Kördüğüm 243. Bölüm Özeti 6 Nisan Fragmanı İntikam Yeminleri

Burak 04 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Mukta hainlikte herkesi geçeceğinin sinyallerini vermeye başlamıştır. Methi yi tuzağa düşürmek için limonatasına ilaç katmış ve Methi nin kudurmasına sebeb olmuştu. Methi içindeki çılgınlıkları ortaya çıkarmış ve partide epeyce bir dağıtmıştı. Mukta nın polise ihbarı ile Methi ve Aman karakola gitmişlerdi. Jogi  Takur’un evinde ise bekleyiş sürmektedir. Rohini Damini ye müjdeli haber verir gibi Methi nin karakolda olduğunu söylerken İşça da duyar. İşça çok üzülür.

Daddaji Yuvraj’ın hakaretlerinden sonra kendine gelememiş ve hastalığı artmıştır. Umed’in çabaları da onu iyileştirmeye yetmiyor. Kanha Methi ile birlikte eve geliyor. Herkes merakla neler olduğunu soruyor. Methi’nin sessizliği Damini yi çileden çıkarıyor ve tokadı patlatıyor torununa. Bu durum Mukta ve Nani yi sevindirirken Damini torununa tekrar saldırıyor. Onu Divya elinden alıyor. İşça annelik duygularıyla kızına yaklaşmak istiyor ancak Methi nin hışmına uğruyor. Jogi Methi ye kızıyor. Methi İşça dan nefret ettiğini bir kere daha söylüyor.

Kendisinin 2 saat karakolda kaldığını ve bu kadar telaşlandıklarını ancak İşça nın 18 yıldır birisine öldürmekten hapiste kaldığını söyleyerek annesini aşağılıyor herkesin içinde. İşça fenalaşır, düşmek üzereyken annesi onu tutar. Daddaji yi kontrol için eve gelen doktor onun moralinin yüksek olması gerektiğini söyler. Umed Yuvraj’ı arar ve Daddaji nin durumundan bahsetmek ister. Yuvraj’ın umurunda değildir. Umed’i duymazlıktan gelerek telefonu kapatır. Umed durumu kurtarmaya çalışsa da Daddaji her şeyin farkındadır.

Methi odasına geldiğinde onu teselli etmek Mukta ya düşer. Mukta onunla yakından ilgilenirken Nani de odaya gelir. Methi nin İşça düşmanlığını körüklemek için onu da zehirleyecektir. Yuvraj Mukta yı ele geçiremediği için kuyruk acısı çekmektedir. Bilardo oynarken Mukta yı arar ve buluşmayı teklif eder. Mukta bu sefer gelemeyeceğini söyler. Yuvraj iyice sinirleniyor. Damini Kanha yı da yanına alarak Methi nin odasına gider. Damini attığı tokattan dolayı pişmandır ve Methi den özür diler. Elinde getirdiği meyvelerden ikram etmek ister. Bu sırada içeri Nani ve Mukta da gelir. Nani nin elinde de yiyecek vardır. Methi Nani nin elinden yiyecek yerken Damini korkar. Zira torunu şeytanın çırağı olacaktır.

Aman Methi yi merak ettiği için telefonla arar. Methi onunla konuşurken küçük Tapasya Mukta da onları dinlemektedir. Tapasya İşça ya ait ne varsa almak istemiştir. Kızı da aynı yoldadır. Mukta telefonun ardından Methi ye yaklaşır ve Nani ile yaptığı planlarını devreye sokar. Onu annesine karşı kışkırtmaya devam eder. Methi aldığı gazla annesinin yanına gidiyor. Methi annesine  o kadar ağır ithamlarda bulunur ki İşça kimselere atamadığı tokadı kızına patlatır. Nani ve Mukta savaş kazanmış muzaffer komutan edasında Methi kazanmanın gururunu yaşamaktadırlar.

Chanda uzun zamandan beri hapiste yatan Daddaji nin oğlu Tej’i ziyarete gidiyor. Tej Bundela ailesinden intikam almak için gün saymaktadır. İş birlikçi Chanda konakta olup bitenlerden bahsediyor. Daddaji nin can çekiştiğinden bahsediyor. Tej bu duruma seviniyor. Sayılı günleri kaldığını ve yakında intikamını alacağını söylüyor. Nani ise ağını Methi ye atmış ve kanını emmeye başlamıştır. Zavallı Methi Damini ve İşça dan yediği tokadın etkisiyle Nani ve Mukta ya sarılmıştır. Daddaji ise hastalığa yenik düşmüş günden güne daha da kötü olmuştur. Şimdi yatakta son günlerini yaşamaktadır.

Kördüğüm 243. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 243. Bölüm Özeti 6 Nisan Fragmanı İntikam Yeminleri” üzerine 3 yorum

  1. Guljan dedi ki:

    Ablajym selam

  2. Anonim dedi ki:

    Methi tam bir aptal sürekli birilerinin gazına gelip yanlış şeyler yapıyor

  3. Amrita BAKU dedi ki:

    Hello

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.