Kördüğüm 255. Bölüm Özeti 18 Nisan Fragmanı Tej&Nani Planları

Burak 13 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Nani evden kovulmuş, Tej, Mukta ile evlenmek için harekete geçmiştir. Nani bir gururla evden ayrılırken çulsuz bir şekilde ayrıldığı için çay içecek parası bile yoktur. Ancak Hacı Hacıyı bulur Mekkede misali Tej Nani yi bu durumda görmüş ve onu hemen bir kafeye götürmüştür. Ona yemek ısmarlar. Nani bayram değil seyran değil neden bana iltifat ediyorsun gevur herif diye çıkışır. Tej yuvarlak laflar kullanır.

Methi düşüncelidir. Bir göletin kıyısında başına gelenleri sorgulamaktadır. Onu korumaya and içen kahraman Visnu motoruyla çıkıp gelir. Methi derdin ney senin bana anlatabilirsin der. Methi Visnu ya bu sefer iyi davranır ancak onunla tartışmayı ihmal etmez. Visnu onu yetimhaneye götürmek istiyor. Onu ikna eden Visnu motoruna bindirdiği Methi ile yola koyuluyor. Nani yi bir otel odasına yerleştiren Tej niyetini belli ediyor. Mukta ile evlenmek istediğini fütursuzca dile getiriyor. Nani bu teklife çok kızıyor.

Visnu Methi yi yetimhaneye getirir ve oradaki çocukları gösterir. Onların bir anne babaları bile yok ama herkesten mutlu görünüyorlar diye Methi ye iyi bir ders verir. Ondan elindekilerin kıymetini bilmesini ister. Veer iş görüşmesine giderken Mukta da pazar alış verişini yapmış taksi beklemektedir. Taksilerin durmaması üzerine Mukta yürümeye başlar. Veer de ordan geçerken Mukta yı görüp duruyor. Mukta ya gideceğin yere bırakıyım diyor ancak Mukta Kanha nın söylediklerinin ardından Veer’e mesafe koyması gerektiğini düşünerek yürüyerek gideceğini söylüyor. Nani ise sefil bir hayat yaşamamak için Tej ile işbirliği yapmaya karar veriyor. Onun kararı Tej’i bile şaşırtıyor. 

Tej Nani yi güzel bir kafeye götürmüştür. Ne kadar romantik olduğunu göstermek için de çalgıcılar tutmuştur. Onlara işaret vermemle çalmaları gerektiğini tembihler. Çalgıcılar gizli yerlere konuşlanırlar. Tej Nani ile Mukta hakkında konuşurken parmağı ile işaret edince kemancı sonra klarnetçi çalmaya başlıyor. Nani hop oturup hop kalkıyor. Seslerin nerden geldiğini anlayamıyor. Bu arada Chanda telefonla Tej’i arıyor. Tej hemen ayağa kalkıyor ve uzaklaşıyor. Chanda Nani nin oturduğu masanın yakınına oturuyor ve garsona fırça atan Nani yi sesinden tanıyarak yanına oturuyor. Tej de korkudan masaya gelemiyor ama onları uzaktan izliyor. Nani nin Mukta dan bahsetmemesi için el hareketleri ile işaret yapıyor. İşaretin kendilerine geldiğini düşünen çalgıçılar başlıyor çalmaya. Anlayacağınız çok komik anlar yaşanıyor.

Visnu ile Methi yetimhaneyi dolaşmaktalar. Methi ise oldukça etkilenmişe benziyor. Görevli kadınlardan biri Methi yi görünce İşça Hanım diye yanına geliyor ve okulun kapatılmaması için yaptığı fedakarlıktan dolayı teşekkür ediyor. Okulun isminin Damini olarak devam ettiğini övgülerle bahsediyor. Methi tabelaya bakınca DAmini ismini görüyor ve bir anda surat ifadesi değişiyor. Beni buraya bilerek mi getirdin diyerek Visnu ya patlıyor. Ardından çıkıp gidiyor. (Terbiyesiz kız) Divya Nani yi merak ettiğini, yaşlı bir kadının bir başına ne yaptığını Jogi ve Mukta ile paylaşır.

Mukta Nani yi ev telefonundan arar. Nani telefonu açtığında odasının kapısı da çalınır. Nani telefonu beklemeye alır ve otel görevlisine istediği yemekleri getirmediği için fırça atmaya başlar. Uyanık Mukta Nani nin konuşmalarını hoparlöre verir. Jogi Nani işini bilir demiştim doğru çıktı der. Bundan sonra kimsenin onunla irtibata geçmesini istemez. Nani Divya nın aradığını düşünerek eve telefon açar. Ancak Jogi nin kesin talimatı vardır. Telefonlar açılmayacak. Nani Mukta yı arıyor. Mukta ilk sefer açmıyor ancak 2. sefer de telefonu açar ve ağzına geleni söyler. Nani Mukta dan intikam alacağını söylerken Mukta ile çekilmiş fotoğrafı yakıyor. Ardından Tej’i arıyor. Ona hazır olmasını istiyor. 

Jogi Takur evinde ise Divya nın hüznü hakimdir. Divya Nani nin gitmesinden dolayı sokacak adam aramaktadır. Sonunda tüm kinini kusmaya başlar. Eski defterleri açar ve yine İşça yı suçlar. Damini ayağa kalkar ve İşça nın her zaman doğruların yanında yer aldığını ve her zaman bir bedel ödediğini söyler. Adamın dibi Jogi ise arada kalmıştır. Aslında en büyük acıyı bu adam çekiyor. Tej Mukta ile evlenmenin hayaline erken kapılmıştır. Damatlık elbisesi ile provalara başalamıştır bile. Chanda onu bu halde görünce gelin güvey olur ve damatlığının yakıştığını söyler. 

Nani bütün yüzsüzlüğü ile Jogi Takur evine geri döner. Önce Jogi den daha sonra Damini ve İşça dan özür diler Nani. Divya ise hiç bir şey olmamış gibi hürmet eder teyzesine. İşça ise özüre ne gerek var teyzecim sen bizim büyüğümüzsün diye cümleler kullanır. Ben bu evde yaşasam kafayı bozardım herhalde. Kadın bütün naneleri yiyecek, bütün faili meçhullerin sebebi faali olduğu ortaya çıkacak sonra da hoşgeldin diye hürmet edilecek. Anlamak mümkün değil. Senarist bu sahneleri fazlaca beyin yakmak için koymuş herhalde. Mukta da benimle aynı fikirdedir. Nani nin samimiyetine inanmadığını söyleyerek herkeste şok etkisi yaşatır.

Kördüğüm 255. Bölüm Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 255. Bölüm Özeti 18 Nisan Fragmanı Tej&Nani Planları” üzerine 716 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Jehdjdj

 2. Anonim dedi ki:

  Hshdhdnjdk

 3. Anonim dedi ki:

  ♡.♡

 4. Feride ... dedi ki:

  ..

 5. Rabia hiranşl dedi ki:

  Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar esna ablam
  Amritam *Gökhan sanda
  Tyllam iyi geceler tatlı rüyalar
  Bende kaçtım byy

 6. Rabia hiranil dedi ki:

  Tamam canım amritam gelirim iş çıkmasa tamam tatlım benim

 7. esna dedi ki:

  rabis bakiyim sana aa))) kiz amrita cok hekaye var burda vala hepinizin hekayesi cok mutlu ediyor saol amrita iy geceler allah rstlik versin hepinize kizlar ben kactim cok uykum var)))) bay bay

 8. Rabia hiranil dedi ki:

  Yakup Yakup sende bana yarın çay alıcaksın haaa)))

 9. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Rabisim yarin gel

 10. rabia hiranil dedi ki:

  Evet esna ablam ya hikayeler çok mutlu ediyor insanaı valla kendimi yaşlanmış gibi hissediyorum )))))

 11. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Bizimki hekayemi abla?

 12. Rabia hiranşl dedi ki:

  Esna ablam uyudunmu))))

 13. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Esna abla sanada iyi geceler

 14. esna dedi ki:

  ah rabiya ah ben ask mask pesine kosmam ama hekayeler insani cok mutlu eder)))

 15. Gökhan amrita ♥ dedi ki:

  Çok sevindim amritam bende sana çok bağlandım ya seni çok çok çok seviyorum

 16. Rabia hiranil esna ablama dedi ki:

  Esna ablam ikimiz aşıkların arasında kaybolduk desene)))))))))

 17. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Beklyicem Gokhan sana okadar baglyimki kalbim cikyo yaaaa)♡

 18. Rabia hiranil dedi ki:

  Herzaman amrita tatlım siz mutlu olun bir yeter canım iyi geceler tatlı rüyalar sana Gökhan sanada

 19. Gökhan amrita♥ dedi ki:

  Tamam amritam çıkalım artık
  İyi geceler tatlı rüyalar bende uykuma gelicem bekle seni çok seviyorum amritam

 20. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Kizlarrrr cok saolun hersey icin

 21. esna dedi ki:

  kiz amrita sinirleme olan senin ya))))) baskasi dirdir yapsada bos ver bu senden hoslaniyor ya))))) seni seviyor baskalarindan bos laf yemeyide dusunme gozum tok de baska kapiya de ya kapinin yolun kendinde gostere bilirsin))))

 22. Gökhan amrita ♥ dedi ki:

  Emredersiniz amrita
  Hemen gelirim rabiş yenge geliyorsun dimi bak geilcen ha
  Yarın yazalımı amritam annem kapıda uyu diyor da
  2019 da askere gidicem beni bekliyecekmisin amrita

 23. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Gokhan simdi cikalim yarin uzun uzun konusuruz tamami jarjim bitr benim cik sende canim opdum iyi gecüler tatli ruyalar ruyana gelcem bekle beni ♡♡♡ SENİ SEVİYORUM♡♡♡

 24. rabia hiranil dedi ki:

  Valla esna ablam bende güldüm çok şirinler ya Gökhan çıddı söyler esna ablam sana bişi soylimi jete biner gelir tanıdığım Gökhan bu

 25. esna dedi ki:

  simdiden halah cekelim haaaa yarin kafeler kimden acaba haaa)) rabisim nese artik bi isteme ve gercek kimliklerini ortaya koyma zamani derim peki nasil desem kiz benim instagramim var istersen vereyim rabiyam sana biliyorum yok instagramin olsun enisteden izin al indir ya sadice bizim icin yapacaksin baskalari seni takib etsinde umursamaya benide takip eden var umursamiyorum bile))))

 26. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Gokhan yarin yaz tamami her girdyimde seni gorum burda gec gec gelme bende seni sevyorum yarin yengeni gotrde beni istemeye gelin))

 27. Gökhan amrita ♥ dedi ki:

  Merhaba feride sen bana yazdığın gün cevap vermedim çünkü ben ameitayı seviyordum o yüzden amritadan hoşlanıyorum

 28. Rabia hitabil dedi ki:

  Esna ablam burdayım int zayıf çekiyuor yağmur yağıyordu evet esna ablam porselen kafasında parçalıyorum ablam benim

 29. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Off yinemi sen geldin nerden ciktin ya sen Gokhan beni secdi canim yazma onun adini bidaha sinir etme beni git

 30. esna dedi ki:

  olecem gulmekden rabiya haaa bu olan bu kizi nasil gelib kacirtsin turkiyeye rabis bi fikirin varmi))))

 31. Gökhan amrita♥ dedi ki:

  Çok sevindim amrita içime su serptin seni çok seviyorum kimse olmasın ben varım artık

 32. Feride ... dedi ki:

  Masallah Gokhan ask oldu ben soylemisdim sana amrita sana asix gordunmu benim tansdima cevap vermedin amrita vardi onun icin

 33. esna dedi ki:

  rabisim neredesin enistenin basina tabakmi patlatiyosun kiz haaa anonim benim ya enisteye selam soyle

 34. rabia hiranşl dedi ki:

  Esna ablam senisin canım ablam
  Esna abla çok sevindi Yakup sana selamı var amrita Gökhan sisede
  Tyllam iyi geceler tatlı rüyalar canım benim

 35. Amrita Gokhan♡ dedi ki:

  Cem kim yaaa Bilyomusun heyatimda ilk sensiz dosdum falanda yok benim

 36. Gökhan amrita dedi ki:

  Seninde yok dimi

 37. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Iyi geceler arkadaslar
  Hepinize tatli tatli ruyaler
  Benim cooh uykum var
  Hadi gorusuruz opdum hepinizi

 38. Anonim dedi ki:

  haaaaaa rabis yakubtami selam eniste simdi bu ikilini utandiracaksdiniz ha))) gokan ve amrita litfen etrafinizda kimse yok gibi ratrati konusun bir birinize karsi icinizi tokun de sonu ask olsun haaaa))))))

 39. Gökhan amrita dedi ki:

  Hayır amrita senden başka kimse olmaz
  Sadece sen varsın artık benim için

 40. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan senin konusdun falan yokdu dimi ?

 41. Gökhan amrita dedi ki:

  Sen bana aitsin artık amrita seni seviyorum ve o cemle konuşmanı istemiyorum okuldan olurmu yoksa ben seni kaçırıp turkiyeye getiririm

 42. Amrita Gokhana ait dedi ki:

  Gokhann bana ait yeni gelenler oıursa bilsin !!

 43. Gökhan amrita dedi ki:

  Amrita kalbim yerinden çıkacak şimdi ya çok mutlu oldum amritam seniiii sseevviyyyoorrruuuum barkona çıkıp haykırmak istiyorum şimdi benim Gökhan ben yazdım

 44. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan Seni sevyorum gercekten oyle bir hiss var icimde

 45. Gökhan amrita dedi ki:

  Amrita iyi geceler tatlı rüyalar uyudun sanırım yarın yazarız olurmu

 46. Amrita BAKU dedi ki:

  Tabiiiki olurum yalniz senin olurum Gokhan bunu gercekden senmi yazdin

 47. Rabia hiranil dedi ki:

  Gökhan çok romantiksin yakupts benimle okkuyor yorumlarını))))

 48. esna dedi ki:

  ay buyurun kecin oturun satlik yapicaz da nerden baslasak ah ))) simdi amrita sen basla yaz sana karsi soyledi biz karismayiz rat rat konusun))))

 49. Gökhan amrita dedi ki:

  Amrita gittnmi))

 50. rabia hiranil dedi ki:

  Ha Gökhan sonunda yamaya başladın afferin sana arkadaşım senin mutlu olmanı çok isteriz

 51. Amrita BAKU dedi ki:

  Bilyorum Esna abla

 52. esna dedi ki:

  amrita biskivi pastasi bilirmisin malzemeler falan anlatsana kuzum dom gununde pastayi senmi pisirdin)))

 53. Gökhan amrita dedi ki:

  Amrita ben senden hoşlanıyorum biliyor musun ben kaç defa düşündüm sana açılmayı ama yapamadım ama şidi yapıcam
  Yanaklarım kıp kırmızı bu arada yanıyorum ben anlamdım neyse
  Amrita bende buraya girerken gozlerim seni arıyor yorumlarını üst üste okuyorum ve senden hoşlandığımı farkkettim
  Seni görmeden hoşlanmaya başladım bunu anladım seni sevdiğimi
  Sana bunu teklif ediyorum benimle ömür boyu sadece benimle konuşmayı ve benimle sevgili olumusun amrita
  Sen benim değerlimsin bunu bilmeni istiyorum herzaman aklımdan çıkmıyorsun ki sürekli aklımdasın

 54. Amrita BAKU dedi ki:

  Kizlar iyi geceler hepinizi sevyorum iyiki varsiz allah sizleri var etsin opdum bayy

 55. esna dedi ki:

  adam seni seviyirum dediya deha ne istiyorsun ondan baska kelmeler yetmez amrita seni istemeye gelicez haa ondan once siz bisiz dirdir yapin haaa

 56. Amrita BAKU dedi ki:

  İstemyosa kalsin rabia

 57. esna dedi ki:

  ole deme ya amrita adam heyacanli napsin kiz))

 58. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Amritajim uzulme

 59. Amrita BAKU dedi ki:

  Tmm

 60. Anonim dedi ki:

  amrita sen nasil burda bole guclu duruyorsun kis sanirim gercek istemeye geldinde dusup baylacaksin))))))

 61. Rabia hiranil dedi ki:

  Dur bekle amritam soylim bir kaç kelime yazsın bari canım benim

 62. Amrita BAKU dedi ki:

  Tmm Gokhan sanada iyi geceler ama beni yalniz burakmamaliydin kalbimi sana acdim ama sen kirdin o kalbi saol byy

 63. esna dedi ki:

  rabis vaalahi doru doyliyor amrita desem rabis yalniz kalmamaliydiya dirdir yapsinlar bizde azi acik bakalim))))

 64. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan yok ki Tyla beni yalniz burakti((

 65. Rabia hiranil dedi ki:

  Galiba esna ablam benden önce evlenirler)))
  ..
  Amrita tatlım gokhandsn mjk aldım yarın yazacakmış sana heyecanlıymış onu yenip seninle konuşacak sana diyorki iyi geceler tatlı rüyalar intçı keçim ve rüyasında seni hayal ederrek uyuyacakmış Gökhan öyle diyoe❤❤

 66. esna dedi ki:

  kizlar ben satlik isteme kursuna nadil oturacami bilemiyorumda)))))

 67. Amrita BAKU dedi ki:

  Rabia nolur ona soyle biseyler yazsin beni neden yalniz koyduki nasil benden hoslanir beni yalniz burakir((

 68. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Amrita Gokhan askini etiraf etdi
  Sende etiraf edyomusun

 69. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan yarin yengeni esnaablayida gel beni iste yarin gelcem okyam bakalim beni nasil istyeceksiz enisdem nerde enisde beni senden isdesiner mi olurmu ?

 70. Rabia hiranil dedi ki:

  Amrita sana bunu demek istiyorum tatlım Gökhan yıllar önce kız arkadaşını kaybetti ve o kunuds çok hassas Gökhan ilkez bunu yaptı bende inanamadım
  Esna ablam hakklı

  Bişi soylimi bütün kızlar gokhanın peşinden dolanıyor Gökhan nerde onlar oraya gelir ama kimseye yüz vermez ve seni gormediği halde sana aşık olmuş yada hoşlanmaya başlamış ya ben bu olaya daha inanamıyorum ya çok iyi

 71. esna dedi ki:

  rabisim haaaa yakinda bunlar senden once evlenirler haaa))) merhaba tylla ben eskiden vardim simdi yeniyim buralarda haaa tanismamiza memnun oldum))))

 72. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Merhaba Esnajim ben Tylla

 73. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan ben seni hic gormedim amma seni konusmalarin bana karsi diqatliyin bilmyorum nasil anlatim buraya girdyimde ilk seni aryorum senin yazdklarni okdumda kalbim baska atyor

 74. esna dedi ki:

  geldim kiz aaaa masalllah bizim olana tutu ay soyleyib kaciyolarmi yakinda dundende kacir rabiyam))) nese amrita gercekden biseyler his ediyorsansa soyle adamimizin kalbini kirma ya)))) eeee evde oturan kizlarin kapsi calindi ohha taktak amrita seni gokana istiyoruz baban razimi)))

 75. Rabia hiranil dedi ki:

  Gökhan biraz sonra seni arıyacam ooo romantik arkadaşım benim tm birazdan arıyacam seni konuşuruz yakupada diyecem Gökhannnnnnn çok mutlu oldum ya beni ve esna ablamı aşk şahidi yaptın haaa

 76. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Yaaaa
  Neler olyo yaa
  Bi seyimi kacirdim

 77. Rabia hiranil dedi ki:

  Tyllam hoşgeldin tatlım seni biriyle tanıştırmak istiyorum
  Adı esna ablam o da buraya yazıyor onu çok seviyorum

 78. Amrita BAKU dedi ki:

  Aaaaaa Gokhan nereye kacyosun yaaaaaa

 79. esna dedi ki:

  kiz amrita gokan dib durma ya utancinan kacirtin adamizi ben bile dur deyemedim))) nese eee amrita bisey his ediyormus ona kasi sonradan kalbi kirilmasinda gercekden biseyler his ediyorsunsa soyle tatlim bibirnizin yuzunu gormuyorsunuz ama hiss etmek baska ya isimini gorunce nerdese kalb kirizi kecirecek))))))

 80. rabia hiranşl dedi ki:

  Vaaayyyyyyyyyy esna ablam nerdesin aşk itiraf etti Gökhan oooooooooooooooooooooo maşallah esna ablam koş

 81. Amrita BAKU dedi ki:

  Kendisi yazmyomu?

 82. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Rabiya Amrita ordamisiniz

 83. Gökhan burak amrita iyiki varsın dedi ki:

  Amrita seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum ❤
  Ve ben kaçtım

 84. Amrita BAKU dedi ki:

  Evet rabia ben ona karsi bos deyilim oda gelsin yazsin

 85. rabia hiranil dedi ki:

  Ee amritam ne diyorsun Gökhan hakkında merk ettiğin bişi varmı ben sana şöyleyim

 86. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhana deki rabia bisey yazsin yoksa gelmerim bidaha beni niya yalniz burakirki soyle gelmese kuscem

 87. Amrita BAKU dedi ki:

  Birisinen hoslanir Gokhan o yuzden bana bisey yazmyor ((

 88. esna dedi ki:

  aaaa

 89. Rabia hiranil dedi ki:

  Amritam yazdımaşağıya bak bana söylersin ben ona derim Gökhan utandı kaçtı yarın yazacakmış sana
  Çok utanmış çok

 90. esna dedi ki:

  ay oleceyim gulmekden haaaa bos deyil kalbi dolu amritaa haaa))))

 91. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan gitdimi ? Rabia gokhan yokmu

 92. Rabia hiranil dedi ki:

  Valla esna ablam 1hafta önce Gökhan beni aradı dedi ben birisinden hoşlanıyorum ama diyemiyorum ne yapmalıyım dedi bende dedimki zamana bırak bakalım ne olucak
  Esna ablam Gökhan varya burak ceylana beziyor tıpatıp kopyası sana anlatamam

 93. Amrita BAKU dedi ki:

  Yaaa ablalarim benim Gokhan bana bisey demyoki

 94. Amrita BAKU dedi ki:

  Evet pasta bisirmeyi bilyorum cokseyleri bilyorum abla ben mutfakta olmayi is yapmayi sevyorum rabisim ne soracaktin

 95. rabia hiranil dedi ki:

  Gosterecem ablam davul zurna çalarım sana esna ablam benim)))))

 96. esna dedi ki:

  bu iki boceyin askimi dur yakalayim onlari haaa)) rabisim nasil asik oldular bi bakis atarakmi sakalasarakmi galiba birinin kalbi cikacak gibi gorunuyor rabis)))

 97. rabia hiranşl dedi ki:

  Amrita tatlım sakıncası yoksa sen Gökhan’dan hoşlanıyor musun
  Anladığıma göre Gökhan senden hoşlanıyormuş bana anlattı çoktan haberim var sana karşı boş değil

 98. esna dedi ki:

  en nedim bu erkeklere vur davul cal oynayiyimi)))) rabis hele sen dc gel gun nedir goster haaaaa

 99. rabia hiatnil dedi ki:

  Esna ablam seni yerim ya
  Esna ablam havada aşk kokusu var alıyormusun

 100. Amrita BAKU dedi ki:

  Evet burdayim rabia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.