Kördüğüm 26 Eylül Özeti 51. Bölüm Fragmanı Tapasya Baba Evine Gelir

Veer İşça’yı aklından çıkaramaz. Damini ve İşça ise olaylar karşısında çok üzülmekteler. İşça Jogi Takur’un yanına gittiğinde onun çok üzgün bir şekilde durduğunu görür. Jogi kızı Tapasya’nın böyle bir şey yapmasını hazmedememektedir. İşça’nın yaptığı fedakarlık ve Tapasya’nın hainliği unutulacak gibi değildir. İşça ona moral vermeye çalışsa da Jogi üzüntüsünden göz yaşı döker.

Ertesi gün Jogi Veer’in evine gider. Onlardan kızı adına özür diler. Bu sırada Tapasya üst katta babasının geldiğini görür. Göz göze gelen ikili duygusal anlar yaşar. Tapasya babasına doğru koşarken Jogi arkasına bakmadan evi terkeder. 

Ertesi gün adetler gereği Tapasya babasının evine gelir. Onu Nani görünce Divya’yı da alıp kapı önünde kutsanır. Divya kızına sarılır. İçeri giren Tapasya babasının yanına varmak ister ancak babası onu görünce çok sinirlenip odasına gider. Herkes şok içinde beklerken İşça gelir ve Tapasya’ya üzülmemesini söyleyerek onu kucaklar. Tapasya ise  timsah gözyaşları döktüğünü Nani’ye göstermeye çalışır adeta….

Veer ise her fırsatta Tapasya’dan ayrılacağını ve İşça ile evleneceğini söylemektedir. Veer’in üvey kardeşi ise evde sorun çıkarmaya başlar.

Kördüğüm 26 Eylül Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 26 Eylül Özeti 51. Bölüm Fragmanı Tapasya Baba Evine Gelir (2 Yorum)

  1. Elam canım nasıl oldun seni cok merak ediyorum inşallah iyisindir…
    Herkese iyi geceler tatlı rüyalar