Kördüğüm 255. Bölüm Fragmanı 18 Nisan Özeti Veer Ağır Yaralı

Burak 15 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Nani tüm yüzsüzlüğü ile Jogi Takur konağına dönmüştür. Nani bir iki duygusal konuşmanın ardından önce İşça nın daha sonra da Damini nin gönlünü almayı başarmıştır. Jogi Takur sessiz kalmayı tercih ederken sonradan gelen Mukta Nani ye güvenmediğini, onun ihtirasları için yeniden geldiğini söylemişti. Nani bu şok tepkiden rahatsız olmuş kendisini acındırma pozisyonuna getirmiştir. Divya Mukta ya engel olmaya çalışsa da Jogi nin hışmarıyla susar. Divya teyzesini alıp odasına götürür. Mukta nın Nani yi affetmek gibi bir niyeti yoktur.

Chanda Tej’in odasını düzenlerken evleneceği günün hayallerini kuruyor. Dolabın içindeki bir zarf dikkatini çekiyor. Zarfın içinde Tej için gönderilen kız resimleri vardır. Chanda deliye dönüyor. Bir müddet sonra Tej odasında şekerleme yaparken Chanda geliyor ve buruşturduğu resimleri Tej’e fırlatıyor. Yıllarca hapis yattın ve seni ziyarete gelen tek kişi bendim bu muydu karşılığı diye Tej’e ateş püskürür. Tej yine iltifatlar yağdırır Chanda ya . Onun gibi bir güzellik dururken başkalarına bakmayacağını söyleyerek Chanda yı kandırır.

Nani Mukta dan intikamını acı bir şekilde alacağını torunu Tapasya nın karşısına geçerek söylemiştir. Ancak Mukta ya nasıl yanaşacaktır. Nani bi yılların tecrubesi, şeytanı da arkasına alınca her kötülüğü düşünebilir. Nani Mukta nın İşça ya yardım etme niyeti bildiği için İşça üzerinden ona yanaşmayı düşünür. Mukta ile konuşur ve İşça nın Bundela evine dönmesi için yardım edeceğini söyler. Mukta bu kadar düşmanlık yaptıktan sonra neden İşça ya yardım ettiğini sorar. Nani İşça ya çok büyük haksızlıklar yaptığını şimdi ise tüm bunları affettirmek için yardım edeceğini söyleyerek Mukta yı kandırır.

Chanda dolaptaki kız resimlerini gördükten sonra Tej’in laflarına kanmamıştır. Kendisini garantiye almak için dolabından çıkardığı kamerayı Tej’in yanlış yapması halinde ortaya çıkaracağını söylüyor. Tej Mukta ile evlenmeyi düşündüğü için Yuvraj’ın engel olacağını düşünüyor. Yuvraj’ı parayla esir alıyor adeta. Veer bu olanları ibretle izliyor. Tej’i oğlundan uzak durması için uyaran Veer oğluyla da konuşuyor ancak Yuvraj babasına hala tepkilidir. Nani Mukta nın kanına girmeyi başarmıştı. Mukta ile önemli şeyler söyleyeceğim diyerek kafede buluşurlar. Nani İşça nın Bundela evine girmesi için tek bir çıkar yol olduğunu söyler. 

Mukta heyecanla nasıl olacağını sorar. Nani karşı masada oturan Tej’i gösterir ve onun sayesinde der. Mukta insan müsveddesi Tej’i karşısında görünce dudağı uçuklar neredeyse. Mukta Nani ye tepki gösterir. Bu adam nasıl İşça ya yardım edecek diye kızar. Nani Tej’in Bundela konağının sahibi olduğunu, Veer’in de amcası olduğunu söyler. Mukta tüm bunlar İşça yı nasıl konağa sokacak diye çıkışır. Nani evlenerek diye yanıt verir. Eğer sen Tej ile evlenirsen İşça da rahatlıkla konağa girebilir der. Mukta çıldırmış gibidir. Hem Nani ye hem de Tej’e ağır hakaretlerde bulunarak gider. Tej Nani ye bir işi başaramadın diyerek kızarken Nani onun kendi isteği ile evleneceğini söyler.

Nani Mukta nın peşini bırakmıyor. Mukta Nani nin söylediklerini düşünürken Nani geliyor. Mukta sen daha nasıl yüzüme bakmaya cesaret ediyorsun diyerek kızıyor. Nani Tapasya kozunu devreye sokuyor. Yıllar önce İşça nın Tapasya için sevdiğinden vazgeçtiğini hatırlatıyor. Şimdi sıra sende annenin vefa borcunu ödemelisin diyerek Mukta yı en hassas yerinden vuruyor. Tej ise Mukta nın laflarından sonra kendisini içkiye verir. Daddaji nin karşısına geçer ve ağzına geleni söyler. Son olarakta dia mumunu içki ile söndürmeye kalkar. Veer onu görünce dayanmaz ve onu kolundan tutarak uzaklaştırmaya çalışır. 

Tej yere düşer. Ayağa kalkınca elindeki şişeyi Veer’in kafasına vurur. Dengesi kaybolan Veer’i üst kattan aşağıya itekler. Veer cam sehpanın üzerine düşer. Veer ağır yaralı. Onu Gunvanti görüyor ve hemen hastaneye götürüyorlar. İşça da olayı öğrenir öğrenemez Jogi nin yanına gidiyor. Hep birlikte hastaneye gidiyorlar. İşça hastaneye geldiğinde hemşire Veer’in nesi oluyorsunuz diye sorar. İşça aileden olduğunu söyler. Ancak Gunvanti ona şiddetle karşı çıkar. Onun aile ile bir ilgisi olmadığını söyler. İşça bu kadar acı içinde bir de laf duymuştur. Mukta hemen Nani nin dediklerini hatırlar. İşça Bundela konağına giderse Mai gibi olacaktır lafının haklı olduğunu düşünmeye başlıyor.

Kördüğüm Reytinglerde Kaçıncı Sırada ? Öğrenmek İçin Tıklayın:  https://dizibilgi.tv/reyting-listesi/

Kördüğüm 255. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 255. Bölüm Fragmanı 18 Nisan Özeti Veer Ağır Yaralı” üzerine 13 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ben rojin

 2. Anonim dedi ki:

  Herkese hayirli sabahlar Arkadaslar (:

 3. Anonim dedi ki:

  kimse yokmu

 4. Anonim dedi ki:

  of yaa

 5. hasret dedi ki:

  selam kizlar nasilsiz

 6. IŞIL ROJİN E dedi ki:

  Aaaa rojin bende orayı biliyorum

 7. Rojin dedi ki:

  Arkadaslar You Tube Madhubala kundra kanali bul dum

 8. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar ben bun merakil Miyiz kanali örendim

 9. Işıl dedi ki:

  Esna abla nerdesin yorumlarımı okudun mu ?? Ablam

 10. Anonim dedi ki:

  Başka bildiklerin varmı rojin anlatsana tabi istersen

 11. Anonim dedi ki:

  Tapasyamı tejle evlenecek mi
  Ama Tapasya ratodla evli yani Tapasya tejle aşk olarakmı evlenecek rojin

 12. Rojin dedi ki:

  Tapasya Tej le evlenir

 13. Anonim dedi ki:

  Viir herşeyi hatırşayacak içayıda
  Ondan sonra mukta jeile evlenmeyi kabul edecek şu nani muktanın kafasını karıştırdı zehirli yılan gibi nani sen geber inşallah hep dua ediyorum sana ))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.