Kördüğüm 25 Temmuz Özeti 353. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi baygınlık geçirir

Kördüğüm 25 Temmuz Özeti 353. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Meethi başında aldığı darbelerden ötürü yarı baygındır. Maharani Methi’yi Akash’ın önünde öldüreceğini söyler. Akash Meethi’ye bağırır ve ona Iccha’nın kızı olduğunu unutmamasını, dayanmasını söyler. Meethi Maharani’yi ısırır ve Maharani düşer. Elinde kılıçla Meethi’ye doğru gelir. Meethi ona doğru yaklaşan Maharani’ye doğru yolu göstermesi için dua eder. Meethi Maharani tarafından ölümcül bir darbe almak üzereyken tapınağın zilinin ipi gevşer ve ağır zırh Maharani’nin kafasına düşer. Akash ve diğerleri kendilerini adamlardan kurtarır ve Meethi’ye giderler. Maharani son nefesini verirken Meethi’den yaptıkları için bağışlanma diler.

Meethi kabul eder ve Maharani ölür. Methi Akash’a gider göz yaşları içinde ona sıkıca sarılır. Yuvi hastanede Mukta’nın yanına gelir ve  Vishnu’ya birşey olmayacağını isterse onu daha iyi bir doktora götüreceğini söyler. Rathor Tapasya ile görüşerek Meethinin kurtulduğunu söyler. Ertesi sabah Meethi doktor taraıfından kontrol edilirken Damini gelir ve ona sarılır. Meethi gözyaşlarını temizler. Kanha Meethi’nin cesareti hakkında konuşarak ve onu alkışlar. Kajri Meethi ‘nin ayaklarına kapanır ve özür diler. Evdeki hizmetli kadınlar Kajri hakkında ileri geri konuşurlarken Akash mutfağa iner ve onları fırçalar.

Meethi banyoya giderek tüm vücüdunu yıkar Genelevin her türlü pisliğinden kendini arındırdığını düşünür Akash a temiz olup olmadığını sorar. Akash kendisinin daima temiz ve saf olduğunu söyler birbirlerine sarılırlar. Meethi hiçbir zaman kendisini bırakmamasını onsuz yaşayamayacağını söyler.Damini, Muktaya tokat atmaması gerektiğini söyler Mukta’dan özür diler. Mukta ellerini öper. Mukta, özrünü kabul eder.

Nani ise bu durumdan memnun değildir.Bu arada doktor gelir ve Vishnu’nun durumu kritik acil kana ihtiyaç var der. Vishnu’nun kanı Yuvi ile uyar. Yuvi kan verir. Mukta teşekkür eder. Dışarıda ise basına yansıyan Meethinin (genel evde 2 gün kaldığına yönelik)haberiyle herkes şoktadır. Akash’ın ailesi de haberleri izler ve son derece gergindirler. Akash haberleri görür ve şok olur. Akash, haber kanallarına karşı bir dava açmak isterken teyzesinin onu durdurmak istemesine sinirlenir. Tüm bu olanları Meethi izlemektedir.

Kördüğüm 353. Bölüm Özeti’ni sizler için paylaştık. Özetleri beğeniyorsanız destek için reklamlara tıklayabilir siniz. Dizi ve özetlerle ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

dizibilgi google play

Kördüğüm 25 Temmuz Özeti 353. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Meethi baygınlık geçirir (29 Yorum)

 1. Hayırlı günler)))..
  Günaydın aynurum))iyim canım..napıyım odamda uzanıyorum öyle))..sen nasılsın neler yapıyorsun)

 2. Hayat canparem❤❤..seninde netinde sorun oldu galiba..iyi geceler kardeşim.yarın inşAllah konuşuruz))).

 3. Yok ya zaten her gün konuşuyoruz ..sorunca bende hevesli gibi gözükmem istemem))..
  Tamam birtanem iyi geceler Allah rahatlık versin güzelim))

 4. Abla benim uykum geldii…
  Iyi geceler tatli ruyalar))♥♥♥
  Aaa keske konusaydin serhanla(((
  Tamam yarin burda ol))♥♥♥

 5. Müsaitmisin diye sordu ama..bende şu an müsait değilm diye yazdım..oda tamam o zaman yarın konuşuruz iyi geceler yazdı..bende iyi geceler yazdım)).

 6. Aynur valla orası hiç belli olmaz..bana benim çok iyi arkadaşım oldun diyor..onunla konuşurken hiç sıkılmıyorum
  Haa bu arada bana iyi geceler yazmış..