İşça ya tokat atmaya kalkıyor ancak Damini onu tutuyor. Damini Yuvraj’ı bu şekilde sapık yetiştiren Gunvanti ye tepki gösteriyor ve asıl tokat sana atılması lazımdı diye tepkisini dile getiriyor.

Kördüğüm 261. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 261. Bölüm Özeti 24 Nisan Fragmanı Yuvraj Suçlu Bulundu” üzerine 11 yorum

 1. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar cumaniz mubarek olsun

 2. Işıl dedi ki:

  Hep iyi ol rojinim
  Evet ya havalar çok sıcak olmaya başladı ama kıştan daha iyidir YAZ☺☺☺☺

 3. Anonim dedi ki:

  Ben cok iyim hava cok sıcak Işıl abla

 4. Işıl dedi ki:

  Merhaba rojin nasılsın canım ☺ 🙂

 5. Rojin❤ dedi ki:

  Merhaba arkadaslar

 6. Anonim dedi ki:

  Bghh

 7. Işıl dedi ki:

  Selam kızlar ☺

 8. SAGINI dedi ki:

  BU YUVRAJ AKILANMAZMI YA

 9. Anonim dedi ki:

  YA TAPU RESMEN YIKIYOR ORTALIGI ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN ☺

 10. Rojin❤ dedi ki:

  Gunaydin arkadaslar nasilsiniz

 11. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam herkese nasilsiz Gokhan cok uzur dilerim son konusmamizda tl biden islemedi cok sinir olmusdum tamire vermsdim yeni gotirdum nasilsin cok kisginsin dimi bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.