Kördüğüm 26 Kasım Özeti 112. Bölüm Fragmanı Tapasya Herşeyini Kaybetti

İşça çocuklarla birlikte vakit geçirirken çok mutludur. Onun mutlu olması evdeki herkesi mutlu etmektedir. Ancak İşça sadece çocuklarla mutludur. Veer gece yarısı uyku tutmadığı için ayağa kalkar. Gece şimşek ve yağmurla birlikte ürkütücüdür. Pencereleri kapatmak için kalktığında İşça’yı yerde yatmış vaziyette ve titrerken görür. Bu kadın adamı deli eder….

Tapasya’yı kumar oynarken gören Raghu intikamını almak için fırsat kollamaktadır. Masaya oturan Raghu oyuna dahil olur. Raghu Tapasya’nın tüm parasını alır. Tapasya yavaş yavaş mücevherlerini vermeye başlar, sonunda onları da tüketir. Tapasya dımdızlak ortada kalır. Sinirle kalkar ve odasına gider. Dolaplarına bakar ve az miktarda para bulur. Tapasya yaptığı yanlışı düşünmektedir. Onu zor günler beklemektedir.

Damini kızını ziyarete gittiğinde evde kimse yoktur. İşça İşça diye etrafta onu ararken evin bahçesinde İşça temizlik yapmaktadır. Annesinin bağırmasına tepkisiz kalan İşça başını kapatır ve tanınmamak ister. Damini de onun hizmetçi olduğunu düşünerek içeri girer. Sonra Veer gelir ve İşça’nın içerde olduğunu söyler. İşça da annesinin yanına gelir. Annesi ile sarılır. Damini olanlardan dolayı şaşkındır. Akılsız İşça senin derdin ney ya!

Tapasya otel odasında dinlenirken kapı çalar. Ona çiçek gelmiştir ve bir de kart vardır. Çiçeği Raghu göndermiştir. Ayrıca otele ödemesi gereken fatura da iliştirilmiştir. Tapasya çiçeği yere fırlatır. Eşyalarını toplar ve dışarı çıkar. Dışarda otel müdürü tarafından durdurulur ve ödeme yağması istenir. Tapasaya alışverişe gittiğini ve akşam döndüğünde ödeme yapacağını söyler. Adam taksi çağırır. Aslında Tapasya kiralık ev bakmaya gitmektedir. Sonra bir emlakçı ile görüşür.

İşça tapığa gittiğinde sağnak yağmura tutulur. Bir ağacın kenarına sığınır. Bu sırada Veer arabasıyla gelir ve şemsiyesiyle İşça’yı ıslanmaktan kurtarır. İşça teşekkür edeceğine Veer’e ağır sözler söyler. İşça onun yanından ayrılırken Veer elindeki şemsiyeyi yere bırakır. İşça Allah sana akıl fikir versin. Sen ne anlarsın sevmekten, aşktan. Veer sana vursa kırsaydı iyi olurdu herhalde…

Tapasya ise ev bakmaya devam ederken bulunan evler hoşuna gitmez ya da pahalıdır. Sokakta dolaşırken ayakkabısının topuğunu kırar. Bu şekilde yürümeyeceğini anlayan Tapaya ayakkabılarını çıkararak yürümeye devam eder. Hey gidi Tapasya sen bu hallere düşecek kadınmıydın!!! UNUTMA DÜŞMEZ KALKMAZ BİR ALLAH…

Kördüğüm 26 Kasım Fragmanı

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 26 Kasım Özeti 112. Bölüm Fragmanı Tapasya Herşeyini Kaybetti (8 Yorum)

  1. Son gülen iyi güler tapasya ıcha salağı gibi ezikmi tapasya yine özüne döner o çok güçlü bir kız

  2. Ya Veer birak şu Iccayi uyuz kiz ya..
    Tapasyayi daha çok seviyorum hakkaten. En azindan ezik değil
    Tapu ile Raghu hakkaten yakisiyor birbirine.. 😉