Kördüğüm 242. Bölüm Özeti 5 Nisan Fragmanı Yuvi&Mukta Hainlik Peşinde

Burak 03 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Mukta yı Yuvi ile birlikte gören Kanha deliye dönmüş ve Yuvi yi tokatlayarak Mukta yı eve götürmüştü. Evdekiler ise Muktu yu beklemektedirler. İkili içeri birlikte girerler. Jogi Mukta ya neden greç geldiğini sorar. Kanha onu kurtarmak için yalan söyler ve Mukta’yı arkadaşı ile araba beklerken gördüğünü daha sonra arkadaşını eve bıraktıklarını ardından bir şeyler yediklerini bu yüzden de geciktiklerini söyler. Evi aramayı da ihmal ettiklerini söyler ve odasına çıkar. Bu durum Survi nin hiç de hoşuna gitmemiştir.

Nani Kanha nın söylediklerinden ikna olmamıştır. Neler olduğunu öğrenmek için Mukta nın yanına gider. Daha önce söylediklerini hatırlatır ve şirin gözükme adına bir şeyler yapmasını ister. Yuvi Mukta yı arar ve evde bir tatsızlık olup olmadığını sorar. Mukta biraz sıkıntı yaşasa da sonradan işlerin düzeldiğini söyler. Yuvi yarın akşam bir parti olacağını ve mutlaka gelmesini ister. Mukta Methi için bir gavurluk düşünerek geleceğini söyler. Ancak partiye Aman ve Methi nin gelmesini şart koşar. 

Mukta geceleyin Methi uyurken yanına gelir ve Methi nin telefonundan Aman’a mesaj gönderir. Aman partiye geleceğini söylüyor. Ertesi sabah dua vaktinde tüm aile salondadır. Kanha Methi ye sürpriz yaparak güzel bir telefon almıştır. Kanha elini uzatarak Mukta dan saygısını kazanmasını ister. Mukta biraz sessiz kalınca Methi Mukta ya yardım ederek töreni tamamlar. Kanha Methi ye aldığı telefonun aynısından Mukta ya da alarak onu sevindirir ancak telefonu eski olan Survi yi kıskandırır. Mukta bu akşam bir partiye gideceğini söyleyerek Jogi den izin alır. Mukta Methi nin de gelmesini ister. Ona Aman’ın da orda olacağını söyler.

Yuvraj bizim Nuri Alço dan etkilenmişe benzer bu gece Mukta ya sahip olacağını söyleyerek Mukta nın içkisine uyku ilacı katar. Parti başlamıştır. Herkes doyasıya eğlenirken Mukta ve Yuvraj hıyanet peşindedirler. Mukta Methi nin içkisine ilaç katarak garson aracığıyla Methi ye gönderir. İçkiyi alan Methi bir anda zıvanadan çıkar ve deliler gibi dans etmeye başlar. Yuvraj da hazırladığı içkiyi Mukta ya içirmeye çalışır ancak Mukta başka gevurlukların peşinde olduğu için içki içmeyi düşünmez böylece Yuvraj’ın Mukta yı pençesine düşürme hayalleri bir balka bahara kalır. 

Mukta partideyken polisi arar ve partinin alkollü olduğunu ve yasa dışı olduğunu söyler. Mukta Yuvraj dan partiyi terketmesini ister. Yuvraj önemli bir şey olabileceğini düşünerek partiyi terkeder. İşça ise coşmuştur bi kere. Masanın üzerine çıkan İşça kendinden geçmiş çılgınlar gibi dans etmektedir. Onu Aman durduruyor. Kucağına alıp dışarı çıkarıyor. İşça içkinin etkisiyle Aman’ı deli gibi sevdiğini itiraf ediyor. Mukta eve geldiğinde onu Nani karşılar. Ona yaptığı haltları anlatır.

Nani boynuz kulağı geçecek diye sevinirken Jogi Meth nin nerde olduğunu sorar. Mukta Methi nin partinin bitiminde arkadaşıyla geleceği yalanını söyleyerek Jogi nin hışmından kurtulur. Methi ve Aman yeniden partiye gelirler. Ancak bu sefer de polis baskınına maruz kalırlar. Polis partideki herkesi gözaltına alarak karakola götürür.

Kördüğüm 242. Bölüm Fragmanı

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 242. Bölüm Özeti 5 Nisan Fragmanı Yuvi&Mukta Hainlik Peşinde” üzerine 12 yorum

 1. öykü dedi ki:

  Sürabi sen bir hayvansın seng kaleş it oğlu it inek

 2. madhubala dedi ki:

  Hain surrabi it köpek

 3. Amrita BAKU dedi ki:

  Yaa evvet ya nezama donecek tapasya cok ozledim onu gelsin artk ya bilen varmi kac bolumde gelcek tapu? Bu arada Gokhan sana tanislik teklifi gelmis ooo tebrik ederim

 4. Elmira dedi ki:

  Cok guzel bir Dizi ben en cok Tapasyayi seviyorum. Ne zaman tapu diziye doner. Ben Turkmenistan danim

 5. Feride ... dedi ki:

  Selam ben Ferde Gokhan senle tanismak isdyorum yben burda olanlari okyurdumda senle amrita haqda ya bu soylenilenlee dogru diyilse amrita ve sen sadce dosdusa ben seninle tanis olmak isdyorum sevgilin falan yoksa tanisalimi??

 6. Amrita BAKU dedi ki:

  Selam herkese Guljan abla Rabia abla Gokhan enisde asli abla nasilsiniz iyisiniz insallah Guljan abla men seni nasil unuturum abla ben seni soryordum sana yazyordum sondefe yazdinki kalbim rahatsiz biraz ben yazdim cvb gelmedi rabia ablanida soryordum yazyordum hepinizi cok sevdim ben burda burda bir aile olduk boylede devam edcek kimse bizim aramiza gire bilmez helle Gokhanla benim hic biz dosduz

 7. GULJAN dedi ki:

  Asli bak kardesler arasynda yanlys anlasylma burda ilk kez diyl yanlys anlasylma biz haleddik her alda ama kardesler arasyna giren bu gune kadar hic gormedim ben ben Gokhanada Amritajymada Rabisimada burda cok iy alysdyk bir birimizi herimiz bir ulkeden olsakda cok sevdik bir birimizu buny sanda anla Asli

 8. GULJAN dedi ki:

  Rabisim hos geldin janym nasylsyn ablajym bajaklaryn nasyl iylesdinmi bide nisanlynda burda hos geldiniz ablajym

 9. Guljan dedi ki:

  Amrita ban sizin dilinizi pek anlamiyorum bakuya Gokhan varsa gezdir gostar orayy onun hic bir sakyncasy yok Amrita bak goryorum san ablany ozlememissin ban yokkam bana hic bir messaj gondermemissin sana cok kusdum Gokhan her alde ablasyny unutmamys san velin burda bi kac gun burda olmasan unutajaksyn tm unut ablajym unut

 10. GULJAN dedi ki:

  Asli san ne diyosunki ban kardeslerimi anlamiyormy ha san nasil buny diyorsun Amrita ve Gokhan benim kucik kardeslerim ama azarbayjan dilinde yazmyslar ben anlamadym tanysalym soylediklerini hem sen yeni geldin asli niye kardesler arasyna girip kuslik gonderyorsun ha

 11. Asli dedi ki:

  Admininimiz bir yerde iccha yazdiniz kenidnden gecdi diye o iccha diyil meethi olmaliydi bence.cunki partiye muktayla meethi gitmisdi iccha diyil.

 12. Asli dedi ki:

  Ilk ben canim arkadaslarim. asilsiniz akiyim ozledim sizi aaa amirta niye biyle soyledinki canim bede okudumseokuduklarini ama gokhana boyle soyleme simdi onun ne sucu varki burda bilen bilir siz iyi arkadasiniz sadece bazilari yalnis anladi .Biylece he sen uzileceksin hemde Gohkan canim benim.Opdum gorusuruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.