Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Fragmanı Karşınızda Tapasya

Kördüğüm dizisinde Mukta Tej ile evlenmeyi kabul etmiştir. Onun bu çıkışı Nani yi korkutmaktadır. Tej’in bu hamlesi en çokta Chanda yı tedirgin ediyordur. Tej, Chanda nın karşısına çıkıp seninle evlenmeyi düşünmüyorum deyince Chanda hayal kırıklığına uğruyor. İntikamım acı olacak diye ayrılıyor. Chanda elindeki kaseti kilitli kasasından çıkarıyor ve yeniden izliyor.

Kasette Daddaji nin nasıl öldüğü gösteriliyor. Tej Daddaji nin odasına girip oksijen maskesini çıkartarak onu öldürmüştür. Chanda da bu günleri düşünerek bu anları kameraya almıştır. Chanda bir ses duyarak kapıya çıkıyor. Tej aniden ortaya çıkarak Chanda yı bayıltır ve kasete el koyar. Tej vakit kaybetmeden Mukta yı arar ve nikahtan bahseder. Amla da  Tej’in konuşmalarını dinlemektedir. Tej bu mutlu anı Bundela ailesi de paylaşmak ister. Yakında evleneceğini söylüyor. Mukta ve Tej evleniyorlar, bütün ritüeller bitmiştir ve Tej son olarak sindoru sürüyordur Mukta nın alnına. 

Mukta terler için uyanır uykudan gördüğü şey kabustur ancak gerçekleşmesine kısa bir zaman kalmıştır. Zavallı Mukta teselliyi annesinin resmine bakmakta görür. Ondan yardım ister acizane. Tej Chanda yı depoda tutmaktadır. Onun yanına gittiğinde kaseti gösterir ve şimdi elinde hiç bir kanıtın kalmadı diyerek dalga geçer. Onu öldürmekle tehdit eder. Mukta nın moralinin çok bozuk olması Jogi yi endişelendirmektedir. Mukta nın morali yerine gelsin diye aşçı kıyafeti giyen Jogi kendi elleriyle hazırladığı sofra da aile üyeleriyle yemek yer. Sonra da Mukta ya sarılır. Nani nin içi cız etmektedir. 

Amla ve Gunvanti yi bir telaştır sarmış Tej’in kiminle evleneceğini öğrenmek için Kasabı da yanlarına alarak odasına giriyorlar. Amla bir kolye bulur ve ne güzelmiş diyerek içini açtığında Tej ile Mukta nın resimlerini görür. Gunvanti şoktadır. Hemen Umed’e de de durumu izah ederler. Bu evliliği durdurmak zorunda olduklarını söylerler. Hemen yola çıkarlar. Mukta ve Nani de kimsenin haberi olmadan tapınağa doğru yola çıkmışlardır. 

Tej beklediği anın geldiğini düşünerek çok mutlu olurken Mukta hazırlıklara başlamıştır. İşça ise Mukta nın resminin olduğu çerçeve kırılınca bir şeylerin ters gittiğini düşünerek Mukta yı arar ancak Mukta cevap vermez. Artık sona yaklaşılmıştır. Nani sindoru evde sür diyerek Tej’i ikna eder. Tej gelini eve getirir. Tej evde alkol aldıktan sonra duvağı kaldırmak için sabırsızlanıyordur. Tej gelin duvağını kaldırır ve karşısında……

Tej’in karşısında Mukta yoktur. Tej şoktadır. Karşısında ise 18 yıl aradan sonra ortaya çıkan bir şahsiyet vardır. Bu şahsiyet zamanında İşça ya kök söktüren Tapasya dan başkası değildir.

Kördüğüm Reytinglerde Kaçıncı Sırada ? Öğrenmek İçin Tıklayın:  https://dizibilgi.tv/reyting-listesi/

Kördüğüm 258. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm 258. Bölüm Özeti 21 Nisan Fragmanı Karşınızda Tapasya (4 Yorum)