Kördüğüm 26 Ağustos Pazar Özeti 385. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Ratna’nın adamları bir gün içinde Rani gelmezse Manav’ın öleceğini söyler

Kördüğüm 26 Ağustos Pazar 385. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Meethi ve Akash Manav’ın kaçırıldığını öğrenirler. Meethi gözyaşları içindedir ve geçen gece, iyi hissetmediğini söyler. Gece gelmek istediğini belkide önce gelseler bu sıkıntıların olmayacağını, Manav’ı kurtaracaklarını söyler. Neden beni gece yarısı getirmedin? diye sorar. Manav’u kurtarmak için hiçbir yapamadıkları için çok üzgündür. Akash onu sakinleştirir. Her şeyden önce polis karakoluna gitmeliyiz der. Vishnu evdeki korumalara bağırır. Manav’ı bulamadınız der. Müfettiş bütün genel evleri araştırdıklarını bebeği bulamadıklarını söyler. Müfettiş, herkes için yararlı bir şey olacağından onun sakinleşmesini ister. Şu ana kadar tek bir dakika boşa harcamalıyız. Kontrol odasını da uyardık ve fotoğraflarınızı tüm polis karakollarına yolladık. Onlar bulacaklar der. Vishu, ellerini önüne katlar. Manav’ı her ne pahasına olursa olsun bulun der.

 

Ratna Manav’ın devamlı ağlamasıyla rahatsız olmuştur. Kadınlar buna nasıl dayanıyor anlamıyorum der. Bir gün içinde Rani gelmezse onu öldürün bu ağlamaya dayanamam der. Meethi ve Akash karakola ulaşırlar ve Vishnu’yu bulurlar. Ona sorular sorarlar ama bir polise gitmeleri ile yanlış karar verdikleri için Akash’a kızgındır. Akash onunla konuşmaya çalışır, ancak Vishnu onu iter. Önerilerinden hiçbirini istemiyorum der. Meethi onu bu şekilde görünce şok olur. Vishnu sadece oğlumu istiyorum der. Akash’a bir şey yapmayacaksanız, benden ve ailemden uzak durun der ve ayrılır. Akash, Meethi’ye açıklamaya çalışır ama o da ona imayla bakar. Akash çok kötü hissetmektedir.

Chameli’nin arkadaşı ona, Ratna Bai’nin ve adamlarının her yerde Rani’yi aradıklarını anlatır. Kurtar onu. Ona kendi kızı gibi bakabilecek biri olmalı. Onu babasına teslim et der. Chameli onu yıllar önce terk etmiştim. Anne olduğumu bile bilmez. Akash’a nasıl geri döneceğim. Ayrıca bu hayatın lekesi. Bana asla güvenmeyecek der. Chameli Rani iyi ellerde ve çok iyi bir evde. Ona(Meethiye) kendimden daha çok güvenirim . Rani’mi kurtaracak. Rani’yi Ratna’nin cehennemine yollamayacak der.

Nani öfkeyle Meethi diye bağırır. Manav’ın Ratna’nın adamları tarafından kaçırılmasını anlatır. Manav’ımız kaçırılırken, bu fahişenin kızı burada saklanıyor. Maiyya onu sakinleştirmeye çalışır ama boşuna. Nani Rani’nin bileğini öfkeyle tutar. Manav’ı senin yüzünden kaybettik der. Rani onunla gitmeyi reddeder. Sankrant’ı, duruma müdahale etmek üzereyken Ambika onu durdurur. İki kız kardeş arasındaki arasına  girmemesini söyler, işler kötüye gidebilir der. Maiyya, Nani’ye Rani’nin elini bırakmasını söyler. Meethi’nin izni olmadan buradan gidemezsin. O geri gelsin der. Nani, Ratna’nın adamları torunumu kaçırdığında beklediniz mi diye sorar. Rani’yi alt katta doğru zorla çeker.

Meethi o esnada gelir ve Rani’nin elini Nani’nin elinden kurtarır. Sonra Mukta ile konuşur. Üzgünüm, neler yaşadığınızı anlayabiliyorum. İnan bana Manav’a hiçbir şey olmayacak. Onu geri getireceğiz. Rani’yi geri göndermeden onu geri getirebiliriz. Onu o cehenneme geri gönderemeyiz der. Mukta Manav’ı benden aldın. Beni de öldür, oğlum olmadan yaşayamayacağım der. Çok acı çektikten sonra onu doğurdum. Onsuz yaşayamam. Öleceğim. Bu Rani senin ve benim çocuğum değil. Manav onun için neden kurban edilsin? Hiçbir şey düşünemiyorum ve şu anda hiçbir şey duymak istemiyorum. Lütfen Rani’yi ver. Manav’u çok seviyorum. Yalvarırım, Manav’ı kurtarmamız için lütfen Rani’ye geri ver, der. Meethi Manav’ı kendi oğlu gibi düşündüğünü ve bir çıkış yolu bulacağını söyler. Mukta kızar ve anne olamadığın için beni cezalandırıyorsun der. Meethi Mukta’yı tokatlar. Nani Meethi’ye kızgın bir şekilde bağırır. Ambika sahnenin tadını çıkarır. Meethi gözyaşları içindedir. Manav’a bir şey olmasına izin vereceğimi nasıl düşünürsün? der. Nani, Mukta’yı tokatladığı için Meethi’ye kızgındır. Mukta Nani’yi durdurur ve Meethi’ye yönelir. En çok sevdiğim oğlumun benden koparıldı, aynı şekilde her şeyini kaybedeceksin. En çok sevdiğin birini kaybedeceksin der. Maiyya ve Meethi şaşırmışlardır. Meethi, Mukta’nın hislerini anlamaya hazır olmadığı için ağlıyor. Manav’u çok seviyorum ama genelevde Rani’yi gönderemem. O sırada Rani’ye sarılır. Sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim der.

Vishu Akash’a kötü davrandığı için kendini kötü hissediyor. Bu ellerle onu ittiğini söyleyerek duvara yumruk atar . Ona haksızlık ettim der. Nani içeri girer ve  keşke onu itmek yerine tokat atsaydın diyor. Meethi ‘nin Mukta’yı tokatladığını söylüyor. Mukta Meethi beni Rani için tokatladı der. Damini Nani’yi sakin olması için uyarıyor. Meethi’de Mukta’ya tokat attığı için çok üzgündür.Duvara vurur ve Akash ona engel olur. Mukta benim Manav’ı düşünmediğimi nasıl zanneder. Rani’yi o cehenneme tekrar geri göndermeyeceğim der. Maiyya Rani’nin gelişiyle evde tersliklerin başladığını huzurun kalmadığını söyler.

Polis, telefon tapelerini dinlemek için Thakur House’a gelir. Bütün hanımlar evde polis görmekten memnun değiller. Müfettiş, tüm aramaların kaydedileceğini söyler. Polis adamlar aradığında yerlerinin tespit edilmesi için uzunca konuşmalarını ister. Nani, Vishnu’nun aslında Manav’un hayatını polisi dahil ederek riske atmasından memnun değildir. Vishnu Manav’a ulaşmanın tek yolunun bu olduğunu söyler. Vishnu’nun telefonu çalar. Müfettiş Vishnu çağrıyı alırken herkesin sessiz olmasını söyler. Adamlar Vishnu’nun Manav’ın ağlamasını duymasını sağlarlar. Vishnu duygusallaşır. Aynı adam Vishnu’ya Manav’ın yarın gece yarısına kadar yaşayacağını söyler. O zamana kadar Rani’yi getirmelerini ister. Oğlunla hiçbir düşmanlığımız yok. Oğlunun yerine Rani’yi ver der. Nani telefonu Vishnu’dan alır ve adamlara yardım edeceğini söyler. Adam mutlu olur. Nani tam Rani’nin yerini söyleyecekken Vishnu telefonu kapatır. Polis adamların arama yaptığı yeri tespit edemediklerini söyler. Nani telefonun bağlantısını kestiği  için Vishnu’ya kızar. Manav’ın eve geri gelmesini istemiyor musun? Bu fahişenin kızına daha fazla sempati mi duyuyorsun? der. Mukta da onu öfkeyle izler. Vishnu küçük kızın hayatını riske ederek oğlunu kurtarmak istemediğini söyler. Nani onunla dalga geçerek Mukta sen böyle bir korkak adamla evlisin der. Vishnu Naniye karısını kışkırtmamasını söyler. Mukta, beni öldürmek mi istiyorsun der. Sen Rani’yi Manav’dan daha çok önemsiyorsun. O bizim oğlumuz ve Rani değil der. Damini onu sakinleştirmeye çalışır. Polis sonunda adamların yerini tam olarak bulur. Vishnu ve Mukta polislerle birlikte ayrılır.

Akash’ın bir planı yapmıştır. Bu plan için Rani’yi yanında götürmesi gerekecektir ancak Meethi bunu kesin reddeder. Akash Rani’ye hiçbir şey olmayacağını, Rani ve Manav’ı güvenli bir şekilde geri getireceğini söyler.Meethi o kadar büyük bir risk almayı reddeder. Rani’yi göndermek zorunda olmadığımız bir yol olmalı der. Manav’ın nerede saklandığını bulmak benim için çok önemli, bunu bulursam Manav’a ulaşırım der. Damini onlara Ratna’nin ve onun adamlarının yerini polisin bulduğunu söyler. Akash gitmek için harekete geçer. Meethi ona eşlik etmek ister ama Akash ve Damini ona karşı olduklarını söylerler. Akash yanına silahını alır. Damini, polisin Manav’ı bulabilmesi için dua eder. Rani Anni’yi selamlar. Endişelenme Manav’a hiçbir şey olmayacak der. Rani onu benim yüzümden aldılar. Meethi’ye gidip Manav’ı geri getireceğimi söyledim ama bana hayır dedi der. Damini kader bizimle beraber olursa, Akash Manav’ı her nasılsa geri getirecektir der ve Iccha ile ilgili anısını hatırlar.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 26 Ağustos Pazar Özeti 385. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Ratna’nın adamları bir gün içinde Rani gelmezse Manav’ın öleceğini söyler (67 Yorum)

 1. Nasilsiniz uzgunum hepinizdan ozur diliyorum agsamlari giremiyorum isde ne yapiyim nasilsin hepiniz iyisiniz insallah

  Niharcim nasilsin

  Nurum gozumun nuru san nasilsin

  Aleynacim san nasilsin tatlim

  Guljan hanim mereba nasilsiniz sizi pek tanimiyorum tanimayi cok isdardim canim

  Yusracim san nasilsin

  Rojinim merakli kardesim benim nasilsin

  Gokhancim san nasilsin nasil gityor evlilik iyimisin sanna har bi isinde basarilar dilerim canim benim

  Hayatym nasilsin tatlim beni seni cok ozledim assadaki kodu coz ve beni bul canim senin sesini duymayi cook ama cok isderim

  Tylla mereba biz daha tanismadik ama nasilsin demek isdedim canim

  Nuranaay nasilsiniz bandan buyukmusunuz kucukmusunuz bilmam ama yinede nasilsiniz iyimisiniz

  Amrita mereba tatlim seninlede tanisamadik ama yinede mereba demek isdedim

  Arzuw mereba senin adini okudum saadece bizim turkiyede sadece kiza takilan issimdi ama burda arkeyede takilyormus darilma canim sadece sordum

  Har kes kendine iyi baksin

  Rojinim sola gidan tarafdan basla canim o zaman beni bulursun

 2. Yaa öyle mi..mutluluklar diliyorum ablana))..
  Benim 25 yaşında bi abim var..yani 2 kardeşiz))..
  Nihat bugün benim için baya yoğun keçti..o yüzden baya yorgunum..iyi geceler Allah rahatlık versin..))görüşürüz.))

 3. Hımmmmm soru biraz düşündürücü..aslında geniş konular bunlar..ama böyle söyleyeyim..öyle şatafatı süslü püslü şeyleri sevmem açıkcası..yani bi deniz olsun hatta denizin tam ortasında ve gözlerinde gerçekden o duyguyu göreyim yeter..
  Vee Nihat kusura bakma ama..şu an ondan konuşmak istemiyorum..sebebi bişeylerden emin olmam gerek..

 4. EVET BENCEDE ALEYNA
  SENCE EVLİLİK TEKLİFİ NASIL OLMALI?.
  BİDE YANLIŞ ANLAMAZSAN SEVDİYİN BİRİ VARDI ARANIZ NASIL?

 5. Rica ederim))
  Evet 10 gün diyorum..ama 2 günde olur..Valla Gökhan bu napıcağı bilinmez 😛 neyse yaa geldiği zaman bol bol konuşursunuz..
  Ama biliyor musun..merak ediyorum Acaba Ceylan ne tepki vericek…
  Kesin ilk gördüğünde duygulanır ağlar..her kızın yaptığı gibi..vee sonra sarılarak EVEEET diye cvp verir..))))

 6. ANLADIM ALEYNA DEDİYİN İÇİN SAĞOL
  10 GÜN DİYORSUN TAMAM
  YOK SENLEDE KONUŞMAK İSTİYORUM YANLIŞ ANLAMA.

 7. Valla Nihat biliyorsun şu aralar Gökhan sevgilisine evlilik teklifi yapma planları yapıyor..))o yüzden baya yoğun..yani önümüzdeki en az 10 gün yazmaz gibime geliyor..yok yok kesin en az 10gün yazmaz..
  Tabi senide anlıyorum erkek erkeğe konuşmak muhabbet etmek istiyorun..ama napalım şu an benle idare etmek zorundasın))ahaha))..

 8. BENDE YOLDAYIM EVE GİDİYORUM.
  ALEYNA GÖKHAN NE ZAMAN YAZAR BURAYA GİRDİĞİMDE ONUNLA KONUŞMAK SOHBET ETMEK İSTİYORUM SEN BENDEN İYİ TANIYORSUN BİKAÇ GÜN DEDİ AMA NE ZAMAN YAZAR.

 9. İyi geceler canım ablam..))
  ..
  4N1K ilk aşk..dizisini izliyorum..))
  Aslında diziyi yeni izlemeye başladım..sen napıyorsun??

 10. Onun gercek ismini yazsalarda bilmiyorim ama o cok guzal ya Marazali rolunide cok guzal oynuyor….

  Meraba Nihat ve Aleyam iy bayramlar…. bide iy gejeler

 11. Vav cok mutis bi fikir kardesim hemde cok mutis umarym mutly ol kardesim
  A bu arada kardesim kiz cojugun olursa benim ismimi takijagni soyledin ya ama bi fikirlen hep senin yaninda olup seni kontrollikda saklamagimimi istiyorsin ha hahahahaha tm kardesim annen bile sor kardesim bilyormisin ben su an a2 kanaldan ADANALI dizisini izliyorim o diziyi cok sevyorim ya tekrar tekrar izlemekden doyamiyorim ondaky Marazali varya cok mutis hemde cok guzal ya

 12. MERHABA ALEYNA NASILSIN?
  GÖKHAN KARDEŞİM FİKRİNİ BEYENDİM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN.SEN ÇIKDINMI? BENDE SENİN GELDİYİNİ GÖRÜB YAZDIM.

 13. Hoşgeldin Guljan ablamm))..
  ..
  Tmm Aynurum iyi geceler..grşrz..))

  Merhaba Gökhan…))yapacağın süprizi gerçekden beğendim..)) ama tabi deniz olmaması kötü olmuş..ama sende havuzla idare edeceksin napalım…yapıcak bi şey yok..))
  Umarım Ceylan teklifini kabul eder))
  Hadi sana başarılaaaar..
  Umarım her şey istediğin gibi olur..mutluluklar Gökhan))..
  İyi geceler))

 14. Çok teşekkür ederim…Guljan ablam sen bir tanesin….Bir de romantiksin valla..)))))Ablam fikirlerin çok güzel…Onlarıda ❤ yapacağım…Şu anlık aklımdakilerini yazıyorum….Abla ceylanın babası bana kıyak yaptı…Pazar günü Ceylanı Ankaraya getirecek yani Ailecek…Rabia gülü evine….Ankara da deniz olmadığından…Benim bildiğim bir mekan var….Havuzlu…Aklımdaki fikirleri yazıyorum….Havuzun üzerine küçük küçük mumlar yapıp bırakacağım havuzun her yeri Mumla ışıldayacak..Ondan sonra Büyük mumları Bir masa girecek şekilde büyük yuvarlak çizip munları dizeceğim…Ondan sonra senin dediğin gibi yerler hep kırmızı gül olacak…Ondan sonra Ağaçların gövdesine iple tutturacak kadar Papatyalarla süsleyeceğim ağaçları…Ondan sonra havuza koyduğum mumların yanına Ceylan ve benim fotoğraflarımızla dolacak….Oturacağımız masanın sağ tarafında Kocaman bir kalp olucak içi hep beyaz güller olucak…. Garson ayarlayacağım…Büyük pasta getirecek….Pastada Gelin damat simgeleri olucak..küçük uçak olur ya adını unuttum…Arkadaşlarım Onu uçuracak büyük pankart açılacak yine ceylan ve benim fotoğrafımız olucak ortasında da Hayatımın anlamı benimle evlenir misin? Yazısı çıkacak…Ceylan gördüğünde hava fişekleri patlayacak.. Ve arkadaşlarım aniden dilek balonu uçuraçak…Ve ceylan da evet diyecek…Sonra dans falan..))) Bu kadar ablam sence nasıl güzel mi? Evlilik teklifim…Biraz hızlı yazdım umarım anlamışsınızdır…..
  Arkadaşlarım ben çıkıyorum şimdi den hazırlıklar botlar fotoğrafları hazırlıyoruz….İyi geceler tatlı uykular diliyorum herkese)))

 15. Hos geldin guljan ablamm♥♥♥
  Fikrin harikaaaa!!!!)))))
  Cook guzel olur oyle yapsan can parcammm♥♥♥
  Iyi geceler guljan ablamm♥♥♥♥

 16. Iyi geceler tatli ruyalar herkese)))♥♥♥
  Allah rahatlik versin)))♥♥♥
  Insallah yarin konusurus ya da obur gun konusurus))))♥♥♥
  Sizi cook ama cook seviyorum♥♥♥

 17. Meraba kardesim nasilsin iymisin vay be kardesim sonunda boynuna almissin hayrly ugurly olsun mutlu ciftlerden ol kardesim evlilik teklifi fikrini sormussun kardesim ben aslinda ask diyen seylere inanmiyorim yinide yazijam dinle

  Karanlik bi oda yada bi yer Ceylan ve sen geliyorsin her yerler mumlar ve gul yapraklariyle suslenmis her seyin tam ortasindada yani suslemeleri ortasindada kalp cizilmis buyik sekilde icindede sadeje ve sadeje beyaz gullerin yafragiyle bide mumlarla ASKIM CEYLAN BENIMLE EVLENERMISIN diye yazi yazilmis sonrasindada isiklarla GOKHAN VE CEYLAN diye tam birden isiklar yanmasini istiyorim tabi gonline ve arkadaslarinla paylas kardesim a bu arada ben yarin ashgabada yoljuluk yapiyorim erkenden uyujam KORDUGUM AYLAMIZ yol uzun yorulujam tabi annemle kardesimin kurban bayramini kutluyjas yani askerlikdeke yanina gidijas hadi her kese iy gejeler yarin yoldaykan burda ola bilerim janlarim…..

 18. Iy aksamlar
  Gokhan kardesim
  Hayatym
  Tyllam
  Aynurum
  Aleynam
  Nuranaay
  Rojin bonjugum
  Amrita
  Nihat
  Leyla
  Arzuw
  Adini unutdugim kimse varsa affedin

 19. Guljan ablam sen ilk gelmissin simdi fark etdimm uzgunum…
  Sana hediyemmmmm kolyeee)))))♥
  Begendinmiii????

 20. Aa buarda testden gecdim))))♥♥♥
  80 pian almisim fazlasiyla))))♥♥♥
  Testi gecmek icin 65 puan almak gerekiyormus))))
  Ama ben fazlasiyla guzel puan aldimmm))))
  27 agustosdan dersler baslayacak))))
  Dualariniz icin tesekurler))))))♥♥♥♥♥

 21. Iyi aksamlar herkese)))
  Ben aksam yokum amcamin cocuklari kouden geldi onlarla ilgileniyorum kucukler cunku)))
  Amcam ve yengem su an almanyada tatilde onlar pazar gelecek anca cocuklarini goturdukden sonra yazabilirim))))
  Aksam gelmeye calisirim)))

 22. Nani damininin kendi kızı olduğunu öğrenince kıyamet kopar kesin ona o kadar kötü davrandı hizmetçi diye etmediği laf kalmadı

 23. Günaydın canlar))..
  Pınar ablam ellerine yüreğine sağlık))..başarılarının devamını diliyorum)❤

  Arkadaşlar ben bugün yoğunum akşama yazarım))..hadi grşrz))

 24. Ders çalışırken müzik dinleyemiyorum, çünkü ders dikkatimi dağıtıyor… günü komik sözü ablar abiler

 25. Gunaydin kordugim ailesi)))
  hayırlı cumalar herkes
  Pinar ablam ozet cok guzel olmus)))
  Elinize saglik cok güzel olmuş )))♥

  • PINAR hanim lutfen devamini yazarmisiniz cok iyi ozet ellerinize saglik tesekkur ederim diziyi hic izlemiyorum vaktim yok ama burdan sizin yazdiklarinizi hep okuyorum ve bide t.tandan kimse yokmu kardeshlerim bende ordan

 26. Arkadaslar sizdan ricam ban burda pek olamiyorum gelemiyorum yani sizinle kunusmayi isdiyorum lutfan beni arayin sizi cok ozledim

 27. Guljan sana hediyam canim kurban bayramda kullana bileceyin bisey varmek isdiyorum isde canim gule gule kullan bitanam

 28. bu kodu yazin ve beni bulun sizi bekliycam tum arladaslarim ve kardeslerim gokhan nihat aynur aleyna baskada diğar arkadaslarim sizi bekliycam
  17 Ağustos 2018, 09:09
  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺61☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺33☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺84☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺71☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 29. Gunaydin kordugim ailesi)))
  Bu gun erken kalkdim 😛
  Pinar ablam ozet cok guzel olmus)))
  Elinize saglik)))♥
  Basarilarin devamini dilirim)))♥

 30. Sey pinar hanim sizdan bisey rica edebilirmiyim nani daminin Annesiymis o hakkinda bir bilgi isdiyorum eğar mumkun olursa yani damini nasil birakip gitmis ya kayipmi etmis onu bilmek isdiyorum lutfan pinar hanim bana biraz yardamci olun

  • canım onu ben araştırayım sana dönerim biraz yoğunum bu ara dün bakamadım şimdi cevap yazıyorum kusruma bakma

 31. Teşekkürler pınar hanım bu kördüğüm ne zaman bitiyor kaç bölüm kaldı bi cvp verseniz çok iyi olur

 32. Iy aksamlar ve iy gejeler hediyemi beklerim
  Pinar hanim gercekden mukammal olmus eline emegine saglyk
  Bu arada Pinar hanim kiziniz nasil iymi onu benim adimdan tombis yanaklaryndan opin tm hadi iy gejeler…..

  • Guljanjım mrb bayadır görün müyordun seninle konuşmak ne güzel.bebiş çok iyi allaha şükür seninkiler nasıl bu arada kardeşimin videoları var önceki bölümlerin altında onları izlemeni öneririm