Kördüğüm 260. Bölüm Özeti 23 Nisan Fragmanı Tapasya Chanda’yı Kurtarıyor

Burak 18 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Tapasya hem kızını kurtarmak hem de İşça ya olan vefa borcundan dolayı Tej ile evlenmek zorunda kalmıştır. Ayrıca Gunvanti ye da hayatı zehir etmeyi düşünmektedir. Jogi Takur gazetedeki haberle alt üst olmuştur. Divya da gazeteye baktığında 18 yıldan beri ortada olmayan kızı Tapasya nın Tej denen sapıkla evlendiğini öğrenince göz yaşları sel olur.

Tej’in aklı hala Mukta dadır. Eline aldığı Mukta nın resmine bakarken elbet bir gün benim olacaksın diye içinden geçiriyor. Bu sırada içeri Tapasya giriyor. Tej’in elindeki resme bakıyor ve kızının değil kendisi resmini bile görürse onu öldüreceğini söylüyor. Elindeki bıçağı Tej’in yüzünde gezdiriyor. Bu bıçak bir gün senin bir yerlerini kesmesin diye tehdit ediyor. Sonra bıçağı Tej’in duvardaki resmine fırlatıyor. Bıçak Tej’in alnının ortasına saplanmıştır. Tej kendisi gibi psikopat olan Tpasya dan korkarken sırıtmayı da ihmal etmiyor.

Jogi evinde herkes perişan herkes suskun. Bu arada Rathor geliyor. Jogi Takur Rathor’u görünce kafasını öne eğiyor. Kızının 18 yıl aradan sonra ortaya çıktığını ve evli olmasına rağmen sapık bir adamın karısı olduğunu söyleyerek Rathor dan özür diler. Rathor özre gerek olmadığını söylese de Jogi Tapasya nın bir kere dah hayal kırıklığına sebeb olduğunu söyler ve gazeteyi yere fırlatır. İşça gazeteyi yerden alır ve Tapasya yı dinlemeleri gerektiğini söyler. Rathor Tapasya için üzgündür ancak biraz daha sabretmeleri gerektiğini düşünüyor.

Tapasya Bundela evinin sırlarını öğrenmek için Amla yı seçmiştir. Amla hem boş boğaz hem de korkaktır. Onun bu zaaflarından yararlanan Tapasya Chanda ve Tej arasında bir şeylerin olduğunu öğrenir. Ancak Chanda ortalarda gözükmüyor. Tej ise Chanda yı ara sıra yokluyor ve onu tehtide devam ediyor. Veer kendisine geldiğinde İşça yı sayıklayarak uyanıyor. Başında ise Gunvanti ve Umed vardır. Gunvanti cadısı ne İşça sı senin hayatından öyle birisi olmadı ki diye terapi yapmaya devam ediyor. Umed Veer’in hafızasının yerine gelip gelmediğini doktora soruyor. Doktor bunu zaman gösterecek diye açıklama yapıyor.

Gunvanti canı sıkkın bir şekilde eve gelir. Kasabdan su ister. Tam suyu alacakken Tapasya teşekkür ederim Kasab diyerek suyu içer. Gunvanti iyice sinir olur Tapasya ya. Tapasya Veer hakkında sorular sorar. Gunvanti iyice deliye döner. Tapasya Tej’in telaşla bir şeyler yaptığını görüyor ve onu izliyor. Tej dolabındaki kaseti alıyor. Başka bir odaya gidiyor ve kapısını da kilitliyor. Tapasya da peşine gidiyor ancak kapı kilitli olduğu için ne olduğunu anlayamıyor. Tej kaseti yakarak imha ediyor. Tapasya ise karizma Rathor’u arayarak Chanda dan bahseder ve onun bulunması için Rathor dan yardım ister. 

Ertesi gün Yuvi telefonda avukatı ile konuşmaktadır. Yuvi çok sinirlidir. Tapasya ile karşılaşan Yuvi sen de kimsin diye sorar. Tapasya senü küçüklüğünden beri tanıyan İşça nın yakın arkadaşı Tapasya diye cevap verir. İşça lafını duyunca deliye dönen Yuvi benim öyle bir anem yok diyerek ses tonunu yükseltir. Bu esnada Gunvanti damlar oraya. Mai Yuvraj’ın aklını karıştırma diye azarlar Tapasya yı. Tapasya aile hasretiyle yanıp tutuşmaktadır. Bunun için arabasıyla Jogi Takur’un evine gider. Dışarda Jogi ve Divya yı gören Tapasya ağlamaya başlar. Ancak biraz daha sabretmesi gerektiğini yanına gelen Nani ile paylaşır. 

Tej tez vakitte Tapasya dan ayrılmak ister. Bunun için avukatını arar ve bir şeyler yapmasını ister. Avukatı vasiyetin yerine gelmesi için Tapasya ile evlililiğini sürdürmesi gerektiğini söyler. Tej çılgına döner. Tej kendisini içkiye verir. Eve geldiğinde kapıyı Chanda açar. Tej hayal mi gerçek mi diye gözlerini oğuşturur. Sen nasıl kurtuldun diye sorarken Tapasya belirir Chanda nın arkasından. Tapasya korkulması gereken birisi olduğunu göstermiştir Tej’e. Tej sinirle odasına gittiğinde elinde meyve suyu ile gelir Tapasya. Tapasya kimseden korkmadığını anlatmaya çalışmıştır bu hareketiyle. Tej Chanda yı yalnızken yakalar. Seni buraya kim getirdi diye kafasına yapışır Chanda nın. 

Chanda kendisini Tapasya nın bulduğunu, Tapasya ya bir şey söylemediğini anlatır. Tej bir şey anlatırsa onu öldüreceğini söyler. Bakalım Tej’in Daddaji yi öldürdüğü ortaya çıkacak mı ? Tapasya İşça nın Veer ile birleşmesini sağlayabilecek mi ?

Kördüğüm 260. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 260. Bölüm Özeti 23 Nisan Fragmanı Tapasya Chanda’yı Kurtarıyor” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  of ya

 2. Rabia hiranil dedi ki:

  İyi olmana çok sevindim birtanem rojinim ☺ ☺ ☺ ☺

 3. Rojin dedi ki:

  Ben cok iyim Rabia hiranil

 4. Rabia hiranil KİNSHUK MAHAJAN FANI dermişim ÇAY fanı ☺ dedi ki:

  Merhaba rojinim ☺ ☺ ☺ ☺ ☺

 5. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar

 6. ışıl dedi ki:

  Hayırlı geceler diliyorum herkese
  ….
  Ayn rabişim evet ya tabunun dönmesine çok sevindim ya işte şimdi heyecan başlıyor desene rabişim

 7. Rabia hiranil dedi ki:

  Benim Tapasyam budur kızz aferin iyi olmaya başladın kutluyorum seni 😀
  Tej sapığı sen geber inşallah emmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.