Kördüğüm 253. Bölüm Özeti 16 Nisan Fragmanı Büyük Oyun

Burak 12 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Yuvraj’ın sapık konumuna gelmesi ve ailesi içinde küçük duruma düşmesi Yuvraj’dan daha fazla Gunvanti cadısını düşündürmektedir. Veer’in öz oğluna sahip çıkmaması Mai yi plan yapmaya zorlar. Şeytanın aklına gelmeyecek planlar Nani den sonra Gunvanti nin meziyetleri arasındadır. Mukta okul çıkışı yürürken bir araba yanında durur. Arabadan inen Gunvanti dir.

Gunvanti elinde bir gazete ile iner. Gazeteyi Mukta ya okutur. Mukta gazeteyi okudukça renkten renge girer. Gazetede Mukta nın akıllı bir komplocu olduğuna dair bir makale vardır. Yuvraj’ın aslında masum olduğu, O gece partiye çağıran kişinin Mukta olduğu yazıyordur. Ayrıca Jogi Takur’un torunu masum mu diye de bir başlık atılmıştır. İşça nın ise orda bulunması bir tesadüf mü yoksa komplonun bir parçası mı ? diye devam eden makale okuyanların aklını karıştıracak cinstendir.

Mukta yazıya tepki gösterir. Bu yazı hem kendini hem de ailesini zor durumda bırakacaktır. Mukta kimle uğraştığını şimdi anlamıştır. Gunvanti bu yazının daha baskıda olduğunu eğer bizimle uğraşırsan bu yazıyı yayınlayacaklarını söyler. Mukta bunlar iftira dese de Gunvanti iftira olduğunu ispatlamaya çalışman yıllarını alır ancak o zamana kadar sen ve ailenin hayatı kararmış olacak diyerek tehditler savurur. Mukta aciz kalırken Gunvanti arabasına binip uzaklaşır. Mukta ise gazedeki okuduklarını düşünmeye başlamıştır. 

Methi alış veriş merkezinde gezinirken arkadaşları bir şeyler çalmayı teklif ederler. Methi bunu kabul etmez hatta onlara engel olacağını söyler. Arkadaşları buna çok bozulur. Nani Methi ye şirin gözükmek için okuluna kadar gelmiş ve ona yemek getirmiştir. Tej de Mukta yı görmek için okuldadır. Tej’i gören dalga geçer. Nani de sınıflara girip Methi yi aramaktadır. İkili sonunda çarpışırlar. Nani nin elindeki sefer tası yere düşer. Nani Tej’in gözlüğünü çıkarır ve önüne bakmasını ister. Yerdeki sefer tasını vermesini ister. Sonra da söylenerek gider. Nani Methi yi bulamıyor ancak Mukta yı bahçede otururken görüyor. Yanına gidiyor. Tej de Nani yi Mukta ile görünce şaşırıyor.

Methi sırada beklerken arkadaşları onun çantasına bir bileklik atıyorlar. Methi dışarı çıkarken alarm ötüyor. Görevliler Methi nin çantasını boşaltınca bileklik yere düşüyor. Methi hırsız olmadığını anlatmaya çalışıyor. İş yeri sahibi işlem yapacağını söylerken Visnu bir dakika diyerek elindeki telefonu güvenliğe verir. Telefonda Methi ye yapılan sabotaj vardır. Methi arkadaşlarına veryansın ederken güvenlik onları götürür. Methi ise eşyalarını toplayıp gider. Visnu ortada kalır. Methi nin teşekkür bile etmemesi onu kızdırmıştır. Methi yi takibe başlar. Methi neden beni takip ediyorsun diye kızarken Visnu takip etmediğini bütün bunların rastlantı olduğunu söyler. Sonra da Methi nin elinden telefonu alıp uzaklaşır. 

Methi arkasından giderek telefonunu almaya çalışır. Visnu telefonu vermemeye kararlıdır. Motoruna biner ve binmesini ister. Methi binmeyeceğini söyler. Sonunda razı olan Methi yi okuluna kadar götürür hatta onu sınıfına kadar teslim eder. Tej Mukta ile yakınlaşmanın anahtarı olarak Nani yi tespit etmiştir. Onu yakın takibe alıyor. Nani bir taksi ile pazara giderken Tej de onu takip ediyor. Nani takip edildiğini anlayınca tenhada Tej’i yakalıyor ve onu sopayla dövüyor. Yuvraj kendisini bıçaklayan İşça yı nefretle anmaya devam ediyor. Tej Yuvraj’ı düşünceli görünce akşama demlenmeye gidelim mi diye soruyor. Yuvraj içilim güzelleşim diyerek teklifi kabul ediyor.

Methi telefonunun peşine düşmüştür. Ev telefonundan kendi telefonunu arayan Methi Visnu dan telefonunu getirmesini istiyor. Visnu buraya gelirsen alabilirsin diyerek onu yanına çağırıyor. İkili akşam bara gidiyorlar. Tej’in kıyafeti yine görmeye değer. Tej gördüğü kızlara sarkıntılık etme peşinde. Aynı bara Mukta da geliyor. Ancak Mukta babası Rathor’u görmeye gelmiştir. Rathor’un iş gezisinde olduğunu öğrenen Mukta numarasını bırakıp çıkacaktır. Yuvraj Mukta yı görünce gerilir ve beni rezil eden kız burda diye amcasına gösterir.Tej Mukta yı görünce salyaları akmaya başlar.

Yuvraj telefon görüşmesi yapmak için çıkınca Tej Mukta nın karşısına çıkar. Mukta onu görünce sinir olur. Tej ona gül vermeye kalkınca tokadı yer. Tej işi iyice abartır ve Mukta nın evine kadar gider. Onu Nani karşılar. Nani onu görünce yine sopalamaya başlar. Tej bu sefer sopayı tutup yere atar. Tej kendisinin Bundela olduğunu söyleyince Nani Mukta için geldiğini düşünür ve Jogi yi çağırır. Jogi yi duyan Tej ortalıktan sıvışır. Methi ise telefonu almak için tapınağa gitmiştir. Ancak Visnu nun telefonu vermeye niyeti yoktur.

Kördüğüm 253. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 253. Bölüm Özeti 16 Nisan Fragmanı Büyük Oyun” üzerine 7 yorum

 1. Rabia hiranil dedi ki:

  Selam canım rojin ben iyiyim çok şükür
  Dersler nasıl gidiyor))

 2. Rojin dedi ki:

  Selam arkadaslar nasilsiniz ben iyim Rabia sen nasilsin

 3. Rabia dedi ki:

  Selam lara
  Ve aleykümselam

 4. lara dedi ki:

  SELAM

 5. Rabia dedi ki:

  Komik anılarınız varmı arkadaşlar
  Bugünkü konu komik anılar olsun siz gelince anlatırım benim baya var
  Gülmeye hazırmısınızz))))

 6. Rabia dedi ki:

  Sizlerin sevdiği şarkı varmı arkadaşlar bana söyleyin ben dinleyimm
  Benimki -Tum hi HO
  One by one
  Daha varda yazsam çok sayfa kapsar:))
  ..
  Hafi gelin nerdesiniz özledim sizi
  Yoksa ben gelirim sizin yanınıza ))))

 7. Rabia dedi ki:

  Amrita papatyam nasılsın
  Rojin canım nasılsın
  Guljan ablam nerdesin gel seni çok özledim
  Tylla canım nasılsın
  Gökhan nasılsın
  Kainat güzeli canımın içi nasılsın
  Ayna canım nasılsın
  Feride canım nasılsın

  Eeeee
  Nevar ne yok arkadaşlar ben iyiyim iş güçle uğraşıyorum
  Yakupun selamı var sizlere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir