Kördüğüm 252. Bölüm Özeti 15 Nisan Fragmanı Tej Eş Olarak Mukta’yı Düşünüyor

Burak 11 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde taht kavgaları sürmektedir. Tej evin hakimi olmak için evlenmesi gerektiğini biliyor, Chanda kendisini nimette sayıp evin varisi olacağını düşünüyor. Nani Mukta cephesinden yediği ağır darbenin ardından Methi ye yaklaşıyor. Methi annesinden hala nefret ediyor ve bu yüzden Nani nin kurbanı oluyor. Irz düşmanı Yuvraj babasından nefret ediyor. O da bu yüzden Tej’in kurbanı oluyor. Gunvanti hain planlarına devam ediyor. Mukta artık nirvanaya yükselmenin hesaplarını yapıyor. Kördüğüm 15 Nisan özeti ayrıntılarda.

İşça yine tapınakta dua ederken bir genç yanına geliyor. Önce kendisini tanıtan Visnu siz benim öğretmenimdiniz, hayatı bana siz öğrettiniz diyerek ona saygı gösteriyor. Ardından Methi yi kurtaran kişinin kendisi olduğunu söylüyor. İşça şaşırıyor ve ona teşekkür ediyor. Yuvraj okula gittiğinde milletin bakışlarından rahatsız olur. Arkadaşları ile uzaklaşırken Methi ile çarpışır. Yuvi İşça ya çok benzeyen Methi nin kardeşi olduğunu biliyordur artık ancak bir şey söylemez. Methi Yuvraj’a bir çok laf saydırır. Yuvraj bir şey söylemeden uzaklaşır.

Mukta eve birlikte gitmelerini ister. Methi sen git ben sonra geleceğim diyerek Mukta yı gönderir. Sonra bir havuz kenarında içkisini alıp yudumlanmaya başlar. Tam bu sırada bir el onun elini tutar ve içki içmesine engel olur. Methi sen de kimsin diye sorar sinirle. Visnu kendisini tanıtır ve insanları kötülükten korumayla ilgili vazifesinden bahseder. Methi sen git başkalarını kuttar deyince geçen yangında hayatını kurtarmasaydım bugün yaşamayacaktın diyerek Methi yi etkiler. Methi ona teşekkür eder ancak başkalarının hayatına karışmaya hakkının olmadığını söyler. Ardından gideceğini söyler ancak Visnu onun eve gitmesini ister. Methi nin inat etmesi üzerine Visnu zor kullanmaya başlar. Methi nin elini sıkıca tutar. Methi nin canı çok yanar. Sonunda Visnu bir taksiye binerek onu evine bırakır. 

Mukta ise özel arabalarıyla eve doğru giderken araba arızalanır. Şoför bu sorunu çözmek için tamirci çağırmaya gider. Mukta dışarı çıkar ve beklemeye başlar. Bu sırada şiddetli yağmur yağmaya başlar. Ancak arabanın kapıları kilitlidir. Zavallı Mukta sırılsıklam olmuşken bir araba yanında durur. Arabadan inen Tej’dir. Mukta da gözü olan Tej için bulunmaz bir fırsat doğmuştur. Mukta Tej’i görünce ona sarılır. (Bu sarılma işi Tej’in hayaliymiş) Tej onu eve bırakmak ister ancak Mukta Tej’e yüz vermez. Tej aradığı kızın Mukta o0lduğunu düşünerek şirinlikler yapmaya başlar. Neyse ki yağmur durmuş şoför de geri gelmiştir. Tej amacına ulaşamadan kuyruğunu sıkıştırıp gider. 

Tej’in aklı fikri Mukta da kalmıştır. Kendi kendine gelin güvey olur. Onu hayal eder. Chanda nın yanında olduğunu bile anlayamaz. Visnu İşça yı ziyarete gelmiştir. İşça onu görünce çok sevinir ve yemeğe kalmasını ister. Visnu bir şartla diyerek yemeklere yardım edeceğini söyler. Birlikte yemek yaparlar. İşça Visnu yu diğer aile üyelerine de tanıştırır. Onun Methi yi kurtaran kahraman olduğunu söyler. Yemek ikramlarını bizzat Visnu yapar. Başta Damini ve Jogi olmak üzere herkes Visnu yu çok beğenir. Kanha Mukta nın odasına girdiğinde onun günlüğünün açok olduğunu görür. Mukta günlüğünde Veer ile İşça yı kavuşturacağını söylemektedir. Kanha onu engellemeye çalışacaktır. 

Mukta ise çoktan Veer’in ofisine gitmiştir. Kanha aceleyle çıkıyor. Mukta Veer ile İşça hakkında konuşmak üzereyken Kanha yetişiyor. Veer ne olduğunu anlamaya çalışırken Kanha eve gidince her şeyi anlatacağını söylüyor Mukta ya. Eve geldiklerinde Mukta neden Veer eşini bilmemeli diye soruyor. Kanha Veer şu anda başka biriyle evli o yüzden bunu bilmemesi daha uygun olur diye Kanha yı iknaya çalışıyor. Bu sırada Nani içeri giriyor. Mukta onu görünce şeytan görmüşe dönüyor. İğneli laflar sokuşturuyor. Nani odayı terkediyor. 

Tej evlendirme ofisine gittiğinde görevli kadın ona birilerini bulduğunu söyler. Tej’in aklı sadeca Mukta dadır. Kadının anlattıklarını dinlemek yerine Mukta nın hayalini kuruyor. Kadın 3 tane aday gösteriyor. Tej 3 adayı da Mukta olarak görüyor. Veer eve geldiğinde düşüncelidir. Umed ve Gunvanti bu halin ney evlat diye sorarlar. Veer Mukta nın geldiğini ve bir şeyler anlatmaya çalıştığını söyler. Herkes İşça dan bahsetmiş olabileceğini düşünerek telaşlanırlar. Veer bir şeyler söylemek istiyordu ancak Kanha engel oldu sanki diye söyleyince derin bir oh çekerler. Veer Mukta nın düzgün karakterli iyi bir aile çocuğu olduğunu övgüyle anlatırken Yuvraj’ı da yerden yere vurur. Bu durum Yuvraj’ı deliye döndürür. Gunvanti Mukta nın başına bir işler getirmeye and içer

Kördüğüm 252. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 252. Bölüm Özeti 15 Nisan Fragmanı Tej Eş Olarak Mukta’yı Düşünüyor” üzerine 118 yorum

 1. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan gitdinmi ?

 2. Amrita BAKU dedi ki:

  Ya tandim seni ama sende beni iyi tanyosan eyer bilmelisinki ben hickimle tanis olmuyorum arkadas iyi gunler sana

 3. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Tabi amrita akşam ben gelirim)))

 4. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  🙁

 5. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan aksam burda olurmusun dunki kibi konusuruk

 6. C E M dedi ki:

  Amrita sen cok gozel bir kizsin ben seni tanyorum amrita aslinda benim adim cemal ben seni burda gordyumde sok olmsdum uniden tanyorum seni ben senen iki sinif yukarda okyorum sen beni gormusun bildinmi simdi kimem?

 7. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Birşey değil amrita herzaman varım
  Neden keyfin yok
  Ben okuldan yeni çıktım spor salonuna gidiyorum şimdi

 8. Amrita BAKU dedi ki:

  Sagol Gokhan hic kefim yok bugun sen ne yapyosun nerdesin

 9. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Merhaba rojin ben iyiyim sen nasılsın ))

 10. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar nasilsiniz

 11. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Amrita neden kötüsün anlatsana bana belki yüzünü güldürürüm derslerle mi sorun var hadi bana anlat

 12. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Dur Bi cevap yapıştırıp öyle gideyim
  Cem kardeş amritayı ancak rüyanda görürsün koçum o sana şans falan vermez
  Demi amrita)))
  Amrita sana çok güzel cevap vermiş istersen tekrar tekrar oku ))))

 13. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Amrita
  Aide kardeşim
  Ben öğle yemeği yiyip geliyorum ))

 14. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Aide kardeşim umut abine selam olsun benim kız kardeşimin adıda hayat 16 yaşında o abisinin gülü çok yaramaz ))

 15. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Evet cem bildiğine göre arkadaşız yada başka bişiyiz yani sen nerden bilicen yani amritayı rahasız etmme seni uyarıyorum
  Senin yazmanı istemiyor

 16. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Aide kardeşim nasılsın ben iyiyim
  Tabi kendimden bahsedeyim ben19 yaşındayım polis okulu okuyorum dalim özel tim polisi ya sende Azerbaycanlısın
  Bende doğma büyüme Eskişehirliyim benimde bir kız kardeşim var sende 2.oldun yani sen çok güzel konuşan kız kardeşimsin … Şu cem gerçekten beni sinir ediyor ((

 17. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Bak cem burdaki değerli amritayı rahasız etme yoksa bu sitenin sahibine söyleyip seni engelletirim bizi rahasız ediyor diye
  Asıl sen kimsin bana cevap veriyorsun vayyh büyük cesaret bana laf sokan ilk kişi sensin
  Ve bana sen kimsin diye cevap yazmışsın ya ben Gökhan istersen sana kendimi tanıtayım (((((((

 18. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan nerdesin yaaa(( bu cemdi kimdi onun cevabin ver yaa sinir edyo beni KİZLAR SİZ NERDESİZ GULJAN ABLA RABYE ASLİ NERDESİZZZZZ

 19. Amrita BAKU dedi ki:

  Oooff gityaaa sinirliyim sende beni cileden cikarma istemyorum yazma bidaha benim adimi yazma kardesim

 20. C E M dedi ki:

  Gokhan bildyime gore amritayla sadce arkadasiz dun aksam cok tatli konusmusuz amma onlar arkadasca konusmalar bence dimi Gokhan?

 21. C E M dedi ki:

  Evet benim tanismak isteyen sen kimsin ki amritanin yerne cevap veryosun onun konusmalari cok xosuma gidyo adida gozel amrita bana bir sans ver belki beyenirsin beni

 22. Amrita BAKU dedi ki:

  Seammlar canlarim nasilsiz ben bugun kotuyum cok gotuyum ((hic kefim yok GOKHAN SEN NASİLSİN NERDESİN?ASLİ CANİM 17YASİNDAYİM BEN NASİLSİN SEN OKULDAMİ OKYOSUN?

 23. Asli dedi ki:

  GUNAYDIN HER KESE
  GOHKAN artik abi yasasin beni cok mutlu etdin.Ay ay ay sizi gidiler dun nihayet konuadunuz ay nasilda guzel.Abi sen varya sen.Ay benim abim utandimi ay ay.Simdi guluyorum ya.Ay abim benimBak amirtayida utandirdin.Neyse neyse abi ben seni yakindam yanimak istiyorum kendinden bahsetaene bende bahseticem bak benim kemdi ismim asli diyil yani bu ismi beyendiyim icin yazdim.Benim kendi ismim aide amirtayla yerliyim yani azerili okuyorum
  15 yasimdayim.Evet sen ikincisin umut abimide cok severim hemde cok gercek abim olmasada gercek gibidir onunla baska yerde yani sitede yazisiyoruz.Ay abim teklifi kabul etdiyin icin sag ol.Su cem denen kisi yinemi yaziyor ay sinir ediyor ya.Iyi cevap verdin abim afferin sana tabi izin verme.Ay soyliyiceksinki su ablan cok konuadu evet lyleyimdi.Neyse hadi gorusuruz abi.

  AMIRTA nasilsin canim.Nihayet gercek gohkan geldi kiz benimledemi konusmasini istemiyorsun ben abalsiyim yani abim.Olurmu.Canim sen ne kiskancsin ama oyle iyi bende oyle biriyim.Sana katiliyorum.Canim senin kac yasin var okuyorsunmu bende.Opdum canim.

 24. KATALİN dedi ki:

  Tm gkhn benle tanışışık istemir sen okey

 25. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Gerçi amrita cevap verdi ama neyse iyi geceler sana

 26. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Ve son noktayı koyuyorum….

 27. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Cem senmi amritaya teklif ettin
  Amritayla konuşmanı istemiyorum..

 28. C E M dedi ki:

  Ooo benimle tanismayi kabul etmedin amrita Gokhanla ama tatli tatli konusmusun araniDa biseyler bas veryor

 29. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Tm yarın yazarım iyi geceler tatlı rüyalar amrita ))))) byyuy))))

 30. Amrita BAKU dedi ki:

  Utandinmi canim yaaa bilyomusun hicc kalsin neyse bosver yarin konusuruz yarin yaz tamami gec gec yazma bayyyy

 31. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Rüyamda seni göreyim
  Sende bekle bende ruyana gelicem iyi geceler tatlı rüyalar amrita 🙂
  Yarın bende varım hoşakal

 32. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhaaaaaaan

 33. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  :))))))) doğruyu söylemek istiyorum amrita sana karşı biraz hoşlanmaya başladım gerçekten beni çok iyi anlıyorsun şimdi suratım kıp kırmızı
  Ama arkadaşız dostuz diyorsun öyle kalalım
  Belki arkadaşlarımız hoş karsılamaz
  Senin istediğin olsun arkadaş doztuz

 34. Amrita BAKU dedi ki:

  GOKHAN benim sarjim bitir yarinda 7de kalkicam cikalimi?sende cik yarin konusuruz iyi geceler tatli ruyalar uykuna gelcem bekle)))))

 35. Amrita BAKU dedi ki:

  Acikcasi istemezdim arkadas olmayida sevgilide olmayi eyer onunla dost olsaydin ben gelmiyecekdim bidaha

 36. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Şaka şaka::-))))))))
  Haklısın

 37. Amrita BAKU dedi ki:

  Sen cidi cidi tanismak istyosun qaliba )))) tamam istyosan tanisalim ))))

 38. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Ama feride arkadaş olmak istemedi sadece seninle konuşuyorum ve tanıyorum dimi
  Ama sen ferideyle tanışmamı istermiydin

 39. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan cok ozlemisdim senle boyle uzun konusmayi sagol ya geldin konusduk Tanisma konusmasida sakadi biz arkadasiz yureksin sen iyiki varsiz hepiniz sende basda olmakla canim arkadasim

 40. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Ama ben sahte Gökhan değilim ki
  :))))))))))))

 41. Amrita BAKU dedi ki:

  Ya oyle soyleme Feride okurda sonra onunla tanismak istemedin amritayla tanismayi kabul etdi soyler uzulur

 42. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Bende özledim guljan ablamı

 43. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Güzel dizi

 44. Amrita BAKU dedi ki:

  Bende bilmiyorum cok ozledim onu abla nerdesin

 45. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Tanışırım tabi amrita :))))

 46. Amrita BAKU dedi ki:

  izliyordum bende karadenizi amma vaktim olmuyo izlye bilmiyorum dizifalan(

 47. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Guljan ablam hiç yazmıyor neden biliyor musun ben bilmiyorum da

 48. Amrita BAKU dedi ki:

  Guldunmu?))) Olmazmi tanismazmisin benimle?((

 49. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Hangi diziyi izliyorsun
  Ben sen anlat Karadeniz dizisini izliyorum

 50. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Seni gidi seni ⚓ şaka yaptın öyle mi
  Amrita işte budur

 51. Amrita BAKU dedi ki:

  Sinirlenmedim?saka saka

 52. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Harikasın amrita yüzümü sen güldürüyorsun sadece:)

 53. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Yok buradayımm hiç gidermiyim

 54. Amrita BAKU dedi ki:

  O kim yaaa sizler varsiz bana yeter BEN BİR SENİNLE TANİSA BİLİRİM BASKA HİC KİM)))

 55. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Bilmiyorum amrita Tapasya nezaman gelir ama gelse iyi olur

 56. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhannn gitdinmi??

 57. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Doğru yapmışsın amrita
  Yok okuyamadım iyiki reddetin amrita sonra benimle konuşmazdın sadece onunla sevindim

 58. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan tapu diziye ne zaman gelcek kac bolumde biliyomusun?

 59. Amrita BAKU dedi ki:

  Okumadinmi?red etdim yaaa lazim diyil bana benim yasim kucuk okul ders tanisma vakti deyil

 60. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Amrita:)

 61. Amrita BAKU dedi ki:

  Burdayim Gokhaaaaan

 62. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Aaa kim o densiz amritaya teklif eder sen ne dedin pekiii(()

 63. Amrita BAKU dedi ki:

  Yaaa sana kim kiyarki))

 64. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Amritaaaaas ordamısınnnnnnn
  :)))

 65. Amrita BAKU dedi ki:

  Bizde saat 11 Gokhan bilyomusun bana burda biri tanisma teklif etdi cok sinirlendim

 66. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Tabii sonra bana kıyamzlar barlşırlar eşlik ederler benimki eylenceli geçiyor:))))

 67. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Bendede öyle oluyor ders sınav eğitim kitap okumak
  Genelde dersleri kaynatmak için şarkı söylerim hocalar bıktı benden :))))))

 68. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  İnşallah amrita Allah büyüktür
  Bakalım kaderimde mutluluk mu var hüzün mü kim bilir

 69. Amrita BAKU dedi ki:

  Ben hic okul ev dersler reks kafa kalmiyib bende ))

 70. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Amrita sizde saat kaç bizde 10

 71. Amrita BAKU dedi ki:

  Allah anene uzun omur versin Gokhan o senin duyununu gorcek cocuklarini oynatacak insallah canim cok uzulme allah boyukdu hersey guzel olcak

 72. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Bazen öyle oluyor amrita sen sinirlenme
  Sen neler yapıyorsun amrita

 73. Amrita BAKU dedi ki:

  Offf yazdiklarim gitmyo ya

 74. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Şimdi iyimisin feride neden arkadaş olmak istemiyorsun
  Tamam anladım

 75. Feride ... dedi ki:

  Yok arkadas olamam

 76. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Amrita biraz iyi ama çok korkuyorum onu kaybedicem diye
  Babamı kaybettığim içn
  Herzaman annemi yanlız bırakamıyorum

 77. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Neden gidiyorsun rojin

 78. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan anen nasil simdi ?

 79. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Sende iyiki varsın amrita;)

 80. Rojin dedi ki:

  Cok uzuldum Gökhan Ben de colege gidiyorum

 81. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Evet feride gitme gel arkadaş olalım hep birlikte o sahtekarın yüzden kendimi suçlu hissediyorum

 82. Amrita BAKU dedi ki:

  Yaaa iste bu Gokhan ben Gokhan yazdimda Amrita burdayim deyosun cok sevindim geldyine sahte Gokhani bildyine bilyomusun cok uzulurdum ki Bizim aramiz bozulub iyiki varsin burdasin

 83. Amrita BAKU dedi ki:

  Feride neden gidyosunki gitme canim uzulmede bilyorum sen cok baglanmisdin Gokhana arkadas olun

 84. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Teşekkür ederim arkadaşlar
  Amrita burdayımmmmmm

 85. & Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Merhaba feride çok üzüldüm
  Kendini üzme lütfen bende çok üzüldüm seni anlıyorum tabi sahte Gökhanın Allah belasını versin

 86. Amrita BAKU dedi ki:

  Anladim

 87. Rojin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar nasilsins Gökhan icin ozuldum gesmis olsun Gökhan

 88. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhaaaaaaaannn

 89. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  İşte amrita o olayı bana anlatı dediki Gökhan sana böyle şeyler yazdım ama sen gelmedin diye dün dedi
  Dediki seni bekledik sen gelmedin ve seni arayıpta rahasız etmek istemedim neden gelmedin diye bana dün anlatı bende dedimki hayır bana soylemedin dedim ve o zaman şupelendi beni aradı herşeyi anlattı

 90. Feride ... dedi ki:

  Selam…. BEN OKUDUM HERSEYİ COK KOTUYUM HEPİNİZDEN UZUR DİLERİM GOKHAN UZUR DİLERİM SANA TANİSMA TEKLİF ETDİM BEN BİDAHA GELMYECEM HOSCAKALİN COOK KOTUYUM ALLAH KAHRETSİN(((((

 91. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Aslı ne özüru bak öyle deme tm bende sana kız kardeşim diyebilir miyim abin mi var ne güzel ikincide ben
  İyi geceler aslı kardeşim

 92. Amrita BAKU dedi ki:

  Gokhan nasil olduda sen bilmiyodun enisde sana yazyordu sen cevap veryodun o nasil oldu ogun enisde yazdi kafeye ge sende tamamyazdin o senmiydin?

 93. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Aslı abi diyebilirsin
  Ya iyiki varsınız ben şimdi iyiyim
  Amrita seninle konuşmadan duramayan insanım biliyorsun
  Sende iyiki varsın
  Feride nasıl onu düşünüyorum ya offf
  ..
  Çok teşekkür ederim ben artık burdayım yazmaya devam edicem yoksa sahtekar gelir

 94. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam arkadaslar nasilsiz canlarim Gokhan ben SOKUM dosdum yaa goryomusun benim adimlada yazyordular nasil sinir olyodum bende deyorumki Gokhan neden benle boyle konsur biz dosduk aramiz cok iyiydi anma simdi benle basqa konsur sen deme sahteymis vay arkadas nasil insanlar var yaaa

 95. Asli dedi ki:

  GOHKAN kendini uzme biliyorum ne kadar uzgun ve sinirlisin cok uzulduk ama sakin ol o cezasini alicak mutlaka aslinda bizde inanmaliydik ozur dilerim ben.Sana abi diye bilirmiyim olur 2 abim biride UMUT ne dersin.Kendini toparla hadi gorusiriz.Iyi geceler.
  .
  RABISIM ne demek canim.opdum

 96. Rabia dedi ki:

  Hayırlı akşamlar arkadaşlarım nasılsınız
  ..kainat güzeli canım benim çok teşekkür ederim ya canımsın ya güzel yüzlüm

  Gökhan ne demek arkadaşım sende iyiki varsın iyiki tanıştık eee simirin geçtimi telefondan sana mjk attıyorum emin olmak için tm

 97. &Gökhan burak&⚓ dedi ki:

  Evet aslı bende şok oldum daha atlatamadım çok sinir oldum
  Ayn Allah belasını versin
  Baksana sorularıma cevap vermedi korka işte
  Rabia yenge iyiki varsın ya yemin ederim sen olmasan kimse bana inanmıyacak
  Yakupa sellamımı söyle işler nasıl gidiyor taylanda alışabildin mi peki

 98. Asli dedi ki:

  ALLAHIM BU NE YAAAAA.
  GOHKAN bem sok ne demek senin adinda ay inanamiyorum ya ben sokdayim ay nihayet yazdin soyliyicek laf bulamiyorum ya.Ay nasilda kandirdi hepimizi.Inanamiyorum allah kahretsin allah cezasin versin onun.
  .
  RABISIM tamam soylwrim ay canim ben sokdayim ya o ne laf oyle bir daha duymayim soylerim canim.Opdum bemde seni seviyorum opdum

 99. Rabia dedi ki:

  Kainat güzeli canım ya sana çok iş çıkarıyorum
  Ya ben dcye giremiyorum kızlara selam soyle ben siteye girdimde bişi yapmadan kapanıyor ya offff
  Kızlara soylermisin ben giremiyorum db deyim beni merak etmesinler
  Kainat güzeli seni çok seviyorum canım iyiki varsın

 100. Rabia dedi ki:

  İyi olmana sevindim rojin canım benim
  Kızlar nerdesiniz özledim sizi hadi gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.