Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Fragmanı Karşınızda Tapasya

Burak 16 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Mukta Tej ile evlenmeyi kabul etmiştir. Onun bu çıkışı Nani yi korkutmaktadır. Tej’in bu hamlesi en çokta Chanda yı tedirgin ediyordur. Tej, Chanda nın karşısına çıkıp seninle evlenmeyi düşünmüyorum deyince Chanda hayal kırıklığına uğruyor. İntikamım acı olacak diye ayrılıyor. Chanda elindeki kaseti kilitli kasasından çıkarıyor ve yeniden izliyor.

Kasette Daddaji nin nasıl öldüğü gösteriliyor. Tej Daddaji nin odasına girip oksijen maskesini çıkartarak onu öldürmüştür. Chanda da bu günleri düşünerek bu anları kameraya almıştır. Chanda bir ses duyarak kapıya çıkıyor. Tej aniden ortaya çıkarak Chanda yı bayıltır ve kasete el koyar. Tej vakit kaybetmeden Mukta yı arar ve nikahtan bahseder. Amla da  Tej’in konuşmalarını dinlemektedir. Tej bu mutlu anı Bundela ailesi de paylaşmak ister. Yakında evleneceğini söylüyor. Mukta ve Tej evleniyorlar, bütün ritüeller bitmiştir ve Tej son olarak sindoru sürüyordur Mukta nın alnına. 

Mukta terler için uyanır uykudan gördüğü şey kabustur ancak gerçekleşmesine kısa bir zaman kalmıştır. Zavallı Mukta teselliyi annesinin resmine bakmakta görür. Ondan yardım ister acizane. Tej Chanda yı depoda tutmaktadır. Onun yanına gittiğinde kaseti gösterir ve şimdi elinde hiç bir kanıtın kalmadı diyerek dalga geçer. Onu öldürmekle tehdit eder. Mukta nın moralinin çok bozuk olması Jogi yi endişelendirmektedir. Mukta nın morali yerine gelsin diye aşçı kıyafeti giyen Jogi kendi elleriyle hazırladığı sofra da aile üyeleriyle yemek yer. Sonra da Mukta ya sarılır. Nani nin içi cız etmektedir. 

Amla ve Gunvanti yi bir telaştır sarmış Tej’in kiminle evleneceğini öğrenmek için Kasabı da yanlarına alarak odasına giriyorlar. Amla bir kolye bulur ve ne güzelmiş diyerek içini açtığında Tej ile Mukta nın resimlerini görür. Gunvanti şoktadır. Hemen Umed’e de de durumu izah ederler. Bu evliliği durdurmak zorunda olduklarını söylerler. Hemen yola çıkarlar. Mukta ve Nani de kimsenin haberi olmadan tapınağa doğru yola çıkmışlardır. 

Tej beklediği anın geldiğini düşünerek çok mutlu olurken Mukta hazırlıklara başlamıştır. İşça ise Mukta nın resminin olduğu çerçeve kırılınca bir şeylerin ters gittiğini düşünerek Mukta yı arar ancak Mukta cevap vermez. Artık sona yaklaşılmıştır. Nani sindoru evde sür diyerek Tej’i ikna eder. Tej gelini eve getirir. Tej evde alkol aldıktan sonra duvağı kaldırmak için sabırsızlanıyordur. Tej gelin duvağını kaldırır ve karşısında……

Tej’in karşısında Mukta yoktur. Tej şoktadır. Karşısında ise 18 yıl aradan sonra ortaya çıkan bir şahsiyet vardır. Bu şahsiyet zamanında İşça ya kök söktüren Tapasya dan başkası değildir.

Kördüğüm Reytinglerde Kaçıncı Sırada ? Öğrenmek İçin Tıklayın:  https://dizibilgi.tv/reyting-listesi/

Kördüğüm 258. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Fragmanı Karşınızda Tapasya” üzerine 4 yorum

 1. hele sonunda geldin bee ozlemisim bunu dedi ki:

  AZERBAYCANLI QIZI

  1. AZERBAYCANLI QIZI dedi ki:

   pardon karisdirdm galiba 🙂

 2. Rabia hiranil dedi ki:

  Admini eline emeğine sağlık olsun çok güzel olmuş

 3. Rabia hiranil dedi ki:

  Yine ilk ben)))))))))))))))))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.