Kördüğüm 25 Ağustos Cumartesi Özeti 384. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Ratna’nın adamları Mukta’nın bebeğini kaçırır.

Burak 15 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 25 Ağustos Cumartesi 384. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Meethi Mukta’ya şokta bakar. Bu konuyu odada tartışmaya karar verirler. Mukta ve Nani, Meethi’nin odasına gider. Meethi Rani’nin oynamasını ister. Bir süre sonra dönerim. Rani, Meethi’nin bir şey sakladığından emindir. Şoför teyze neden ağlıyor diye merak eder. Akash, Vishnu’ya, polis koruması hakkında bilgi aldıktan sonra, Ratna’nın adalarının eve gelmeyeceğini garanti eder. Meethi, ona her şeyi anlatmadığım için evde beni beklemek zorunda der. Kimseye bir şey olmayacak. Bir sorun varsa beni ara. Vishnu, hala Ratna’nın adamlarından korkmasına rağmen başını sallar. İki korumayla ile birlikte evine gider. Ratna  karakolun hemen dışındadır. Bu adam bize karşı giderek büyük bir hata yaptı der.

 

Nani Rani’yi korursak bu adamlar tekrar eve gelirler der. Meethi polise gitmelerini söyler ancak Mukta adamların polise gitmeme konusunda onları tehdit ettiklerini aksi takdirde Manav’ı alacaklarını söylediler der. Nani Mukta bunu yüksek sesle söyleyemez ama  Rani’yi o adamlara geri vermeliyiz der. Meethi bu fikre karşıdır. Hem Rani’ye hemde Manav’a bir şey olmasına izin vermeyeceğiz. Birlikte bir çıkış yolu bulacağız der. Nani Meethi’yi anlamaz ve sadece bir fahişenin kızını evlat edinerek anne olmaktan endişe duyuyorsun der. Rani onu duyar ve şok olur. Meethi, Manav’ın tıpkı Mukta’nın oğlu olduğu gibi Rani’nin de Meethi’nin kızı olduğunu söyler. Rani’yi bu adamlara teslim edemem der. Biz anneler kesinlikle bir çıkış yolu bulacağız, her ikisine de bir şey olmasına izin vermeyiz der. Nani kızar ve kız kardeşinin oğlunun hayatını bir fahişenin kızı için tehlikeye atıyorsun der. Meethi Vishnu ile de görüşeceğini söyler ve daha güvenli olduğu için burada kalmalarını ister. Mukta eğer Vishnu kabul ederse kalabiliriz der. Nani olanları Maiyya’ya da anlatır. Meethi’nin davranışından ötürü kızgındır. Maiyya tehlikeyi sezer ama AKash-Meethi’nin onu anlamayacağını biliyordur.

Mukta ve Nani, evlerinde iki koruma görevlisini görünce şaşırırlar. Mukta Vishnu’ya, adamların tehdidi hatırlatır. Manav için endişelenmiyor musun? der. Vishnu daha iyi korunacaklarını garanti eder. Nani kararına karşı konuşuyor. 8-10 adama karşı bunlar bizi mi koruyacak der. Vishnu Akash ile konuştuğunu söyler. Nani Rani onların büyük evinde korumada iken Manav burada sadece iki koruma ile güvende değil der. Vishnu ona bir şeyler önermesini söyler. Nani Meethi ve Akash’a karşı onu kışkırtır, polise giderek Manav’ı tehlikeye attığını söyler. Nani onlara Thakur’un evine gitmelerini önerir. Korumalar biz burada iken bir sıkıntı olmaz, biz sizi gece boyu koruruz, der. Nani onlara inanmazken Mukta biraz daha iyi hisseder. Nani adamların tekrar gelerek Manavı alacaklarını söyleyerek onları korkutur.

 

Saat 00:30. Mukta sonunda Manav’la uğraşırken sonunda uykuya dalar. Vishnu diğer odada endişe verici bir şekilde ilerliyordur. Bir adam Mukta’nın odasına gizlice pencereden girer. Manav’u alır ve aynı pencereden geri döner. Mukta kaçarken onları görür ve yardım çağırıyor. Vishnu da duyar. İçeride acele ile girer. Sonra Mukta uyanır ve hayal kurduğunu fark eder. Oğluna göz yaşları içinde  sarılır. Mukta gerçekten çok korkuyordur. O esnada bilinmeyen numaradan bir çağrı gelir. Bu Ratna’dır. Polisi arayarak büyük bir hata yaptıklarını söyler. Sana son şansı veriyorum. Rani’nin nerede olduğunu söyle der. Ratna iki polis memurunun onları idare edip edemeyeceğini sorar. Senin oğlunu burnunun altından alacağım. Bekle ve izle, der. Aramayı bitirir. Mukta duyduklarına şok olur. Mukta Ratna’nı aradığını Vishnu’ya anlatır. Daha sonra birkaç kez daha telefon cevapsız şekilde çalar. Vishu Mukta’yı yatıştırmaya çalışır ancak o çok korkmuştur.

Mukta, oğluna korkuyla sarılır. Sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim. Bu sefer telefonunu alır. Manav’ımı benden alamazsın der. Telefonlar yan yana çalmaya devam eder. Mukta en kısa zamanda buradan ayrılmalıyız, Meethi haklıydı . Sadece onun evinde kalmalıydık. Gidelim der. Vishnu  sabaha kadar beklemelerini söyler. Mukta korumalara buradan beraber ayrılmalarını söyler. Ratna ve adamlarının  bilmediği bir yere gideceğiz der. Memur Vishnu’ya buradan izinsiz ayrılamayacaklarını dolayısıyla onlara eşlik edemeyeceklerini söyler. Mukta ayrılmak ister. Korumalar sizi bu noktadan başka bir yerde koruyamayız, riski alırsanız gidebilirsiniz der.

Meethi Akash için endişelenir. Bana en azından söyleyebilirdi derken Akash içeri girer. Ona buraya Mukta’nın geldiğini anlatır. Mukta’nın burada kalmasını söyledim ama ayrıldılar der . Akash her şeyi bildiğini söyler. Vishnu’yla görüştüm ve polis koruması aldık. Şimdi endişelenecek bir şey yok der.

 

Mukta ve Vishnu bir arabadadır ve çok şiddetli yağmur yağıyordur. Araba aniden durur. Çift, yolun ortasında duran Ratna’yı görünce şok olur. Vishnu ve Mukta ters yönde koşmaya çalışırlar ama daha fazla adam onları kuşatır. Ratna onları birbirinden uzaklaştırır. Polis merkezine gitmiştin. Polis korumalar nerede? der. Mukta birilerinin tavsiyesini aldıklarını  söyler. Onlar Manav’ı Mukta’dan almaya çalışırlar. Vishnu, adamlarla kavga eder ve Vishnu dövülür. Ratna, Manav’ı alırken Mukta’yı tokatlar. Rani’yi istedim ama sen onu kendi bebeğinden daha çok seviyorsun. Oğlunu şimdi kaybettin. Oğlun için ağlayabilirsin der. Mukta Manav için çığlık atarken Vishnu adamı döver. Öte yandan Meethi de Manav için çığlık atarak uyanır. Akash ışığı yakar. Meethi ona rüyasını anlatır. Manav iyi olacak mı?der. Akash hiçbir şeyin yanlış olmayacağından emindir. Polis koruması var. Onlara hiçbir şey olmayacak der. Mukta’yı aramak ister. Akash geç oldu der Meethi yine de Mukta’nın numarasını kendi iyiliği için çeviriyor.

Mukta yardım için çığlık atar. Vişnu arabanın arkasından koşar ama araba uzaklaşır. Mukta Manav için ağlıyor. Vişnu Mukta’yı rahatlatmaya çalışır. Ona hiçbir şey olmayacak. O oğlunu kaybettiği için çok üzgündür. Meethi, Akash’a Vishnu’yu aramasını söyler, ancak Akash Vishnu’nun, bir sorun olduğunda onu arayacağını söyler. Onu Vishnu’nun yanına yarın sabah götüreceğini söyler. Her şeyin iyi olduğunu umuyordur. Meethi ikna olmasa da sabahı bekleyecektir. Jogi,  komiserle  görüşmek ister ama Mukta’nın Ratna’nın Manav’a bir şey yapmasından korkar. Nani Manav Akash yüzünden kayboldu polise gitmek onun fikriydi der. Onu kurtarmanın tek yolu Rani’yi adamlara geri vermek der. En azından Manav bu sayede kurtulur der. Sen bir annesin. Bu Meethi’ye kızmıyor musun? Böyle ağlamaya devam edecek misin? der. Jogi, Nani’den sakin bir şekilde konuşmasını ister.

Damini, böyle bir durumda Mukta’yı yanlış yönlendirmemesini önerir. Nani Seni ve aileni çok iyi tanıyorum. Hepiniz bencilsiniz der. Bu fahişenin kızını evlatlık edinen Meethi’ye gidelim ve Rani’yi onlara geri versin der. Neden hiç kimse bunu teklif etmiyor diye kızar. Mukta Meethi neden Rani için Manav’a zarar verir? der. Nani onu susturur. Oğlunu istiyor musun? diye Mukta’ya sorar. Mukta başını sallar. Nani ona götürmek için Mukta’nın elini eline alır ve benimle geliyor musun diye sorar. Mukta’nın diğer elinden de Damini tutar. Mukta, diğer elini Damini’nin elinden kurtarır. Koruma Vishnu’nun komşusunu bir ipucu için sorgulamaktadır ama bir sonuç alamaz. Akash ve Meethi oraya ulaşır. Meethi içeri girmeye çalışır ama izin verilmez ve o panik yapar. Akash, adamlardan birine sorar. Adamlar Manav’ın kaçırıldığını söyler. Meethi şok olur.

özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklamayı unutmayalım…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 25 Ağustos Cumartesi Özeti 384. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)# Ratna’nın adamları Mukta’nın bebeğini kaçırır.” üzerine 372 yorum

 1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Nerelisin marydanmi?? lebapdanmyy??ahal???balkann???
  Dasoguz??

 2. LEYLA dedi ki:

  Ban yetimim abla kimsam yok bekarim ve bandan kucuk 4 yetim cocuklara bakyorum onlar bana ayle oldular ban onlar icin yasiyorum abla

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet söylemişdi..bende şu an dışardayım zaten..apartmanın önünde dolanıyorum öyle..abimle yengem az ilerde sohbet ediyorlar..bende yanlarından ayrıldım sizle konuşmak için))..

 4. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Karisik.olsada biraz anlat lutfenn
  Nolirsunnn bizim icinnn???

 5. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Guzelmis telin ablamm)))

 6. LEYLA dedi ki:

  Aslim burali ablaa ama benim hikayam cok karisin

 7. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Haa anladim ablamm???

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sağol Aynurum))..
  Samsung A8..

 9. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Gokhan abim yazmisdi ya hani birazdan cikacam hava almak istoyorum diye cikmistir hava almak icin

 10. LEYLA dedi ki:

  Nurum gozumun nuru

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Leyla..cnm aşağıda yazdım 21:16 bak..
  Bide cnm anlamadım sen türk müsün??yoksa türkmen mi??..

 12. LEYLA dedi ki:

  Kucuk kizim

 13. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Gule gule kullan)))
  Ismi ne yeni yelinin??
  Evet azeri nihat)))

 14. LEYLA dedi ki:

  Kizlarimi getirdim buraya galmek isdedilar gozumun nuru

 15. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan tmm..sen işini gör..biz burdayız bekliyoruz)))…Aynur bende birazdan çıkıcağım ama yazıcağım birtanem..

 16. LEYLA dedi ki:

  Aleyna mereba canim kendini tanitirmisin sey bide gozumun nuru anamin kim

 17. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hos geldin)))
  Nasilsin
  Leyla ablamm sen turkmenistana bir is ocin geldigini sotledin ne icin soylermisin sakincasi yoksa
  Sen neresindesin turkmenistanin

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Leyla..
  Valla cnm bişey olduğu yok..konuşuyoruz işte..

 19. LEYLA dedi ki:

  Ne konuda

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet cnm wifile giriyorum..bide bugün yeni tl aldım)))..
  Ha anladım Nihatın neti bitmiş..Azeri dimi kendisi??..

 21. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Abimin isi cikti galibaa(((

 22. LEYLA dedi ki:

  Ban galdim canlarim

 23. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Dedi kodu oluyor leyla ablamm hahha
  Hos geldinn

 24. LEYLA dedi ki:

  Ne olyor burda

 25. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan nerdesin 😮

 26. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Evet oyle oluyor
  Sen wi fiden giriyorsun dimi??

 27. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Abim netin mi cekmiyor???

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum valla wifile de girince bazen net iyi çekmez bilirim bana da oluyor..

 29. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Cok hizli yorum gonderiyorsunuz biraz yavaslayinn!!!
  Biktim yaaa

 30. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Sanada hayirli bayramlar ablamm)))♥

 31. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Nihat abimin neti bitmisdi ablasinkiden yazdi her halde)))
  Nedemek ablamm???
  Rica ederis)))♥♥♥

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  GÖkhan Hayatı çok özledim((..nasıl neler yapıyor??))..benden onu çok sevdiğimi iletir misin))..
  Bide Bayrama az kaldı..şimdiden hayırlı bayramlar herkese))

 33. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bu arada Leyla aramıza hoşgeldin cnm..
  Kendimi tanıtayım..
  Ben..Aleyna Yıldız
  2000 doğumlu.18 yaşındayım
  İzmirliyim..istanbulda oturuyorum.
  Öğrenciyim.hukuk fakültesinde okuyorum.bu kadar..
  Bide arkadaşlar Nihat nerde..onlada tanışamadım hiç..benimle konuşmak istemiş..
  Haa bide beni size sorduğunda..benim hakkımda söyledikleriniz için teşekkürler❤..

 34. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Evet yazacaktim pardonn…

 35. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Evey kay kay oyunu ablamm)))
  Niye bu gun net iyi xekmiyor dun iyidi ben wi fi den giriyorum ki???

 36. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Aaa oylemii???
  Uzuldum simdii(((
  Bayramdan sonra konusurus o zaman)))
  Iyi bayramlar herkese)))
  Iyiki dogmus timati yoksa kim rep soylerki hahhahahha

 37. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Biliyorum kaykay oyunu dimi))))..
  ..
  Efendim Gökhan))

 38. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Evet abi sen yaralarinla nasil gitdin???
  Iyilesdinmii???

 39. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü Hayatın işleri var…Annem musade etmiyormuş…Bayram bittikten sonra…Yazacak galiba… 😀

 40. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Abi sen yee benim kardesimi bende basimin belasindan kurtuliyim hahahhahahaha

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım Gökhan..peki nasıl oldun??yaraların iyleşdi mi??..bide ortaköye uğradın mı acabaaaa))))..
  ..
  Zaten boş veriyorum Aynurum..kafama takmamaya karar verdim))

 42. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyiki doğmuş ))) ha ha 😀 TIMATİ )))

 43. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Herkes bilir o oyunu guzel oyundur)))

 44. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ablamm burdamisin????
  Abimm hayat ablamdan haber varmi kac gundur yok burdaa???

 45. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Bos verelim kardesimi)))
  Baska seyler konusalim
  Aa bu arada bu gun sanatci TIMATI nin dogum gunu 35 yasiyor

 46. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bu oyun tanıdık geldi bana…))

 47. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleyna

 48. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü ben senin kardeşini yerim ya..çok şirin…)))
  Evet benim de net donuyor sinir bozuyor gerçekten…))

 49. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Onun icin bu oyunu indiriyorum subway surfers

 50. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Evet konusdum abi tatli ama o diyorki rol yapmaaaaaa!!!!!hahakahaha

 51. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Ablamm sen takma kafana oyle seyleri bos ver)))

 52. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Off bu telde sinirimi bozuyorrr donup duruyoorrr
  Yaa bu gun sinir bozma gunumuuuuu????

 53. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha ha ha 😛

 54. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Boş ver Aleyna…İşle ilgili stresim var o yüzden…Evet dün Nişantaşı’ndayım…Otelde kalıyorum..))

 55. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Bende napiyim her gun sinirimi bozuyor beni bagirmak durumda kaliyorum
  Bagiriyorum tum sesimlee hahhhaha

 56. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha ha ha )) kardeşinlede tatlı tatlı konuş…Abisinin gülü bakalım nasıl tepki verecek..))) 😀

 57. ALEYNA dedi ki:

  Hoşbuldum birtanem))..bende iyi diyelim iyi olalım..
  ..
  Evet Gökhan bugün üzgünüm((..iyi sayılırım derken..iyi değil misin??((sen şimdi nerdesin??.msjları okuduğumda Nişantaşında olduğunu söylemişdin))..

 58. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Kardesim bir gun boyle soyliyor sen benimle hic hos konusmuyorsun sadece bagiriyorsun onu yap bunu yap diyee dedi
  Sadece arkadaslarinla hos tatli tatli konusuyorsun diye kafami yediii!!!!

 59. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ama iyi Emoji yapmış))) hahaha 😛 😛 😛

 60. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Tm ablamm nasil istersen)))

 61. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Haa o durum…Aleyna bir sıkıntı var galiba..(( Üzme kendini herşey geçer..

 62. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Valla abi bende senin kadar merak ediyorum emoji yapip duruyor birisi
  Allah askina kim buu

 63. &Gökhan¤H¤Burak⚓ dedi ki:

  Ha ha ha ha Abisinin gülü güldürdün beni ya)) ha ha ))) Sinirlenme abisinin gülü))) kardeşin işte yaramazlık yapıyor)) ha ha..:P

 64. ALEYNA dedi ki:

  Bu arada şimdilik Serhandan bahsetmesek(((..konuşmak istemiyorum ondan((..

 65. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hos buldum ablamm)))♥
  Sende hos geldin)))♥
  Iyim sen nasilsin???

 66. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Ben de iyi sayılırım…)) Sen üzgün gibi görünüyorsun?
  Gelirim Bilmem…)))) 😛

 67. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Off yaa benim bu kardesim sinirimi bozduu((((
  Simdi tel sarj aliyorr aliyoo benim sinirimi bozdu yaa oyun indirdim kendim icin hem onun icin oyun gecmedimi oyun indirdinmi diye kafami yedi resmennn!!!!

 68. ALEYNA dedi ki:

  Hoşbuldum Gökhan..iyi gibiyim..sen nasılsın??
  Gelir misin gerçekden??..evet çok isterim açıkcası…

  Aynurum küçüğüm hoşgeldin))nasılsın??

 69. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Tamam Abisinin gülü özür yok)))

  Evet Aleyna bu gece varım…))

 70. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aşağıdaki Emojileri kim yapıyor??

 71. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Merhaba aleyna ablamm)))
  Nasilsin???
  ……..
  Abimm ne ozuru yaa???
  Sadece merak etdim o kadar???
  Ozur dilemek yook))))

 72. ALEYNA dedi ki:

  Evet Gökhan bugün burdayım))..
  Sen burda mısın bu gece??

 73. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet Aleyna…Bugün varım…

  Aynur abisinin gülü bir tanedir…)) 😛

 74. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi Akşamlar..Aleyna hoşgeldin nasılsın?
  Olsun Kısmet değilmiş..Ama şimdi gel desen gelirim…
  Yarın gideceğimden dolayı..))
  Herzaman arkadaşım))
  Bilmiyorum bakalım Hayırlısı))

 75. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Merhaba leyla ablamm)))
  Hos geldin)))
  Aa beni simartiyorsun ama ablammm)))
  Ben burda sizinle tatli tatli konusuyorum ama gercek hayatda aci biber gibiyim)))
  Gercek hayatda ben oyle tatli konusmuyorum insanlarla sadece sizinle oyle konusurum)))

 76. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Hoş Buldum..Aynur abisinin gülü..Özür dilerim ya gerçekten işim çıktı…Valla nasıl korkuttular ya inanamasın))) ha ha ha 😛

 77. ALEYNA dedi ki:

  İyi akşamlar herkese))))..
  Gökhan güzel anlayışın için teşekkürler arkadaşım))..
  Ben gerçekden çok üzgünüm izmire gitdiğim için((..çok istedim..
  Ama ne diyelim kismet değilmiş((..
  Evlenme konusuna da gelince de..sen bilirsin..kendini hazır hissedtiğin zaman evlenme teklifi edersin..
  Şimdi burda mısın??

 78. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Aleyna bugün varmısın??

 79. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hos geldin abimm)))
  Dun seni cook merak etdim aniden kayip oldun…
  Evet daha erken evlenmek icin)))
  Hhha korkutmuslar seni demek)))hahah

 80. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Merhaba Leyla…Ben iyiyim sen nasılsın? Müsait olmadığımdan dolayı geç geliyorum da bu gün varım..

 81. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Hayırlı geceler diliyorum…
  Leyla
  Nihat
  Aynur abisinin gülü
  Rojin boncuk gözlüm
  Aleyna Kixboxcu
  Guljan ablam
  Tylla
  Amrita
  Nuranaay ablam
  Mahyam ablam
  Mavi gözlüyüm Rabia
  Hiranil
  Başımın belası kankam Işıl 😛
  Ve unuttuğum varsa af olsun..

 82. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Mahyam…Ablam hoşgeldin…Ablam nasılsın..Özledim seni ablam ailen kızın nasıl….
  Allah razı olsun güzel dileklerin için…Ablam Arkadaşlarım yapma etme…Bekarlık sultanlık diyorlar…Beni iyice evlilikten korkuttular…Şuan evliliğin erken olduğunu düşünüyorum dün gece baya düşündüm..Bir de arkadaşlar korkutunca))) hahah 😛

 83. &Gökhan¤H¤Burak⚓& ¤Aleyna'ya¤ dedi ki:

  Selam Aleyküm nasılsınız…Üzgünüm dün aniden çıkmak zorunda kaldım…Özel işlerim vardı…Buraya yazamadım…Çünkü önemliydi…Özür diliyorum Herkesten….Ve Aleyna hoşgeldin nasılsın…Evet baya kızdım…Sana üzüldüm son dakika işin çıkmasına…Dün geldiğini göremedim…Eğer görseydim seni bekletmek istemezdim…Üzgünüm arkadaşım…Şansa bak inanamıyorum…Ben de zaten sabah 5 gibi aileme dönüyorum…İstanbul’da işim bitti…İş yerim için malzemeleri hallettim…Biraz tartışmalı oldu ama hallettik…Neyse üzme kendini benim için….Ben üzüleyim bana yeter…Evlenmek konusuna gelirsem… Güzel dileklerin için teşekkürler Arkadaşlarım yapma.. Etme bekarlık sultanlık diyorlar…iyice Aklımı karıştırdılar…Gökhan yapma deyip duruyorlar…Ha ha 😛 Dün iyice düşündüm daha erken olduğuna karar verdim Ama iyice evlilik konusunda gözümü korkuttular…ha ha ha ha 😛 😛 ⛪… Biraz konuştuktan sonra çıkacağım…Biraz hava almam lazım….Haaaa bu arada Aleyna Nihat seni çok merak etmişti…Ben çıktıktan sonra konuşursunuz…Yok yanlış anlama sadece Arkadaş anlamında….Serhan nasıl bir gelişme var mı? Anlatsana bana merak ettim))…Nihat kardeşim internetin bitmesine üzüldüm…Keşke bitmeseydi…Konuşurduk hep birlikte…. 😛

 84. LEYLA dedi ki:

  Nihat

  gokhan

  aynurum gozumun nuru

  rojinim tombisim

  Mahym

  Pinar
  uff ya nardesiniz siz yaa

 85. LEYLA dedi ki:

  Masilsimiz harkes nasil

 86. NİHAT dedi ki:

  SAĞOL AYNUR KARDEŞİM İYİM SEN NASILSIN?
  GÖKHAN BUGÜN YAZMADI NERDE HABERİN VARMI?

 87. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Wi fi den girsemde sorun var yaa net iyi digil bu gun((((

 88. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))
  Merhaba nihat abimm)))
  Nasilsin???

 89. NİHAT dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR

 90. LEYLA dedi ki:

  Rojin Canim sana hediyam umarim sevarsin canim

 91. &Aynur& dedi ki:

  hediyemi begenmene sevindim)))
  hediyen harikaaaa)))
  tesekurler)))
  tamam papatyam aksam gorusurus)))

 92. Rojin dedi ki:

  Ben akşam gelicem inşallah görüşürüz bol sohbetler

 93. rojin dedi ki:

  hediye çok güzel çok teşekkür Aynur kardeşim benim hediyem makyajı çantası olsun akşam gel

 94. rojin dedi ki:

  Aynur kardeşim onların akşam geliyor

 95. .......... dedi ki:

  (͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ(¬_¬)ノ(´・_・`)(⊙_☉)(◎_◎;)(^_^;)(*´∀`*)(⌒_⌒;)(´∀`)♡(●♡∀♡)(◍•ᴗ•◍)❤~(^з^)-♡( ̄^ ̄)ヽ(´ー`)┌┐( ̄ヮ ̄)┌\(〇_o)/(^~^)╮(╯▽╰)╭ヽ( ´¬`)ノ¯°_o)/¯\(;´□`)/╮(─▽─)╭( ̄~ ̄;)( ̄へ ̄)乂❤‿❤乂(♥ω♥*)(。♥‿♥。)( ˘ ³˘)♥♡´・ᴗ・`♡(//・_・//)(//・_・//)(#^.^#)(C_C)(」゚ロ゚)」(●__●)ಥ⌣ಥ(҂⌣̀_⌣́)͡° ͜ʖ ͡°

 96. &Aynur& dedi ki:

  hayat ablaamm aleyna ablammm nerdesiniz?????
  nihat abiimmm gokhan abiiimmm nerdesiniz????

 97. &Aynur& dedi ki:

  papatyam sana hediyemmmm parfum)))
  nasil buldun???

 98. &Aynur& dedi ki:

  ikincide benn))))
  pinar ablacimm)))
  ozet mutis)))
  eline saglik)))
  basarilarin devamini dilirim)))

 99. Rojin dedi ki:

  pinar ablam elinize emeginize saglikkkk)))))
  harikaaa olmusss))))))))))

 100. Rojin dedi ki:

  ilk ben geldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir