Kördüğüm 26 Temmuz Özeti 354. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Bitirim İkili Rathor ve Akash

Burak 20 Tem 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 26 Temmuz Özeti 354. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Akash, Mukta’yı gergin şekilde beklerken bulur. Mukta onu görür ve gözlerini kaçırır. Akash nasıl olduğunu sorar konuşmaya çalışır, ama Mukta’nın konuşmak istemeyen tavırları vardır. Meethi bu arada gelir ve ona bakar ve nasıl olduklarını sorar. Meethi böyle kötü bir durumda olduğundan gelemediği için  Mukta’dan özür diler. Akash Vishnu’yu sorar. Mukta, yoğun bakımda olduğunu ve şu anda rahatsız edilmemesi gerektiğini söyler. Mukta Meethi’den özür dileyerek ve Vishnu’nın durumundan sorumlu olduğu için Akash’ı affedemeyeceğini söyler. Meethi, Akash’ın Vishnu’nun Kajri’nin istemediği şeyi yapmaya zorladığını zannettiğinden bu şekilde davrandığını söyler. Akash, Mukta’nın tavrının kendisini incitmediğini söyler. Meethi’ye lobide bekleyeceğini söyler. Mukta’dan özür dileyerek çıkar.

Meethi yanlış anlaşılmaların olduğunu, yakında gerçeklerin ortaya çıkacağını  ve daha önce olduğu gibi olacaklarını söyler. İlişkilerinin en ufak bir gerginlikte kırılacak kadar zayıf olmadığını söyler. Mukta, doktorun Vishnu’nun kafasındaki darbeden dolayı hafıza kaybı yaşadığını ve buna Akash’ın sebep olduğunu söyler. Sonra Yuvi’nin Vishnu’yu bulduğunu ve onu bu hastaneye getirdiğini söyler. Meethi bunu duyunca gerilir. Meethi, kavga ederlerken orada olan birisinin var olduğunu merak eder ve bunun arkasında Yuvi’nin olup olmadığını düşünür.

Akash Vishnu’yla  yaşananları lobide derinlemesine düşünürken Meethi gelir. Meethi’ye her ikisinin de bildiği gibi Vishnu’ya vurmadığını, ayrıldıktan sonra geri döndüğünde, Vishnu’nun orada olmadığını ve ona vurarak tüm bu olanları planlayan birisinin olduğunu düşündüğünü söyler. Akash, resimlerin Mukta’ya nasıl geldiğini ve bunun neden ve kimin yaptığını merak eder. Meethi günahını almak istemem ama ben bu olanların arkasında Yuvi olduğunu düşünüyorum bütün deliller onu işaret ediyor der. Akash ve Meethi, medyadaki haberleri hakkında tartışan hemşireleri bulur. Akash onları azarlar ve Meethi’nin karısı olduğun, hiç kimsenin onu üzemeyeceğini söyler. Birisi hakkında yorum yapmadan iki kere düşünün der. Akash Meethi’nin Maharani’nin genelevinde kalmasıyla ilgili haber yapan haber kanalı muhabirinden telefon alır.  Akash muhabirin alay edici konuşmasına kızar. Senin ailenden birisine bu şekilde davranılsaydı nasıl düşünürdün diyerek muhabiri azarlar görüşme talebini redddeder. Meethi gerilir ve bu soruların kaçınılmaz olduğunu söyler onu eve bırakmasını ister.

Aynı muhabir bu sefer Nani’yi arar ve görüşme talep eder. Büyükanne Meethi’nin itibarını zedeleyici plan yapar. Daha sonra, büyükanne çok heyecanlı bir şekilde, televizyonda tecrübeli bir kişilik gibi davranarak röportaj verir. Meethi’ye karşı son derece sempatik davranıyormuş gibi yapar. Kasıtlı olarak Meethi’nin hizmetçinin kızı olmasından bahseder. Ailesinin genelevde kalması hakkında açık fikirli olduğunu  söyleyerek Meethi’nin itibarını zedelemeye çalışır. Damini bu konuşmalara şahit olur. Muhabirden empati yapmasını ister. Kimsenin acısıyla alay etmeyin der. Muhabiri evden kovar. Büyükanne onlara çok kaba davrandığı için onu azarlar. Damini Meethi’nin acı ve ıstırabıyla alay ettiği için nasıl bu kadar utanmaz olabileceğini sorar. Büyükanne bunu sadece Meethi için yapmaya çalıştığını açıklamaya çalışır. Damini utanmaz diyerek Nani’yi azarlar. Nani asıl siz utanmazsınız kızın genelevde iki gün geçirdi, bu hatası yüzünden kızını affet der. Damini çok kızar. Nani Mukta’nın arkadaşına sarıldığını için ona tokat attığını ve kendi torununun genelevde iki gece geçirdiğini, bu olaya tepkisinin nasıl olacağını sorar. Damini duyduğu bu saçmalıklar karşısında şok olur.

Kajri ve kocası Kajri’nin boynundaki yara hakkında konuşurken Meethi geliyor. Kajri boynundaki yaranın Meethi’nin ruhunda ortaya çıkan yaralarla kıyaslandığında hiçbir şey olmadığını söyler. Meethi yarayı görür ve nasıl gerçekleştiğini sorar. Kajri,  Maharani’nin korkusundan kendisini öldürmeye çalıştığını, yaranın yakında iyileşeceğini ancak izin kalacağını söyler.  Meethi hiçbir iz kalmayacak der ve Kajri’yi plastik cerrraha götürür. Yara hakkında cerrahla görüşürler. Cerrah hiç bir izin kalmayacağını söyler ve daha önce yapmış olduğu yüz ameliyatlarını içeren dosyaya bakmalarını ister. Meethi dosyayı incelerken kardeşi Yuvraj’ın  fotoğraflarını görmesiyle şok olur. Doktora detaylarını sorsa da gizlilik açısından cevap alamaz. Doktor onu tanıyor musunuz diye sorar. Meethi Mukta’nın patronu olduğunu söyler. Yuvi ile Mukta’nın ofisindeki ilk karşılaşmalarında Yuvi’nin bir şeyler saklıyor gibi davrandığını hatırlar.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 26 Temmuz Özeti 354. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Bitirim İkili Rathor ve Akash” üzerine 5 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  hayat ablaaaaa sonunda geldin)))
  bu aksam mutlaka burda ol seni dort gozle bekilyorus)))

 2. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  Hayat kardeşim akşama mutlaka burda ol tamam mı)) uzun zamandır sohbet edemedik))seni bekliyeceğim ona göre))..

 3. Aleyna⭐⚡ dedi ki:

  Ellerinize sağlık pınar hanım özetharika olmuş)))..

 4. Hayat dedi ki:

  Elinize sağlık pınar abla başarılarının devamını dilerim.
  ..
  Kızlar özür dilerim netim az olduğu için pek iyi çekmedi o yüzden yazamadım(( yarın Ankarayı gezecez ailecek )) yorumları okumadım betim az olduğu için HERKESE ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR))) ❤

 5. Anonim dedi ki:

  Çok güzel olmuş teşekkürler Pınar hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.